Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Malawronka to wypoczywaj i kuruj się ... kiedyś coś wspomniałaś o ślubie ... będziesz prawdziwie ciężaróweczkową Panną Młodą :D A Filipek niech rośnie zdrowo :) Jeszcze troszkę i zawita na świecie :) Położyłam się dosłownie na pół godz z Dzióbkiem po obiadku ... zaczęłam czytać wierszyki i w taki oto sposób uśpiłam tatuśka :D Teraz ledwo wstałam, kręgosłup to mam wrażenie że zaraz mi pęknie :( aż nie mogę chodzić ... muszę się rozruszać ... idę piec w końcu te babcine rogaliki :P Zaczęła mnie chyba swędzieć skóra w dole brzuszka bo non stop się drapie ... może rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No to faktycznie prawdziwa ciężarówka :) A moja ślubna kiecka wciąż nie chce się sprzedać:/ No ale za 1/4 ceny to jakoś nieuśmiecha mi się jej oddawać:P niech wisi będzie dla córki :D Satry wystawił mnie na allegro, sprzedam sukienkę żona gartis :) http://allegro.pl/item753330331_sliczna_suknia_slubna_dla_wysokiej_kobiety_40_42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Korekta: nie uśmiecha :D Bo zaraz sie znajdzie jakaś "mądra" i mnie wyzwie od nieuków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ja kupiłam dla siebie sukienke slubną bardzo tanio udalo mi sie za 200 zł. 42 rozmiar. dziewczyna zamówiła sukenke i nie odebrała. a kupowałam w malej miejscowości w tym sklepie nie ma ogolnie sukienek ślubnych. a i jeszcze zamek był zepsuty ale to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tanioszka :) no i fajnie że nie miałaś problemu ze znalezieniem bo pewnie suknię ślubną dla kobiety w zaawansowanej ciąży to ciężko znaleźć ... a szycie na miarę niestety jest drogie. Ja w sumie za samą sukienkę bez dodatków to 1200zł więc nie drogo dlatego że jest skromna ... bo takie z jakimiś falbanami koronkami i innymi fanaberiami to już z 2 tysie i ponad ... jest u mnie taki jeden sklep gdzie większość sukien jest dla tak zwanych lachonek co to noszą rozmiar 36/38 są troszkę awangardowe np na wystawie stoi taka z przodu króciutka a z tyłu długa aż się ciągnie po ziemi cała z koronek i do tego niby takie białe koronkowe kozaczki ... hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienka jest ładna ma kolo na dole ale nie takie wielkie i koronke ze zlotym haftem kwiatki listki. a na góre gorset plus szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Maławronka - to prawie darmo tą sukienkę masz:) Ja swoją niestety musiałam szyć:/ i z dodatkami 2200 poszło się wietrzyć:/ Nie chciałam kupować nowej sukni ale niestety te z ogłoszeń i komisów nie były na mój wzrost (180cm) i szerokie biodra (ponad stówę:/) Wszystkie były krótkie i ciasne, albo za szerokie w biuście:/ Jedna byłaby na mnie ale bardzo falbaniasta i przegięta w ozdobniki - ja chaciałam coś skomnego i eleganckiego... no i nie było wyjścia:/ Pieniądze wtopinone na jedno wyjście:) Faceci to mają jednak lepiej - garnitur jeszcze się przyda nie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja nie śpię czyli standard ... wiercę się w jedną to w drugą i nic ... już z tego wszystkiego to mi się spać nie chce :/ no i ten kręgosłup boli ... troszkę mniej ale jednak ... wieczorem to chodziłam jak połamana ... Malawronka suknia z opisu na pewno śliczna :) Ja też muszę szyć na miarę, jestem niska a do tego troszkę bardziej pulchna że tak powiem ... sukienkę mam (a raczej będę miała) w całości ... mam trochę przerobioną niż była na manekinie ... bo wiadomo tam rozmiar 36 :/ ... więc troszkę zmienioną mam górę i dorobione ramiączka ... bo niestety gorset nie dla mnie ... za duże piersi teraz tym bardziej, no i ramionka czyli mój wypływający tłuszczyk :D będę miała też bolerko ... właśnie ze względu na ramiona ... nie chciałam mieć tak odsłonięte ... a miałam schudnąć do ślubu :D i co teraz to zamiast chudnąć to tycie murowane :D Co do wtopionych pieniędzy w suknie to niestety ... niby raz w życiu :) Ja też pewnie nie sprzedam bo jestem niewymiarowa :/ ciężko sprzedać taką suknię ... U mnie w sklepach czasem wystawiają kilka za powiedzmy 500- 600 zł które można kupić od razu z wystawki ale rozmiary 36 :/ Kiedyś była u mnie w mieście wypożyczalnia sukien i tam można było sprzedać swoją sukienkę, nie za wielkie pieniądze ale zawsze dobry rydz niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 14000
