Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

nikogo nie ma? Trudno. Dziś przbiegłam 12 km i potem jeszcze godzinkę na siłowni spędziłam więc uwarzam dzień za udany :) pod względem odchudzania oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej :) Dawno mnie nie było. Dużo się u mnie działo, stąd zawaliłam dietę, ale teraz wracam z powrotem do dietowania, żeby się pozbyć nabytych kilogramów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Toss_and_Turn! :) miło Cię znów widzieć :D A co się działo jeśli można spytać oczywiście? Wszystko ok? Ja jestem już 7 dzień na South Beach i udało mi się wrócić do 55kg (bo też zawaliłam dietę i to tak że hej) Z niecierpliwością czekam na następny spadek wagi, ale jakoś nie nadchodzi. :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu tak cicho? Gdzie jesteście dziewczyny? Jabłuszko, cucarach miałyście być do połowy sierpnia :( Toss_ zawitałaś na chwilę i zniknęłaś :( A ja dalej na SB dietuję raz jest lepiej raz gorzej, ale ogólnie jestem zadowolona na SB od zeszłego tygodnia schudłam 4 kilo w 7dni!!! Oby ten efekt się utrzymał. Pozdrawiam dziewczynki! Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Toss.. fajnie ze wrocilas, walczmy dalej z kilogramami! Cosmopola ja od jutra zaczynam SB, proteinowa nie jest jednak dla mnie, nie dam rady bez warzyw... z tego co czytalam to na SB sa duze efekty, Ty rowniez to potwierdzasz a dieta wydaje sie fajna i nie jest rygorystyczna. najgorzej bedzie bez alkoholu;/ Cosmopola a Ty kawe pijesz na tej diecie?nie wiem jak dam rade bez mojej 3w1 ;/ dziewczyny mam za niecale 3tyg wesele i chce dobrze wygladac wiec mam motywacje:D mam nadzieje ze SB pozwolimi do 15sierpnia stracic jakies 3kg, Cosmopola jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko fajnie że jesteś. Razem będzie nam raźniej. Myślę że na SB 3 kg stracisz bez problemu. Ja jestem na SB dziś 8 dzień i od tego czasu zeszło mi już 4 kg, ja kawy piję ile wlezie bo tylko ta z przyjemności mi została, tyle że czarną ze słodzikiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola to teraz razem walczymy na SB :) a powiedz mi jak obwody?duzo spadlo?w jakich miejscach najwiecej?bo mi oczywiscie jak zawsze zalezy najbardziej na udach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jabłuszko ja nie mierzę obwodów za często i nie sprawdzałam ale przed SB tak się spasłam że nie miałam ochoty się zmierzyć, natomiast tak na oko to bardzo dużo mi zeszło z brzucha i w uadch taż trochę bo dżinsy mam w udach luźne :D a były opięte. Fajnie że będziemy razem dietować. Co się stało że Cię nie było tak długo? Powklejam Ci kilka fajnych przepisów. Na śniadanie można np. jajka sadzone smarzone na małej lości oliwy z serem żółtym niskotłuszczowym na górze lub mozarellą i sok wielowarzywny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasole sucha mocze cala noc w wodzie potem ja gotuje dosyc dlugo tak by zmiekla, dodaje piers z kurczaka pokrojona ale ja wole podsmazona z przyprawami , dodaje majeranek i przyprawy i koncentrat pomidorowy, chwile gotuje i jest gotowe zazwyczaj robie wiecej Bigos Kapusta w glowce, kapusta kiszona , chude mieso np piers i przyprawy i koncentrat , no i tradycyjnie jak bigos zrobic, i ok, dodac olej sernik sb 2 kostki chudego twarogu, 4 jajka , slodzik, aromat , ewentualnei kakao twarog rozdrobnic widelcem, zmiksowac ze slodzikiem i zoltkami bialka ubic i polazyc z treszta , dodac aromat, do polwy mozna dodac kakao piec w 180 stopnaich, ja pieke w malym korytku na tej stronie jest mnostwo fajnych przepisow http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=32987& st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko