Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Mathea, moja @ wygladala tak, ze pierwszego dnia mialam normalnie, drugiego krew byla taka jasnoczerwona, wodnista, trzeciego dnia kompletnie nic, czwartego dnia natomiast byla tylko taka brazowawa wydzielina/sluz... Podobno co jakis czas moze zdarzyc sie tak, ze kobieta moze nie miec @, tylko nie pamietam czym moze to byc spowodowane... Mozliwe , ze to moglobyc cos takiego? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mathea wcale się nie dziwię, że się wystraszyłaś. Całe szczęście, że wszystko jest dobrze. Ja dziś idę na usg i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, choć nie będę ukrywać, że się trochę denerwuję, ale tak to jest jak już się raz przeżyło stratę. Ale teraz MUSI być dobrze, nie tylko u mnie ale i u Was dziewczyny. Buziaki, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurora, przyczyn moze byc wiele. Oprocz tych co wymienilam moze to byc spowodowane zmianami hormonalnymi, zazywaniem niektorych lekow, stresem, zmiana srodowiska...ale zeby zdrowa kobieta nie miala w ogole okresu to nie slyszalam... Podejrzewam (jesli wykluczasz ciaze) ze mialas normalna @, tylko bardziej skapa... Zenek,napisz koniecznie jak poszlo badanie. to jest to na syndrom Downa jak mniemam? Napisz jak ono wyglada bo mnie to czeka w poniedzialek a ja juz mam stracha. A malenstwo na pewno jest zdrowe :-) . Bardzo fikalo? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byłam wczoraj na usg. Widziałam rączki, nóżki, główkę, mózg, kręgosłup :) Dosłownie wszystko. Dzidzia strasznie ruchliwa była, fikała nieźle. Pani miała problem ze zmierzeniem główki, bo się tak wierciło :) Ale normalnie super to wyglądała. jestem taka szczęśliwa. Lekarka powiedziała, że już najgorsze mamy za sobą więc mogę sie już cieszyć ciążą :)))) Przytyłam od ostatniej wizyty, która była miesiąc temu, całe 80 dag :) To chyba cycki tyle przybrały na wadze :) A dziś miałam test podwójny z krwi (na jakieś wady płodu), drogie to jak nie wiem co (297 zł ze zniżką), ale trudno, będę przynajmniej spokojniejsza. Czeka mnie za 3 tygodnie podobne badanie (test potrójny) też za taką kwotę, ale czego się nie robi dla dobra dziecka :)) Najważniejsze, że wszystko dobrze jest. Nie mam już brać foliku tylko witaminy takie dla kobiet w ciąży. mam tylko unikać jakiś witamin firmy Matrea czy jakos tak, bo po nich podobno duże dzieci się rodzą, a ja jestem za drobna na duże dziecko :) No to tyle jeśli chodzi o moją wizytę u lekarza, a uzgodniłam jeszcze z lekarką, że od 4 czerwca na bank już zwolnienie i będę miała porządne wakacje :)) (tyle że nigdzie nie wyjadę ale co tam) pozdrawiam was serdecznie , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek,ale sie ciesze :-)a jak dzidzius juz teraz tak fika to co bedzie jak sie urodzi ;-). super, ze wszystko jest dobrze, przynajmniej nie musisz sie juz denerwowaC i mozesz spokojnie zaczac kompletowac wyprawke :-). A jesli chodzi o cene badan to tu w Grecji place za wszystko 160 euro,reszte pokrywa moje ubezpieczenie. Ja dzis mialam kolejny zastrzyk z progesteronu i jak sie okazalo kontynuuje te terapie...I takze dostalam zapas witamin :-) Jesli chodzi o wage to czuje ze zrobilam sie strasznie okragla... Brzuch zaczyna byc widac (wyskoczyl jakos nagle, jeszcze kilka dni temu nie bylo go a teraz juz troche wystaje),ale nadal wszyscy twierdza ze wygladam jakbym przytyla kilka kg,a nie jak kobieta w niemal 4 miesiacu ciazy... To co mam sie toczyc,zeby poznali ;-)? no i cycki ogromne z 75d przeszlam na 80dd i na pewno na tym sie nie skonczy... Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea u mnie brzuch też już widać. Zwłaszcza (nie chwaląc się :) ) zawsze był płaski, a tu nagle niby tłuszczyk czy coś i się okrągły zrobił. Najbardziej widać jak coś zjem to się piłka robi, ale to jest takie urocze, że normalnie napatrzeć się nie mogę :) i czekam kiedy będzie taki większy :)) Najlepsze jest to, że się szybko męczę i jak wchodzę do moich rodziców na 3 piętro (fakt te piętra w Sopocie są wysokie) to normalnie mam zadyszkę :)) Juz im teraz grożę, że już następnym razem nie przyjadę bo nie wejdę :)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ! Mam teraz dni plodne i kochalam sie z Moim Skarbem, nie do konca, lecz stosunek przerywany, ALE ;) moj Kochany, wydaje mi sie, ze za pozno wyciagnal czlonek i ze moglo poleciec z niego, na posladku tez mialam krople ;) Kurcze, wiem ze sie napalam, pewnie niepotrzebnie, ale tam bardzo bym chciala zeby sie udalo tym razem :) Dzis spotkalam moja nauczycielek z liceum z angielskiego i miala sliczny malutki zaokraglony brzuszek, porozmawialam z nia, swietna kobietka, zawsze ja lubilam, pogratulowalam jej :) , znajoma jest w 14 tygodniu, kolezanka w 5 tygodniu :) Wy Kochane macie fasolki w brzuszkach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przepraszam, że sie nie odzywam, ale komp mi siadł. Jest jeszcze na gwarancji i zawiozę go do naprawy, ale dopiero w nastepnym tyg. W pracy nie bardzo moge pisać. Ale pamietam o was i pozdrawiam :) Odezwę się jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle Milka :-) Aurora, nie stresuj sie. Wierz mi ze i ty juz niedlugo bedziesz sie chwalic swoja fasolka tu na forum :-) Jestem po USG - maluszek ma sie dobrze. Wprawdzie wyniki badan genetycznych mam miec za 20 dni ale cala reszta ok . Wlasnie ogladam dvd z usg i nadziwic sie nie moge ze ta mala iskierka w moim brzuchu to moje dziecko. a jak wierzga nozkami :-). Przytylam 2 kg ale pocieszam sie ze to w wyniku zaparc... Wstyd sie przyznac ale juz 4 dzien i nic :-( a brzuch raz jest,raz go nie ma. Mam nadzieje ze pewnego dnia sie obudze i juz mi zostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea nasze dzieciaczki już od małego wierzgają i fikają :) a co to będzie jak się urodzą :) u mnie raz brzuch większy raz mniejszy. tak sie zastanawiam skad się wziął, bo przecież niecały kg tylko przytyłam :) Ale się cieszę, no bo w końcu widać, ze w ciąży jestem. Dziś powiedziałam pozostałym dziewczynom w pracy, ze jestem w ciąży (bo tylko w sumie szefowa wiedziała) a one do mnie ze się domyślały, bo brzuch już było widać :)) w sumie to fakt, brzuch zawsze płaski, jak tyłam to w uda i dupkę szło więc się skubane domyśliły :) Ale sie ucieszyły, zmartwiły sie tylko że w czerwcu je zostawiam i ze wrócę dopiero gdzies tak w marcu. Najważniejsze że się dobrze czuję teraz już taka śpiąca nie jestem, ale niskie ciśnienie nadal mam. W czwratek jak mi lekarka mierzyła to 100/50. Nie pijam nadal kawy, ale ostatnio capuccino pijam. Nawet nie jest takie złe :) Mathea a Ty jak sie czujesz ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek,powoli wszystkie dolegliwosci ustepuja. Mam jeszcze mdlosci od czasu do czasu, ale nie jestem juz taka spiaca i ogolnie zaczynam doceniac fakt ze jestem w ciazy bo wczesniej to byl tylko strach... Chyba najgorsze juz za nami, jak sadzisz ? Teraz to tylko trzeba nam czekac jaka plec ;-). Ja obstawiam ze bede miec chlopca,nie wiem skad to przeczucie (mimo ze wolalabym dziewczynke)... A u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie staram się o płci nie myśleć choć to nie jest łatwe :) Chciałabym chłopca ale wiadomo jak to bywa :) Mój mąż uparcie twierdzi, że chłopiec będzie :) Nie ciągnie mnie do słodkiego tylko na coś konkretnego i kwaśnego (a to podobno na chłopca). Ostatnio coś pisałaś, ze jak się potknie w ciąży to chłopak będzie - mi już sie to kilkakrotnie zdarzyło :) Wiadomo, że to się raczej nijak ma do płci ale może jednak :) Najważniejsze, żeby było zdrowe :) tak za 1,5 miesiąca powinnyśmy już wiedzieć. Ja 4 czerwca ide do lekarza na wizytę i pewnie kolejne usg w lipcu będę miała i wtedy mam nadzieję, że dzidzia pokaże się z odpowiedniej strony a nie dupką do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka23
Dziewczyny :) Pumka, Mathea gratuluje ciąży, i Tobie Zenek też:) Nie odzywam się ponieważ moje staranka utknęły w miejscu....nie możemy sobie teraz powolić na dziecko bo zmieniam pracę...choc bardzo bym chciała...ale mam nadzieje za za pół roku się znów odezwę i zakomunikuję radosną nowinę:) trzymajcie się ciepło!!!! Spokojnych miesięcy i zdrowych bobasków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z kamila
