Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Malawronka kup amol. tam jest napisane co robic z nim podczas bolu glowy. Nie jest on grozny na ciaze, a moze pomoc. Zaraz pedze do kosmetyczki, potem na zakupy i po tescik. No, ale bedzie musial poczekac do jutra. Mam nadzieje, ze sie nie skusze i nie zrobie go dzis. Chce miec 100% pewnosc. Wiec wole poczekac do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
amolem najlepiej posmarowaś skronie i sie położyć, przechodzi szybciutko, sama sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amolem smaruje juz 2 dzień i nie pomaga :( mąż pojechal do sklepu i ma wstąpić do apteki kupic mi coś słyszałam ze dobra jest jakaś maść kora też jest bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Dziękuję za miłe słowa....smutno mi strasznie ale przeżyję, w końcu kobiety są silniejsze psychicznie niż mężczyźni. NowaTu czekam z niecierpliwością na twoj jutrzejszy wpis z wynikiem testu :) Ja powtórzyłam wczoraj swoją wróżbę z obrączki....znowu wyszła jedna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam test. I tak jak myslalam juz mnie korci aby go zrobic. ALe schowalam go gleboko do szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 jak zrobisz jutro test pisz co i jak ale wieże że zobaczysz 2 kreseczki upragnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze napewno od razu. Chyba, ze (mam WIELKA NADZIEJE) padne z radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaa
Oczywiście że żadna was w ciążę nie zajdzie, przynajmniej nie szybko :) Nie zasługujecie by mieć dzieci jak widac, dobre kobiety zachodzą w ciążę od razu, zołzy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam przez gg ze szwagierka ktora jest w ciazy i pisala mi zebym zrobila test teraz, ze ona tez zrobila popoludniu po 2 dniach spoznienia. No i zrobilam.... Jedna kreska :( Nic pozatym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkkaaa nie powimnaś sie odzywa ty ktora zabiłaś własne dziecko. swoją krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 nie przejmuj sie może jeszcze masz za niski poziom hormonów albo może niestety przyjdzie okropna @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMKKAAA! wpakuj sie na inny temat,np.\'\'co zrobic ze swoja glupata\'\' Ile ty masz lat babo,ze jestes taka glupia!? Tylko te zachodza w ciaze co sie bzykaja na lewo i prawo,moze tak jak ty?,a pozniej zabijaja!! Tu sa kobiety odpowiedzialne i takie ktore naprawde kochaja i nie zniszcza swojego dziecka!! A TY JESTES MATKA! JAKA? Proponuje,przejdz na temat \'\'aborcja\'\',to jest cos dla ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno... szczerze mowic juz sie przyzwyczailam albo do @ albo do 1 kreski. Wiem i tak, ze kiedys zostaniemy rodzicami!!! Grunt to nie popadac w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu smutno że się nie udało a tak wierzyłam ... ale nie martw się ... może zajdziemy w tą ciążę jak przestaniemy o tym tak bardzo myśleć ... bo takie rzeczy to tak lubią przychodzić niespodziewanie Malawronka jak tam twoja głowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 33 dzien cyklu a @ dalej nie ma. Nigdy, odkad dostalam pierwsza @ nie mialam takiego dlugiego cylku. Mam nadzieje, ze to nie wrozy nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
NowaTu nie przejmuj się testem!! Mojej dobrej kolezance w 3 miesiącu ciąży testy wychodziły nagatywne....nic straconego, dobrze że nie masz @, kup test i zrób go w weekend rano!! Jeszcze nic straconego, gorąco wierze że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
mam propozycję, nie odpisujcie na wpisy mamki bo kur...sko się nakręca polemiką. Jak nie będziemy nic pisały to się jej znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze to testy sie pomylily i brak @ nie jest objawem czegos zlego. Tylko nawet jak odstwilam tabsy to mialam ok cykle, potem roznily sie, ale nie az 33 dni. W weekendzik nie zrobie, bo wyjezdzam, ale jak do poniedzialku nie bedzie to znow test. Dziwnie, tak czekac jak test wykazal 1 kreske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwnie takie czekanie bo już nie wiesz co masz myśleć ... ja też tak miałam kilka razy że robiłam test jedna kreska a @ brak ... tyle że ja miałam nieregularne cykle ... Jak @ nie przyjdzie to zrób drugi teścik ... Dzisiejszy dzionek pochmurny ... aż spać się chce tylko łóżeczko i kołderka ... ale niestety zaraz zmykam do pracy ... na szczęście weekendzik się zbliża wielkimi krokami ... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaa
Producenci testów ciążowych mają niezły zarobek na takich głupich babach jak wy co w jednym cyklu po 10 testów robią :) Głupich nie sieją :) Po co robić testy skoro i tak wiadomo, że nic z tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendzik sie zaczal. Na dzialke nie pojechalismy, bo maz pracuje, a i pogoda kiepska. @ dalej nie ma. Zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki witam . Glową lepiej jak tylko troszke zaczyna mnie boleć to nacieram skronie oli Olbas pomaga, polecam. wczoraj mnie nie było wyłam cały dzien poza domem szczerze uciekłam od remontu chciałam troszke odpocząć od stukania pukania wiercenia. dzisiaj już bede w domku czeka mnie sprzątanie pokoju kuchni i ugotowanie obiadu dla mojich fachowcow : męża ,, jego ojca ,jego brata i mojego taty. wczoraj moj maz do mnie dzwonil że glodni są musieli sobie sami poradzić troszke szkoda mi ich bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka rozumiem cie, ze bylo ci ich szkoda. Moj jak pracuje z ojcem przy drzewie, to tez non stop latam z kanapkami, obiadkiem, kawusia. Bo wiem, ze taka praca nie jest lekka, tak samo i remont. U mnie narazie cisza, dalej @ nie ma. Hehe najgorsze, ze zapomnialam, ze dzis sklepy pozamykane. No i siedzimy bez pieczywa. Potem gdzies pojde poszukam jakiegos otwartego sklepiku. Chcialam dzis kupic i test, aby jutro powtorzyc. Ale apteki na moim osiedlu tez pozamykane. Wiec jutro kupuje i we wtorek znow testuje. Teraz to poczekam do porannego moczu. :) Oczywiscie, brak zadnych oznak na przyjscie @. A moze lepiej isc i zrobic z krwi... Niby 15 zeta roznicy a tylko 1% sie roznia. hehe. Nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu coś podejrzany ten Twój brak @ ... trzymam kciukasy za teścik :) Właśnie czytałam artykuł o PCOS ... i oczywiście wkręciłam sobie, że mnie to choróbsko dopadło ... gin powiedział w sumie tylko że nieprawidłowa praca jajników i brak owulacji ... ale jeśli chodzi o objawy to troszkę jak by się zgadzało bo i mam nadwagę ... oj muszę się zdeterminować i schudnąć oj muszę choć trudne to jest bardzo ...no i te miesiączki po 40, 50 dni :( jedyne co to nie mam trądziku ...czasem na @ zrobi mi się jakaś krostka ale rzadko ... no i na łysienie to też nie mam co narzekać ... oj włosów to ja mam , na dodatek to są kręcone i czasem to mam niezłe afro :D Misiaczkos mówi że bym głupot nie czytała bo sobie wkręcam jakieś choróbska ... pewnie ma racje ... ale ja się zapytam gina co on o tym myśli... mam nadzieję że moje jajniczki zareagują na clo i nie będę musiała mieć laparoskopii. Cisza tu u nas ... zerknę później ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze i opycham cie ciastkami... :D Nie wiem co ten moj organizm wyprawia. Jutro 35 dzien cyklu. Paczkowa, moze twoj maz ma racje, zebys nie wkrecala sobie. Ja sobie ciazy tez nie wkrecam :) bo mam nadzieje, ze ona jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troche o tescie beta hcg . I stwierdzilam, ze pojde jutro i go zrobie. I kij. Bede miala 100% pewnosc. Wiec jutro na bank wszystko sie wyjasni. Z rana wstaje i ide. wyniki beda pewnie popoludniu. No, ale coz lepiej jutro popoludniu niz we wtorek rano :) Dziewczyny trzymajcie kciuki. Oby test plytkowy sie mylil. Oby beta byla pozytywna. Obym jutro z radosci dotknela nieba.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki ... i czekamy z niecierpliwością na jutrzejszy wpisik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . NowaTu24 nie mogę sie doczekac jaka masz dla nas nowine. u mnie jutro zaczyna sie 14 tydzień a ja nadal mam mdłości. ale nie są one takie dokuczliwe dobrze że wymioty mnie nie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam na badania... Dostalam @ ;/ Jestem wsciekla!!!! STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................6 .......... ...........19.06.2009 NowaTu24.................24................9.......... ......... 30.06.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........25.05.2009 kate1025..................25.................2.......... . .........20.05.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................2......... .............26.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................14..............26.11.2009..... .???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×