Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
dzięki dziewczynki:) Kasiekkk trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a powiedzcie mi prosze od którego dnia cyklu mierzyć tempke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie jak by wszystkiego było mało ... nabawiłam się jakiegoś zapalenia pęcherza, mam nadzieję że nie czegoś gorszego ... bo nie jest dobrze ... czuje ciągłe parcie na pęcherz ... mimo że zrobię dużo siku ... nie śpię już pół nocy ... a co najgorsze to w moczu pojawiła się KREW!!! Aż się popłakałam oczywiście obudziłam M ... strasznie się boję ... nigdy tak nie miałam ... choć od powiedzmy 3 lat chodzę raczej często do wc śmieje się że wszystko przeze mnie przechodzi ledwo się napije już pędzę oddać. Ale teraz to nie żarty ... nie wiem co robić oczywiście pędzę do lekarza !!!!!! Tylko że na 6 mam iść do pracy ... tylko nie wiem czy dam radę ... więcej czasu spędzę w toalecie ... poza tym czuję dyskomfort ciągłego parcia nie wiem już sama czy na pęcherz czy na cewkę moczową ... straszne to uczucie czuję jak bym zaraz miała się posiusiać :/ Nie było by problemu gdyby nie to że nie wiem co zrobią moje dziewczyny jak mnie zabraknie w pracy .... załamka Nie wiem co robić ??? choć zdrowie najważniejsze ... a dziewczyny jak będą musiały jakoś sobie poradzą.... Dam znać wieczorem co na to lekarz....trzymajcie kciuki żeby to nie było nic groźnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja z mezem relaksujemy sie na dzialce. Maz ma urlop wiec tak siedzimy sobie. Duzo ostatnio sie dzieje. Paczkowa trzymam kciuki. Napewno wszystko bedzie dobrze. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez z mężem spędam czas ja na L4 i mąż też . juz ponad 2 tygodnie dzisiaj był znowu u lekarza ściagali mu wode z kolana po wypadku ale dopiero dzisiaj. i zobaczymy co dalej . ja tam czuje sie dobrze męczą mnie mdłości wieczorne zazwyczaj 19 i 22 godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamto
Podpisuję się pod opinią. Pan doktor ma słabość do młodych i ładnych dziewczyn. Starsze lub brzydsze bada ekspresowo.Lub wcale ich nie bada. Kiedy chodziłam do niego, byłam jeszcze dziewicą i pan doktor za każdym razem, kiedy do niego przychodziłam pytał na wstępie " Stała się pani już kobietą?". Potem robił kazanie na temat tego,że powinnam to już zrobić. A dodam,że miałam wtedy 17 lat! Te teksty były niesmaczne i nie na miejscu, dlatego zmieniłam lekarza. Ponadto Pan dr jest bardzo niedelikatny! Badało mnie już wielu lekarzy, gdyż od tego czasu minęło 8 lat i jestem po porodzie, ale zapewniam, że nikt z lekarzy nie był tak niedelikatny jak Pan dr Marek Malec. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa - oby nic złego nie było kasiekkk się wylogował i nie pisze - mam nadzieję, że w porzadku wszystko potwierdzamto - chyba nie na tym topiku odpowiedż,. bo żadnego zwiazdku z niczym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) nie mam teraz duzo czasu wolnego bo w pracy szkole nowa kolezanke a siedze na kafe wlasnie w pracy:( Dzis kolejny dien bez@ powinnam juz chyba zrobic test ale jakos sie boje mam jakies pewne obawy dotycza one wszytskiego:( nie ciazy absolutnie ale chodzi o wszytsko dookola. Wczoraj czulam sie bardzo dziwnie zdenerwowalam sie wpadlam w jakis dziwny szal trzeslam sie cala z nerwow plakalam i wyzywalm przyczyna byla blacha a mimo to wyprowadzilo mnie to zrownowagi wczesniej sie tak nie zachowywalam wiec nastepny sygnal ze cos jest nie tak jak wczesniej hormony buzuja?? :) na pewno! Brzuch mnie caly czas boli tzn caly dol tak jakbym miala @ ale nie mam. reszta ustapila nic mi juz nie dolega tak jak pislam wczesniej. boze juz nie wiem jestem glupia jesli o to chodzi nic nie wiem?? :O Poczekam do jutra rana jesli nie rano zrobie test i... