Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Cosmopola
Brzydula ładne zdięcia! wcale nie taka brzydula z Ciebie :D dobrze wiedzieć jak ktoś wygląda inaczej się rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Wejdz na mój temat . 10kg w tydzień i nie pier.reklamami.Spróbój sama schodnąć a w tedy powiedz ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza niereformowalna....
aaa bo tak sobie pomyślałam że dobrze byłoby się za siebie wziąć i zgubić te 3 kg, pozbyć w miarę możliwości cellulitu i ujędrnić ciałko... kiedyś... jeszcze 10 miesięcy temu ze sportem byłam na bieżąco. uwielbiałam... jadłam dużo... nawet bardzo, w tym słodycze, niczego nie musiałam sobie odmawiać bo wszystko gubiłam. no ale przestałam ćwiczyć, zajęłam się pracą i mimo że źle ze mną nie jest, bo nadal jestem szczupła to czuję i widzę że moje ciało się zmieniło na niekorzyść :( a o miasto pytałam bo przydałoby mi się towarzystwo na basenie czy siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Dziewczyny ! Jestem z Wami ! 30 dni to nasz czas ! pozdrawiam, do spisania ! Damy rade, do jak chcemy to osiagniemy sukces i juz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Henk skoro twój temat jest taki ciekawy to co tu robisz? :D już Ci powiedziałam to nie jest topik dla frustratów i półgłówków czyli w żadnej mierze nie dal ciebi! Narazie kup se bazie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Zołza ja mieszkam pod Katowicami. Tak fajnie jest ćwiczyć i odchudzać się z kimś mi też tego brakuje bo moje koleżanki są albo chude albo grube lecz im to nie przeszkadza :) Dlatego Dziewczyny bardzo sobie cenię wasze towarzystwo :) 3 kg do zrzucenia to nie dużo z nami dasz radę! Diet coke witaj! Widzę masz pozytywne nastawienie do życia i o to chodzi! Może za 30 dni wszystkie będziemy miały tyle odwagi co Brzydula żeby wystawić swoje zdięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dziś Tłusty Czwartek!!! Życzę wszystkim dużo sił do walki z pączkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia myszka
Hej , macie tu fajną atmosferę więc bardzo chcę się przyłączyć weźmiecie mnie? Ja - Kaśka -23 lata- mam o 7kg za dużo i daję sobie czas do 23 marca cholera dziwne jest to że zawsze mniej więcej tyle ważyłam ale w spodnie stare za nic nie wejdę, ciało mam takie rozlazłe jakieś skórę wiotką- więc ja najbardziej nastawiam się na ćwiczenia codziennie 100 min ruchu plan- nie jedzenie po 18-tej i codzienne beganie , i ćwiczenia w domu z płytką sabatko-jestem z Krakowa gdzie biegasz? ( ja Ruczaj ale czasem też na Błoniach 2- 3 razy na tydz. możeby razem?? pączków nie lubie ( no chyba że takie robione przez mamę z wiśniami lekko przypalone, faworków domowych też nie ma a kupcze są za słodkie więc sama zrobie chyba krówkę z pudełka albo zjem lody- takie szaleństwo małe trzymajcie się i nie dajcie się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę biegać gdzieś w okolicach centrum Krakowa bo tu też mieszkam. dziś chyba sobie odpuszczę bo się zjechał NATO i wszędzie dookoła pełno policji, helikoptery itd. jeszcze mnie za terrorystkę wezmą hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj mysia! Zapraszamy! Cieszę się że ci się u nas podoba! :) tylko przebrnijmy ten tłusty czwartek potem będzie z górki! Na pewno Ci się uda 7 kg za miesiąc będzie wspomnieniem. Widzę że wszyscy nie jedzą po 18 i dobrze to bardzo dobry sposób, ponieważ nie podnosi się wtedy poziomu insuliny i organizm przestawia się na spalanie. Zazdroszczę wam wszystkim nie lubiącym słodyczy, ale zamierzam też miłość do słodyczy zamienić na miłość do siebie. Wierzcie mi że to klucz do sukcesu. Sabatka dzięki za pączusia PYCHA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