te przepisy poniżej to już bardziej na II i III fazę, ale jak je przeczytasz to sama stwierdzisz że dają miłą perspektywę nadchodzacej przyszłości, nieprawdaż? :) jak się okazuje nie musi ta dieta być taka straszna jak by się wydawało. Tylko trochę gotowania jest, ale moje koleżanki nie będąc na diecie i tak spędzają tyle samo czasu (albo i więcej) na gotowaniu, bo a to racuszki, a to gofry, a to jakieś ciasto. Tylko ja się tak przyzwycziłam do jedzenia błyskawiczych bylejakich posiłków i teraz mnie szokuje to ciągłe gotowanie. SORBET TRUSKAWKOWY 0,7 kg truskawek / świeżych lub mrożonych szklanka soku z truskawek fruktoza do smaku Truskawki jeśli świeże wstawiam na tacy do zamrażalnika, jeżeli mrożone to miksuję z sokiem zamrożonym w woreczkach do lodu tak aby powstał truskawkowy śnieg, można dosłodzić do smaku, ale mi po roku bez białego cukru truskawki wydają się dostatecznie słodkie. Oczywiście można w ten sposób potraktować wszystkie owoce typu jagody, maliny, porzeczki czy kiwi. Inny sposób to zamrażanie przecieru z kilkakrotnym przemieszaniem zawartości w trakcie i jeszcze opcja super light - czyli zamrożone owoce zmiksowane z kostkami lodu GALARETKA OWOCOWA 750g owoców jw. oprócz kiwi, bo się nie żeluje-))) ew. miks umyte i oczyszczone owoce gotujemy/ w mikrofali na max mocy 6 min/,pozostawiamy do ostygnięcia i odcedzamy / kompocik do picia lub zamrożenia na sorbet/.Owoce miksujemy i masę przekładamy do małych wyparzonych słoiczków. w lodówce można przechowywać do 3 tygodni, zamrożone conajmniej 3 m-ce... kromeczka razowca z białym serkiem z warstwą galaretki i ozdoba z owocu - to prawie torcik nieprawdaż JABŁECZNIK Na spód: 1,5 szklanki mąki pszennej razowej 2/3 szklanki mąki owsianej łyżeczka soli 1/2 szklanki wody 1/2 szklanki oliwy Składniki wyrabiamy rękami, rozwałkowujemy na gr. 1 cm, wykładamy na formę i dziabiemy widelcem Na masę: 6 szklanek pokrojonych jabłek 3/4 łyżeczki cynamonu 1/4 szklanki wiórków kokosowych 2 łyżki miodu 1/4 szklanki wody ew. 2 łyżeczki mąki ziemniaczanej do zagęszczenia masy Wszystkie składniki masy mieszamy i gotujemy ok. 5 minut, ew. zagęszczamy mąką ziemniaczaną. Masę wylewamy na spód i pieczemy ok. 15-20 minut w temp. 180-200 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wlasnie po sniadanku:) zjadlam omleta z 2jajek z cebulka, pomidorkiem i ziołami prowansalskimi, pycha:) Cosmopola dzieki za przepisy!znalazlam tez w necie mnostwo przepisow i ta dieta naprawde jest swietna i smaczna tylko nie do konca wierze ze mozna tak na niej schudnac (przyzwyczailam sie do bardziej rygorystycznych diet) ale mam nadzieje ze jednak zadziala:) a co do truskawek to chyba nie mozna jesc owocow na SB...??? nie bylo mnie tak dlugo bo znajomi do mnie przyjechali i jak konczylam prace gdzies ciagle jezdzilismy, wracalismy grubo po polnocy i jakos nie mialam czasu. od dzis bede codziennie zamieszczac swoje jadlospisy kazdego dnia, moze Ty tez tak zrobisz?? lece sprzatac, pozdrawiam i milego dnia zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko! Ja dziś zjadłam 2 jajka z łużką majonezu, potem 3 zawijaski (chudziutka szynka z paskami papryki zawinięta w sałatę), serek wiejski 3%, kebaba bez bułki ( :) mamy u nas taką budkę gdzie mają bardzo chudziutkie mięso na kebab no i w tym surowe warzywka, bez bułki to samo zdrowie) wieczorem jeszcze zjem deser z białego serka, a zaraz idę biegać. Jabłuszko nie martw się na tej diecie mimo że dużo się je to naprawdę dużo można schudnąć ze względu na ograniczenie węgli i obniżenie IG posiłków, a truskawki i inne owoce są dozwolone ale w drugiej fazie tj. po dwóch tygodniach. Damy radę