Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Gość łósz k.....
pumka ja ci dam trollllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1...............07.03?..........Niemc y 11)Milka..31...............1...............24.03...........Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dane do aktualizacji tabelki. .. Pumka, mysztotek, madusiak i kto tam jeszcze ... Chyba trzeba date @ zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milciu mas zkonto na Nk ?? Bo my z dziewczynami juz sie powymienialysmy więc może i Ty nam swoje podasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................2...............10.04..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1...............07.03?..........Niemc y 11)Milka..31...............1...............24.03........ ...Płock aktualizacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba taka aktualizacje robilam ale ok co mi tam szkodzi zrobic jeszcze raz :) i kolejny cykl staran i nowa nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza, ale jarsza ;-) dobre nie mam konta na nk, szczerze powiem nie wiem dlaczego, jak był taki szał na nk, to nie miałam internetu w domu- bo przeproeadzka, w pracy nie bardzo mogę pisać bo szystko sprawdzają, a teraz jakoś nie chce mi sie za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaaaa
MILKA LEPIEJ SIE PRZYZNAJ ALE TO SZCZERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dobrze wiesz............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dobrze wiesz........milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane!!! Milka milo mi Cie powitac w naszym gronie :-) Nawet nie wyobrazacie sobie co przezylam przez ostatnie dni...Nie pisalam o tym wczesniej,bo kiedy... Otoz po moim przyjezdzie do Polski pojawila mi sie mala narosl,taki guzek na kosci ogonowej...Myslalam ze to od dlugiego siedzenia w samolocie... Smarowalam to mascia,myslalam ze zejdzie,mimo ze siedziec na tylku nie moglam...:-o Ponadto przedwczoraj dostalam malego plamienia,wiec wniosek jeden-@...Wczoraj urzadzilismy sobie mala wycieczke po Polsce i dostalam bardzo silnych bolow-ta narosl napuchla,powiekszyla sie, ani chodzic nie moglam i pod wieczor wylam z bolu... Pojechalam na ostry dyzur i dostalam antybiotyk,srodek przeciwbolowy,oklady z altacetu i na jutro umowiona wizyta na wyciecie tego nacieku...Przyjechalam do domu,leki wzielam,przeszlo mi troszke,choc nadal pobolewa mnie w tamtych okolicach...No i dzis rano cos mnie tknelo,zrobilam test ciazowy (bo od tamtego plamienia krew @ sie nie pojawila) i wynik.... POZYTYWNY - dwie kreski..Ta druga jeszcze nie bardzo mocna,ale juz wyrazna i widoczna...Niesamowita radosc,ale i strach.bo przeciez wzielam wczoraj antybiotyk...Jest to Amoksiklav i podobno jest on stosowany takze u kobiet w ciazy,ale... Dzis juz nie wzielam-wole nie ryzykowac...Jutro wytna mi to cholerstwo i juz bede mogla cieszyc sie tym ze najprawdopodobniej jestem w ciazy...A ze mnie tylek boli...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- gratuluję dwóch kreseczek :-) Wszyscy sie martwili o Ciebie, że się nie odzywasz. Ale super nowina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no milka smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka,mam nadzieje ze to okaze sie zarazliwe i wszystkie zobaczycie te upragnione dwie kreseczki na tescie..:-). A na razie jestem w lekkim szoku...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- nie dziwię Ci się że jesteś w lekkim szoku. Pomarańczowy- zakończ temat albo powiedz o co Ci chodzi, a jak nie to żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nerwujsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko opowiadaj milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATHEA !!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!! Wiedziałam ,ze założycielka naszego topiku będzie pierwsza i ,że w końcu zacznie nas \"zarażać\" :D:D Mathea jak ja się cieszę !!! Przyznam szczerze, że w głębi serca czuję lekką zazdrość ;) Ale taką pozytywną i nieszkodliwą :) Ale cieszę się niezmiernie !!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz proszę nas pozarażać !!! I współczuję przeżyć z tą naroślą. I nie pzrejmuj się że wzięłaś ten antybiotyk !!! Nic się nie stało !!! Wszystko będzie ok !! ALE SIĘ CIESZĘ !!!!!!! 🌼 🌼 i 😘 😘 dla MAthea !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym ,że juestem szczesliwa że dla Mathey się udało w końcu, to ja mam mega doła. Okazało się, że nie dość ,ze muszę miesiąc czekać na dyplom ze szkoły, potem muszę zgłosić się do Izby Pielęgniarskiej i złożyć to wszystko wraz z badaniami o prawo wykonywania zawodu i znowu miesiąc czekać na to !!! Więc do chłopa do anglii najwcześniej na początku maja polecę :(:(:( Przecież ja sie zajebię !!! :(:( Do tego zaczęłam plamić i to nie jakieś upławy brunatne czy brązowe tylko żywa krew. Boję się ,że może zaskoczyłam i coś jest nie tak, a do @ jeszcze 9 dni, więc testu nawet nie mogę zrobić. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea, wielkie gratulacje, super:) a pozostale kobitki i mathee tez goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myslalam czyli mamy juz jedna Brzuchatke Mathea GRATULACJE !!! i tak jak natanielka troszke zazdroszcze ale pozytywnie :P Dolegliwosci pewnie mina z ta narosla i bedzie wszystko ok :) Milka nie przejmuj sie pomaranczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×