no, no sabatka to Ty masz ciekawie w tym Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!!!!!1 PRZYŁĄCZAM SIĘ DO WAS,CHOCIAŻ ZACZĘŁAM PARĘ DNI WCZEŚNIEJ ALE PRZEZ WALENTYNKOWY WIECZÓR SIE ZAGUBIŁAM,WIĘĆ ZACZYNAMOD NOWA ALE OD JUTRA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj Faktura! No to zaczynamy razem! Jak widzisz u nas dużo zapału i energi no i kierunek ZWYCIĘSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCE ZACZĄĆ DZIEŃ OD WODY Z CYRYNKĄ A NIE OD KAWY I KUPIĆ COS LIGHT NA SNIADANKO:)))JAK FAJNIE ŻE MAM WAS:))))))))0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Ja też się cieszę razem jest dużo łatwiej. Słyszałam że woda z cytrynką na śniadanie poprawia przemianę materii moja koleżanka tak schudła. Na produkty light uważaj bo mają mniej tłuszczu ale czasami więcej węgli niż zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daczia kolora
hej dziewczyny ja sie dałaczam , jestem z krakowa , waże 68 wzrosyt 165 od jutra bo dzisiaj tłusty czwarytek bede piła wade z cytryna , piepszem i syropem kolonowym pewna aktorka na tym bardzo dłużo schudła , coś podobnego do głodówki bo też nic sie nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj daczia! A jak długo będziesz na takiej diecie? Daj znać jak efekty. Będziemy się wspierać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia musiz cos jeść wytrzymasz gora tydzien i rzucisz sie na żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
no też tak myślę takagłodówka jest dobra góra trzy dni jako taka powiedzmy przygotówka do diety Ja po dzisiejszym szaleństwie jutro zamierzam sobie coś takiego zafundować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Od jutra nie jem słodyczy ograniczam węglowodany i niezdrowe tłuszcze i stawiam na białka i biegi! Bieganie podobno najlepiej spala kalorie ponieważ angażuje dużo grup mięśniowych. Musi się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Dzien dobry Turbodziewczyny ! :) Ja dopiero wstalam - mieszkam za atlantykiem, u nas ciepelko i nie ma tlusteo czwartku, wiec latwiej ! Jestem pewna, ze sie super 3macie z paczkami i dietka. Ja rano wstalam ogromnie glodna, juz zjadlam sniadanie, zaraz ide cwiczyc pol h na rowerku. Sciskam Was mocno i pozdrawiam ! Wiem, ze damy razem rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Hej dziewczyny! Jak tam dzisiaj? Zuzka jak tam dieta norweska? Ja już dzisiaj nic nie jem!!! Zrobię sobie ziółka i nazbieram sił na jutrzejszy joging.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Aha,moze zrobimy tak jak robia na innych topicach, ze wpiszemy obecne wagi i wage za 30 dni? Co Wy na to ? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Bardzo dobry pomysł!!! Ja mam 160 cm i 58 kg wczoraj 59 kg więc już kilos w dół mój cel to 50 kg więc jescze tylko 8 do zrzucenia ale za 29 dni ( bo taki mamy cel na tym topiku) realne będzie 55 kg i na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daczia kolora
no chce być 7 dni a pózniej będe unikac słodyczy i pieczywa , wiem że tyle od pieczywa za dużo jem węglowodanów , a powiedz mi czy ja kupie w normalnym sklepie perzu i znamion kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moge sie przyłączyć ?? mam 175 i waze 63kg chcialabym wazyc 55 do konca maja a do 20 marca 59:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj cucarach! Jasne że możesz się przyłączyć, ale musisz się liczyć z tym że my tutaj jesteśmy skazane na sukces :) Masz jakiś plan? dieta? Cwiczenia? Brzydula zaglądaj do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×