Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Za co ja mam sie wstydzic?? Nie mam sobie niczego do zarzucenia, ja sie nie kryje za pomaranczowymi wpisami, tak jak to ty masz w zwyczaju. Poza tym z obelgami nawet tutaj zaczelas sama. Przeczytal moja a potem swoja wypowiedz. A z tymi twoimi straszeniami dalabys sobie juz w koncu spokoj, sama nie potrafisz sie wypowiedziec, to adwokatow szukasz? Zbyt niski poziom inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kamcia przestan Ty sie denerwowac bo wiesz jak to jest na tych topicach! zawsze sie ktos znajdzie co Ci ciśnienie podniesie a w Twoim stanie kochana to chyba nie wskazane!!! Wakacje - bajka! Chorwacja jest piekna i wszystkim polecam! ja chce tam wrócić bo warto! Co to tej trójeczki Kamcia to raczej niemozliwe bo sie zabezpieczamy :(. Ale mimo wszystkich watpliowści mam nadzieje że po wakacjach bede gotowa do starań! Mawika Tobie gratuluje z całego serca! Ty również dbaj o siebie!!! Dziewczynki wpadam rzadko ale sledze co tu u nas sie dzieje! Mam nadzieje że kobietki ze starej gwardii jeszcze wpadną! ciekawa jestem co u nich słychac! pozdrawiam was serdecznie! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka2a
Mi okres spoznia sie tydzien, trzy dni temu test z moczu pokazal ciąze, powtorzylam przedwczoraj na krew i wyszedl dodatni, ale lekarz powiedzial,ze ciazy nie widzi nawet na usg dopochwowym, czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula 2 córek wez juz kobieto odpuść! dwoje dzieci a ty masz jeszcze czas zeby tu za Kamila latac i sie udzielać! mam nadzieje że twoje córeczki na tym nie cierpią! wez sie zajmij czyms pozytecznym bo tutaj na nikim wrazenia nie robisz! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie sie poplakalam..... ze smiechu :D Polinkowane to my juz wczesniej mialysmy, gdzie kamila sie wypowiada i jak wszedzie kogos innego gra. Wiec wystarczylo kliknac, zeby sie przekonac :) nigdzie nie musialam jej sledzic, szkoda byloby mi czasu. Pewnie, ze nie mam zanajomych, przyjaciol, pracy i dzieci, dlatego wymyslilam sobie zabawe w czepianie sie boguduchawinnej kamili... :D :D :D Kon by sie usmial. KAMILA ! Widze, ze tu nie maja pojecia o tobie. Sama zaczelas, wiec jesli nie dasz nam spokoju, poswiece swoja skromna osobe i nieodpuszcze. Kazdy twoj durny komentarz na mamuskach bedzie komentowany tutaj. Tak dlugo az sobie wbijesz do tej twojej pustej paly, ze tam jestes nie mile widziana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko kamilo
ja chetnie obejrzalabym mamule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama olej
durne babska z tamtego topiku- sama widzisz, ze to zakompleksione babska, co sobie w zyciu rady nie daja! Taka mamula- na socjalu posiedziala, przedtem firme wjechala na minus, jeszcze niedawno chwalila sie, ze nawet nie maja na opal! Jest z kim sie zadawac, jak pieron! Drugi wulcok, sciachane cycole, nic dziwnego, ze zazdrosci mlodej i pieknej, do tego w ciazy :-P Marta- najaktywniejsza i najbardziej falszywa pomaranczka na tamtym topiku. Tez sobie zycie w Niemcach inaczej wyobrazala. Zal mi mroci, która dala sie pociagnac w maliny, i udostepnila swoje dane na zyczenie zastepcy szefowej :-( ale kazdy uczy sie na bledach! Trzymaj sie zdrowo, bo to teraz dla ciebie najwazniejsze. Fajnie, ze wszystko ok u ciebie w brzuszku i ❤️pika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie skonczylas na tamtym topiku nie mydl tu nikomu oczu i nie udawaj niewiniatka. Tlumaczysz sie, a tlumacza sie winni. Myslisz ze tam cie ktos jeszcze zaakceptuje? Mylisz sie !!! Ciekawe czy znajdziesz moje dane z nk, bo ja cie od poczatku jakos nie trawilam i na nk nie mialam zamiaru akceptowac. Jednak intuicja kobieca sie nie myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdzie sie mamule
na znajomych limes i jak jej tam, Marty? :-D Az tak anonimowa nie jestes :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-kamil
Nie daj sie,nie jestes niczemu winna:(!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naprawde
chicalabym zobaczyc mamulke i jej psinki,kto ma linka albo namiary?plissssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu-Kasiu
widze,ze masz porzadnie poukladane w glowie.Tak trzymaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
hej. Bardzo chcę zostać mamusią i mam nadzieję,że nią zostanę. To pierwszy cykl starania dzidziusia. Mam 30 dniowe cykle lub czasem 29 jak ostatnio. Kochałam się z mężem w 11 dniu cyklu i 17. Czy jest szansa że jestem w ciazy?takbardzo tego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i macie swoja
kamilke, teraz widzicie co ona wypisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm no nie powiem nie powiem
dwa razy, ze niezle Kamila namieszala, oj niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja droga ...
