Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

NowaTu posłuchaj twojego męża. Potem będziesz chodzić nieszczęśliwa bo praca ciężka i jeszcze za marną kasę. Nawet kasa nie będzie motywacją by wstać w niedzielę rano. a jak już tam ugrzęźniesz to nie będziesz się rozglądac za czymś innym, bo nie będziesz miała czsu i siły na to. Bedziesz tez miała problem żeby wyrwać się na rozmowę kwalifikacyjna jak się coś trafi. Trochę się namądrowałam, to jest w sumie twoja sprawa, zrobisz jak będziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet moj tato powiedzial, zebym nie dala sie wrobic w takie bagno. Chyba bedzie lepiej isc do szkoly. Studentom chyba teraz latwiej znalesc prace. Mysle o wychowaniu wczesnoszkolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiowałam zaocznie i pracowalam, jedno z drugim było do pogodzenia, a kierunek ciekawy, więc moze warto spróbować swoich sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyb a tak zrobie. jeszcze pogadam z mezem. Myslam tez o resocjalizacji. Ale chyba praca z dziecmi bardziej by mnie satysfakcjonowała. A i o prace mozna sie strac odrazu jako pomoc przedszolanki :) Wiec jak narazie same plusy widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ech z tą pracą to jest porażka... Coś nt. wiem bo też szukam... Bez układów nie ma szans najmniejszych na pracę za godziwe pieniądze... A wyzysk jest teraz bardzo modny ze względu na sytuację na rynku :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta praca :/ Teraz ciężko jest znaleźć ciekawą pracę za przyzwoite pieniądze. NowaTu jak też jestem zdania, że może lepiej zrezygnować bo jak powiedziała karla ugrzęźniesz tam na dobre. Jeśli możesz sobie pozwolić na to by dalej szukać i nie pracować to myślę że lepiej poczekać na satysfakcjonującą prace za ludzkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie dziewczyny! Czy bierzecie jakieś witaminy na wzmocnienie przed ewentualnym zajściem w ciążę? Ja poza kwasem foliowym biorę Falvit... Z tego co wiem jak się jest w ciąży lekarze w większości odradzają przyjmowanie syntetycznych witamin. No chyba, że kobieta ma anemię to wtedy zalecają baranie żelaza. Ja jak na razie popijam sobie więcej soczków aby wzmocnić nieco organizm... Do wystartowania ze staraniami jeszcze ok. 4 tyg. :) Staram się zbytnio nie napalać, że się uda za pierwszym razem... ale trudno przezywciężyć psychikę i myśli przestawić na inny tor:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ja też biorę oczywiście kwas foliowy i brałam również falvit ... dziś wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania i na razie robię przerwę ... teraz tyle pysznych owoców truskawki, czereśnie brzoskwinie nektaryny arbuzik no i oczywiście warzywka pyszne pomidorki ogóreczki rzodkieweczka szczypioreczek młoda marcheweczka ... tak że stawiam na naturalne witaminki tym bardziej że staram się dietować :) Właśnie dziś zrobiłam twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką mniam :P Pogoda jak w tropikach ... rano szykuję się do pracy układam włoski robię make up ... a jak dojdę już do tej pracy to czuję się jak bym biegła ze 1000km ... i nic tylko ochlapać twarz chłodną wodą a włosy związać w kucyk i na nic te moje starania by pięknie wyglądać hihi :P A jak tam u Was dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki oto 1000 wypowiedź na naszym topiku :D Życzę nam abyśmy przez kolejne 1000 wszystkie zdążyły zafasolkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
"" Pogoda jak w tropikach ... rano szykuję się do pracy układam włoski robię make up ... a jak dojdę już do tej pracy to czuję się jak bym biegła ze 1000km ... i nic tylko ochlapać twarz chłodną wodą a włosy związać w kucyk i na nic te moje starania by pięknie wyglądać hihi "" nie dosc ze bezplodne to i jeszcze grube jak prosiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
mamkkkaaa - no i co to miało być śmieszne? Nikt cię o zdanie nie pyta, więc znajdź sobie inne forum dla typowych chamów i jemnioków:P A tak na marginesie, to już lepiej być bezpłodnym i grubym niż takim prostakiem i pustakiem jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Pączkowa - faktycznie lepiej jeść naturalne witaminy, są lepiej przyswajalne przez organizm. Syntetycznie to chemia jakby nie było... Ja też już niedługo kończę Falvit i przestawiam się na owoce i warzywa. Bo kwas foliowy to przez cały I trymestr warto brać, no chyba, że lekarz coś innego wymyśli. Klimatyzowane pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
