Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość wytrwamy
ja na tej siecie jestem okolo 3 tygodni. Myślałam o tym żeby iść do dietetyka, ale teraz sa wakacje i wyjezdzam nad morze i wiadomo to kosztuje wiec narazie sie wstrzymam. Codziennie biegam. Mam 26 lat i przy wzroście 168 waze 70 kl a planuje zejsc do 60 ale jakbym schudla 5 kl i to i tak bym sie cieszyla. No i musze coś zrobić z brzuchem bo jak tu sie w bikini pokazac. Macie dziewczyny jakies skuteczne metody na pozbycie sie brzuszka? Bardzo prosze o rade. POzdrowiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwamy
właśnie byłam w sklepie i kupiłam sobie tone warzyw i owoców ;) Myśle ze zamiast batonika mozna zjesc np. jablko, ktore dobrze wplywa na metabolizm albo brzoskwinie ma duzo wody wiec mozna sie zajadac. Mam taki plus ze mam dzialke i czesto chodze tam zrywac owoce , podlewac i ogolnie zamiast siedziec i obzerac sie kielbaskami z grilla to pracuje tam w weekendy. Mam duzo owoców, pomidory i ogorki. wszystko swieze, niepryskane. Taka dzialka to skarb. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mi na brzuch najbardziej pomogło bieganie i ssetki robionych brzuchów. Zazdroszczę ci działki. Ja mam ogródek ale mam tam jedynie krzewy owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwamy
Aha, dzieki ;) No spróbuje z tymi brzuszkami chodz to nie bedzie latwe. Mam nadzieje ze mi sie uda. Trzymam za was wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwamy
napisze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj byłam na imprezie i wszyscy mi mówili że bardzo schudłam :D :D :D bardzo mnie to podbudowało! Jabłuszko to jak przechodzisz na tą proteinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja od dwóch dni jestem na diecie plaż południa z tym wyjątkiem, że jem owoce. Przeczytałam o tej diecie proteinowej i nie jest na pewno dla mnie. Myśl, że nie mogę przez 10 dni jeść nawet warzyw jest przerażająca. Także wybrałam nie rewelacyjną jeżeli chodzi o jedzenie ale znośną plaż południa. Nie czuję się na niej najlepiej, boli mnie głowa i żołądek, ale mam nadzieję, że to minie. Obiecałam mężowi, ,że pojadę z nim na wakacje jak będę ważyła 52 kg a on się pyta czy wyjeżdżamy za 10 lat. Mam nadzieję, że go zaskoczę. Zważyłam się przed dietą i tu niespodzianka ważę 56,2 w tym roku jeszcze tak mało nie ważyłam.z rzeczy niedozwolonych zjadłam dzisiaj tylko kawałek tortu. mam nadzieję,że jutro będę się lepiej czuła. Bez owoców nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski znalzłam super diete od jutra zaczynam, super pomusł z wypisywaniem tego co sie zjadlo (bez oszustwa:P) do tabelki mozna wrócic :D co myslicie o urozmaiceniu tabelki o bmi ?:P:P:P mozna zrobic jeszcze tabelke z wymiarami:P nick......waga.obecna........wzrost.....cel.........zostało....bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja chyba też dziś zacznę dietę. Jak wszyscy to wszyscy, ale wciąż nie wiem na jaką się zdecydować. Cucarach jaką dietę znalazłaś? W ogóle świetny pomysł z tym BMI i z wymiarami moim zdaniem też, ale ja na razie nie mam się czym pochwalić i wstyd się przyznać ile ważę :( ale jak Wy się wpiszecie to i ja. Jestem przed okresem i czuję jak puchnę a do tego bym zjadła wszystko co się rusza i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anata czy Twoja dieta to ta South Beach? a co do męża to rozumiem Cię mężowie zamiast pomagać to deprymują czasami w odchudzaniu. :( jestem pewna że Ci się uda go zaskoczyć. Kiedy wyjeżdżacie? Dziewczynki piszcie proszę bo czuję się taka samotna w tym odchudzaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wczoraj bylam na rodzinnej uroczystosci i dietowanie