Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

no witaj Cucarach! Gdzie byłaś jak Cię nie było? Jak widzisz dziewczyny sobie odpuściły :( Jabłuszko jest usprawiedliwiona bo jest na wakacjach. Ja tam u ciebie dietka? Ja sobie pofolgowałam na urlopie co jak widać znacznie odbiło się na wadze, więc zaraz idę biegać. Cieszę się ze wróciłąś! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam SB !!!!!! jestem wkurzona na siebie, ciagle jakas diete zaczynam i zawsze konczy sie na gów*** za długo juz to trwa, juz mnie to meczy spadek wagi powrot spadek powrot itd :/ zaczynam sb jest to dieta na cale zycie wiec mam nadzieje ze tym razem wyjdzie, wiadomo ze zdarzaja sie inprezy swieta urodziny itd ale I i II faze mam zamiar przejsc bez zaklucen, codziennie bede pisala co zjadlam. trzymam za ciebie kciuki Cosmopola :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Masz rację cucarach! mnie też to już męczy - ciągłe zaczynanie od nowa, a za każdym następnym razem jest trudniej. Teraz na przykład zaczęłąm dietę w czwartek i za chiny waga nie chce ruszyć spadłą o kilogram i nic dalej, a ostatnim razem po 4 dniach miałam już za sobą 3 kg :( i co Ty na to? SB jest faktycznie dobra. Imprezy można na niej przetrwać. Ja wczoraj miałam grilla i powiem Ci wszystko przygotowałąm wg SB i było pycha! Jak chcesz to podam ci kilka przepisów. Pozdrawiam! Dziś jestem kompletnie aseksualnie nastawiona do diety. (po porannym wejściu na wagę) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję te przepisy: Zrobiłam sałatkę grecką: ser feta (udało mi się znaleść 10%), pomidory, ogórki, sałata, oliwki i sos winegre. Hamburgery South Beach (PYCHA!!! już nigdy nie zrobię innych, mój mąż był zachwycony): mielone (ja wzięłam takie na tatar jest chudsze, to które kupiłam miało 7% tluszczu) wrzucamy do miski, dodajemy 6 połówek suszonych pomidorów drobniutko posiekanych, dwie łyżki majonezu i główkę czosnku która wcześniej się upiekła w foli aluminiowej w piekarniku. Z czosnkiem postępujemy tak: nie obrany ze skórki owijamy w folię i na 30 min do piekarnika, gdy ostygnie cały miąsz, który już wtedy jest mięciutki wyciskamy do mięsa. Mięso doprawiamy, mieszamy i formujemy burgery, smarzymy na małej ilości oliwy. To jest przepis na I faze, na II fazie można zjeść z razową bułką. Słatka Colesław: I faza 1/4 szkl soku z cytryny 1/4 szkl białego octu trochę słodziku 1 łyżeczka soli czosnkowej 1 łyżeczka soli selerowej (ja nie dałam bo nie znalazłam, a i tak było pycha) 1 mała poszatkowana główka kapusty 3 posiekane łodygi selera ( po tym wczorajszym mam szatkowania powyżej uszu ) 1/2 posiekanej zielonej papryki 1/4 szkl. posiekanego szczypiorku 1/4 szkl. posiekanych rzodkiewek ocet, sok cytryny,sól i słodzik wymieszać w dużej misce, dodać warzywa (poza rzodkiewkami), wymieszać i wtawić do lodówki do następnego dnia. Rzodkiewki dołorzyć tuż przed podaniem. PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci bardzo. niewiem czemu taki maly spadek wagi ale zauwazylam ze za kazdym razem spada wolniej :/, nie wiem czemu. dostalam okres wczoraj i caly dzien chodze zdenerwowana ;/ ide pacwiczyc. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cucarach! Mi dziś dieta szła kiepsko, ale nie poddaję się. Za to poćwiczyłąm sobie. Na mojej siłowni zakupili dwie super berznie. Fajnie ! Cieszę się! Będę mogła biegać zimą, ale powiem ci że takie bieganie na bierzni to straszne nudy. Ja lubię jak mi się krajobraz przesuwa przed oczyma, wiatr we włosach itd. Spiąca jestem. Jutro napiszę. Oby jutro mi poszło lepiej. Ja przed okresem też mam nastroje że hej, a do tego zwykle mam nieodpartą ochotę na czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam odwiedzic moja kuzynke, nie widzialam jej z 5 lat. bylam w szoku jaka ona jest szczuplutka, az mi sie glupio zrobilo ;/;/ niewiem juz kurcze mogi mam zgrabne pupe tez ale mam troche tluszczu na brzuchu wiesz moze jak sobie z nim poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach ja jestem w ogóle załamana. Dieta mi nie idzie kompletnie delikatnie mówiąc. Na brzuch podobno najlepsza jest SB bo w pierwszej kolejności spalany jest tłuszcz z okolic brzucha, ale podejrzewam że w