Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

i po co te wszystkie insynuacje????? wszystkie się mylicie, tyle moge powiedziec... posłuchajcie Mamuli i już spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie picas to nie kasia, ja wkleilam to co ona napisala, moze sie rozpedzila, i odrazu modera to skasowala. zdazylam skopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję niech MODERATOR skasuje cały ten temat i stworzy zupełnie nowy. Na czarnym opisie Kochana też można się podszywać. Właśnie mój Mąż zrobił małą próbkę. Stworzył własne hasło i ten sam nick...Więc zarówno na czarno jak i na pomarańczowo można się podszyć pod kogoś. Ten komentarz nie został napisany przeze mnie ja mam swoje lata i nie obrażam z góry ludzi. Może wcześniej mogłam coś napisać co się mogło nie spodobać (choć starałam się warzyć słowa) to przepraszam. Apel skończy z tym bo i jedna i druga strona, jak widze nie wie które posty są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat zostanie skasowany jak poprosi o to autor tematu czyli Mathea na śmietniku dla ciąży, porodu itd... albo na mojego maila dziewczyny naprawdę mam was już dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modeaa no jak juz tu jestes to moze skasuj wypowiedzi kamili220579 z mamusiek z niemiec, pojechala po wszystkich. Jak bedzie to skasowane i nie bedzie ona tam wiecej zagladac ja nie bede sie wcinac w misje. Zgoda? A narazie musze nadrobic bo nie moge sie w tym wszystkim polapac tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie dziewczyny skończcie z darciem przysłowiowych kotów. Ja już się nie wypowiadam, bo myślałam że tu dorosłe osoby są, a nie zbiór przedszkolaków. Jestem zarejestrowana tez na inny topicu, gdzie jest milsza atmosfera i DZIEWCZYNY są dojrzalsze. Te które to wszystko zaczęły (nie wymienie kto żeby nie było znowu jazd) powinny się zastanowić czy "ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" to odpowiednie miejsce dla nich Pozdrawiam te które są rozsądne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasia tylko z tym wpisem co tu zostal ponownie wklejony to troche przegielas !!! I to niby ja sie zachowuje jak male dziecko?! Swiadczy tylko o tobie ! Jakos nikt pod mojego nicka sie nie podszywa, tylko tobie biednej. Nie pirenicz zes zadowolona ze zgody, bo ja po takim tekscie nie bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picasa 10 wdechów! bo to sie nigdy nie skonczy... jutro pokasuje Kamilke mamusiek z niemiec i ten syf stąd. jutro, bo dziś padam na pysk! moderator tez człowiek... a wy sie przez noc zastanówcie co robicie! jesli jutro znajdę tutaj powyzej 22.17 obraźliwego posta to pokasuje wam wszystkim jak leci 50 ostatnich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tak ciezko pojac ze jestes powodem tego calego zamieszania??? Zaczelas na mamuskach i mimo prosb zebys przestala prowokowac od wszystkich stalych bywalczyn, nie przestalas, a i wrecz przeciwnie, zaczelas odbierac nasze komentarze jako atak i to ty zaczelas pierwsza rzucac obelgi. Jesli jeszcze nie dociera to zabaw sie w detektywa nie na nk, tylko tu. PS. duzo ci dala ta zabawa na nk??? Nacieszylas sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę, czytam, nie wierzę :( dziewczyny czy nie czas podać sobie rece! życie jest zbyt krótkie by tracic czas na spory! swoją drogą jak to możliwe że przy dziisejszych możliwościach moderator nie jest w stanie okreslic który post wysyłany był z którego kompa i czy ktos sie pod kogos podszywa. wtedy wszystko było by jasne i nikt by nikogo nie oczerniał! dziewczyny jesli nie złapaliscie nikogo na gorącym uczynku nie oceniajcie i nie oczerniajcie! jesteśmy kobietami, piekna płec i aż dziw że tak sie potraficie spierać i ubliżać! mam nadzieje że nic podobnego na tym i innym topiku już sie nie wydarzy bo rzeczywoscie aż niemiło sie tu zagląda! pozdrawiam wszystkie z was! i apeluje dziewczyny opamietajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu milo, ze tak sie przejeles sytuacja na topiku ;) wnioskuje, ze jestes mezem/chlopakiem tutejszej Kasi560. jak sama wsponimala jej maz utworzyl taki sam nick... na czarno. no dobra nie wnikam. do czego zmierzam, "brzmisz" na faceta konkretnego, a taki nie powinien wyciagac wnioskow z tego co przeczytal w pol godziny a moze nawet i nie. niestety(albo stety) wpisy z tamtego topicu sa wykasowane. gdybys je przeczytal wiedzial