Uuuu to lipa z tym spaniem u Ciebie:/ Teraz pewnie odsypiasz:) Zawsze rano kiedy terzeba wstawać śpi się najlepiej, ja tak mam:) Mam taką rozpierduchę w mieszkaniu, że mi się odechciewa schodzić na dół:/ Mam nadzieję, że jeszcze kilka dni i najwięszy bałagan minie... A potem malowanie i sprzątanie... To co lubię najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej dziewczyny, a ja swoją suknię ślubną wypożyczyłam, za 50% wartości czyli 1250zł:( musiałam uważać, chociaż Pani w salonie powiedziała, że chyba się dobrze bawiłam bo tak brudnej kiecki to jeszcze nikt nie zwrócił:):) a ja myślałam, że jest czysciutka:):) pączkowa coś wiem na temat bólu w plecach, mnie strasznie łamie po jednej stronie , ból promieniuje na żebra, masakra jakas. Poza tym wczoraj straszliwie się czułam a wieczorem zwróciłam w trzech rundach wszystko co zjadłam, dziś myślałam, ze będzie lepiej i nic z tego:( nie mogę sie położyc bo wszystko mi się cofa, to chyba też przez refluks, który mi dokucza, będąc jeszcze w nastroju użalania się to chyba jestem chora mam straszliwy katar i ból gardła, te wymioty tak mnie zastanawiają...czy to nie przypadkiem grypa żoładkowa?? najgorsze jest to, że nie można żadnych lekarstw, macie dziewczyny jakiś domowy patent na moje dolegliowści???ratunku!!!! to się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście ja nie wymiotuje :/ choć czasem mam takie odruchy ... jakoś daję radę ... gardło mnie nie boli ale nosa to mam zapchanego tak że w nocy się męczę bo nie mogę oddychać ... używam kropelki do nosa takie bezpieczne w ciąży, niby takie dla dzieci ale za bardzo nie pomagają :( Ja dziś znów miałam ciężki dzień ... taka się zrobiłam wrażliwa że wiecznie płaczę ... muszę poukładać kilka spraw, które zwaliły nam się niespodziewanie na głowę, abym poczuła wewnętrzny spokój, a to pewnie trochę czasu mi zajmie :/ Teraz byle do wtorku - wizyta u lekarza, im bliżej tym więcej shizuje ... żeby tylko z okruszkiem było wszystko oki !!! Potem byle do ślubu - a to jeszcze troszkę załatwiania Później szybko ogarnąć te wszystkie formalności i w końcu może będę się relaksować ... mam taką nadzieję. Zrobiło się zimno i nie mam żadnej kurtki ... przez ten biust w niczym się nie dopinam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na problemy zolodkowe robie kisiel. Mam niezyt zoladka i ogolie problemy z trawieniem, wzdeciami, niestrawnoscia... eh to jedyny moj problem ze zdrowiem. Ale kisielek, gorzka herbatka zawsze mi pomaga. I juz po weekendzie!! Strasznie szybko mi zlecial. Ale jutro wizyta u gienia iw ielkie nadzieje :D Chociaz starami sie i tak bez badan :P A jak u was. Paczkowa kilka glebokich wdechow i bedzie DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powiem ze łatwo byl mi znales sukienke . 164 cm wzrostu, w brzuszku 100 juz jest, w biuście już pewnie tez. ale powiem wam tak że jak ja ubrałam to czułam sie jak by była szyta specjalnie na mnie. jak mamie sie pokazałam w niej to prawie sie popłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka czyli miałaś wielkie szczęście z sukienką ... na pewno będziesz piękną Panną Młodą :) Ja też często mam żołądkowe dolegliwości ... szkoda że w ciąży nie można pić herbatek przeczyszczających ... bo czasem by się przydały :) NowaTu to trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :D A ja we wtorek :) nie mogą się doczekać ... zabieram tatuśka żeby dzidzie sobie pooglądał na USG :) Kate a Ty chyba też we wtorek wizyta jak dobrze pamiętam?? Dziś byliśmy w kościele pogadać z organistą i sprawa załatwiona uffff kolejna sprawa z głowy ... no i moja znajoma będzie nam grała na flecie i śpiewała ... super że wszystko udało nam się zgrać i załatwić bo na ślubach wszyscy się Nią zachwycają :D Już się nie mogę doczekać ... z moja wrażliwością to pewnie będę płakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie:) Nam dziś wybił roczek w małżęńskim stanie i uczciliśmy go sobie we dwoje na podwieczorku w restauracji do któej chodziliśmy swego czasu... Wtrąbiliśmy po pyszniukim toście, pucharku galaretki z owocami i bitą śmietaną, szarlotką na gorąco z lodami bitą śmeitaną i pyszną wielką kawusią wielowarstwową też z bitą śmietaną! :D:D:D Ciekawe co pomyśleli sobie ludzie z innych stolików? :D:D:D A ci to się chyba przyszli nażreć a nie delektować kawusią i ciastkiem:)))) Mam nadzieję, że to obżarstwow nie wpłynie na nasze żołądki, ale cóż święto to święto! :D:D:D Precz z bitą śmietaną co najmniej na pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki! Nie odzywalam sie poniewaz bylam 4 dni w polsce.A juz jestem