Twoim przypadku wystarczy się solidnie wziąść za ćwiczenia mięśni brzucha. Wydaje mi się że jesteś szczupłą patrząc na twoją wagę. Cucarach, a ja jestem do niczego tak się dziś obżarłam słodyczami że szok. Ja nie wiem co ze mną jest. Można się uzależnić od słodyczy? Bo ja tak wyglądam jak alkocholik dla którego kieliszek wódki to za dużo a wiadro za mało. Jutro zaczynam znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola ty sie najadlas slodyczy????? a co ja mam powiedziec, upieklam wczoraj wuzetke z kremem jogortowym i chyba z pol blachy zjadlam dzis ;/;/;/;/ zapisze sie na areobik we wrzesniu. nie mam sily juz sie odchudzac, z jednej str jak patrze w lustro to jestem wkurzona ale potem i tak ide cos zjesc;/;/;/ cosmopola musimy coz ze soba zrobic. postanowic co i dotrzec do celu razem :D moze jakies zasady sobie spiszemy ?? spiszemy sobie i bediemy sie ich trzymac, wydrukujemy i powiesimy gdzie sie da :D a jak zlamiemy to hmm niewiem jakas kara ?:P:P co o tym sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D no mam nadzieję że wuzetka byłą dobra, bo moje słodycze takie przeciętne :D Masz racje! Absolutnie! Ja też nie mam siły, ale mam brzuch jak w trzecim miesiącu ciąży albo w czwartym... :( musimy coś zrobić. Kurwa! Myślę że te zasady do dobra myśl. Ja bym jako pierwszą wpisała: Absolutne zero słodyczy! Nawet liźnięcie lukru z pączka jest zabronione. Od tego się zaczyna. nie da się zjeść kawałka tortu. Po malutkim kawałku jest większy kawałek a po nim cały tort. Ja właśnie zeżarłam całą puszkę orzeszków solonych :( mam już siebie dość. Jedna z zasad to powinien być bezwzględny zakaz jedzenia po 19 góra 20. To dobry pomysł z tymi zasadami, ale żeby ich jeszcze przestrzegać... Idę na vacum spalę może 1/3 tych pieprzonych orzeszków. odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje dodac jeszcze zakaz spozywania bialego pieczywa, słodzonych napoi. robimy tabelke ?:D nick.....waga...wrost...bmi...ob.bioder..talii..uda...biustu...cel..zostalo cucarach..62.....175....20,24.......................................58.....4kg reszte poniej uzupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że robimy! Fajna tabelka. Masz dryg do takich rzeczy :D ale wpiszę się jutro bo teraz jestem po nadmiernej kolacji, ale boję się az co jutro pokaże waga. O obwodach nie wspomnę. no trzeba by teraz spisać zasady w punktach pomyślę co jeszcze można dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakaz :D 1 jedzenia po 19-20 2)słodyczy 3)białego pieczywa 4)gazowanych napoi cos jeszcze ?:D ok to moze wrocmy do codziennego pisania co zjadlysmy?? sniadanie: mleko z platkami i musli niewiem co zjesc na obiad :P co myslisz o melku z platkami i musli na sniadanie? dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś rano się zważyłam i zmierzyłam :( obmiary są wstrząsające. Uzupełnię tabelkę jak położę małego spać. Ja dziś zjadłam -dwie babeczki jarzynowe na śniadanie, - potem serek wiejski 3% z malinami i borówkami ameryk. (podobno są bardzo zdrowe i pozytymnie wpływają na przemianę materii i wzrok) -sok wilowarzywny, - borówki (zjadłam ich dość dużo ale tepiej się objeść borówkami niż orzechami) - teraz wypiłam kawę ze słodzikiem i pełnoziarniste ciastko -na kolację pieczarki z kozim serem (odtłuszczonym) Czy musli to dobre rozwiązanie na śniadanie? Podobno tak ale takie z pełnego ziarna i podobno dobrze dodać świerze owoce jagodowe. Odezwę się później bo teraz mnie mały ciągnie za rękaw i nie mogę spokojnie pisać. Mam parę pomysłów co do tych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz pomysly :D ja tez sie zmierzylam az boje sie uzupelniac tabelke no ale okej mam nadzieje ze za pare tygodni bedziemy sie smiac z nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wczoraj maluch poszedł spać po 23 i już nie miałam siły żeby pisać. Uściślijmy zasady: 1) zakaz jedzenia po 19-20 2) zakaz jedzenia słodyczy, białego pieczywa, 3) zakaz picia gazowanych napoi 4) soki owocowe należy ograniczyć do jednej szklanki dziennie i ewent. mieszać z wodą (ze względu na dużą zawartość cukrów prostych) 5) cwiczenia fizyczne min. 3 godz tyg. (każda dodatkowa godzina ćwiczeń ponad limit tygodniowy to bonus