Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

ja byłam tylko wczoraj i to był 14 dc. Więcej już nie mam przychodzić, chyba że po 3 cyklach z clo dalej @ przyjdzie to wtedy mam przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaa
karla a po co masz chodzić w ogóle do lekarza? strata czasu. jestes bezpłodna i czas się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Karla83 ja mialam monitoring 2-3 razy w cyklu, jesli twoj pecherzyk ma 18mm to przy chyba 22mm-24mm pęka, więc myślę ze owulacja byłaby 16-17d.c. możesz kupic w aptece testy owulacyjne i zrobić 16go i 17 go d.c. Ale moj nowy ginekolog zapytał mnie skąd mam pewność że miałam owulację, ja odpowiedzialam że monitoring, testy owulacyjne i ból przy owulce to potwierdziły. A on odpowiedział, a jest pani w ciąży? Odpowiedziałam że nie. Więc cos musi być nie tak i nie ma na nic 100% pewności i zlecił sporo badań do zrobienia. P.S. moi pracodawcy przeczytali tez wpisy na forum które umieszczałam w godzinach pracy ;) Nerwy mi już opadły i nadal nie mam ochoty tam wracać wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Wrocilam juz od gienia. I co. Kobieta mila. Pogadalismy na poczatku o wszystkim. Uwaznie sluchala. Rozmowa naprawde byla mila. Potem fotel i zwykle badanie ginekologiczne. Potem badanie piersi. Ubralam sie i wrocilam. Powiedziala mi, ze wszystko jest ok. A na bardziej szczegolowe badania to troche za wczesnie. ;/ Powiedziala, zebysmy sie odprezyli. Nie mysleli tak o zajsciu tylko o przyjemnosci ze zblizenia. Powiedziala tez zeby nozki do gory jak sperma wyplywa. Ze to nie zaszkodzi, a moze pomoc :) I tyle ;/ Myslam, ze zleci mi jakies badani czy cos. Zapomnialam sie zapytac kiedy jest odpowiedni czas na te bardziej szczegolowe badania. No, ale bylam strasznie zawiedziona ta wizyta i tylko podziekowalam i powiedzialam dowidzenia.:( moze isc gdzies indziej... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWATU,mysle ze powinnas pojsc do innego lekarza! Ona poprostu cie zbyla,to sie zdaza czesto.Ja mieszkam w holandii i moj lekarz(wydaje mi sie),ze robi to samo.U mnie tez jest wszystko ok!,a dziecka jak nie bylo tak nie ma! poczym ona moze stwierdzic,ze jest wszystko ok!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle czytalam na znany lekarz, dobrych opini o tych lekarzach. Ze nie jednej pomogli zajsc w ciaze. Ale widac ja do nich nie naleze. Poszlabym do swojego gienia, ale zadzwonilam i tam powiedziala mi ze na wizyte moze mnie zapisac 20 sierpnia ;/ Nie wiem, jaki jeszcze gienio w moim miescie bedzie naprawde konkretny. Przeciez, nie bede latac po wszytskich i u wszystkich zakladac karty. Az znajde tego co wezmie mnie na powarze. A nie bedzie moiwl... A pani jeszcze taka mloda... Ha, ale moj maz juz nie tak... Eh szkoda gadac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i tak, ale ja jestem takiego rozumowania, ze nie poto place skladki, zeby chodzic prywatnie... No, ale moze i bedzie z czasem trzeba poswiecic kase i honor i isc prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ja wszędzie chodzę raczej na kasę chorych ale do ginekologa to prywatnie ... i jestem jak najbardziej zadowolona ... trafiłam na bardzo fajnego lekarza który nie tylko zbada ale i pogada , czasem nawet o głupotach i wtedy jet śmiesznie :D i nie żałuje kasy ... czuje się komfortowo tym bardziej że nie muszę się zapisywać i czekać po 2 czy 3 tyg na wizytę tylko jak chcę to idę i już ... warto się zastanowić. Przed wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu .... a @ nadal brak, wczoraj bolał mnie brzuch i czułam jak bym za chwilę miała nadejść ... ale naczekałam się na próżno :/ Oczywiście już 100000 myśli bo w sumie to w dzień ostatniej tabletki to już miałam plamienie a na drogi dzień już @ i tak było przez 2 cykle z duphastonem ... a teraz ????? Jak do jutra rana nie dostanę @ to lecę po test ... choć nie chcę się nakręcać bo jakiś głos w głębi mnie trąbi że