Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

jak będę miała przypływ chęci to postaram się poprawić tabelkę, żeby było przejżyściej, tylko nie wiem czy mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam teraz szczerze, patrze na te tabelke i juz sie kurcze nie moge doczekac dni plodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia myślę, że jest to do zrobienia :) Mathea a ja jutro na bank @ dostane, bo brzuch mnie boli jak cholera i głowa bolała, a zawsze tak mam przed @. Tylko kurde za wczesnie przyjdzie jakos. zawsze mam jak w zegarku co 28 dni. Ale plus jest taki ,ze im wczesniej przyjdzie tym szybciej zaczniemy od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze nam wszystkim sie uda. Pamietam, jak po raz pierwszy pojawilam sie na kafeterii i czytalam te wszystkie przeogromne topiki o staraczkach. Zaczytalam je czytac od poczatku ( a wiekszosc zaczynala sie w 2006,2007 roku) i wiecie co mnie ujelo. Ze moglam sledzic starania tych dziewczyn,ich porazki,a powoli i sukcesy. I zawsze kiedy dochodzilam do konca okazywalo sie ze wszystkie w rezultacie zachodzily... To dawalo i daje mi nadzieje, ze i z nami tak bedzie. Wazne,zeby sie wspierac.Nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta - w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W brzuchu cieżarnej kobiety W brzuchu cieżarnej kobiety byly bliźniaki. Pierwszy zapytał sie drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Cos musi tam być. Mnie sie wydaje, ze my własnie po to tu jestesmy, zeby sie przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wygladac? - No nie wiem, ale bedzie wiecej światła. Może bedziemy biegać, a jesc buzią.... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przeciez żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyc. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszedzie wokół nas... Dzieki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierze! Zadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jestesmy cicho, mozesz posłuchac jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja mysle, ze prawdziwe życie zaczyna sie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- jestem już- a kurnik to taki portal z grami- można gracw karty i inne różne gry np. kalambury- jestem małym nałogowcem! kamilko- to witaj już oficajlnie w naszej tabeleczce! natanielko- Ty czuwaj nad ta nasza tabelką :) anulka a Ty gdzie si epodziewasz- tempke to chyba z rana sie mierzy wiec mam nadzieje że ni elezysz w łóżeczku z termometrem nieruchomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kamilko! a wiecie mój mąż to troszke zazdrosny jest! próbuje podglądac! mówi "ze mna nie możesz pogadac??? "a ja mu własnie mówie że tylko kobietka kobietke zrozumie- pomyslał chwile " skoro tak mówisz" zaraz bede musiała go troche ululac bo sie obrazi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurniki, literaki... A moja pasja sa .... ksiazki? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka- ja tez gram! ale ostatnio sobi eobiecałam że troche sobie odpuszcze bo zdarza mi sie ze pare godzin potrafie siedziec! ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- ja podziwiam mole książkowe bo mnie cos od drukowanego głowa boli- :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój własnie smacznie chrapie na kanapie! hihi! jest taki słodziutki jak mała dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety pochłoneła telewizja! czasami sie tego wstydze ale tv i komp i cały dzien mi schodzi- pracuje tylko 3 dni w tygodniu! jak jestem w domciu to stale ogladam tvn 24 albo inne kanały informacyjne, i wiadomości biznesowe- skonczyłam ekonomie i troszke mi zostało wiec tak mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kamilcia!!! a czasmi sie z niego naśmiewam albo drażnie to tak ślicznie sie złości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój spi od godziny. Powiedział dobranoc odwrócił się dupą i tyle :D Ja nigdy nie lubiłam czytać książek. Przez całą podstawówkę i liceum to może ze 3 w sumie przeczytałam w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wlasnie sie polozyl.... i namietnie gra w gry na komorce. smiac mi sie chce, bo stary chlop,a zupelnie jak dziecko... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,ja tez po ekonomii, choc umysl mam typowo humanistyczny... A co do ksiazek to zawsze daja mi poczucie,ze gdzies tam jest lepszy,bardziej interesujacy swiat,w ktorym moge sie zamknac... A moj maz to chyba zadnej w zyciu ksiazki nie przeczytal... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ Natanielka - nie wszystko stracone, trzymam kciuki za brak@:) Witam nową koleżanke 🌼 Dziewczyny nie tracimy nadzieji😍 ja ledwo siedze wiec tylko wam przesylam usciski i 👄 milych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mój mąż ostatnio zrobił? - ja siedziałam sobie w salonie przed tv a tu z sypialni wyłania sie mój mężuś- dokładnie takie małe oczka przeciera i idzie do kuchni- przy barku mamy takie wysokie krzesła cos jak w barze) bierze krzesło i niesie je do wc- (dodam że było po północy) wiec wybiegam za nim i krzycze- a co ty bedziesz robił z tym krzesłem- myslałam ze może jakąs żarówke chce wymieniac czy cos, no ale spał juz wiec dziwne mi sie to wydało- a on zatrzymal sie i mówi- wiesz co nie wiem po co mi to krzesło- usmiałamsie do łez- biedaczek sie rozbudził przysiadł na kanapie i mówi wiesz co jakis sen miałem obudziłem sie i cos mi sie ubzdurało żeby isc po krzesło i stanąc na nim żeby siusiu zrobic do wc :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia :D:D Mojej koleżanki M kiedyś rozbroił cały żerandol w syypialni przez sen. A jak się obudziła i spytała co Ty robisz to jej powiedział ,ze deski kładzie :D:D A jest budowlańcem :D I to wszystko przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysztorek- a tak sobie myslałam gdzie Ty sie podziewasz! juz chciałam liste obecności sprawdzac i była by nieusprawiedliwiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- a wiesz ja tez jestem humanistka nawet mature z historii zdawałam!!! ale tak sie ułozyło- chociaz moje studia bardzo mi sie podobały! kamilka- 13 lat wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia, to nie jest smieszne, bo mnie swojego czasu tez zdarzylo sie tak paradowac po domu. Raz sciagnelam cala koldre, powedrowalam do kuchni,polozylam ja na stole i wrocilam do sypialni. A rano...niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×