bys o co kaman. milego wieczoru zycze. aha, zeby okreslic moja inteligencje musialbys poprowadzic ze mna nieco dluzsza konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie spokój??? jeśli będzie to nic nie skasuję. jesli zacznie się jatka od nowa to tak jak wczoraj obiecałam. każda jak leci straci 50 ostatnich wpisów. nie ma taryfy ulgowej, albo zaczniecie się zachowywać jak dorosłe kobiety albo porozmawiamy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pisać jeśli nikt już podjudzać nikogo nie będzie :) Ciesze się Kamilko, że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niektóre posty zostały usunięte - dlaczego? Nawet pytanie Krzysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba mnie tu nie chcecie albo Mamula dała do usunięcia ale cóż ja nikogo obrażać nie lubię pisałem prawdę, którą chyba każdy znał wcześniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuniete zostaly wszystkie wpisy wypowiadające sie w tej sprawie i jesli nie przestaniecie to kasowane będą dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie proby spowodowania zamieszania tutaj na temacie ( osobiste wycieczki pod pomarancza a takze inne sposoby na macenie ) beda kasowane do skutku , jezeli to nie pomoze zwrocimy sie do Waszych dostawcow netu aby zablokowali Wam dostep do naszego forum. Tak dalej byc nie moze , nie bedzie tolerowane notoryczne lamanie regulaminu na forum kafeteria .pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo :) Dotrzymujcie tez slowa i robcie porzadek z tymi co trzeba a bedzie spokoj :) Dziewczyny szkoda ze was nie bylo ,no moze innym razem . Zycze milej nocki i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe , jakby ktos Ci nicka ukradl to nie moglabys pisac pod tym co teraz piszesz . Zegnam 🖐️ Tak dla informacji : my Was widzimy nietylko jako nicki , ale takze jako numery IP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej widzę, że sporo tutaj postów usunięto. Nawet zwykłe moje pytanie... Chyba nie warto tu pisać. Dziwna atmosfera tutaj. Nikt nie pomaga tylko od razu wyzwiska. Przykro mi ale jak nie tu to gdzie indziej są osoby chętne do pomocy. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KAMILI nie wiem tak na prawdę o co to całe zamieszanie już, ale jak tak Cię obrażają i wyzywają to odpuść sobie. Nie narażaj się na takie prymitywne zachowanie. BĄDŹ MĄDRZEJSZA i nie pisz na tamtym topicu skoro Cię tam nie chcą, bo takie wyzywanie się staje się już trochę nudne, a jesteśmy chyba wszystkie na tyle dorosłe, żeby nie bawić się w ciągłe obrażanie. Nie jesteśmy 5-latkami w przedszkolu :) Kamilko Ty pisz tutaj spokojnie, bez wspominania o tamtych, a one (mam nadzieje) dadzą Ci spokój. To bez sensu pisać, że ktoś jest taki a taki skoro się nie znacie tak na prawdę. KOBITKI KOCHANE JESTEŚMY DOROSŁE!!!!! Poza tym pomyślcie o MODERATORACH topiku, które muszą siedzieć i czytać Waszą bezsensowną kłótnie... Ja spadam. Może czasem zajrzę do Was, bo tak jak chyba większość tutaj staram się zostać mamą. Wszystkie powinnyśmy się nawzajem wspierać w tej kwestii i pomagać sobie nawzajem. A Te które mają już dzieci NP MAMULA powinna nam doradzać, a nie rzucać przysłowiowym mięsem (innych się to też tyczy). Myślę, że tak było by normalnie i rodzinnie. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko od czasu do czasu wpadać będę. Nie wiem czy będę pisać, ale zaglądać na pewno :) Do MODERATORÓW Kochani współczuje Wam tego zamieszania i mam nadzieje, że ta sytuacja się uspokoji i sobie pożyjecie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co sie stało z tym topickiem! aniolkowa= nie wiem czy jestes matką czy nie ale sama pisząc takie słowa wystawiasz sobie wizytówkę. obrażając w ten sposób drugą osobę( w tym przypadku kobietę w ciąży)! ja nie moge w to uwierzyć że z ust kobiety, matki? padają takie sformułowania :( dla mnie to szok! rozumiem wszystko- podejrzenia, insynuacje ale mimo wszystko pewności 100 proc nie ma( sama modea pisała ze wszystkie sie mylicie, a skoro maja adresy IP- to chyba cos w tym jest). Mam nadzieję że jak sie zdenerwujesz to podobnych słow nie kierujesz w kierunku swoich najbliższych, rodziny, przyjaciół, dzieci? mogę tylko się smucić że kobieta tak sie zachowuje! i nie są dla mnie wytłumaczeniem wasze podejrzenia- wszystko to to dla mnie niewyobrażalne. kurcze a kiedys było tu tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×