Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Babolki gdzie Was wywiało ?? Ja mam wolne, uczyć się juz nie muszę, a tu takie pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :P co tu takie pustki???? babusia gdzie ty sie podziewasz ?? no i powiedz czemu i z czego ty sie chcesz tak bardzo odchudzac foteczki twoje widzialam na nk jestes szczupła dziewczyna wiec nie wiem napisz jak mozesz ??? natanielko nie zdradzam was wcale :P z tego co wiem to nie tylko ja pisze tez na innym topiku :P ale was i tak nie zostawie bo tu tez jest fajnie wiec nie ma takiej opcji zeby sie tu nie pojawiala hehe :P jeszcze mam troszke obowiazkow wiec zmykam bede pozniej papapapa :) mmmmmuuuuuaaachchhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za MAthea !!!!!!!! Mysle ze bedzie PIERWSZA MAMUSKA NA NASZYM TOPIKU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumciu przecież ja to w żartach powiedziałam :):) No ja też myślę że Mathea rozpocznie naszą dobrą passę !!! Kurcze jakie pudtki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nie umiera,dziewczyny odzywajcie sie czesciej, powiemwam ze jednak jakas nadzieja we mnie zostala, w koncu @ jeszcze nie przyszedl:) wiec szansa jest, kamilko dobrze ze cie tak przebadaja, bedziesz wiedziala ze jestes zdrowa i wszystko jest oki, ja pod koniec kwietnia albo na poczatku maja ide do lekarza na badania, ale do ginekologa, mam sie starac od wakacji ale chce juz teraz wiedziec czy wszystko jest ok, a jak nie jest to bedzie czas zeby sie wyleczyc i zaczac na spokojnie staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka,co umiera...;-). Mnie musicie wybaczyc,ze nie pojawiam sie tak czesto,ale staram sie nacieszyc jak moge moja rodzina,domkiem i w ogole krajem,bo nastepny przyjazd planuje na jesien/zime..:-(. ale duchem i mysla jestem z Wami...:-) Kamilka, jak z lewej strony cie boli, i to tak w pachwinie to raczej na pewno jajnik... A to dobry znak,ze cos tam zaczyna pracowac...:-). Kochane ide spac,bo padam....Kolorowych snow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moj narzeczony jest w domku swoim, nie mieszkamy jeszcze razem, ale mamy juz mieszkanko i za gora 2 tyg sie wyprowadzamy:) juz wam o tym pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki to teraz tylko w skrócie- cały dzien neta nie miałam!!! znowu byłam odwiedzic dzidziusia u kolezanki! jest cudowny!!! kamilka - obiecuje sie poprawic!!! bo ostatnio miałam tyle na głwoie że szok! buzki! mathea- ja juz dzis gratuluje bo jestem pewna że jestes w ciąży!!! anulka- póki @ nie przyszła nic nie mów! trzymam kciuki! Pumka - odchudzam sie bo oastatnio przytyłam i strasznie mnie to juz dołowalo w zadne ciuchy sie nie miesciłam i to nie wyolbrzymiając!!! teraz waga juz leciw i dół i czuje sie weselsza i szcesliwsza!!! czuje sie super! nie mysle codziennie o staraniach i nie zyje pod presja a w wakacje ruszam pełna parą! natanielka - baluj kochana ile możesz a własciwie póki możesz :) bp potem na jkais czas bedziesz musiała zapomniec o imprezkach! dziewuszki nie jest mi tez super łatwo bo własnie mysle że jestem w okresie okołoowulacyjnym- kłuje mnie jajnik i mam duzo sluzu- heh a najsmieszniejsze jest to że kiedy sie starałam nigdy tego nie mogłam wyczuc! chyba jednak psychika robi swoje! dziewuszki wszystkie was sciskam mocno! jutro melduje sie obowiazkowo! buziczki dla was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem !! Laski jaki ja miałam piękne sen dzisiaj !!! Śniło mi się, że miałam synka i karmiłam go piersią !! Ach, było po prostu bosko !!! Jak się obudziłam to aż się popłakałam. Często mi się śniły małe dzieci, ale nigdy mi się nie śniło ,ze karmię piersię. To było na prawdę wspaniałe !!!!!! 😘 dla Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik jest dla Was