mnie to by sie tam pisac nie chcialo jakby na mnie tak nalatywali :( po co sie Kamila tak tlumaczysz godnosci nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godnosc he he
ona nie wie co to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzegam i jedną stronę konfliktu i drugą, że jeśli się nie uspokoicie i nie przestaniecie wchodzić sobie w droge to posypią się bany! niech każda trzyma się swoich spraw i swojego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz przegielas
kasiu ptrzegielas z tym ostatnim wpisem, to ze juz jest wykasowany nic nie pomoze, skopiowalam to i sprobuje wyslac jak najszybciej mamuli. powinna wystapic na droge sadowa za to!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie wszystkie posty są moje. raz jestem na pomarańczowo a raz na czarno DZIEWCZYNY DAJCIE SOBIE NA LUZ!!!!!! PO ILE LAT MAMY ŻEBY NA SIEBIE TAK JECHAĆ? I PODSZYWAC SIĘ POD KAŻDEGO? DO "MAMULI" JEŚLI MASZ COŚ DO KAMILI OK, ale jeśli to Ty się podszywasz pod niektóre z nas to, to nie jest śmieszne... Niech i jedna i druga strona przestanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się zgodzę z Kasią. dorosłe kobiety a zachowujecie się jak dzieci... bo ona na mnie powiedziała to a ona powiedziała tamto, a ta się poszywa a ta jeszcze coś gorszego robi :o apeluję do was opanujcie się, poczytajcie to co napisałyscie do jakby nie było zupełnie OBCYCH sobie ludzi, o których nic a nic nie wiecie i zastanówcie się czy to nie jest śmieszne i uwłaczające kobietom, matkom, tudzież przyszłym matkom?? proponuję podać sobie wirtualne rączki i nie wchodzić sobie więcej w drogę a pomarancze, ktore zapewne sie tu za chwile zjawią radzę ignorować - OBIE STRONY! i zgłaszać do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ja kogoś obraziłam to nie miałam takiego zamiaru. Jestem za stara na takie "zabawy". Mam swoje zycie. Wypisuje się z tego bajzlu, bo nie mozna się dogadać w ogóle. Kamilko pozdrawiam Cię i mam nadzieje, że u Ciebie wszystko dobrze się skończy... "Mamulo 2 córek" mam nadzieje, ze opamiętasz się z tymi postami i najęzdzać ludzi za byle co przestaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeaaa a moze pokasujesz
tez w koncu bezsensowne wypociny Kamila220579? Czemu tu jest pokasowane a na tamtym topiku nie? Wtedy bedzie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia560
no sorry, ale to jest ok? z czernego, TWOJEGO nika napisane? 21:26 [zgłoś do usunięcia] Kasia560 "mamula 2 córek" to ździra stoi pod lampą i d**ę daję. Zazdrości innym stąd te jej dziecinne zabawy Już ja ją znam mam ją nk jak chcecie jej nagie fotki zobaczyc to mowcie podam linka Kamilko i inne które mają dość tej dzi**i nie przejmujcie się WSZYSTKO TO CO NA POMARAŃCZOWO TO ONA Pode mnie zdzira się też podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modeaaa dziękuje za wsparcie :) Jedna mądra osoba na tym topicu Co do kasowania to jak masz problem z jakimiś postami to zgłoś je do usunięcia proste. Myślę, że moderator sam z siebie kasowac nie będzie skoro nie będą zgłoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyzej to ja, no sorry , ze sie Wam tutaj wpieprzam, ale to NIE JEST ABSOLUTNIE OK!!!! i tlumaczenie sie- ktos sie pode mnie podszywa... dopiero co zaczernilas sie, i co? juz ci ktos "skradl" haslo?? nie sciemniaj. dno!!! i wciagnelas sie w to przez Kamile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klikajcie na "zgłoś do usunięcia" tylko wklejajcie na śmietnik dla działu ciąża, macierzynstwo i wychowanie dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×