Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

jasne ze jetesmy skazane na sukces :). hmm nie mam konkretnej diety trzymam sie tego ze do 16 jem surowke albo jogurt i jabko albo kefir i jabko o 16 lekki obiad mesko + surowka. nie jem chleba slodyczy fast foodow zadnych chropek itd. zrobilam uklad z kolezanka ze jak zjem cos takiego to place jej za kazda rzecz 2 złote :P. wiec glownie nastawiam sie na jedzenie jogurtow surowek i mieska chudego. cwicze codziennie przynajmniej po 30min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Na pewno damy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola co myslisz o moim planie odchudzania ? PS jasne ze sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Cucarach, myślę że plan jest bardzo dobry tylko dodałabym trochę białka ponieważ syci na długo i strawienie go wymaga dużych nakładów energii poza tym będzie ci potrzebne jeśli będziesz ćwiczyć tak jak zakładasz. Z jabłkiem uważaj bo ma wysoki indeks glikemiczny i szybko będziesz po nim głodna. Ja sobie robię serek wiejski 3% z płatkami owsianymi (błonnik), słonecznikiem (zdrowe kwasy tłuszczowe) i jabłkiem lub bananem. syci na bardzo długo a połączenie węgli z białkiem i błonnikiem obniża IG posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Bardzo dobre efekty daje niejedzenie kolacji jak już tu wiele dziewczyn podkreślało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Na diecie bardzo dobre są brokuły lub szpinak mają dużo żelaza a o witaminy trzeba dbać na diecie. Spadnie ci magnez i wit B6 i deprecha murowana a stąd już krótka droga do tabliczki czekolady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Cucarach a jakie ćwiczonka planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 min abs 8 min buns 8 min legs i mam 2 płytki z shape na jednej jest 2 razy po 12 min cw na brzuch na na drugiej 35min cw kardio 12 min jogi i pilatesy na pupe i uda i 12 min baletu na pupe i uda i 12 min na cale cialo zrobilam sobie tabelke na 30 dni łacze te cwiczenia codziennie zeby bylo ponad 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
No to świetnie Shape ma bardzo dobre propozycje. Ja też mam te płytki, a jeśli masz steper, rower lub orbitek to mam świetne plany treningowe na hiper szybkie spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trochę mnie ominęło a więc nadrabiam:D waga około 65 wzrost 171cm kiedyś już schudłam prawie 20 kilo (było 54 :) )ale potem trochę problemów i wróciło ale nic biorę się do walki :) z wami mi się uda!!! moje marzenie to 53/54 kg, ale pierwszy cel do 20 marca to co najmniej 5kg :D co jem? trochę owoców, dużo kefiru, jogurtów, mleko, płatki (ale staram się ograniczać), no i oczywiście warzywka :D po ostatnim odchudzaniu mam osłabioną przemianę materii ale i tak się nie poddam. staram się nie jeść: sera żółtego, chleba, ryżu, makaronu, ziemniaków, a już na pewno słodyczy :D no to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabatka to podobnie jak ja mam 175 i 63kg waze :). Skoro za 30 dni mamy ubrac nowe mniejsze obcisle jeansy to powiedzcie jaki rozmiar jeansow teraz macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Wow! schudłaś 20 kg ? to ogromny wyczyn!!!!! Jak to zrobiłaś? Długo to trwało? Pewnie że się uda! No teraz to jestem pewna skoro Tobie udało się zrzucić 20 kilosó to ja moje 8 też dam radę! Najważniejsze że biegniemy w tym maratonie razem i razem go ukończyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od tego jaki to rodzaj rozmiaru bo są różne ja nosze tak 38 lub 29/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Jaki rozmiar jeansów? A któż to wie?! te rozmiary jeansów są tak chore że nie wiem jaki mam rozmiar normalnych ubrań to 38/40 różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś trochę ponad pół roku ale było trudno i ciężko nie oszukujmy się, przez większą część diety jadłam do 600 kcal, ale i tak żałuję że się poddałam a nie kontynuowałam tego :( poza momentem pobudki cały dzień byłam głodna czasem szlag mnie trafiał, teraz jakoś nie potrafię od razu rzucam się na jedzenie ale teraz to co innego trudno jest mi się zebrać ale wierzę że z Wami mi się to uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlllllllll
witam wszystkie odchudzaczki :) Mam pytanie do Cosmopoli - pisałaś, że masz plany treningowe na szybkie spalanie z użyciem steppera. Możesz się podzielić wiedzą? Też chcę coś zgubić i mam stepka :) Z góry dziekuję :) I oczywiście życzę wszystkim powodzenia w dążeniu do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki powodzenia jutro :):) moj plan na jutro to od 9-16 surowka + moze jogurt a o 16 zobaczymy ale cos lekkiego na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przyłączę. Ważę 59 kg przy wzroście 169. Chciałabym ważyć 55 kg. Nie stosuję diet, nie jem słodyczy i ćwiczę:) Moją zmorą jest skóra na brzuchu-została mi po ciąży:( Macie jakieś ćwiczenia, które by pomogły na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
