Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

jestem dziewczynki! wróciłam i pomyslałam że zajrze do was jeszcze! Madusiak- słyszałam o tym badaniu cos. a sama robiłas czy lekarz zalecił ja tez o nim myślałam! ja zaraz też bede zmykac bo dzisiaj jeszcze przytulanki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mnie to czasami obce dzieci na nerwy działają a zwłaszcza te troch starsze których rodzice nie pilnuja jak przyjdą do nas. np. znajomy jak przychodzi z małymi dziecmi to my z mężem nie mozemy spokojnie usiasc bo oni nam całą chałupe demolują. albo daja im do jedzenia czekolade a dzieciaki zaraz całe ręce usmarowane a potem plack- pieczątka na ścianie. inny motyw to jak przychodzą z dziećmi i nie ściągaja im butów a dzieci skacza w tych butach po meblach i kaqnapie! a może to ja jestem jakas dziwna,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz uciekam bo leci fajny film w tv ;-). No ale noc dluga jest... Dobrej nocy wam zycze dziewczyny.... No i owocnych przytulanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka mi to przysłała jak miałammalutkiego dołka miesiąc temu Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadzieii - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania. [ ks. Twardowski ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc kochane miejmy nadzieje, bo ona nas chyba jakos trzyma po kolejnych niepowodzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne słowa... musze sobie napisac i nosic przy sobie bo ja to mam często doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozczytałam o tych gwałcicielach. ludzie ni emoge pojąc!!! anulka- ja kochaniutka zmykam bo oczka mi sie same zamykaja! jutro melduje sie zaraz po powrocie do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w pracy i czekam na was ktora pierwsza sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też jestem ale tylko na momencik. Robiłam test ... I co ?? ..... JEDNA WIELKA KRECHA !!!! 😡 Życzę miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka przykro mi ze jedna kreska:( ale mysle ze powinnas za pare dni powtorzyc tescik tak dla pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka nie przejmuj się. Jeżeli noe dostałaś jeszcze @ jest nadzieja 🌼 Mathea oczy mi się zaszkliły, jak przeczytałam Twój tekst :) Babusia lekarz mi zlecił hsg i miałam skierowanie do szpitala ale wiem, że można zrobić takie przez usg prywatnie. Dzisiaj jestem już w pracy. Czas się wziąć do roboty. A tak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, też się melduję:) właśnie wcinam śniadanko i niedługo rusam do kuzyneczki Natanielka, spokojnie może zrobiłaś za wcześnie, poczekaj z tydzień i powtórz życzę miłego dzionka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzisiaj tak pusto?????? A u mnie znowu nie ma wyników. Zaczyna mnie to wkurzać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) To ja sie dopisuje do tabeli moze mi to szczescie przyniesie :) Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............3...............03.03..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........6...............24.02............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9)Lili80.....................2...............27.02............Katowice Dziewczyny a czy któras z was bierze duphaston?? Bo ja od tego miesiąca i mam nadzieje ze mi pomoze w starankach :) Tylko strasznie kreci mi sie w glowie od 2 dni i nie wiem czy to po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nic nie biore wiec nie wiem czemu takie masz samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzis takie puchy ???? :) dziewczyny myslcie pozytywnie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki u was tez taka zima??? u mnie zasypało że szok! lilii - ja biore luteine, to jak duphaston, tylko od kilku miesiecy bo mialam nieregularne i wogóle mialam zaburzenia hormonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zima chyba w całej Polsce :) u mnie tez biało jeszcze troche to nas zasypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tylko ja juz mam dosc tej zimy! ja oczekuje listonosza bo ma przyniesc testy ciążowe... no i sie zacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia 24 mi badania hormonale wyszły wszystkie ok, ale lekarz powiedział, ze mozna troche wspomoc nature :) ja chyba tez zamowie testy na allegro bo widziałam ze sa duzop tansze i moze do tego jakies owulacyjne jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilii- no teraz to juz tez mam dobre wyniki ale wczesniej różnie bywało. raz na pół roku i tak odwiedzam endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze Ci sie wszystko unormowało i tylko teraz czekac na 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych testów owulacyjnych to u mnie tylko metlik w głowie wywołały! mi sie wogóle nie sprawdzają- albo cały czas nie ma owu albo cały czas jest- albo ze mna cos nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×