dziewczyny macie jakies iwesci od niej? to dziwne ze tak znikla, bez zadnego slowa pozegnania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u was słychać ciekawego?????? Mathea, Pumka jak się czujecie?? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka kamilka
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Odezwij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, cos ten topik umiera, sluchajciekochane, ja nie pisalam, bo sprawialo mi przykrosc czytanie o ciazach itd, teraz juz sie uporalam ze soba i znow mam ochote sie starac o malenstwo, zaczne jednakod wizyty u pana doktora ktory zajmuje sie poronieniami , tzn ze jak jakas kobieta poroni to on stara sie dowiedziec dlaczego tak sie w organizmie kobiety dzieje ze nie moze donosic ciazy, w poniedzialek sie zarejestruje, jednak czytalam ze bardzo dlugo sieczeka na wizyte. A co tam u Was? Ja mieszkam juz 2 miesiace z narzeczonym, jest fajnie:) zbieramy pieniazki na slub, powoli, ale grosz do grosza i w koncu uzbieramy pozdrawiam was goraco i bede czesciej wpadac, conajmniej raz dziennie:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........8...............24.06..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............9.............14grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 13...........16 listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja uaktualnię tabelkę :) Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........8...............24.06..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........15..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............9.............14grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 16...........16 listopad............ Gdańsk Mathea Ty to chyba jakoś 15 tydz., prawda? No co tam u Was dziewczyny słychać? Ja jestem na etapie oglądania wózków, łóżeczek i takich innych :) Buziaki Anulka cieszę się, że wszystko u Ciebie wraca do normy :) Pozdrawiam Cię gorąco ze słonecznego Gdańska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek witam Cie! U mnie wszystko dobrze, rosniemy i tyjemy ;-). Ja z racji tego ze ten topik podupadl przenioslam na na listopad 2009. 11 czerwca mam miec usg polowkowe. No i brzuszek juz widac :-). Ubranek i wozkow jeszcze nie ogladam,dopiero jak sie przeprowadzimy to zaczne :-). A co tam u ciebie? jak masz ochote to zapraszam do listopadowek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........8...............24.06..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........15..............16 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............9.............14grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 16...........16 listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooooł!!!!! Cześć dziewczyny. Wrócił do mnie mój modem!!!!! Po dwóch miesiącach!!! Co u mnie? Niestety nic nowego w wiadomej sprawie. ale nie mam zamiaru sie załamywać. Zaraz poczytam, co u Was, a potem napiszę więcej. Laski, odezwijcie się. nie mogłam się doczekać na pogaduchy nocą. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że topik zdechł. Nieeeeee!!!!!!!!! Kamilka Milka Pumka Anulka Mathea Dziewczynyyyyyyyyy!!!!!!!! Idę Was szukać na inne topiki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka maz cie zostawil
czy co? z czego tyle stresu mialas? Jak obchodzilas swoje 30te urodziny. opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka....
gratuluje schudniecia ;) zazwyczaj takie nagle straty wagi zwiazane sa z ogromnym stresem typu rozstanie wlasnie. dobrze ze to nie twoj przypadek i ze mezunio sie dobrze ma :) dobrze sie macie :D :) trzymam kciuki za nastepne proby! ja sobie daje na luz i na razie przestaje sie starac, tak nagminnie. nam tez sie uda, tak jak i tobie :) Odezwij sie znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziwisz
zes tu sama, zabralas dupe w troki bez slowa, na tyle czasu mozna miec, zeby napisac: jade do Polski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILKA pozdrwiam
fajnie pisalas odzywaj sie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.ta
kamilka, jak obchodzilas swoja pierwsza "3" w przodzie? bylas wtedy w Polsce czy z mezulkiem? Odezwij sie znow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×