w domku i czytam wasze nowinki :) JA zawsze chcialam was zobaczyc!! wiec przyslijcie mi znaki jak moge was odnalesc na NK.PROSZE!!! U mnie SUPER! nie czuje,ze jestem w ciazy.Kompletnie nic mi nie dolega! Zmiencie tabelke.Wpiszcie mnie na zaciazone,prosze.U mnie jest chyba 3 tydzien ciazy.Porod 31 maja. Caluski p/s.Paczkowa zycze ci sukcesu!to kiedy sluby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala30 ... no to gratulujemy zaciążenie ... Rzeczywiście długo Cię z nami nie było :) Wysłałam Ci maila :) Mój ślub 17 października czyli za niecałe 2 tyg :D Jeszcze wszystko przed Tobą 3 tydzień to jeszcze wcześnie, mnie tak to tylko piersi bolały, a reszta innych symptomów dochodziła powoli tak powiedzmy od 5/6 tygodnia. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................13.......... ......... 23.10.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................3.................. ...14.10.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............12...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................12...............20.04.2010..... . ....??????????????? mala30....................3................31.05.2010 ........??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1025,dostalas moj email? NowaTu ty tez daj mi namiary na Nk,od paczkowej juz dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej, mala wysłalm ci już zaproszenie, bosz dziewczyny ale sie fatalnie czuje, mysle, ze to angina plus mega dolegliwosci żoładkowe, dzis do lekarza, chyba jakis antybiotyk pójdzie w ruch bo inaczej mi nie przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Mnie marnie zaczął się poneidziałek, mam tylko nadzieję, że cały tydzień taki nie będzie... Smutno mi... :( Nie wiem czemu tak jest, że mimo tego, że chcę żeby wszystkim było dobrze i wobec każdego staram się być ok to i tak dostaję po głowie :(:(:( Żyć mi się przez moment dziś odechciało, szczerze przyznam... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate bidulko to gnaj do tego lekarza żebyś się całkiem nie rozłożyło. Fifi tak to jest, czasem się starasz jak cholera a nikt tego nie docenia ... ja ostatnio wiecznie sprzeczam się dzióbem ... przez te nerwy przedślubne ... czasem to już mam takie myśli że wszystko mi jedno byle ślub i po ślubie i w końcu będę mogła odpocząć ... inaczej sobie to wyobrażałam ... ale fakt jest taki że załatwić wszystko w 1,5 miesiąca robi swoje ... Będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ano widzisz Pączkowa tak to jest... Ja wczoraj miałam fajny dzionek to dziś dla równowagi jest do bani :( humor mam popsuty:/:/:/ Ech... czasem to mam ochotę wszystko rzucić i uciec gdzieś daleko... gdzie nikt nie będzie mi truł dupy o cokoliwiek, nikt nie będzie ode mnie niczego chciał, o nic pytała, do niczego wtrącał, narzucał swoich racji i nie analizował każdego słowa... Może jakbym na jakiś czas zniknęła to by mnie docenli... :| Ale nerwa załapałam!:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mala wyslalam namiry na meila. Wrcoilam od gienia i byla to krotka wizyta powiedzial tak- Prawy jajnik szalej 1,8 , a lewy jakis leniwy i nic z niego w tym cyklu nie bedzie. Miejmy nadzieje, ze prawy nie stanie. CHociaz dopiero 12dc a juz jaki :D Nastepna wizyta w srode. Trzymajcie kciuki za mojego jajnika :D A teraz lece do rodzinnego, bo mnie rozlozylo, stracilam glos, ledwo dycham i chyba jakas goraczka bo az plynie ze mnie. Ale co tam jajnik dziala :D Fifi ja tez mam napady handry, a jeszcze ta pogoda... :( No, ale coz nie zawsze musi byc rozowo. SPadam narazie buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu juz cie mam ;) Calkiem mi inaczej jak was widze :)) Choc zla pogoda...ja tryskam szczesciem brzuszkowym :) Teraz chce mi sie zyc!!!bo nieudane proby dobijaly mnie. Co do goracych kapieli..to zakazuje!,mozna poronic! FIFI ja cie chyba nie mam na nk.Moge cie zaprosic?Jesli tak to prosze o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja bym w zyciu nie powiedziala, zes ty taka wesola babka. Swietne foty. A dzieciaki!!! No ja bylam u lekarza i... angina... Leze pod kolderka i sie grzeje. Zwolnienia nie bralam, wiec szybko musze wyzdrowiec. Nie ma latwo. Jak nie jeczmien to inne cholerstwo. Eh i wez tu tryskaj enregia jak flukasy leca, gardlo boli, kichanie i ogolnie wszystko do ... :/ No, ale coz i chocbym goraczke miala takiej szansy nie przepuszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×