to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowa trzymam mocno kciuki. Narazie na prywatnego i tak nie moge sobie pozwolic. A ile takie prywatne wizyty kosztuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badanie + USG płacę 100zł ... Ale to na pewno też zależy od miasta U mnie ceny wahają się od 80 do 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pędzić do pracy :( tak strasznie mi się nie chcę ... ale pocieszające jest to że jutro już sobota ... Mój Dziubek ma w poniedziałek imieninki ale jutro mamy gości ... Muszę wymyślić coś pysznego do jedzonka :) Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny ja też wychodzę z założenia, że do gina to tylko prywatnie ( chociaż rzeczywiście nie kazdy moze sobie pozwolić), mój bierze od mhie 50zł ( kumpele skasował 70) dla stałego klienta, w cenie jest usg i w ogóle jeszcze mi robnił ostatnio usg piersi więc fulwypas, nie mogę narzekać ale teraz w poniedziałek jak pojdę to muszę z nim poważnie porozmawiać co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiłam ale oczywiście negatywny ... czegóż to ja się mogłam spodziewać :( ... no i teraz właśnie zauważyłam że są już początki @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ..........15.07.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................3.......... . .........15.06.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 karla83....................25.................7 (1zCLO).......... 02.07.2009 pączkowa.................23.................7 .......... ..........15.07.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa skopiowałaś wczesniejszą tabelkę. Spróbowałam zrobić porządek i poukładałam trochę. Sprawdźcie czy wszystko się zgadza. Słuchajcie a co z dziewczynami z góry tabelki???? Są już dawno po terminie. Ja proponuję w ramach dalszych porządków usunąć je z tabelki, a jak będą chciały wrócić na forum, to zawsze mogą się dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nic z tego. Czekamy na kolejny miesiąc, na razie mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi 140000
Znalazłam ciekawą stronę nt. zapłodnieni, ciąży itd. itd. www.agnieszka.com.pl Tak naprawdę to najważniejsza jest psychika... Moja koleżanka, która o dziecko starała się 4 lata powiedziała to samo, ona jest tego doskonałaym przykładem. Łatwo powiedzieć, wiem... Sama mam ciężki charkater, przejmuje się wszystkim, tysiące myśli kłebi mi się w głowie, martwię się na zpas, jestem niecierpliwa... Starania zaczynamy od lipca, a ja już teraz się obawiam i boję jak to będzie, czy się uda, a jeśli nie to jak przezyję porażkę, czy się nie zablokuję, itd itd. Ciężko mi się wyluzować i wyłączyć martwienie się... Mam jedynie nadzieję... ciekawe czy ona wystarczy... Pozdrawiam Was i życzę powodzenia i cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Cisza znow nastala. Narazie z mezem doszlismy do wniosku, ze odstawimy lekarzy. Dostalam, prace. Wiec moze, sie odstresuje przestane tak myslec o zajsciu. Oczywiscie kochac sie mamy zamiar :D. Teraz czekam na @. Troche odzywczailam sie od pracy i nogi mi popuchly :D Ale daje sobie rade. Odzywajscie sie dziewczyny. Jak tam nasze ciezarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja !!!! No rzeczywiście coś cichutko tu u nas ... NowaTu może warto na razie wrzucić na luz ... na razie zająć się pracą a może będziesz miała miłą niespodziankę :) Dziś zawieźliśmy nasienie do badania ... wyniki odbieramy w piątek ... trzymajcie kciukasy ... mam nadzieję że plemniczki będą w pełnej gotowości. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Cześć dziewczyny, Też jestem zdania że do ginekologa najlepiej chodzić prywatnie a przynajmniej wtedy kiedy pojawiają się problemy. Po tabletki antykoncepcyjne i na cytologie zawsze chodziłam do państwowego lekarza. Natomiast w tej chwili, kiedy trzeba naprawdę poważnego podejścia do tematu myślę że prywatny lekarz podchodzi do niego znacznie poważniej niż ten z przychodni publicznej. Mój ginekolog jest chyba jednym z najdroższych w mieście ale przynajmniej wiem za co płacę. Nie zbył mnie tekstami o potrzebie czasu i wyluzowania tylko zlecił konkretne badania i dopiero po nich będzie w stanie stwierdzić czy coś jest nie tak czy rzeczywiście muszę się wyluzować. Dziś powinnam dostać @, narazie cisza w eterze ale nie cieszę się tym bo ostatnio moja @ spóźniła się 3 dni a i tak nic z tego nie było. Jedyna dziwna rzecz to taka że zawsze tydzień a nawet półtora przed @ strasznie bolały mnie piersi, natomiast teraz nic nie bolą. Jestem tylko strasznie senna, rozdrażniona i często słabo się czuję ale to można też wytłumaczyć beznadziejną pogodą. Pozdrawiam Was Kochane i życzę owocnego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Wpadłam zdać relację ... wyniki badanek mężulka odebrane ... WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU ... przynajmniej co do moich własnych porównać z wartościami jakie powinny być ... 3 lipca do ginka pójdę to powie mi dokładnie ale już widzę że jest oki !!!! Kamień z serca, tak bardzo się cieszę :D Dziewczynki odzywajcie się co tam u Was ... jak tam brzuchatki nie wykańcza was ta pogoda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................3.......... . .........15.06.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26.................9........... .........25.06.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................10.......... ......... 26.07.2009 karla83....................25.................7 (1zCLO).......... 02.07.2009 pączkowa.................23.................7 .......... ..........15.07.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............13...............07.12.2009...... ? ??????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .?????????????????????? no i przyszla @ hej zaczelam prace w sklepiku spozywczym. Nie jest zbyt zadowolona bo chcialam isc na studia od pazdziernika a tak nici bo pracuje sie tez od w soboty i niedziele. No i nie wiem co robic, zreszta jak zawsze hehe.Dziecko i studia spokojnie bym polaczyla. No ale narazie pracuje. Z mezem ustalilismy, ze poczekamy do wrzesnia jesli dalej nic. To ide prywatnie do gienia i juz. Bo na tych panstwowych to daktycznie nie ma chyba co liczyc. Pzdr i buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. u mnie wszystko dobrze. we wtorek zaczyna mi sie 18 tydzień. brzuszka prawie wogole nie mam bardziej wygląda na sadelo niz na ciążowy. do lekarza ide 3 lipca dam wam znac co i jak. a co do pogody to mnie wykończy boli mnie glowa często tabletek nie lykam apap mi nie pomaga to po co mam brac. dziewczynki nie traccie nadzieji na pewno i wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pogoda ekstra a ja muszę siedzieć w pracy brrrr. Dzisiaj mam 27 dc, temp cały czas podwyższona, ale biorę lueinę, więc ona może to powodować. Tak bardzo staram się nie nastawiać, ale to jest silniejsze ode mnie. Korci mnie żeby kupić test ciążowy, ale cały czas sobie wmawiam, że to za wczesnie. Nie chcę rozczarowania. normalnie nie mogę już w pracy wysiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny zapytam was o rade w sprawie pracy. A wiec zaczelam jak juz wczesniej pisalam prace w sklepiku spozywczym. No i niby ok. Praca 2 zmianowa 5.30-14.30 i 14.30-23.00. niedziele i soboty. No i bylo by do przezycia gdyby nie fakt, ze place jaka mi zaproponowali to 1276zl . Czyli najnizsza krajowa. To chore, zeby czlowiek zapierdzielal piatek swiatek czy niedziela po 9h dziennie za 850zl brutto. Narazie pracuje na zastepstwo do konca tego tyg potem mam dostac umowe. Maz mowi, mi zebym szukala czegos innego, bo jelenie sa w cenie. No, ale ja juz 4 miech siedzialam i nic nie moglam znalesc. Ale co tak latwo dac sie wykorzystac... eh. Jeszcze panna ta co pracuje tam powiedziala mi, ze dobrze jest jak ma w miesiacu 4 dni wolnego... czytsy wyzysk w bialy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×