xxllllllll już podaję :) to są treningi interwałowe najskuteczniejsze i najszybsze spalanie tk tłuszczowej od razu mówię że nie są łatwe ale skuteczne! 30 minutowy trening: 3 min sednia intensywność 1 min większa int. 1 znów średnia 1 min większa 1 min średnia 1 min większa 2 min srednia 3 min większa 45 s bardzo wysoka } 45 s średnia }ten interwał powtórz 3 razy czyli b.wysoka i śre 1 min zmniejsz intensywność do średiej 3 min większa 0,5 min bardzo bardzow wysoka intensywność na granicy utraty tchu 0,5 średnia } i znów powtarzamy interwał 3 razy tzn te półminutówki 2 min średnia int

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
mimi witaj! Widzę że mamy ten sam problem :( nie wiem sama co zrobić żeby ujędrnić brzuch kupiłam sobie Lipostretch z Vichy i wcieram codziennie podobno brzuchy codzienne mogą pomóc, ale taka skóra to dramat wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Jeszcze apropo's tej skóry to szukam już nawet jakiegoś zabiegu kosmetyczno dermatologicznego jeśli któraś z was ma jakieś pomysły to powiedzcie. Może dziewczyny z Krakowa? U Was na pewno jest więcej nowości niż w małych mieścinach. Jak nic nie pomoże mimi to zostaje nam albo drugi raz zajść w ciążę albo chirurg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz po urodzeniu używałam specjalnego kremu z Mustelli ale nic nie pomógł. Teraz używam już trzeci miesiąc Loreal sculup ale efekty mizerne:( Brzuszki robię od miesiąca codziennie, zobaczymy. Tak naprawdę to wagę taką mogłabym mieć tylko ten brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zabiegach mało wiem. nie mam co prawda brzuszka po ciąży ale i tak to mój najsłabszy punkt, ja zaczynam od dziś aerobiczną 6 weidera podobno jest super na brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko nie wystarczy jeśli Wasze organizmy nie są w pełnej homeostazie. Czyli pełnej równowadze. Wszystkie narządy wewnetrzne pracują jak powinny o czym nie zawsze wiemy ale wyjdzie to po paru latach. Czy wiecie, że stymulując pracę wątroby to odbywa sie wtedy naturalna synteza koenzymu Q10? a po co on nam? myślę, że dobrze wiecie. I nie ma potrzeby kupowania przedrogich kremów. To samo tyczy się odchudzania. Pamiętajcie, że nic nie bierze się bez przyczyn! każdy ból lub inne dolegliwości, dysfunkcje organizmu mają swoje podłoże. Nie leczcie objawów lecz przyczyny. Pamiętajcie, że głównym problemem jest życie w cywilizacji co niesie za sobą wiele problemów, nie wygracie z tym ale możecie sobie pomóc oczyszczając organizm z toksyn i stymulując go do wzorowej pracy. Odchudzanie nie jest zdrowe. Zastanówcie się czemu niektóre osoby (np. ja) jedzą dużo i nie tyją. Nie, to nie tylko genetyka, to nie tylko dieta. Powiecie-dobra przemiana materii hmm.. miedzy innymi ale to nie berze się znikąd i to samo tyczy się wszelkich chorób, również nowotworowych. Pomyślcie i wymagajcie czegoś więcej od życia. Dążcie do celu nie spuszczając go z oczu, nie patrzcie pod nogi bo każda gałązka będzie dla Was przeszkodą, jak się przewrócicie wstańcie i idźcie dalej- SUKCES GWARANTOWANY Tech. Farmacji, Promotor zdrowia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko nie wystarczy jeśli Wasze organizmy nie są w pełnej homeostazie. Czyli pełnej równowadze. Wszystkie narządy wewnetrzne pracują jak powinny o czym nie zawsze wiemy ale wyjdzie to po paru latach. Czy wiecie, że stymulując pracę wątroby to odbywa sie wtedy naturalna synteza koenzymu Q10? a po co on nam? myślę, że dobrze wiecie. I nie ma potrzeby kupowania przedrogich kremów. To samo tyczy się odchudzania. Pamiętajcie, że nic nie bierze się bez przyczyn! każdy ból lub inne dolegliwości, dysfunkcje organizmu mają swoje podłoże. Nie leczcie objawów lecz przyczyny. Pamiętajcie, że głównym problemem jest życie w cywilizacji co niesie za sobą wiele problemów, nie wygracie z tym ale możecie sobie pomóc oczyszczając organizm z toksyn i stymulując go do wzorowej pracy. Odchudzanie nie jest zdrowe. Zastanówcie się czemu niektóre osoby (np. ja) jedzą dużo i nie tyją. Nie, to nie tylko genetyka, to nie tylko dieta. Powiecie-dobra przemiana materii hmm.. miedzy innymi ale to nie berze się znikąd i to samo tyczy się wszelkich chorób, również nowotworowych. Pomyślcie i wymagajcie czegoś więcej od życia. Dążcie do celu nie spuszczając go z oczu, nie patrzcie pod nogi bo każda gałązka będzie dla Was przeszkodą, jak się przewrócicie wstańcie i idźcie dalej- SUKCES GWARANTOWANY Tech. Farmacji, Promotor zdrowia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Panie technik! Ewangelizuj sobie gdzie indziej! A co do koenzymu Q10 to taki z ciebie technik farmacji i nie wiesz że to "witamina" młodości? a to nam kobietom akurat się bardziej przyda niż twoje nauki od siedmiu boleści. A co do tego czy nie tyjesz to nie wiem nie widziałam Cię (ale wątpię żeby mnie żuciło na kolana) to że sam uważasz że nie jesteś gruby nie znaczy że tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
przepraszam za błąd chciałam powiedzieć rzuciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlllllllll
Cosmopola :) wielkie dzięki :) brzmi groźnie , ale czego się nie robi ..... :) Do tej pory chodziłam 45 min w tempie średnio- szybkim. A to co prawda duża intensywnosć, ale za to "jedyne" 30 minutek :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Nie ma sprawy! Na pewno ci się spodoba bo gdy pilnujesz planu wg punktów to nie jest tak nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×