Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

ogolnie to nie raptem 5% chorych ma powiekszone wezly chlonne. No i ja bylam w tych 5%. Choroba dla doroslego czlowieka nie jest grozna. Tylko dla kobiet w ciazy, gdyz grozi poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Strasznie dlugi czas oczekiwania na te wyniki ja odebralam po 3h. A robilas prywatnie, czy ze skierowaniem na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam prywatnie ale u mnie jest minus taki że mieszkam w małej miejscowości i wysyłąja moją krew do Wrocławia dlatego wyniki bede dopiero w środe a 1 kwietnia robiłam HCG i wyniki bede dopiero we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. To trzymam kciuki zeby wynik byl negatywny. Ale jakos dziewczynki nasze sie nie odzywaja. No tak taka piekna pogoda, co beda siedziec przy kompie :) JA zaraz lece do dentysty na kanal ;/ A potem sprzatanie. Kurna zastanawia mnie moja @ 3 dni mialam mocnego krawienia, 1 dzien plamienia i nic. Zregoly mialam 5-6 dniowe. te nasze organizmy skomplikowane sa strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze naj lepiej żeby wszyszedł mi wynik że juz miałam ta chorobe i nawet o tym nie wiedziałam poniewaz tylko raz na nia się choruje a w czasie 1 ciąży nie miaąłm robinego tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Cześć dziewczyny....ja postanowiłam zrobić ze sobą porządek ;) Poszłam do fryzjera, na solarium, wyglądam w nowej fryzurze wiosennie i lepiej się czuję....z mężem wczoraj umyłam okna i ogólnie czuję że wszystkim nam ta wiosna przyniesie cudne niespodzianki w postaci oczywiście 2 kresek na teście hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jesli juz chorwalas dawno, to masz w sobie przeciw ciala. i leczenie jest zbedne. Ale moja bratowa zachorowala jak byla w ciazy 6 lat temu. I do dzis nie ma przeciwcial. Zapisala sie na wizyte, zeby sie leczyc bo planyje 2 dziecko. Wiec czasami mozna dlugo chorwac, co nize znaczy, ze przeciwciala sie utowrza same. czasami trzeba im pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
malawronka myślę że wyniki wyjdą ok i niedługo zaczniesz się zastanawiać jaki wózek kupić hihiihii, miłego dnia dziewczynki i udanych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy takie same podejscie hehe. Wczoraj pomalowalam wloski, a dzis jak bede miala siele po dentyscie ide do fryzjerka. W nastepnym tyg kosmetyczka. Grunt to dobrze sie czuc. A ja zawsze dobrze sie czuje jak sie upiekszam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia nad wozkiem juz czasami myśle ale jeszcze nie oglądam to za szybko wózek planuje kupić dopiero po porodzie ale imiona ją już mniej więcej ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam ide zabki szorowac. Strasznie sie boje ;( Nie lubie chodzic do dentysty. 3 razy zatruwala mi zeba. Mam nadzieje, ze dzis juz bedzie po wszystkim. Potem tylko oczyszczenie z kamienia. I na wiosne piekny usmiech. Bo chyba kazda wie, ze zdrowe zeby to podstawa podczas ciazy. Teraz juz bede w pelni gotowa na przyjecie plemniczkow. Oby dlugi weeken majowy byl juz by dla mnie bez piwka i grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz ten który robil mi operacje jest w tej chwili na urlopie dopiero w poniedziałek ide do nigo nie moge sie doczekać kiedy zobacze moje dziecko. kolerzanka moja bardzo bliska u której byłam świdkową na ślubie rano pojechała na porodówkę bedzie miała dziewczynkę. kolerzanka cieszy sie że mi sie udało i sie smieje że na L4 nie bede sie nudziła pomoge jej przy małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , melduje sie ze mam 13 dc, starania w toku:) czuje sie ok, a co u Was? jakis nowy brzuszek sie pojawil????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Jestem po wizycie u ginekologa ... nie jest optymistyczna. Jednym słowem moje jajniki nie są oki i nie mam owulacji :( Mój lekarz powiedział mi że bez pomocy nie uda mi się zajść w ciążę :( Jak na razie pierwszy etap -oby on poskutkował- teraz będę brała duphaston no i oczywiście obowiązkowo badanie nasienia. Mam nadzieję że będzie oki i nie będę musiała wchodzić w drugą fazę leczenia.Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pączkowa głowa do góry będzie dobrze ;-) Ja brałam dufaston i patrz jak szybko zaciążyłam. W miom przypadku był rewelacyjny, okres przy nim dostawałam co do dnia regularnie o stałej porze a wcześniej mogłam czekac i czekać... i sie nie pojawiał. Dufaston ułatwia zachodzenie w ciąże. W drugiej połowie cyklu jesli uda ci się zaciążyć to podtrzymuje ciąże. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
