Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Renifer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
hej laski:) mam 17 lat i ok. 178, ważę tak gdzieś 65 kg (obzeram sie ostatnio, to podłoze psychiczne:/). zaczynam od jutra dietę norweską, będe tu zaglądac codziennie, bo takie forum to wielkie wsparcie dla mnie. dzisiaj brzuch mam wypchany jakimś beznadziejnym jedzeniem, czuje się jak w 5 msc ciąży:| dzisiaj nie spotkałam sie z chłopakiem, na którym mi zależy bo bałam sie pokazać:< postanowiłam, ze chcę schudnąć, pokazać mu się dopiero promieniejąca:)kij, że za dwa tygodnie^^ najbardziej żałuje tego, ze ostatnio już schudłam(przez chorobe i gorączke ale schudłam!)- ważyłam gdzieś 61 kg, a teraz znowu dupa:< no i boję sie bardzo efektu jojo po tej diecie... tyle o mnie:D let\'\'s get it started!:) trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Cześć Brzydula myśmy się już spotkały :) ta dietetyk mi działa na nerwy! ale tutaj naiwnych nie znajdzie!!! Stosowałam Bio CLA ale niewłaściwie dlatego nic mi nie dało teraz zaczynam znowu i to tak jak trzeba. CLA nie ważne jakiej firmy to kwas który eliminuje komórki tłuszczowe ale działa bardzo powoli ale za to skutecznie (potrafi doprowadzić do utraty nawet 1/3 tkanki tłuszczowej) i trwałe poza tym CLA zapobiega rozwojowi zmian nowotworowych, więc choćby dla zdrowia warto brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witam nowe koleżanki! Razem na pewno damy radę i za 30 dni będziemy wyglądać bosko!!! Renifer nie załamuj się ja też startuję od nowa niedawno było 55,7 a teraz znów 59 :( ale teraz to już jest ostatni raz ponieważ tym razem się nam uda. Słyszałam o Twojej diecie podobno bardzo dobrze robi na cerę i włosy, ale ja postanowiłam wystartować w maratonie więc muszę jeść dużo białka. Zuzka jak na moje oko to przy tych wymiarach ta masz zajebistą figurę, ale każdy sam wie kiedy się czuje ze sobą dobrze. Na twoim miejscu bym się jednak z tym chłopakiem spotkała... a co jak w ciągu tych 2 tygodni poderwie go jakaś pusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Podaję obiecany wcześniej przepis na herbatkę odchudzającą. Herbatka wspomaga pracę wątroby w metaboliźmie tłuszczy. 50 g perzu 50 g znamion kukurydzy wymieszać i schować do pudełka każdorazowo przygotowuje się wywar czyli: 3 lyżki mieszanki zalewamy 4 szkl. zimnej wody i gotujemy 10 min popijamy w ciągu dnia niesłodzone i koniecznie ciepłe. Dlatego ja przygotowuję rano i przelewam do termosu. Ale uwaga cherbatki ze skrzypu i tej nie można pić jednego dnia ponieważ obie działają moczopędnie. Smacznego!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Jeszcze jedno co do C.L.A. trzeba go brać co najmniej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
no trudno, jak go poderwie to trudno. na logikę powinnam się wtedy cieszyć bo to dupek w sumie, ale życie takie dziwne jest, że się nie bede cieszyc tylko znowu płakać^^ sory za osobiste wątki nie związane z odchudzaniem, tego chyba tutaj nie powinnam wypisywac? ano tak jak mowisz Cosmopola, kazdy ma inne wymagania co do swojego ciała:) ma któraś z Was jakieś doświadczenia z diety norweskiej? myślę, że ona nie dostarczy mi tyle wszystkich potrzebnych składników ile powinna to zrobić zdrowa, zrównoważona dieta. dlatego chcę przyjmować jakieś witaminy w tabletkach. wiem, ze to nie wiele pomoże ale chyba w 2 tyg w ten sposob nie nabawię się, zadnego powaznego niedoboru:) czy któraś dietowiczka doswiadczona mogłaby mi podpowiedziec co powinnam brac? co jest najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Nasza pani DIETETYK ci powie za 30 zeta :) Ja nie jestem dieteykiem ale najrozsądniej będzie brać kompleks witamin a na pewno magnez i żelazo. Ja jak byłam na kopenhaskiej (efekt był piorunujący) miałam mimowolne drżenia powiek( czyli niedobór magnezu) Ale powiem wam też że witamina B6 i B12 (chociaż bardziej B6) pomagają bardzo w odchudzaniu. Zuzka co do chłopaka to masz rację podoba mi się Twoje podejście do życia. To jest topik dla takich kobiet pewnych siebie albo z postanowieniem że takie będą. Zasługujemy na to by cieszyć się życiem i w ogóle jesteśmy fajne co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Powiem Wam dziewczyny że z moich obserwacji wynika że chudną te kobiety które są szczęśliwe i w zgodzie z samą sobą. Trzeba siebie lubić bo to jedyna osoba z którą musimy spędzić resztę życia :) To jest najważniejszy składnik odchudzania: PEWNOŚĆ SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
