Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość mamkkaaaa
Skoro nie macie dzieci i nie możecie zajsć w ciążę to widocznie zasługujecie na to. Pewnie ejsteście jakimis złymi osobami a brak dziecka to kara za wasze grzechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamkka pewnie masz racje. W koncu dzieci maja tylko swieci np. ksieza, zakonnicy... ah... szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
A czy tak nie jest? ksiądz jest dobrym człowiekiem to i bóg go wynagrodził potomkiem, wy jesteście złe to dzieci niet i nie budiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
mamkkka tobie chyba pan bog poprzestawial troszkę w mozgu, oszczędź sobie wstydu i znajdz jakis topik dla skrzywionych ludzi, tam wypisuj swoje "złote myśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkkka twoja wypowiedź utwierdziła mnie w przekonaniu, że każda z nas jak najbardziej zasługuje na dziecko co nie można powiedzieć o Tobie ... a jeśli już je masz to współczuje twojemu dziecku ... może kiedyś będziesz mogła z nim podzielić się swoją mądrością ... Więc żegnamy Cię już i te twoje chore wypowiedzi ...mówimy Ci już papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Dziś od rana troszkę pobolewał mnie dół brzuszka ... pewnie już daje znać że nadchodzi wstrętna @ dziś 23dc ... w 99,9% nastawiam się jednak na @, a ten 0,1% zostawiam na jakiś radosny cud :D Do środy zero przytulańców bo właśnie w środę badanko żołnierzyków ... trzymajcie kciukaski aby były gotowe do boju :D Jak tam kasia 89.02 robiłaś teścik ??? daj znać jak tam wynik trzymam kciukasy !! NowaTu24 wiem jakie to smutne teraz wiosna zawitała i wyłoniły się same brzuszki ... a najgorzej przeżywamy jak jest to ktoś bliski ... wstyd się przyznać ale to jest zazdrość taka nieszkodliwa ale jednak zazdrość ... Mam nadzieję że dzień mamy będzie dla ciebie szczęśliwy @ nie przyjdzie a na teście pojawią się 2 kreseczki :) Tym czasem może lepiej o tym nie myśleć wiem że potem to wielki zawód ... Wierze że przyjdzie i na nas czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkkaaaa- nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, trzeba kochac nawet takich glupich ludzi jak ty, takie zera, takie nic... w koncu jestes tylko czlowiekiem- bez mozgu- ale jednak...wiec trzymaj sie kochana, mam nadzieje ze jakos sobie w zyciu poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
Ja byłam dobrą osobą do i mam dziecko. A raczej dwoje dzieci ale jedną ciążę usunęłam. Pewnie w ogóle dzieci nie chcecie mieć i lepiej ich nie miejcie bo potem biedne maluszki będą niekochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ta mamka to jakas prowokacja, bo nie wierze ze sa az tak glupi ludzie na swiecie. U mnie 1 dzien do @. Brak jakichkolwiek oznak, ze ma przyjsc. Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
malawronka ---- no i co z tego? akurat w tamtym momencie nie mogłam wychowywać dziecka. NowaTu24--- sama jesteś prowokacją i to głupią. A żeby było mało to jakąś wadliwą skoro nawet dziecka nie umiesz urodzić. Co z ciebie za kobieta? Kolejny babochłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co nerwów szarpać na jakąś tam mamkkeee ... olewka ja nie zamierzam w ogóle zwracać uwagi na jej głupie docinki ... na innym forum też nie szczędziła ciepłych słów ... Niech sobie pisze i robi co chce ... dla mnie to jak by jej tu nie było śmieszą mnie jej wypowiedzi ... mam niezły ubaw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
Rzeczywiście dużo smiechu... Zgraja bezpłodnych zdziwaczałych bab co stworzyła kółko użalania się nad sobą :) Kupa śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno się nie odzywałam, ale cały czas was podczytywałam. byłam ostatnio u gina, dostałam luteinę na wywołanie @. potem jak ją dostanę to mam zacząć brać clostilbegyt od 3 do 7 dc, a potem estrofem mite od 8 do 12 dc. W 13 -14 dc mam się zgłosić na usg, a jak wszystko będzie ok to dalej luteinę. Mój A ma do czasu USG zrobić badanie nasienia. Przyznam szczerze że zareagował bardzo dojrzale i nie protestował. Po prostu potraktował to tak jakby musiało być i już. Jestem z niego dumna. czy któraś z was stosowała już taki zestaw leków? Do tego wszystkie cały czas biorę Bromergon. Tak się zastanawiam czy mój organizm wytrzyma taką dawkę leków, czy miałyście jakieś skutki uboczne po tych lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia a co tam u ciebie. Nie odzywasz sie. Przypomnialo mi sie, ze termin @ mamy ten sam. Wiec jestem