Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość martusiaa26
Nie wytrzymałam....załatwiając sprawy firmowe podjechałam do labolatorium, po drodze do domu odbiorę już wyniki testu ciążowego. Z nerwów....wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza. Wyniki sa ok, ale jeszcze nie sa dobre. Wszystko spada. Powiedzial, zeby z dzieckiem poczekac najlepiej do pazdziernika, bo tak z pol roku trwa pelne wyleczenie. Powiedzialam, mu co i jak. Ze juz prawie rk sie starmy, ze tera mi sie spoznia. I nie wyobrazam sobie jak cos zabespieczac sie. Powiedzial. Ok. Ma pani wykryta, jestesmy ciagle umawiani na kontrole. Wrazie pojawienia sie ciazy bedziemy podawac dla pani leki przez caly okres ciazy. Trzymam kciuki. Mily lekarz. @ nie mam... Juz chcialam kupic test. Ale jednak zrezygnowalam. Jeszcze poczekam. Martusia daj znac odrazu. Ciekawosc mnie zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 9779
Mala aktualizajca...@ juz 8 dzien trwa - nie wiem co o tym myslec?jakies pomysly dlaczego tak dlugo???normalnie to 6-7 STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ...........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009......? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? poprawiam tabelke zaczoł mi sie 13 tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja mam wytrzymac do tej soboty. Maz juz mnie meczy zebym zrobila. Ale ja uparcie mowie NIe. Sobota i juz. Teraz ogladam sobie meczyk, a maz sprzata akwarium. Kurcze ciezko tak wytrzymac w niepewnosci. Wiem ze test mozna wykonac o kazdej porze dnia, po spodziewanej @, ale ja chce z porannego, zeby miec 100% pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja sama sobie nie wierze, ze wytrzymuje. Ale jeszcze wole pozyc w nadzieji niz nie daj Boze sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma być bedzie ja zrobilam dzien po spodziewanej i mowie co ma być to bedzie i zobaczylam 2 śliczne kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a martusia milczy a my tu nie umiemy wytrzymać czy się udało, ja jutro ide do gina bo jak miałam za dużo prolaktyny tak teraz po miesiacu stosowania bromergonu mam za mało. w ogóle coś mi się dzieje nie tak z cyklem, @ mam dwa dni a ból taki, że żadne tabletki nie pomagają, przed poronieniem miałam cykle regularne, ból owszem ale niewielki w porównaniu z tym co mam teraz, normalnie wnetrzności rozrywa, jak myslicie , nie jest chyba zbyt dobrze?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mam nadzieje, ze swietujesz z mezulkiem zaciazenie :) Ja nadal bez @ Czekamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Kochane koleżanki, jakie było moje rozczarowanie jak odebrałam wyniki, nie mogłam uwierzyć bo nigdy mi sie okres nie spóźnial a wynik był jednoznacznie negatywny, wsiadłam do samochodu i płakałam.... mężowi nic nie powiedziałam o badaniu. Wieczorem były przytulki....i ponich poczułam straszny ból brzucha....wiedziałam że to @...rano potwierdziły się moje przypuszczenia. NowaTu trzymam za ciebie mocno kciuki, mam nadzieję że chociaż tobie się uda :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........19.06.2009 NowaTu24.................24................8.......... ......... 25.05.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................10.......... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia... nie wiem co ci napisac. Ja juz naprawde myslalam, ze wam sie udalo. Ja czekam do jutra. Dzis zakupie test, ale zrobie go jutro rano. Bo jutro popoludniu wyjezdzamy na dzialke i tam juz nie bede go robic. Wiec jutro, jak @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutno Martusia ... a my Tu wszystkie wierzyłyśmy że Ci się udało ... że nie odzywasz się bo świętujesz z mężulkiem ... Ale nie martw się ... wiem że jest Ci smutno ... kiedyś musi się udać ... po prostu musi i już ... Każda z nas jak nadejdzie jej czas zostanie mamą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaa
uda się jak wasi faceci zmienią kobiaty na jakieś normalne i wartościowe a nie będą się pilnować bezpłodnych wytworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa26 byłam pewna że udalo sie a tu:( ale co zrobić tak los zdecydował. mnie od 2 dni męczy bol glowy nie wiem jak sobie z tym radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkkaaa szkoda że sie wtrocasz a nie czytalaś nas wcześniej ze czasami to maż troszke też jest winny np. ma slabe nasienie. i ty nie masz prawa nas potempiać . ty która zabila własne dziecko swoją krew ty bedziesz pisala nam co o tym sadzisz śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
martusia jestem z Tobą myślami, przytulam cię mocno i wierze, że w najblizszym czasie wszystkie będziemy się cieszyć, powiedzcie mi czy gin na usg widzi kiedy moze być owulacja?i czy potrafi stwierdzić, że cykl był np?bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziwczyny po co wy w ogóle zwracacie uagę na to głupie cip..ko? niech sobie pisze morderczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 gin widzi na usg jak i czy rozwijają się pęcherzyki no i oczywiście co za tym idzie czy cykl był bezowulacyjny ... dlatego tak dobre jest monitorowanie cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
paczkowa ja mam dzis 10 dzien cylku myslisz ze to jest dobry moment? jak w ogóle długo trzeba monitorowac cykl, dzis mi pewnie gin wszystko wytłumaczy ale jestem niecierpliwa więc jak coś wiesz w tym temacie to napisz oki? tak mnie naszło pytanie, dziewczynki ile chciałybyście mieć dzieci?ja z męzem trójeczke dlatego tak się nie mogę doczekać ciąży, przecież jak chce miec trójke to się musze spieszyć :):)najmłodsza juz nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 ja jak chodzilam na obserwacje cyklu to chodzilam 1 raz w czasie @ ,2 raz okolo 10 dnia, 3 raz około 18 dnia cyklu , a pozniej czekalam na @ i znowu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate to już lekarz Ci powie no i malawronka Ci co nie co przybliżyła bo ja to wiem ale nie z doświadczenia gdyż sama jeszcze takiego monitoringu nie miałam ... zaczynam dopiero od następnego cyklu. Co do ilości dzieci to skupiam się na jednym ... przynajmniej na razie ... W dzisiejszych czasach niestety nie każdego stać na gromadkę dzieci ... Wiem że najlepiej mieć co najmniej dwójkę ... bo fajnie jak się ma rodzeństwo. Nie myślę teraz o tym ... pragnę na razie tego jednego jedynego wyczekanego. Tym bardziej, że widać jak to nie łatwo zajść w tę ciążę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no nie jest łatwo wszystkie o tym wiemy, ale jak Bóg da albo los to na prawdę nie ma się nad czym zastanawiać, ja mam dwójkę rodzeństwa, a czasy tez nie były najlepsze, mój mąż też ma dwójkę rodzenstwa i nawet sobie niektórzy nie wyobrazają jak to pomaga w trudnych chwilach ( a w chwilach szczęścia to już w ogóle jest fajnie). bycie jedynakiem uważam za koszmar, na poczatku może fajnie ale z czasem jest tylko gorzej ( mam znajomych jedynaków), nie daj Bóg jak się jeszcze rodzice pochorują to zosatjesz z wszystkim sam. Nie jedynaki to nie dla mnie, nawet jeślibym miała zrezygnować z wielu rzeczy ( nie jestem bogaczem ale też nie głoduje) to jestem na to gotowa, bo w rodzinie siała:):)buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a tak w ogóle to robiłam tą wróżbę z obrączki na nitce i wyszły mi 2 dziewczynki .... może się spełni ... choć w takie wróżby niby nie wieże ale kto wie :) miłego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda ...
Ja także staram się o dziecko już 3 miesiąc. 6 dni spóźnia mi się okres, a przez 8 dni mam podwyższoną temp. Robiłam wczoraj test i negatywny, ale i tak nie jestem pewna ponieważ test mógł nie wykryć ciąży bo może za szybko zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
powtórz może test bo one czasem sie mylą albo ten z krwi beta hcg chociaż ja nie jestem zwolenniczka tego testu, pozdrawiam i oby sie okazało, ze to już :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×