zawalilam, dzis jakos tez, ogolnie mam dola. diety proteinowej nie zaczelam jeszcze bo ciagle szukam jakiejs lepszej. cucarach jaka diete znalazlas?podzielisz sie?ja juz nie wiem w jaki sposob sie odchudzac, wiem tylko tyle ze od sierpnia do aerobiku dorzucam silownie Cosmopola a Ty zdecydowalas sie na jakas diete?moze razem jakas zaczniemy?proponuje zaczac w srode bo jutro jestem zaproszona na obiad;/ powodzenia dziewczyny i zeby wam lepiej szlo niz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jabłuszko nie martw się! Mi tez niezadobrze idzie ale dziś mam nadzieję się to zmieni :D wczoraj zrobiłam zakupy i od dziś zaczynam dietę South Beach. Bardzo fajna dieta i w przeciwieństwie do innych na których byłam to naprawdę duż o się je i dużo chudnie zwłaszcza gdy dołączysz do tego aktywność fizyczną. Mam w domu książkę o tej diecie i stwierdziłam że po co będę daleko szukać? Widzę że do tabelki nikt nie ma odwagi się wpisać ale ja to zrobię :P tylko mam nadzieję że wtedy się dopiszecie? Cucarach a jak by miała wyglądać ta tabelka z obmiarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie piję sobie kawę ze słodzikiem a w piekarniku dochodzą moje babeczki quiche ze szpinakiem. Przygotowanie ich zajęło mi 15 min a więc wcale nie dłużej niż tradycyjną jajecznicę czy kanapki. Obalam mit że South Beach jest pracochłonna. Na pewno jest to dieta która uczy dyscypliny i zorganizowania, bo trzeba z wyprzedzeniem zaplanować zakupy, wcześniej przygotować sobie jedzenie do pracy w pudełkach, trzeba myśleć o tym co jutro będzie w jadłospisie, ale jest tak skonstruowana że może w niej uczestniczyć ze mną cała rodzina, np do tego co ja jem im przygotuję tylko chleb albo ziemniaki i już posiłek gotowy. tak więc dziś na śniadanie: -sok wielowarzywny - 2 babeczki jarzynowe quiche II śniadanie : -kuleczki sera mozzarella Lunch: -kanapki bez chleba :) czyli szynka i pasek papryki zawinięty w sałatę (roladka) -galaretka owocowa bez cukru ( nie wiem skąd takę wezmę szukałam już wszędzie) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Piję kolejną kawę :P Nie jestem głodna więc to już coś :D Cucarach Ty jesteś na tej diecie? Nie chce mi się otworzyć ten link. Pozdrawiam! Piszcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem dziś zaczełam, w sumie to troche sie balam bo jak przeczytalam jadlospis to muslalam ze bardzo malo jest jedzenia ale wlasnie zrobilam 1 posilek i masakra ile zarcia :P caly tależ , niewiem jak ja to zjem :P:P:P podoba mi sie ta doeta bo nie jest skomplikowana a potrawy nie ja czasochlonne :D:D nie lubie skomplikowanych diet bo to tylko klopot kupowac produkty;/;/ skopiuje dla ciebie cosmopola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta, na której stracisz 3 kg w 5 dni! śr., 02/18/2009 - 10:36 — bnowak Są w niej wszystkie witaminy i minerały, więc choć chudniesz szybko, to bezpiecznie dla zdrowia. Podczas tej diety nie odczuwasz też przykrego burczenia w brzuchu. Niskokaloryczny i bogaty w błonnik regulujący przemianę materii ryż jest również bardzo sycący. Natomiast owoc kiwi to skarbnica kwasów i enzymów przyspieszających trawienie oraz wielu cennych dla organizmu mikroelementów i witamin. Dlatego właśnie połączenie tych dwóch składników świetnie sprawdza się przy odchudzaniu. Przygotowanie posiłków nie jest pracochłonne. Ale jeśli chcesz je sobie jeszcze ułatwić, dzienną porcję surowego ryżu (100 g) ugotuj od razu i podziel na obiad oraz kolację. Najlepiej gotuj ryż w takiej ilości wody, jaką ziarna mogą wchłonąć ? odcedzając, pozbywasz się wraz z wodą wielu wartościowych substancji. Jeśli zaś lubisz ryż w torebkach, nie płucz ich przed gotowaniem, bo zmniejsza to zawartość cennej niacyny i tiaminy w ziarnach. Ponadto możesz dowolnie zmieniać kolejność posiłków ryżowych. Jeśli więc np. większość dnia spędzasz w pracy, zabierz ze sobą danie na zimno, natomiast ciepłe zjedz w domu na kolację. DZIEŃ 1. Obiad: Ryżowy talerz z szynką - 345 kcal Jabłko zetrzeć na grubej tarce, skropić sokiem z cytryny. 