w postaci 50 kcal do wykorzystania na dowolną przekąskę. Można bonusy sumować, czyli jeśli w tygodniu przećwiczysz 5 h zamiast 3 to zyskujesz 100 kcal możesz je zbierać i wykorzystać po miesiącu w postaci większej ilośći kalori i wtedy możesz zjeść coś bardziej kalorycznego a możesz wykorzystać raz w tyg w niedzielę) 6) złamanie którejkolwiek z zasad powoduje utratę wszystkich zdobytych bonusów Jak ci się podoba taka propozycja? Zaczynamy od dziś czy od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę też że należałoby ograniczyć owoce takie jak banany, winogrona, arbuz, gruszki ze względu na wysoką kaloryczność i IG i mleko podobno zawiera dużo węglowodanów w postaci maltozy. Ja będę w większości bazowała na SB przynajmniej do 4 września bo wtedy mam zjazd firmowy i do tego czasu bardzo bym chciała jak najwięcej schudnąć, ale na żadną kopenhaską się już nie piszę. Ja bym chętnie zaczęłą już dziś ale jak chcesz to możemy od jutra. Wpisuję się do tej nieszczęsnej tabelki. Porażka! nick.....waga...wrost...bmi...ob.bioder..talii..uda...bius tu...cel..zostalo cucarach..62.....175....20,24........................... ............58.....4kg cosmopola..59kg...160cm...?....91cm.....77cm....56cm....90cm...50kg...9kg :( jestem znów na początku drogi, no prawie bo przez ten przyrost mięśni (mimo objadania cały czas dużo biegam) 59 kg teraz to nie to samo co 59 kg przedtem widzę to po ubraniach, no ale była czas że ważyłąm już 53 kg pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę żeby coś do zasad jeszcze dodać (jak chcesz oczywiście): 1) zakaz jedzenia po 19-20 2) zakaz jedzenia słodyczy, białego pieczywa, 3) zakaz picia gazowanych napoi 4) soki owocowe należy ograniczyć do jednej szklanki dziennie i ewent. mieszać z wodą (ze względu na dużą zawartość cukrów prostych) 5) dozwolona ilość orzechów to 1 garść dziennie :) 6) dieta nie może przekraczać 1400 kcal 7) cwiczenia fizyczne min. 3 godz tyg. (każda dodatkowa godzina ćwiczeń ponad limit tygodniowy to bonus w postaci 50 kcal do wykorzystania na dowolną przekąskę. Można bonusy sumować, czyli jeśli w tygodniu przećwiczysz 5 h zamiast 3 to zyskujesz 100 kcal możesz je zbierać i wykorzystać po miesiącu w postaci większej ilośći kalori i wtedy możesz zjeść coś bardziej kalorycznego a możesz wykorzystać raz w tyg w niedzielę) 8) złamanie którejkolwiek z zasad powoduje utratę wszystkich zdobytych bonusów Co Ty na to? Gdzie Ty się podziewasz cucarach nudno mi tu trochę bez Ciebie. Wchodzisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D:D przepraszam :P juz jestem zasady super !!!! i bonusy też :D ja dzis zjadlam mleko z musli, 2 krokiety. zapisuje sie na areobik od wrzesnia, a dzis kupilam 2 plytki z cwiczeniami (summer aerokik, dirty dancing) pocwicze dzis :D trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie! Gdzie byłaś? :D Czyli zaczynamy. Ja wprowadziłam do swojego jadłospisu dużo borówek i owoców jagodowych. Dodję je do musli rano do serka wiejskiego w południe i jako przekąskę. Bardzo je lubię a że są niskokaloryczne i mają dużo witamin to sobie na nie pozwalam. Fajnie że będziesz chodzić na aerobik, to daje dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej comopola, sluchaj moze zalozysz nowy topik Turbo odchudzanie reaktywacja? zbierze sie wiecej dziewczyn, na 1 stronie mozna nasze zazady umiescic. co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tu cały czas zaglądam. Dajcie znać co słychać? :D Ja przebiegłam w niedzielę swój pierwszy w życiu maraton 42km 195m !!! Jestem z siebie bardzo dumna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Ja jestem... zaczynam dietę od jutra - reaktywację, bo w te wakacje zamiast schudnąć bardziej to przytyłam, co prawda i tak jestem chudsza, niż wtedy gdy zaczynałam dietę, jednak nie tak jak chce, źle się czuję z obecną wagą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Toss_and_Turn! Jak Ci minęły wakacje opowiadaj! Co słychać? Dużo przytyłaś? Mi też trochę wróciło i chętnie bym to zmieniła, ale samej jest ciężko. Jestem dziś pierwszy dzień na diecie warzywno owocowej, zobaczymy. Poza tym to przebiegłam maraton!!! 42 km! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×