Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

No napewno jutro napisze. Tylko, ze zawsze 1usg wychodz ok, a na drugim kiszka. No, ale damy rade. Ja, maz i chociaz jeden jajnik no :D Paczkowa, to juz 4 mies?? Jeju, ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka u Ciebie, to czekamy juz na prod :) Wkoncu to juz miesiac... i Filipek bedzie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na porod i myśle o nim. ale szczerze jeszcze troszke niech Filipek posiedzi w brzuszku i nabieze ciałka. jeszcze mam remont w domku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ufff... w końcu w domu i cieple... Maraton po cmentarzach się skończył:) Byliśmy aż na siedmiu... i w tym trzy przystanki u rodzinki:) i w każdym szarlotka - wszystkie babki poumawiały się dziś na jeden rodzaj ciasta jakby nie było innego:) Padam! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi to szarlotki się najadłaś za cały rok :) Chciałam się wam pochwalić, że wczoraj na pewno poczułam dzidzie to musiało być to ... zjadłam wieczorkiem słodkiego lizaka i pewnie dzidzia otrzymała trochę tej słodkości i zaczęła wywijać :) Uczucie jest takie jakby coś się przesuwało delikatniusio po wewnętrznej ściance brzusia i aż tak gilgocze bo to takie smyranie :) ... teraz czekam na kolejną dawkę :) A tak z innej beczki chyba złapał mnie jakiś dołek i wiecznie zastanawiam się czy damy sobie radę co będzie z tym a co z tamtym i tak wiecznie ... ach te głupie myśli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa,takie mysli nasuwaja sie kazdej mlodej matce.Nieprzejmuj sie!wszystko bedzie dobrze i z pewnoscia dacie sobie rade!!!! W momencie porodu mijaja wszystkie watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Tak szarlotki mam dosyć podobnie jak bitej śmietany:D Pączkowa nie przejmuj się zbytnio... takie myślenie to normlana rzecz... Ja nie jestem w ciąży (chyba...) i też mam czasem takie myśli... Kobitki tak już mają, w przeciwieństwie do chłopów:) Oni zawsze jakoś mniej się wszystkim przejmują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Bylam... slabo to widze. Gienio powiedzial, ze ze lewy cos tam dziala, a teraz prawy odpoczywa. nastepna wizyta w srode. I jak bedzie kiepsko, to nastepny cykl z podwojna dawka CLO. A tgeraz pedze po zakupy, obiad trza zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu trzymam kciuki żeby w środę było lepiej z jajniczkami Właśnie odebrałam foty od fotografa ... ślicznie wyszły :D Jutro do lekarza ... będę miała podwójną obstawę ... mężulka i siostrę :) ... ciekawe co tam u dzidzi ... Nadchodzące myśli i tak pewnie będą u mnie gościć ale najważniejsze by dzidzia zdrowo rosła i wszystko było oki ... teraz tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..staram sie z mężem o dziecko...czy zastrzykic z pogrsteronu dla niego pomogą nam w tym??co myslicie o testach owulacyjnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paczkowa oby cos sie ruszylo :) Czekam na info od ciebie jutro :D Na potwierdzenie moich slow, ze cora :D A teraz ide juz spac. Tak, spac. Jestem zjebana na maksa. Noromalnie nie mam na nic sil. nawet wlosy i paznokcie mnie bola :P Ide walne sie spac. Moze jutro bedzie lepiej. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj NowaTu czuję że się jeszcze nie dowiem ... chyba nie będę miała usg dopiero na następną wizytą połówkowe ... teraz tylko słuchanie serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa to dowiemy sie wieczrkiem :) kate, a jak u ciebie?? Mnie brzuch napierdziela, no ale watpie w pozytywna owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
już po wizycie, wszystko dobrze, dzidzia sobie rośnie zdrowo, dziś się ułozył bąbelek do góry nóżkami:) w piatek idę się zapisać na usg 3d bo nie wiem ile będę musiała czekać, teraz jest 17 tc a to 3d to dobrze zrobić w 18-22 tc. trochę sie zdziwiłam bo nic nie przytyłam ale Pani doktor powiedziała, że nie muszę na razie:):) no to nie:) łatwiej będzie zrzucic późniejsze kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