własnie oczekuję piorunującego efektu!:D a miałaś efekt jojo? czy normalnie?:) jesteśmy super:D i nie przejemy swojego życia! zasługujemy na to by być szczęsliwe i walczymy o swoje:) tylko pomyślcie o tym jak bedziemy wyglądać za miesiąc! wizualizacja celu...mi to pamaga bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Niestety miałam jojo, ale dokładnie wiem dlaczego, bo się podłamywałam jedna czekoladka, drugi batonik itd. a po takiej drastycznej diecie trzeba zawiększyć wysiłek kardio i stopniowo o 100 kcal co tydzien zwiększać jadłospis. Jeśli jest to dieta niskowęglowodanowa to po tych 2 tygodniach węglowodany trzeba wprowadzać bardzo powoli i na początek tylko pełnoziarniste. Powoli tzn. jeśli danego dnia zjesz jabłko to jest to już koniec węgli na dziś i kromkę chleba możesz zjeść dopiero jutro a porcję ryżu (czyli tyle ile się zmieści w TWOJEJ :) dłoni) po jutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Taaak za miesiąc będziemy wyglądać jak marzenie i nie będziemy musiały wciągać brzucha ani prosić o większy rozmiar w sklepowej przymierzalni tylko zapytamy: "A ma pani mniejszy rozmiar?" :D Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Oj Brzydula! Ty to jesteś chochlik co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Ja nie zamierzam jutro z pączków rezygnować bo to walka z wiatrakami. Założę się że jak tylko wejdę do pracy to przywita mnie talerz pączków tudzież faworków, ale w piątek robię sobie detoks i piję tylko cherbatki, zioła i sok grejfrutowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
kurcze to trochę słabo, że tak powiem. mam nadzieję, ze dieta norweska to jednak coś innego niż dieta kopenhaska:< bo ja się obawiam, że rzuce się na jedzenie zaraz po ostatnim dniu dietowania:| no ale, bądźmy dobrej myśli:) może w końcu uda mi się schudnąć trwale, zwłaszcza przy Waszym wsparciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Nie miej nadziei tylko bądź pewna!!! na pewno nam się uda jak się nie rzucisz na słodycze i fast foody to powinno być ok. Poza tym jak tu wcześniej nestee pisała bardzo dużo daje niejedzenie kolacji. A ja się zastanawiam czy jutro znowu biegać o tym śniegu czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
o nie:| tłusty czwartek...zawsze zapominam o tym dniu! ja jestem przerażona moją wagą. długo sie bałam stanąc na wage, bo czułam że tyję. dzisiaj przyszedł dzień ostateczny, stanełam i się załamałam. no ale nie poddaję się! ale na pewno jutro nie zjem pączka! ja mam tłusty czwartek codziennie w sumie:| ale dobrze się składa, zawsze cały post nie jem słodyczy- to moje postanowienie wielkopostne^^ teraz piję zieloną herbatę i obwieszam pokój napisami typu "świnko już starczy obżerania się":D i piszę pracę z historii. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa
biegaj:) ja bardzo lubię po sniegu, to chyba nawet zdrowiej- odciąza stawy. no chyba, że nie jesteś skazana na betonowe trasy tylko masz jakiś miły park z miekkimi ścieżkami do joggingowania. ja zamierzam jutro kupić worek bokserski i nawalać!:D może wyładuję przy tym troche moich żalów i frustracji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Ej, Turbokosmopola a gdzie twoja kosmiczna dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miesiąc nie jem słodyczy na początku kusiło ale teraz już mnie do nich tak nie ciągnie :) tłusty czwartek też mnie nie przeraża bo mam taką małą tradycję, że w ten dzień w ogóle nie jadam nic tłustego już z 5 lat się tego trzymam :D niestety uwielbiam węglowodany, mmmmmmmmmakaron, pizza, ryż, ziemniaki.... kocham aż za bardzo, a to miłość tragiczna :( ale i tak wieżę że wytrwam i utrzymam swoją wymarzoną wagę :D razem damy radę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Zuzka no co Ty? Nie mów do siebie świnko bo tak się będziesz czuła. Pomyśl o sobie jak o nieoszlifowanym diamencie a dieta jest po to by wydobyć z niego piękno, by kształtować charakter i udowodnić sobie że potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj henk to nie jest topik dla frustratów więc jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj :D Sabatka no to podziwiam cię ja za słodyczami przepadam. Masz stalową wolę jeśli już pięc lat się wyłamujesz od tradycji która opanowała cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza niereformowalna....
cosmopola--->>>>> z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
znamiona kukurydzy to inaczej wąsy kukurydzy kupisz w każdym zielarskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Hej zołza! dlaczego pytasz? a ty z jakiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto z Krakowa?? może by tak grupowe bieganie? w qupie raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×