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam u lekarza dostałam antybiotyk + inne tabletki ... mam brać 10 dni a później badanie moczu i krwi. Jak na razie cały czas źle się czuję ale dopiero zacznę brać lekarstwa Kasiekkkk trzymam kciuki za twój teścik :) Miłego popołudnia ... ja jak dam radę i leki pomogą to zdecydowanie chciała bym odespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiekkkk mam nadzieje że zobaczylaś na teście upragnione 2 kreseczki z całego podwójnego serduszka ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzionek nastał :) Tyle tabletek mam do łykania że już nie wiem od jakiej zacząć jedną trzeba wziąć godz przed posiłkiem jedną 30 min przed, tej pierwszej nie można łączyć z preparatem multiwitaminowym ... normalnie tyle co ja się teraz nałykam to szok :/ Kasiekkkk daj znać jak tam testowanie ... trzymam mocnnnnnnooooo kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
hej, powoli trace nadzieje że się udało. Nie staraliśmy się z narzeczonym o dziecko, ale od pewnego zbliżenia podejrzewałam, że jadnak się udało. Odstawiłąm tabl.anty. 10 dni od odstawienia, kiedy krwawienie już się skończyło kochaliśmy się. Od tamtego czasu minęło już 21 dni. Przez pewne objawy jakie miałam, byłąm pewna że to ciąża. tzn nie miałąm jakiś specjalnych typowych objawów : plamienie lekkie po dwóch dniach od stosunku.. czasem ból jajnika.. około 5ciu razy zawroty głowy- takie mocniejsze. I temperatura w pochwie utrzymująca się ponad 37.c często 37,3. 37,4. 37,2. pierwszy test zrobiłam 8dni po stosunku - wiadomo za wczesnie ale nie wytrzymałam , wynik -. Kolejny zrobiłam 18 dni po stosunku, wynik też ujemny (test pre-test) choć pod światło widziałam taki cień kreseczki, pewnie sobie wkręciłąm bo bardzo chciałam ją zobaczyć.. no i wczoraj 20 dni od stosunku zrobiłam kolejny test tym razem quick, wynik również negatywny.. czy mam jescze szanse, że jestem w ciąży. dziś bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze.. ale to pewnie zbliżająca się miesiączka, powinnam ją dostać 23. Co myślicie o mojej sytuacji. Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89.02
dodam jeszcze , że odrzuciło mnie od zwykłego jedzenia, mogłabym jeść tylko słodycze, na widok jedzenia mnie mdli.. ale pewnie to nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia89.02 według mnie poczekaj do 23 i wtedy zrob test ja jak bylam w ciąży i robiłam test przed planowaną @ to wyniki byl negatywny a dzień po juz pokazały sie 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa no to biedna jestes z tymi tabletkami kiedyś tez tak dłużo łykałam a teraz tylko duphaston i fiolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek trzymam kciuki :) U mnie jeszcze 5 dni i albo znow rozczarowanie, albo wielka radosc. Relaks na dzialce dobrze nam robi. Jestesmy wypoczeci i odstresowani. 27 mam wizyte u lekarza od toxo mam nadzieje, ze wyniki sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzis @ 😭 ZALAMKA;( tak liczylam na to ze nie pojawi sie ze w moim brzuszku rozwija sie juz nasze Malenstwo nie udalo sie , znowu...... nie mam nawet sily zeby pisac..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkkk a już myslałam że sie udało :( czuje sie przy Was taka samotna z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka samotna a ja?? Zapomniałaś o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek wiemy co czujesz. Ja ciagle mam nadzieje, ze juz sie udalo. Za nie caly tydzien dowiemy sie czy nastepny miesiac staran nie poszedl w plecy. Ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka masz jeszcze onaO obie jesteście naszymi pierwszymi brzuchatkami ... poza tym i na nas przyjdzie czas, a wtedy będziecie naszymi doradczyniami :) Jak zaczęłam się starać o dzidzie to wszystko się jakoś pogmatwało ciągle coś ... zawsze byłam zdrowa jak rybka, a teraz a to jakieś infekcje albo jakieś choróbska :/ Kasiekkkk jesteśmy z Tobą czasem tak bywa ... już myślimy że nam się udało a tu nic z tego i wtedy załamka ...może trzeba się wyluzować i powiedzieć sobie co będzie to będzie choć to bardzo trudne .... 3maj się Kasiekkkk :* Miłego wieczorka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona0 wiem że jesteś jeszcze ty ale chodziło mi że tak nas mało, za malo chciała bym bardzo żeby wszystkim kobietą ktore marzą o dziecku spełnilo sie marzenie. wiem sama co to znaczy co miesięczne rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien sie zaczal, koleny samotny:(Tak bardzo jest mi smutno ae coz zycie toczy sie dalej, wiem ze za miesiac bedzie dokladnie to samo i tak w kolko:O Dziwne jest to ze zawsze mimo wszytsko dostawalam @ regularnie a teraz 2 dni pozniej a dzis czuje sie jakby mnie przejechal jakis woz z koniami, nie mialam nawet sily zeby wstac do pracy a wnetrznosci od srodka to jakby mi rozrywalo:( Do tego jeszcze w niedziele ide do szpitala bo w poniedzilaek rano zabieg 😭 boje sie jak cholera! Po tym zabiegu bede musiala lezec 24 godz plackiem wiem ze u mnie to niemozliwe ale bede musiala tylko nie wiem jeszcze jak? :( Aj wszystko jakos nie chce mi sie poukladac. Dziekuje Wam kobitki za te slowa otuchy:) Fajnie ze trafilam na takie forum bo tu wszytskie sie rozumiemy na wzajem a w domu... szkoda gadac zawsze ta sama spiewka: \"nie teraz to za miesiac, bedzie dobrze !\" pączkowa- ja bardzo czesto tez mam zapalenie pecherza i drog moczowych bo mam kamice nerkowa i kamyczki bardzo czest podrazniaja powoduja zapalenia a do tego bakterie wstretne i wtedy biore tylko antybiotyki masakra:( Milego dzionka! pozdrawima Was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się kasiekk, może po tym zabiegu się wyreguluje wszystko! Ja powinnam dostac w poniedziałek @ i myślę, że jednak dostanę. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr dzieki, no mam taka nadzieje chociaz lekarze nie daja gwarancji:( ale licze na to:) Zycze Ci zeby @ sie nie pojawila:) Trzymam kciuki bo wiem co czujesz:) Moze chociaz Tobie sie powiedzie w tym wszytskim:) Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze po wyjsciu ze szpitala pojde do swojego lekarza i poprosze o skierowania na jakies dodatkowe badania moze ze mna jest cos nie tak ze mam problem z zajsciem w ciaze? A moze to jest od tych nerek? Przeciez jest to mozliwe a mam tez problem z hormonami nadnerczy ale mialo sie to unormowac juz dawno wiec moze nie poprawilo sie? Juz glupieje:O Jak myslicie jakie badania powinnam jeszcze zrobic ? Moze poziom moich hormonow moze cos sie zmienilo? Nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
własnie, ta nieszczęsna prolaktyna,jak nie robiłaś to zrób, może to jest przyczyna. Ja ide teraz zrobić badania bo może trochę spadła, w ogóle dziwne mam @ ostatnimi czasy-normalnie 2 dni i koniec, trochę to podejrzane, nie?>idę do gina, niech mi to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzis myslalam, ze sie porycze przyjechala szwagierka z pieknym brzuszkiem. Jak na nia patrzylam to az w gardle sciskalo. Wyszlam z domku posiedziec na podworku. Taki wielki zal mnie ogarna... :( 2 dni do @ I boje sie, ze ten smutek byl przyczyna nadchodzacej @. A moze Dzien MAtki od teraz i dla mnie bedzie wazny. Boze, wszystkie pieniadze swiata oddalabym za to zeby byc w ciazy... Czekam... moze nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×