paczkowa a twój lekarz ma jakies urządzenie do słuchania serduszka? bo ja jeszcze nie słyszałam serduszka mojego bąbelka , lekarka zawsze mi mówi, że serduszko bije ale słyszec nie słyszałam...moze na tym 3d usłysze a ty kiedy idziesz na 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po ... Kate to dobrze że wszystko oki. U nas też oki ... nie miałam usg tak jak myślałam ... a serduszko słyszałam ... mój gin bada doplerem (nie wiem czy dobrze napisałam) więc teraz na każdej wizycie będzie słuchanie serduszka ... tętno 148 :) a Ty nie masz napisane w karcie ciąży jakie tentno ma dzidzia? Ja przytyłam od ostatniej wizyty 1,3 kg ... ojojoj ... czyli razem już równe 2 kg ... oczywiście ja do doktorka wchodząc na wagę że teraz to nie będzie różowo ... a on do mnie zamknij oczy i wskakuj :) hihi Ja też chcę się zapisać na USG 4D ale na stronie lekarza do którego zamierzam iść jest że najlepiej między 20-22 tygodniem bo można dokładnie ocenić anatomie płodu ... ciekawe Najważniejsze że wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to fajnie, ze wszystko ok. A co do kilo moja szwagierka przytyla dopiero w 7miesiacu. No, ale zdeczka za duzo przez te 2 miesiace. No, ale to zalezy od organizmu. ale akurat to to nie problem :) Paczkowa. Pewnie siedzisz u gienia. Oj jak ja cholercia wam zazdroszcze. Az noromalnie wkurzam sie na siebie ze zazdroscze ciezarnym. No, ale wkoncu i na mnie musi przyjsc kolej. Eh... jutro znow uslysze, ze wtym cyklu dupa marysia. I czekac na @ nastepna dawke CLO. I na nastepne USG. I tak nie wiadomo ile... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, ze na tym rzecz polega. Czlowiek dzieki temu uczy sie pokory. Ale ja przez poltora roku to chyba wystarczajaco sie nauczylam... Ale moze wg Boga, jeszcze nie na nas pora... :) Oj filozofowac mozna na ten temat dlugo. A to nie przeciez o to chodzi. Poczekamy tylke ile bedzie trzeba, dopoki jest nadzieja nie poddamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na nogach ... dziś mamy z okruszkiem szalony dzień. Teraz jadę do siebie do pracy zawieść zwolnienie, pogadać z dziewczynami i oczywiście pokazać im zdjęcia ze ślubu :) Potem lecę do szwagierki bo od wczoraj jest z małą w domu, mam nadzieję że dam radę ją wesprzeć na duchu bo płacze razem z małą przy karmieniu bo nie chce ciągnąć cyca ... takie to piękne są początki ... pewnie jak mi zacznie opowiadać o szpitalu porodzie itd itp to się troszkę wystraszę :/ ... Następnie biegnę do babci bo już obiecałam że przyjdę ... muszę kupić ramkę i sprezentować im zdjęcie ślubne :) No i cały dzionek minie ... odezwę się wieczorkiem papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie! Super Pączkowa i Kate że wszystko u Was i Waszych dzięciątek w normie. To jest najważniejsze! U mnie 22 dzień cyklu i wczoraj zaczęły boleć mnie sutki:/ nie wiem od czego (nigdy nie czułam takiego bólu) bolą mnie jak je delikatnie ścisnę... Widzę już w oczach męża nadzieję... Ale nie chcę się napalać, po co mam kolejny raz robić test i kolejny raz się rozczarowywać... Do okresu planowo ok. 8- 9 dni... Zobaczymy... Jutro zapowiedziała się koleżanka z zaproszeniem na ślub:) Także w święta BN mamy imprezę:) Buziolki:) I uważajcie na grypsko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. Fifi jestem i pisze żeby dac ci mała nadzieje na dwie kreseczki mnie bardzo bolały sutki w czasie ciaży. jeszcze wtedy nie robiłam testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. dziewczyny no kurcze wlasnie wrocilam od gienia. lewy jajnik wyprodukowal sie pecherzyk ma 2,01 :D Gienio tylko tak powiedzial- Pani Aniu musi pani wymeczyc meza przez 2 dni :) Dziala pani jak sie da :) Trzymam kciuki i mama nadzieje, ze sie spotkamy na potwierdzenie 2 kreseczek. A wiec dziewczynki bedziemy z mezzem dzialac :D Oj wyfrunelam z gabinetu jak skowronek. Tylko, chyba znow zabardzo sie nastawiam. Ale kij zawsze to kilka dni szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny energia mnie rozpiera :D Chociaz jajnik daje o sobie znac. Bo tak boli ;/ No ale niech boli jak musi :) Caly dzien ziewalam a teraz nie wiem czy zasne :D A mezus sie smieje, ze cala nocke mozemy sie starac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×