ciekawa jak tam u ciebie. Ja narazie czuje sie ok. Ale teraz nie bede leciec odrazu po test. Poczekam kilka dni, zeby znow sie nie rozczarowac. Ale dzis chyba z 10 os. powiedzialo ze chyba jestem w ciazy. :D Mam nadzieje, ze maja USg w oczach i widzieli to czego ja jeszcze nie czuje hehe. :D We wtorek bede dzwonic do mojej kochanej mamusi. Chcialabym, jej w tym dniu powiedziec Mamus zostaniesz babcia!!! Boze chyba by padla... Ja zreszta tez... Ale jak narazie marzenia... Poczekamy zobaczymy... A teraz chwila relaksu przy Kosciach :) Buziaki dla was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic z tego próbujemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla83 ja też mam zacząć brać clo ... i cały czas biorę duphaston. A czy coś jeszcze przepisze mi gin to nie wiem teraz czekam na @ powinna być lada dzień i ten cykl co będzie jeszcze tylko duphaston a po następnej @ już clo i monitoring żeby zobaczyć jak tam się rozwijają pęcherzyki ... badanie nasienia m musi zrobić do czasu jak będę szła do ginna czyli jeszcze jeden cykl ... nie protestował też powiedział że nie ma problemu i jak trzeba to zrobi badania ... zaplanowaliśmy je teraz na środę ale niestety weekendzik obfitował w piwkowanie Ja to się boję że przy clo przytyje a mam już zbędnych kg ale taki może być skutek uboczny. karla83 aby się z tymi leczkami szybko udało :) NowaTu24 to kiedy testujesz ???? Trzymam kciuki agbr to smutasowo ale widzę że się nie poddajesz ... a badanka jakieś robiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkkkkkka po co wlazlas na to forum??? nikt cie tu nie potrzebuje!! znajdz sobie inny temat-DOWIDZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkaaaaa- spierdalaj z tego forum, wole byc bezplodna niz byc MORDERCZYNIA bez MOZGU, spierdalaj i to juz a tak poza tym, to milego dnia dziewczynki wam zycze hahaha:) ubawila mnie ta idiotka na calego, lubie takich swirow na forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączkowa widzę że jesteśmy na tym samym etapie. Też czekam teraz na @. Trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
Niestety ale mogę pisać co i gdzie mi się podoba. A wy lepiej zostawcie swoich biednych mężów, niech znajdą pewłowartościowe kobiety które dadzą im dzieci a nie upośledzone rozrodczo pseudokobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowa - trzymaj się, może nie bedzie tak źle z tym clo. Badania robiłam zanim zaczęliśmy się starać. W sumie to dopiero drugi raz, a pierwszy to i tak czułam, że nie wcelowaliśmy, więc się nie przejmuje. Zacznę tak za pół roku. Nowatu - zaciekawiło mnie, że ludzi Ci mówią, że jesteś w ciąży - może proroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa jak tam NowaTu ... daj znać jak zrobisz teścik kciukasy Ja właśnie dostałam @ zmieniam tabeleczkę STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ...........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................12................29.11.2009... . ..????????????????????? No i zaczynam kolejny cykl ... ten jeszcze będzie spokojny a w następnym pędzie do lekarza i zaczynam clo :) oby się udało Miłego dzionka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ni ma... ale przyszledl juz bol plecow, wiec pewnie to oznaka ze niedlugo przyjdzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
NOWATU, DZIĘKI ZE PAMIĘTASZ, POWINNAM DOSTAĆ DZIŚ @ ALE JAK NARAZIE TO TYLKO PIERSI MNIE STRASZNIE BOLĄ OD PONAD TYGODNIA, BRZUSZEK NIE :) JUTRO SĄ MOJE 26TE URODZINY I DZIEŃ MATKI....ALE BYM SIĘ CIESZYŁA, KUPIĘ DZIŚ PO PRACY TEST I JAK NIE DOSTANĘ @ TO JUTRO RANO ROBIĘ, TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYTKIE :) MALAWRONKA NAPISZ KOCHANA JAK SIĘ CZUJESZ, MIALAS ROBIONE BADANIA NA TOKSOPLAZMOZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
NIE ODZYWAŁAM SIE....ALE CAŁY CZAS ŚLEDZĘ WASZE WPISY, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ni ma bol plecow nasila sie ;/ Jade z kolerzanka na zakupy, musze poprawic sobie jakos humor... Buziaczkii Martusia trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy ktoras miala z was spiralke a po wyjeciu jej starala sie o dzidziusia? Jak dlugo? ja juz 9 miesiecy i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ...........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................2.......... ...........21.05.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................12................29.11.2009... . ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×