50 g ciepłego lub zimnego ryżu wymieszać z 70 g drobno pokrojonej chudej szynki, dodać starte jabłko, skropić 1 łyżeczką oleju arachi-dowego. Posypać posiekaną natką. Kolacja: Sałatka serowo-ryżowa - 350 kcal Owoc kiwi obrać, pokroić w plasterki, a potem w paseczki. 50 g ryżu wymieszać z 30 g pokrojonego w paseczki sera żółtego light i dodać kiwi. Przybrać kilkoma ciemnymi winogronami, oprószyć czarnym pieprzem. DZIEŃ 2. Obiad: Sznycel z masłem kiwi - 350 kcal Kiwi obrać, zmiksować, wymieszać z łyżeczką stopionego masła, przyprawić szczyptą imbiru. Wlać do pojemniczka i wstawić do zamrażalnika. 120 g piersi z indyka oprószyć solą i pieprzem, obsmażyć na patelni teflonowej w 1 łyżeczce oleju. Ułożyć na talerzu z 50 g ryżu. Kolacja: Sałatka z krewetkami - 350 kcal Kiwi obrać, zmiksować, purée wymieszać z łyżką posiekanego koperku. 100 g krewetek wymieszać z 50 g ryżu, ułożyć na liściach sałaty (zwykłej lub lodowej). Wierzch przybrać purée z kiwi. DZIEŃ 3. Obiad: Ryż z pomidorami i jajkiem - 345 kcal 2 pomidory sparzyć, obrać, pokroić w kostkę. Wymieszać z 50 g ryżu i łyżką posiekanej natki. Przybrać plasterkami jajka na twardo i łyżką majonezu light. Kolacja: Sałatka na słodko - 350 kcal Owoc kiwi oraz gruszkę obrać, pokroić w niewielką kostkę. Jabłko umyć, roz-kroić, usunąć nasiona i także pokroić w kostkę. Pokrojone owoce wymieszać z 50 g ryżu. Łyżkę soku pomarańczo-wego wymieszać z łyżeczką miodu lub syropu klonowego, skropić sałatkę. Oprószyć cynamonem. DZIEŃ 4. Obiad: Łosoś z ryżem - 340 kcal Filet z łososia (120 g) oprószyć solą i pieprzem, usmażyć na patelni teflonowej. Ułożyć na talerzu z 50 g ugotowanego ryżu. Przybrać plasterkiem cytryny i 2 łyżeczkami masła ziołowego. Kolacja: Sałatka włoska - 340 kcal Owoc kiwi obrać, pokroić w kostkę. 50 g mozzarelli pokroić w kostkę, wymieszać z 1 i 1/2 łyżeczki oliwy. Ser i kiwi wymieszać z 50 g gotowanego ryżu. Ułożyć na listkach sałaty. Oprószyć pieprzem, udekorować świeżymi listkami bazylii. DZIEŃ 5. Obiad: Kurczak z ryżem - 350 kcal 150 g pora pokroić w krążki, obsmażyć na 2 łyżeczkach oleju; zdjąć z patelni, trzymać w cieple. 100 g piersi kurczaka obsmażyć na teflonowej patelni, skropić sokiem z cytryny. 2 łyżeczki miodu wymieszać z łyżką gorącej wody, wlać na patelnię. Obtoczyć mięso w tym sosie, przełożyć na talerz, zjeść z porem i ryżem. Kolacja: Sałatka owocowa - 345 kcal Kiwi obrać, pokroić w kostkę. 200 g melona pokroić w kostkę. Owoce wymieszać z 50 g ryżu, ułożyć na liściach sałaty zwykłej lub lodowej. Oprószyć cynamonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cucarach dzięki :) muszę przyznać że fajna ta dieta. Ja uwielbiam ryż a w niej widzę jest go dużo, tylko dwa posiłki? Czy to nie za mało? Ja dziś jeszcze zjadłam: Obiad: - filet z mintaja bez panierki - sałatka z pomidorów, sałaty i zielonej papryki Deser: -deser z ricotty ze słodzikiem i kakałem i aromatem waniliowym ( ale nie zjadłam więcej niż 3 łyżki bo mi nie smakował) :( Zaraz wsiadam na rower. Miłego dziewczyny! Jabłuszko a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u Jabluszka dzis dietowo:) tzn dzis dieta MZ ale jutro zaczynam proteinowa:) lubie takie produkty a nie chce mi sie nic wymyslac, wole proste dania na diecie wiec mysle ze bedzie ok:) kurde niby te 4kg do zrzucenia wydaje sie tak neiwiele ale jednak ciezko sie pozbyc tych