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3593703&start=20610 polecam ten topik "ciążowe staranka" widziałam że Kamila juz tam się udziela:) topik jest naprawdę fajny, ma tradycje i jest dużo dziewczyn, które Was z chęcią przyjmą!!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !!!! Po pierwsze nadal trzymam kciuki za Mathea no i tak sobie pomyslalmam ze to własnie ona utworzyla ten topik wiec by bylo fajnie jak by własnie to jej sie pierwszej udalo zajsc w ciaze :) Kamilko fajnie ze u ciebie wszystko ok ze jestes zdrowa :) ja ide do ginia 19 marca i tez sie juz boje co powie czy wszystko ok bedzie - dam wam znac. natanielko ja sie nie obrazam :P a tak na marginesie to na tym topiku co jeszcze pisze to mamy juz BRZUCHATKE ale co tam tu juz tez lada dzien bede dobre wiesci od Mathea :) Dzis nie poszlam do pracy wzielam dzien urlopu i mecze sie domu z bolem brzucha wstretna @ ale staram sie myslec pozytywnie patrze tylko na kalendarz ze juz niedlugo nowe starania i nowa nadzieja :) Teraz zmykam bede pozniej papapa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i nie ma mowy ze was zostawie lub ze ten topik "umrze " nie ma takiej opcji przeciez jestesmy MY i jest nam on potrzebny !!!! Wiec do potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu baaaaaardzo się cieszę ,ze wszystkie badania wyszły ok !!!!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę BARDZO !!! Pumcia no rzeczywiście Mathea założyła ten topik i to NA PEwno ona będzie tą pierwszą ,która nas pozaraża :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! znowu mi net śriruje! dzisiaj obudził mnie kominiarz a ja guzika nie miałam!!! ale to nic i tak mam nadzieje że mi szczeście przyniesie! Kamilka- super- widzisz zdrowa z Ciebie kobitka nic tylko dzieci rodzic! natanielka- mi też sie dzieciątko sniło kilka razy! wierzę że to nie przypadek i niedługo zostaniesz mamusią! anulka ja cos czuje że jak bedziecie juz w nowym mieszkanku to sie bedzie działo! :) :) :) pumka -sciskam Cie mocno- ale nic sie nie martw kochana zaraz nowe starania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zgodnie z obietnica dzisiaj się poprawiam :) mam nadziej ze lilii, studentka i mysztorek też będą częściej!!! dziewuszki no! żeby mi nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u madusiak? czy juz cos zdecydowała? szkoda że nie pisze bo bardzo jej kibicuje! madusiak kochana odezwij sie do nas!!!!!!!!napisz czy konsultowałas się jeszcze z jakims lekarzem! sciskam Cie mocna i wpadaj tu do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie sie podziewacie ????? Babusiu tez cie mocno ściskam i zycze duzo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz podieliscie decyzje ze tak-chcecie dziecko,to juz dajcie spokoj,najwieksze za Wami,teraz juz przestancie o tym mysleci wezcie sie do roboty,ja tu czegos nie orzumiem,dzieci nie biora sie od msylenia, za duzo rozmyslacie,stresujecie sie.o Boze,dajcie spokoj,jak ma byc dziecko to edzie,bez waszego rozumowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Ignorancja ... jak będziesz miała problem z zajściem w ciążę tak jak niektóre z nas, albo poronisz to zmieni Ci się tok rozumowania. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy wszystkie dzisiaj lanie dostaniecie! gdzie wy sie podziewacie!!!! ignorancja- mysle że nikogo to nie rani, nie obraża ani nie sprawia nikomu przykrosci a nam pomaga to że sie wspieramy więc uszanuj to i nie krytykuj nas, bo my dobrze wimy że w ciążę nie zachodzi się od gadania ani myslenia choc dla niektórych jest to nielada wyczyn - mam nadzieje że Ty nie miałaś bądź nie bedziesz miała z tym kłopotów bo tylko wtedy można to zrozumieć- pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, przepraszam ze rzadko bywam, ale mam sporo zalatwiania z mieszkankiem, i nie mam czasu , dopiero teraz komputer wlaczylam, nawet dla mojego mezczyzny czasu brakuje, zaraz poczytam co u Was, wspomne tylko ze okresu nadal brak i temperaturka trzyma sie na poziomie 36,8:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko, fajnie ze wyniczki super mathea odezwij sie jak tam, pewnie kreseczke bedziesz miala ciemniejsza i bedziesz sie cieszyc dzidzia babusia, ja juz jestem , tylko mnie nie lej po dupsku:) natanielka pumka buziaczki dla was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ladis :) co tam u was ? co tu taka cisza??? Mathea daj znac co sie dzieje u ciebie czy juz swietujecie nowinke???? anulka to ty tez chyba jeszcze nie masz @ tak? czyli jeszcze szansa jest???? kamilko a co u ciebie jest @ czy czekasz jeszcze ? a reszta dziewczyn co znimi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×