Jabłuszko :D szkoda że reszta nas znów opuściła a już się cieszyłam że dziewczyny wróciły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cosmopola! no faktycznie znow zostalysmy same... ja niedawno wrocilam z biegania, jestem z siebie dumna bo pracowalam do 22 i mimo to zmobilizowalam sie:) ja dzis zjadlam tego omleta, wypilam dwa kefiry i zjadlam kawalek piersi z kurczaka smazonej w odrobinie sezamu.no i glodna nie jestem:) tylko wlasnie nie wiem jak z tym kefirem czy mozna czy nie, bo roznie czytalam...ale na wszelki wypadek nei bede juz go pila. Cosmopola no mam nadzieje ze schudne na tej diecie, Tobie swietnie idzie!tez bym chciala tak chudnac... moze akurat sie uda jade jutro do domu wiec odezwe sie po poludniu!3maj sie i dietkuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D:D dieta idzie super, cosmopola po 4 diach powinna ci przejsc ochota na slodycze ja tak mam przynajmniej ale na poczatku nosilo mnie strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wczoraj mi padł internet więc nie mogłam pisać :( cucarach miło cię znów widzieć. Ja jestem na diecie już 11 dzień i jakoś mi ochota na słodycze nie przeszła :P Jabłuszko jak Ci idzie? Zobaczysz że waga poleci. Ja dziś idę z moimi na basen. oddezwe się wieczorem. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cucarach fajnie ze wrocilas! Cosmopola moja dieta przerwana!;/;/ pojechalam wczoraj do domu i zostalam zmuszona do zjedzenia normalnego obiadu(w tym ziemniaki) a na kolacje zapiekanki!mama jak sie zorientowala ze znow cos kombinuje z dieta wrecz zmusila mnie do zjedzenia;/ dzis rano musialam zjesc nalesniki z dzemem;/ tak wiec SB zaczynam od jutra, zaraz juz jade do mojego miasta tak wiec dalsza czesc dnia tez juz bedzie na SB(lepiej zaczac jak najwczesniej) no a w domu nie bede przez najblizsze 2tyg wiec pierwsza faze przejde. kurde zla jestem bo dzis bylby juz 3 dzien na diecie a tak musze zaczynac od nowa;/ 15 sierpnia mam wesele wiec akurat od jutra 14dni mam, musze schudnac jak najwiecej!juz nic mnie nie odciagnie od diety:):) Cosmopola mam prosbe... moglabys uaktualnic stopke?baaardzo mnie motywuje;) pozdrawiam i milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko! Moja dieta też legła w gruzach i to chyba bardziej niż twoja :( Wczoraj byłam ostatni dzień w pracy przed urlopem więc zrobiliśmy sobie potem inauguracje sezonu :P no i tak poszło... arbuz, lody, masło orzechowe itd :( jestem zła na siebie, ale też wiem że ciężko mi będzie przeżyć urlop na ścisłej diecie. Niemniej będę się starała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jabłuszko! Za 2 godziny startuję w zawodach trzymaj kciuki. Jak Ci idzie? Ja przez okres urlopu będę na II i nie łudzę się że na wakacjach coś schudnę będę szczęśliwa jeśli nie przytyję :D ale ta dieta mi na tyle odpowiada że zamierzam do niej wrócić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Cosmopola!powodzenia!:):) ja niby wczoraj wrocilam do dietki ale zjadlam jogurt naturaly w pracy. a wczoraj wyczytalam ze w tej podstawowej wersji nie mozna jogurtu, kefiru itp wiec start SB przypada na dzien dzisiejszy:) postanowilam przemeczyc sie te 14dni i zastosowa wersje bardziej rygorystyczna zeby byly wieksze efekty:):) Cosmopola z tego co czytalam to bedac na 2fazie nie przytyjesz a schudniesz jeszcze!;p ide sniadanko zjesc bo niedawno dopiero wstalam (dzien wolny od pracy:) ) milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko! Przebiegłam 28 km w 3h :D jestem zadowolona, nóg nie czuję dziś mam zakwasy a jutro jedziemy w pieniny jak będę miała int to obiecuję że będę pisać, a jak nie to pojawię się dopiero w przyszły wtorek. Jabłuszko nie