Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
No to u mnie teraz się rozpogodziło i w końcu wyszło słońce... :) Aż psychika zaczęła inaczej pracować :) I tak sobie czekam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ja dziś 29 dzień cyklu ... a @ ani widu ani słychu :/ A biorę 5 miesiąc duphaston na wyregulowanie cyklu i @ przychodziła w 27 dc ... teraz nie wiem co jest ... zobaczę jutro czy nadejdzie ... jak nie to kupię jutro testa i zrobię w sobotę rano ... aby nie schizować za bardzo. Nie wierze raczej w 2 kreski, Może za bardzo czekałam na @ aby zacząć nowy cykl z CLO i na złość do mnie nie przychodzi ... Za to śluzik jest i troszkę mokrawo mi :D siupnie to brzmi ... nie wiem może to po wiesiołku chociaż biorę dopiero 3 dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi140000
A może Pączkowa zrobimy po teście w sobotę i obie się zdziwimy...?:) Ale byłoby fajnie!!!:) Pożyjemy zobaczymy... Po zrobieniu tego testu gdy wyszła jedna kreska odpuściłam myślenie o ciąży... nastawiłam się na @... a tu lipa... Może psychika mi szwankować zaczęła... albo przez zmianę klimatu na górski coś się przesunęło w cyklu... Nie wiem, nie znam się... Pozdówka i miłego czekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas tu przybywa. Ja jeszcze jutro do pracy i weekendzik wolny. Musze noromlanie odpoczac, bo wysiadam. 13 dni pracy pod rzad ;/ Mam nadzieje, ze pogoda dopisze. Bo jak narazie jest strasznie zimno i deszczowo u mnie. Paczkowa mam nadzieje, ze te CLO nie bedzie ci potrzebne. A co do gienia, to rozmawialam z mezem. Oboje stwierdzilismy, ze to juz najwyzsza pora isc i zobaczyc co w trawie piszczy. Czekamy na @ i tel do gin. A jak sprobuje mnie splawic to zrobie taka jazde, ze caly Białystok, a moze i dalej beda wiedziec, ze bylam u Gienia. Place skladki wiec wymagam. A jezeli wyjdzie cos nie tak to pojde prywatnie. Ale podstawowe badania, przeciez mam prawo zrobic na NFZ. Milego weekendu. Buziaczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu tak trzymaj ... na początek badania wszystkich hormonków zrób sobie, a mężulka wyślij na badanie nasienia to pierwsze badanka jakie należy zrobić ... mój gin powiedział właśnie że najpierw trzeba sprawdzić w jakim stanie są żołnierzyki a dopiero potem zacząć moje leczenie ... Taka prawda że u mężczyzny jedno badanie i już jak na dłoni a u kobiety to milion spraw może nie tak. Znajdź sobie jakiś dobre laboratorium i dowiedź się czy robią spermografię na pierwsze wystarczy taka podstawowa u mnie w mieście płaciliśmy 60zł za to badanie niestety nie można zrobić go ze skierowaniem na kasę chorych przynajmniej tak mi się wydaje ... ale możesz zapytać. Zobaczysz jak badanka mężulka wyjdą dobrze to odetchniesz, 50% sukcesu. Trzymam kciuki @ nadal brak ... Fifi oby nas zaskoczyły 2 krechy :) (choć nie mam nadziei ... mi to zawsze coś musi się poplątać wtedy kiedy już zaplanuje wszystko ... przez tą spóźniającą @ muszę zmienić zaplanowane wizyty u gina ... czuje że to wszystko na złość i nie nastawiam się na 2 krechy ... test zrobię dla świętego spokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowa a jak zrobimy te badania nasienia to gin mi powie czy sa ok czy juz np na wynikach bedzie napisane ze wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj, bo już nie wiem co ze sobą zrobić. Jedna kreska. Więc gdzie @??? Wyjechała na wakacje chyba:) Już mnie to zaczyna wkurzać! Ale z tego co pamiętam to zawsze po powrocie z gór cykl świrował i się wydłużał:/ Więc i tym razem chyba jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu tak lekarz wam zinterpretuje ... nam pani w laboratorium już powiedziała że wszystko jak najlepiej poza tym to widać gołym okiem najważniejsze rzeczy są w procentach więc gołym okiem widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to ... kupiłam test ... i nie wytrzymałam ... i zrobiłam ... i NIE MOGĘ UWIERZYĆ 2 KRECHY OD RAZU !!! DZIEWCZYNY JESTEM W CIĄŻY !!! TO NIESAMOWITE !!! MAM NADZIEJĘ ŻE FASOLKA SIĘ ZADOMOWIŁA I GRZECZNIE SOBIE SIEDZI W BRZUSZKU!!! Jak teraz o tym myślę to ten ból piersi, ciągle śpiąca i trochę większy apetyt miałam czasem troszkę mi było nie dobrze ... Nie spodziewałam się tego ani ani tak czekałam z nadzieją na Cykl z CLO a tu taka niespodzianka CUDA się zdarzają. Muszę się uspokoić z tych wrażeń ... bo cała się trzęsę i serducho wali ... Dziewczyny te forum i Wy przyniosłyście mi szczęście ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa gratuluje ci kochanie. bardzo sie ciesze no to pewnie termin bedziesz miała koniec marca albo juz kwiecień. bardzo sie cieszę. ja , ty i inne kobietki ktorym sie udało daje to nadzieje. jutro czekam na inne mile wiedomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam spać z wrażenia ... wczoraj mieliśmy gości i poszłam spać dopiero po 2 w nocy i to nie mogłam zasnąć ... i już wstałam ... Na razie nikomu nic nie mówimy ... w piątek za tydz do lekarza może będzie już widać na usg i dostaniemy pierwsze zdjęcie naszej fasolki to dopiero ogłosimy wszem i wobec ... na razie ci cho sza nie chcę zapeszyć ... na pewno kupię jeszcze jeden test i zrobię aby się upewnić Właśnie kiedy zaczyna być widać fasolkę myślicie że jak pójdę w piątek to będzie widać ??? Będę 10 dni po spodziewanej @ Na razie dla mnie to jak sen ... cały czas spoglądam na test aby uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa u mnie dopiero amluszek sie pokazał w 6 tygodniu. na począdku widać zmiane w szyjce, pecherzyk ciążowy,pęcherzyk chyba on sie nazywa żółciowy a dopiero pózniej maluszka. bardzo sie ciesze z twojego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka jaki pecherzyk zolciowy????????? Pecherzyk zolciowy jest w ukladzie pokarmowym, przy watrobie! A tu chodzi o blastocyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola to może sie myle . ja w 5 tygodniu miałam robione USG to mam tak GS 1,O1 pęch żon przekątna 3 mm. i takie wyniki miałm 11.04 a 17.04 to miałam CRL 0,73 A GS 6,4. Akcja serduszka widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Pączkowa GRATULUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘEE!!!!! :) SUPER!!! :) U mnie jak na razie wciąż cisza... więc czekam... A Tobie jeszcze raz gratuluję, dopiero jesteś szczęśliwa!! Czyli cierpliwość się opłaca!!! :) Pozdrawiam i tzrymam kciuki żeby wszytsko był dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka no mylisz, mylisz kochana;) To teraz troche biologii dziewczyny:) To blastocysta, najpierw musi sie zadomowic w macicy, zaczyna pobierac tlen i substancje odzywcze potrzebne do wzrostu zarodka.Znajdujacy sie w srodku niej krazek komorek to wlsnie Twoje dziecko.Jest jeszcze tak malutkie, ze zmiesciloby sie na czubku szpilki. Ale juz dzieja sie z nim bardzo wazne rzeczy. W obrebie zarodka formuja sie trzy grupy komorek (tzw. listki zarodkowe), z ktorych jeden przeksztalci sie w uklad nerwowy, skore, wlosy, drugi-w uklad pokarmowy, z trzeciego natomiast powstanie szkielet, kosciec i miesnie Twojego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola ok nie ważne przyznałam sie ze sie myle. on mi napisał to na zdjęciu USG była to jego notatka żeby wiedział to przy następnej wizycie. nie chciał zakladać karty ciąży dopuki nie zobaczy serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa nie miałam racji w 100% bo napisałam że to jest pecherzyk żółciowy ale ok nie ważne ważne że synek rośnie i jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zamiast pęcherzyk żółciowy to pęcherzyk żółtkowy "Hipoblast rozrasta się i wyściela od wewnętrznej strony trofoblast. Wytwarza się tak zwany pęcherzyk żółtkowy pierwotny." coś takiego wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa a ty jak sie dzisiaj czujesz pewnie nie wiezysz nadal ze sie udało. ale powiem ci ja jestem w 24 tygodniu a czasami idę do łazienki tylko po to żeby pooglądać brzuszek i kłade sie czasami tylko po to zeby maluszek po pukal do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom nie wierzę ... później jeszcze pospałam ... Czuję się dobrze mam apetyt ... i wzdęty brzuszek. Dzióbek chodzi za mną i przytula się do brzuszka ... Dziś kupię jeszcze jeden test i zrobię może bardziej uwierzę ... Idę szykować obiadek ... a później idziemy na spacerek ... odezwę się wieczorkiem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×