paczkowa a co dostałaś na wywołanie owulacji? Ja zamiast duphastonu dostałam luteine, moja gin powiedziała że mają identyczne działanie. Na owulacje dostałam CLO dzęki niemu pęcherzyk rośnie i pęka jak należy. Życzę powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaO mam nadzieję że mi też się uda jak i Tobie :D Ja mam brać duphaston 3 miesiące (oczywiście cały czas się starać) i przyjść w 4 miesiącu między 12-14 dc na kontrolę. Jeśli nie zajdę w ciążę w tym czasie to II etap, będę brała chyba Clostilbegytu jeśli dobrze zrozumiałam gina, czyli jednym słowem stymulacja cyklu. Jeśli chodzi o luteinę to brałam wcześniej na uregulowanie miesiączek... ale teraz mam brać duphaston i szczerze to nie wiem w czym jest różnica ... na pewno w cenie luteina na receptę to koszt 3-4zł za to duphaston z portfela wyciąga ok 40zł Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam w neciku że luteina i duphaston to praktycznie to samo .... luteina to niby czysty hormon a duphaston coś tam jeszcze w sobie ma ... luteina dopochwowa jest silniejsza i kosztuje ok 30zł więc cena prawie taka sama :) Choć mimo tego podobno duphaston jest najmocniejszy ponieważ to syntetyczny hormon i jest silniejszy od tego naturalnego czyli luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dowiedzialam sie czegos ciekawego. Kupilam nowe testy owu, lepsze i drozsze, elektroniczne. Oczywiscie wykazaly, ze mam dzien nieplodny, ale co ciekawe w ulotce dokladnie bylo wytlumaczone, kiedy trzeba rozpoczac robienie testow w zaleznosci od dlugosci cyklow. Zatem, przy cyklach 40 dniowych i dluzszych (ja mam 40-45dc) testy nalezy ROZPOCZAC 17 dni przed spodziewanym okresem. Zatem prawdopodobnie nie mialam dni plodnych jeszcze, bede je miala za okolo 2 tyg, w okolicach od 14 do 20 kwietnia, bo okolo 30 kwietnia spodziewam sie @ lub dwoch kresek tak czy siak staramy sie co drugi dzien, jednak wydaje mi sie ze poki co mam dni nieplodne.... wiec testuje na nowo od 13 kwietnia:) ale sie rozpisalam ufff buziaki dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po sniadanku. dzisiaj siedze cały dzień sama w domku moj pojechał na cały dzień do pracy. nic mi się nie chce. ide za chwile konia na karmić i idę spowrotem spać. życze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry!!! Maja mam nadzieję że nowy teścik Ci pomoże w ustaleniu oczekiwanych dni :) i kolejna @ nie przyjdzie ... powodzonka. Ja na razie czekam na @ i w nowym cyklu zaczynam brać duphaston od 15dc przez 10 dni i tak 3 miesiące. A w tym czasie dalsze staranki ... nie nastawiam się za bardzo że się uda choć mam taką nadzieję ... jak na razie nie chcę się za bardzo nakręcać. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka ja Ci zazdroszczę chciała bym sobie poleniuchować w domku ... zrobiła bym sobie kąpiel jakieś maseczki i te sprawy ... pełna relaksacja ... obejrzała jakiś fajny film ... marzy mi się taki dzień :) Za to muszę iść do pracy na popołudnie :/ Jutro za to mam wolne ale tyle spraw do załatwienia ... idę do fryzjera nie byłam już dawno, a moje włosy wymagają renowacji ... trzeba zrobić coś dla siebie na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa no leniuchuje sobie. w pierwszej ciąży pracowałam i to cięrzko miałam nerwy przed slubem przeżywałam strate dziecka 2 tygodnowego mojego kuzyna i nerwy i zmęczenie pokazało na co ich stać i przez to straciłam dlatego cieszę sie że jestem na L4 . dziewczynki dbajcie o siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,faktycznie tu u nas przycichło. U mnie 25 dc, cały czas czekam, mam 12 dzień podwyższonej temp, W 6 dniu po owu, był gwaltowny spadek do strefy niskich temp. Śluz jest mlecznobiały i jest go dużo, przynajmniej wczoraj tak zaobserwowałam, szyjka wczoraj była bardzo nisko i była bardzo rzopulchniona, czy to jest normalne przed okresem?? Bo ja nigdy jeszcze tak dokładnie się nie sprawdzałam i to jest mój pierwszy cykl, kiedy tak wnikliwie się obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Karla przyznam się szczerze że ja nie mam pojęcia jak to jest z szyjką macicy, śluz masz taki jak w dni nieplodne czyli ok...ale skoro masz juz 25d.c. to niedługo powinien być lub sie spożniać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×