zaostrzaj diety bo niekoniecznie więcej schudniesz a łatwiej będzie ci wytrwać gdy będziesz jadła wszystko. Buziaki! A jogurtem się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :D dzis zjadlam 1 tosta z masłem 1 piers z kurczaka z 40g kus kusa no i planuje jeszcze jogurt ale niewiem bo na razie jestem najedzona :P to co z naszą tabelką??? nick....wzrost....waga....cel.....zostalo....bmi cucarach..175......61,5.....58.......3,5.......20,08 (bmi obecne) a co u was ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczne sb jak wy :D (mam nadzieje ze sie nie obrazicie :P) mozecie mi troszeczke przyblizyc zasady sb? bo ogolnie to 1 faza 2 tyg i mozna jesc warzywa jaja sery orzechy i chude mieso tak? 3 posilki i 2 przekaski a mozna jesc kasze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Cucarach miło że znów jesteś. :) Kasz nie można ani żadnych węgli. Ja zaraz wyjeżdżam na wakacje wpadłam tylko się pożegnać tzn powiedzieć dozobaczenia :D wracam za tydzień. Boję się tej trasy mam nadzieję że mi dobrze pójdzie trzymajcie za mnie kciuki. Buziole!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 1 dzien sb zjadlam 2 jajka na twardo ogorkiem i papryka potem gotowana piers z kurczaka z ogorkiem, twarog z ogorkiem i 12 orzeszkow kurcze cos mnie na ogorki wzielo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
czesc dziewczyny! Ja jestem na SB od 11.07.09. I nie wiem co zle robie bo pierwsza faze przedluzylam do 3tyg i tylko 2kg schudlam:(jestem zla.startowalam z 56kg teraz mam 53,5kg a to juz czwarty tydz tej diety,nadal nie jem wegli jakos mi sie ich nie chce za to jem chyba za duzo orzechow!!!!!!!!!!!czy to moze byc przyczyna tak malego spadku wagi?jak myslicie zrobic sobie jeszcze 2tyg takiej scislej Ifazy?moze zrezygnowac z tych orzechow.poradzcie cos, jestem zalamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem orzchy :P niewiem czemu taki may spadek wagi, ja dopiero zaczełam. dziewczyny gdzie jestescie ?:( mi idzie bardzo dobrze, jem malo nie mam napadów, cwicze jest fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem po urlopie! Jak widać przeżyłam :D dojechałam tam i z powrotem i jetem z siebie dumna :D Oczywiście dietę zawaliłam :) ale to było że tak powiem w planach :) zaczynam więc powrót na SB ale jeszcze nie dziś. Pieniny są przebiękne!!!!!! Dunajec niesamowity! Naładowałam więc akumulatory! :D ale widzę że tu pustki. Co się dzieje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Gdzie jesteście? Ja jutro zaczynam I fazę South Beach :D i na pewno mi się uda! Zamierzam ją pociągnąć do 4 września bo wtedy mam ważną impreze firmową. Bajera bankiet 3 dniowy pobyt w hotelu SPA w Krakowie, więc same rozumiecie bikini musi leżeć idealnie!!! Zamierzam zrobić wrażenie. :D potem w październiku idę na wesele, ale to już dla mnie mniej ważna impreza. Tak więc plan jest taki: do końca urlopu czyli jeszcze dwa tygodnie :D : -codziennie biegam i co drugi dzień idę na bierznię w maszynie pod ciśnieniem (nie wiem jak to się nazywa, ale podobno świetnie ujędrnia i likwiduje celulit), - kupiłam Vichy lipostretch więc codzienne zabiegi pielęgnacyjne, -absolutnie muszę włączyć intensywne ćwiczenia na brzuch i ramiona - jeśli wystarczy mi pieniędzy to zafunduję sobie jakieś zabiegi na ciało, ale to droga impreza i trochę mi szkoda kasy mimo że jest dla mnie ważne żeby dobrze się prezentować Jestem pozytywnie nastawiona i musi mi się udać!!! Wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma bata:P trzeba ostro brac sie za siebie i rozruszac topik :D, postaram sie pisac codziennie. Gdzie jestescie dziewczyny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×