""A tak na marginesie, to już lepiej być bezpłodnym i grubym niż takim prostakiem i pustakiem jak ty!!!""" przynajmniej pustaki i prostaki umieją dziecko zrobić! i nie jęczą przez 34 strony o tym że im macice powysychały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi, ja łykam od pół roku Falvit. Czy powinnam tez brać kwas foliowy, czy sam falvit wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Karla83 - wiem, że można olać takie głupiue wpisy, ale ja nie potrafię przejść obojętnie obok takiej swołoczy:/ Właśnie dzięki temu, że większość ludzi lekceważy chamstwo (w różnym wydaniu, na forach też) albo udaje, że tego nie widzi, takie typy czują sie, że wszystko im wolno i obrastają w pióra. Dlatego moim zdaniem potrzebna jest reakcja! Trzeba tępić takie zachowania i bezpodstawne obrażanie innych! Wracając do kwasu foliowego... to szczerze mówiąc już zgłupiałam, zdania są podzielone (rozmawiałam nt. też na innym forum) Jedna dziewczyna twierdzi, że biorąc kwas foliowy 0,4 mg i Falivit gdzie jest 0,2 mg ma dawkę prawidłową czyli 0,6. Ona teraz jest w ciąży. Przed poczęciem wystarczająca jest dawka 0,4 mg. Jak jest prawidłowo, nie wiem. Najlepiej poradzić sie lekarza, żeby nie przegiąć z ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
jeśli już kogoś tepić to trzeba was, bezpłodne babochłopy które tylko poniżają wszystkie normalne i zdrowe kobiety, jesteście kalekami i tyle. o rente sie lepiej starajcie a nie o dzieci, bo i wasze dzieci będą takimi samymi ułomnymi bezpłodnymi kalekami jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...bo i wasze dzieci będą takimi samymi ułomnymi bezpłodnymi kalekami jak wy.\" hm jedno wyklucza drugie. Skoro twierdzisz że będziemy miały dzieci no to chyba nie jesteśmy bezpłodne Jeśli chcesz pisać dalej to pisz. Ja cie ignoruję już od teraz i tak samo radzę zrobić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
MAMKA GDZIE TU LOGIKA?SKORO TWOIM ZDANIE JESTEŚMY BEZPŁODNYMI BABOCHŁOPAMI TO JAKIM CUDEM NASZE DZIECI BĘDĄ? ITELIGENCJA WIDZĘ Z CIEBIE AZ BIJE...POZDRAWIAM I ŻYCZE ZEBYS KIEDYŚ PRZESTAŁA BYC ZGORZKNIAŁĄ ZLOŚNICĄ, KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE, JESZCZE NIE WIESZ CO CIEBIE W ZYCIU SPOTKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
tak beda kalekami i beda jak wy calymi dniami i nocami jeczec po jakims forum bo macice poodpadaly! eutanazja powinna byc obowiazkiem dla takich ulomnych ludzi jak wy! swoimi chorymi genami skazicie normalny narod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
skoro sie upieracie że dzieci miec nie bedziecie to po co tu odprawiacie kolko wzajemnego uzalania sie? idzieci do roboty lenie, bierzcie rozwody, dajcie tym facetom mozliwosc znalezienia zdrowych kobiet ktore im urodza dzieci a nie siedza calymi dniami debilki i sie uzalaja. zamiast witaminek strychlinki sie najedzta i bedzie raz swiety spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
karla u mnie ok, czekam co przyniosą następne dni czy @ czy może jakąś niespodziankę, zobaczymy:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ostatnio wyczytałam, że latem łatwiej zachodzi się w ciążę m.in. ze względu na to, że jest więcej światła (słońca), które powoduje, że w naszych organizmach wytwarza się więcej hormonów... Korzystnie też jest zmienić klimat. A poza tym są wakacje... i psychika inaczej pracuje :) U niektórych w ogóle nie pracuje :D Ale cóż nie ma co się przejmować kretynami... niech sobie piszą i podwyższają swoją zerową wartość... biedna zdesperowana istotka... i tak jej zawiść ją zniszczy... można tylko się politować i współczuć, bo takiemu czemuś (bo to nie osoba przecież) nie będzie w życiu łatwo. Powodzenia i dużo zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkkaaa
to wy jesteście zdesperowanymi babochlopami ktore nawet w glupia ciaze zajsc nie moga! co nie jest tak? jest. nawet glupia ciaza przewyzsza wasze mozliwosci, to ja juz nawet nie pytam na jakim poziomie jestescie intelektualnie skoro nawet natura nie daje wam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :D Wydaje mi się że że dawka 1 tabletki kwasu foliowego wystarcza + dawka z falvitu to już na pewno wystarczająco ... Jutro wizyta u gina ... ciekawe co słychać u moich jajniczków :) Nie mogę się doczekać ... mam nadzieję że wrócę z jakimiś dobrymi nowinami :) jutro 14dc więc dowiem się co z moją owulką ... no i pewnie dostanę receptę na CLO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No to trzymam kciuki za dobre wiadomości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie mamka na ogol jest osoba cicha, nie majaca nic do powiedzenia, nie zauwazana przez otoczenie. Jej sposob wypowidzi swiadczy o tym, ze chce na siebie zwrocic uwage. A jedyny sposob to glupie, chamskie i bezmysle rzeczy ktore wypisuje. Powinnas isc do psychologa, on napewno ci pomoze :) Paczkowa pisz co i jak. Jakos tak duchowo jestes dla mnie bliska :) U mnie koniec @. Mam jeszcze kilka testow owu porobie je za kilka dni. Moja szwagirka rodzi pod koniec sierpnia. juz jej nakupowalam, pelno spioszkow, ciuszkow i w ogole. :D No, ale niestety znow uslyszalam nie przemyslany tekst- Ty nie kupuj cudzym tylko swoje robice. Och, zeby to bylo takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×