Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość lala89
kasiekk musimy być pełne nadziei.. kto wie może zostaniesz wynagrodzona i za ten czas bedziesz miec dwojke!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkkk
bede sie cieszyla jak bedzie chociaz jedno:) ale mysle ze fajnie by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kasie zobaczycie że Wam uda sie też na pewno. ja staram sie od maja 2006 i teraz sie udało jestem w 10 tygodniu byłam dzisiaj na USG i jest wszystko dobrze . zobaczycie i Wam sie uda. życze Wam tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho-sza :) pewnie sobie odpoczywacie przy weekendziku :) U mnie bez większych zmian ... są przytulanki, ale nie wierze żeby coś z tego wyszło ... to by było jak by cud :) oczywiście fajnie by było ale co tam nie będę się nastawiać. Tak poza tym to chyba mam jakąś infekcje ... chyba muszę jutro kupić sobie coś w aptece, oczywiście bez recepty bo nie chce mi się gnać do gina ... może któraś coś mi poleci ??? była bym wdzięczna. :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cisza... :) Ja wyjezdzalam. Zdeczka przesadzilam ze sloneczkiem i teraz piecze mnie dekolt. Staranka co 2 dni jak w zegarku. Paczkowa ja to wiem, ze nam sie uda. Nie ma zmiluj!!! Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik27
Witam to moj 1 cykl staran o drugie dziecko...pozdrawiam wszystkie staraczki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy balonik27 :):):):):):):) NowaTu24 ja wiem że nam się uda nie ma wyjścia :):):) jesteśmy stworzone do bycia mamuśkami , tylko czasem to już tak się bardzo bardzo bardzo chce , że już nie raz to wymiękam :/ Ale co tam trzeba iść dalej, aż w końcu nadejdzie czas i na nas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jednak spróbowalismy i teraz. zobaczymy co się zadzieje. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje się STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................5 .......... ..........28.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 agbr.......................32.................2......................26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje się STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................5 .......... ..........28.05.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................12................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkkk
Witajcie Kobietki! Troche zaczynam juz panikowac:( Moje objawy nie ustapily czuje sie tak samo jak 5 dni temu wczoraj mierzylam tem wynosila 37,3 czy to moze byc ciaza?? Ile normalnie wynosi tem w pochwie nigdy nie mierzylam a chcialam sprawdzic bo w ciazy jest wyzsza to wiem. prosze napiszcie mi cis jestem taka zielona w tych sprawach:( Boje sie bo 25,05 mam ten zabieg a zanim pojde musze wiedziec czy nie jesem w ciazy bo nie wiem czy to nie zagrozi ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkkk
nie ma zadnej starczaki o tej porze?? :( poczytalm o tej tem w necie i wyczytalam ze moze to byc ciaza ale nie musi bo kobiety nie bedace wciazy tez moga miec podwyzszona tem w pochwie:( Ale mam nadzieje nadal ze to jest jednak ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek z tego co ja wiem to po jednym pomiarze tem. nie mozna nic powiedziec. Nie wiesz jaka mialas tem. wczesniej, wiec i nie wiadomo, czy byl skok. Kiedy spodziewasz sie @. Moze idz na badanie krwi. Ja zaraz lece robic test owulacyjny. Wczoraj zrobilam, ale nic. Wiec dzis. Chociaz, nie czuje ze sie zbliza. A co do twojego zabiegu zapytaj sie lekrza. Czy wplyw jego nie zaszkodzi ciazy. On napewno ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkkk
@ ma byc 19 maja zobacze jak w razie zrobie test poczekam jeszcze i pijde do swojego gina jak w razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Mam nadzieje,ze moze choc troszke mi pomozecie; od 9 miesiecy staram sie o dziecko i nic:( 9 miesiecy temu mialam spiralke przez 1,5 roku,a teraz od 9 miesiecy probuje zajsc i nic.Co moze byc przyczyna?Robilam badania i wszystko jest w porzadku! POMOZCIE,moze ktos tez tak mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli robilas badania i wszystko ok to nie ma powodu do zmartwien. A jak partner?? Pewnie wiesz, ze wielu zdrowym parom tez nie jest tak latwo zajsc w ciaze. Mowi sie, ze jak zabardzo sie chce to trudniej wychodzi. Wiele na tym topiku dziewczyn to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim mezem jest tez wszystko ok.Robilam badania hormonow i prolaktyny.A slyszalam od lekarzy,ze po antykoncepcji ok. roku trzeba poczekac na zajscie w ciaze.A ja co miesiac mam nadzieje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te testy owulacyjne mnie denerwuja. Wyszly mi 2 kreski, ale takie blade. Zaraz ide powtorzyc test. Najgorsze, ze mojego Misia zlamala choroba. Przychodzi po pracy i idzie odrazu spac. Nawet nie je jest tak oslabiony.Az mi go zal jak patrze. Faszeruje go witaminkami. Ale uparciuch nie chce isc do lekarza. Gorzej niz z dzieckiem :) PZdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciążone - jak tam się czujecie? Nowatu - już od kilki lekarzy słyszałam, że te testy owulacyjne i przyrządy do pomiaru są nietrafione i wciąż nad nimi pracuja. Trzeba się wsłuchać w swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dobrze sie czuje wczoraj zaczol mi się 11 tydzień. męcza mnie tylko mdlości i to zazwyczaj o 19 godzinie już przytylam 3 kilo ale spoko. wazne ze maluszek rośnie 8 maja mialam USG maluszek miał 2,79mm. mam nadzieje że nie dlugo doloczycie do nas zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super malawronak miło słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkkk
malawronka fajnie ciesze sie ze Twoj Maluszek rossnie i wszytsko jest ok:) Umnie nadal wielka niewiadoma:( Dzis mialam takie zawroty glowy i bole ze myslam ze nie wyrobie przy tym bylo mi strasznie niedobrze mdlilo mnie:( Tem utrzymuje sie 37,5 Ciaza?? Wielka niewiadmoa trzeba czekac:( Ale przy tym caly czas boli mnie cale podbrzusze boli mnie glowa i czuje sie zmeczona wiec objawy moim zdaniem takie jak w ciazy ale czy tak jest?? Czas pokaze:) Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 21dc, ale cykle mam 35dniowe, wiec jeszcze poczekam sobie chwilke na @...lub...II :) przy pierwszym cyklu z clo bardzo bolaly mnie jajniki, teraz cisza, nic mnie nie boli, mam nadzieje ze byla owulacja. Monitoring mam od 3cyklu z clo, przypada na 8 czerwca. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkk a 37.5 to nie za dużo trochę - może to nie daj boże jakiś stan zapalny? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem mam nadzieje ze to nie stan zapalny ale taka tem mam od kilku dni 37,2-37,5 tak caly czas:( Cykle mam 28 dni raczej caly czas wiec regfularne, a teraz mam 22 dzien cyklu. Caly czas czuje sie tak samo mam nadziej ze to moze byc tylko ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam poczatki mojej pierwszej ciazy () objawy byly bardzo podobne od okolo 5 tyg ciazy borykalam sie zwymiotami bolami brzucha zawrotami glowy ale niestety skonczylo sie tragicznie:( Bola mnie te wspomnienia:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×