ostatnich;/ biore sie w garsc Cosmopola ta SB chyba jest calkiem podobna do bialkowej co?ja juz na sniadanie mam serek naszykowany i juz postanowione ze to ta dieta:) adzis aerobik zaliczylam wiec dzien udany:) napisze jutro wieczorem jak tam na bialkach, trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tam zapał do odchudzania? Ja po wczorajszym dniu diety straciłam 2kg (????) zupełnie nie wiem czemu mam to przypisać. Sama jestem zdziwiona, ale i tak nie spodziewam się bardzo spektakularnych efektów, raczej liczę na to że uda mi się trwale zmienić nawyki żywieniowe. Jabłuszko na pewno ci się uda pozbyć tych ostatnich 4 kg. SB jest rzeczywiście zbliżona do proteinowej, ja dziś na śniadanie mam 2 jajka i sok wielowarzywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! nie ma jak pyszna kawusia o poranku... :D Wczoraj pojeżdziłam na rowerze 50min myślałam że umrę z nudów :) nie ma jak bieganie.... Cucarach jak tam na diecie? Powiem ci że mimo iż te posiłki są takie obfite to jednak niskokaloryczna ta Twoja dieta. Wpisujemy się do tabelki dziewczyny? A jak tam tabelka z obmiarami? Ma ktoś pomysł jak ona ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dobrze fajne te posilki takie egzotyczne :P:P ser żółty z kiwi i pieprzem :D:DD:D, tak jest niskokaloryczna 700kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tam na diecie? Ja dziś drugi dzień SB najgorsze chwile przeżyłam gdy dziś poszliśmy nad jezioro na tzw. piknik. Oczywiście wszędzie dookoła budki z frytkami, lodami, popcornem, watą cukrową no i to siedzenie na kocyku z dzieckiem które chrupie ciasteczka... a ty człowieku siedź o suchym pysku. Tak więc zjadłam kebeba ale bez bułki (to jest na mojej diecie dozwolone surowe warzywa i chude mięso. Stwierdziłam że kocham tą dietę za możliwość jej dopasowania do życia) :D Tak więc dziś zjadłam II śniadanoie: 2 roladki z indyka w sałacie przekąska: seler naciowy z 1 trójkącikiem serka topionego light 30 pistacji obiad: wspomniany już kebab teraz piję kawusię i czeka mnie jeszcze deser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! 3 dzień diety. Jakoś idzie. Nawet się specjalnie nie męczę. Waga spada więc jest dobrze. Wpisujemy się do tabelki? Kto zrobi pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie są wszyscy? Ja dziś wcześniej wróciłam z pracy :D ale się cieszę pół godziny wcześniej to jest naprawdę dużo czasu i to gratis!!! :D Piję sobie pyszną kawusię z substytutem cukru :D i zaraz zabiorę się za przygotowanie obiado-kolacji. Dziś na śniadanie : -babeczki jarzynowe quishe i sok wielowarzywny II śniadanie: roladki z sałaty i szynki Przekąska : 15 migdałów Lunch: kuleczki mozzarelli z pomidorem nienajgorzej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam obiadokolację. hmm... no cóż nie rzuciła mnie na kolana :( - pure z kalafiora - brokuły - stek z indyka (ble) - no i 30 pistacji (najlepsze co dziś jadłam) Trochę mnie nosi, tzn mam ochotę na coś słodkiego :P podobno to przechodzi po 4 dniach tej diety, no w moim przypadku to wątpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tu tak cicho? 4 dzień diety. Zaczynam być coraz bardziej głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny! Gdzie jesteście? Jak Wam idzie na waszych dietach? Ja dziś zaczynam 5 dzień. Waga spada więc cieszę się dziś 0,8 kg mniej!!!!!! Zobaczymy jak będzie dalej. Zaraz idę biegać, mimo że leje. Mam dość tej pogody wtedy kiedy ja mam czas w weekend i mogłabym sobie pobiegać, pójść z małym na spacer itd to wtedy wali żabami, a jak się zaczyna poniedziałek czyli praca i zero wolnego czasu to słońce sweci że nie można wytrzymać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×