Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
Malawronka - dzięki :) Co będzie... czas pokaże... NowaTu - do dzieła!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę same dobre wieści :) Fifi mnie strasznie bolały piersi jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży ... trzymam kciuki aby to było to :) NowaTu teraz nie myśl już o niczym innym jak o samych przyjemnościach z przytulanek ... ach cóż to będzie za noc :D:D:D:D:D:D:D:D U Nas wszystko oki ... po prostu jestem padnięta Mała jest słodka ... aż się nie mogę doczekać mojego maleństwa ... wiem że będzie czasem ciężko, ale mam nadzieję że wytrwam wszystko ... grunt to dobre nastawienie ... a jak na razie trzeba się cieszyć powiększającym sie brzuszkiem i czekać na pierwsze kopy maleństwa Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
nowa tu powodzenia, fifi trzymam kciuki:) pączkowa jak masz juz zdjęcia ze ślubu to pochwal się kobito!!!!nie wiem czy chcesz dac na nk , jeśli nie to ja poproszę na maila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate na pewno wam prześle jakoś w weekend bo dałam siostrze żeby mi zeskanowała bo ma kompie nie mam. Malawronka poród już blisko może to jakieś skurcze przepowiadające ... ??? Będziemy trzymać kciukasy za Twój poród abyś rachu ciachu urodziła i miała Filipka w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny co myślicie o szczepionce przeciwko grypie? paczkowa będziesz się szczepic? powiem wam ze zaczyna mnie to wszystko przerazac, chyba się zamknę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działam..
My staramy sie o dziecko już 4 miś i nic... Byłam u ginekologa i powiedziała mi, że mam drożdżaki i dlatego nie mogę zajść w ciążę. Koibtka była jakaś dziwna i co chwile zmieniała zdanie. Dziś idę prywatnie i zrobi mi usg. Mam nazieje że powie mi co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki Dziewczynki za dobre słowo:) Oby to było to co myślimy... A jeśli nie, no to cóż kolejny m-c intensywnych starań;) Co do sz\czepionki przeciwko grypie to ja szczepię się co rok... i wtym roku też tak zrobiłam we wrześniu. Nawet jak mnie coś dopadnie to szybko puszcza i nie ma powikłań pogrypowych, a właśnie one są groźne. Co do szczepień będą w ciąży to wiem, że zdania są podzielone... Najlepiej poradzić się lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... U mnie w pracy podobno za sponsorowali szczepienia pracownikom, ale czy tym na zwolnieniu to nie wiem :/ ... Nie wiem jak to jest ze szczepieniem w ciąży ... chyba najlepiej zapytać się lekarza ... jakoś tak nie myślałam o tym. Jak na razie stosuje profilaktykę :D i zakładam ciepły płaszczyk, szalik, czapkę, rękawiczki ... tylko jeszcze buty cieplejsze muszę sobie kupić ... i to tyle ... ogólnie czuję się dobrze, mam tylko katarek ale w ciąży to ponoć normalne. Kate a powiedz mi jak tam badania typu morfologia, mocz i te sprawy ... bo ja tak naprawdę robiłam te na początku ... i zapomniałam się dopytać lekarza ... bo niby teraz znów trzeba zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obliczyłam że pisze już tu z Wami dokładnie 8 miesięcy i 20 dni ... ale ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Pączkowa - fotki super, szczególnie te czarno-białe:) Dzięki. Jakie Ty szczegółowe statystyki prowadzisz:D Powinnaś być księgową:) Padam tyle się dziś usprzątałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączkowa pewnie tak jak piszesz są to skurcze przepowiadające. jeszcze niby miesiąc do terminu ale 15 listopada odstawiam tabletki na potrzymanie. a 19 listopada mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Paczkowa niedlugo to nam roczek strzeli. A i 10 dni do rozwiazania :D Co do szczepionki. Ja sie szczepilam 2 lata. A teraz juz nie. Bo zawsze jak sie zaszczepilam dopadala mnie zolodkowka. A ogolnie wole zwykla. Poleze 2-3 dni i lepiej. A zoladkowa to tak mnie dobija, ze przez 2 tyg dochodze do siebie. WIec wole zwykla :D Fifi trzymam kciukasy. U nas staranka pelna para :D Poczulam sie jak nastolatka :P Tyle energi w lozu :D Nom, oby plemniczki daly rade i nas nie zawiodly :) Dzis i wczoraj napierdzielal mnie jajnik. A terazz ciszaaa... czasami zakuje. No, to teraz zostanie czekanie. Oj to chyba bedzie moje najdluzsze 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu wysłałam jeszcze raz foty Mała tobie też już rozpakowane Dziś zamówiliśmy mebelki dla dzidzi :) bardzo się ciesze :) NowaTu no to teraz tylko czekać :) Malawronka to już lada chwila rodzisz ... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa bede wam pisała co i jak ale jak za długo mnie nie bedzie to czyli jestem na porodowce to wtedy dla zainteresowanych co tam u mnie zapraszam na grudzień 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba już śpicie ... ja też zaraz zmykam bo już oczka się kleją. Chyba mam syndrom wicia gniazda :D:D:D:D I przeglądałam właśnie na allegro kocyki, prześcieradełka itd i itp ... jakoś tak bardziej skupiam się na takich rzeczach niż na ciuszkach ... oj cóż to się będzie działo jak się dowiem jaka płeć :D Niby każda osobna rzecz nie jest droga ... ale jak się zbierze to troszkę funduszy trzeba mieć ... jak tylko się dowiem jaka płeć to chyba zacznę powoli co nieco kupować ... chyba lepiej jak się rozłoży takie wydatki bo potem wypłaty nie starczy i trzeba będzie żyć o suchym chlebie :/ Dzidzia od czasu do czasu daje jakiegoś znaka że jest w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczymy że po Wszystkim wpadniesz do Nas i zdasz relację z porodu i pierwszych chwil z Filipkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bede was odwiedzała. ale jeszcze nie planuje rodzić . jak bym miała prawo głosu na ten temat to za 2 tygodnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba w tej kwestii prawa głosu nie ma :) Miłej nocki Malawronka ... zmykam spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nie stety nie ma .ale jak dziewczyna z grudniowego forum stwierdziła że dobrze bo ciągle termin porodu byl by przekładany na kiedy indziej, bo ciagle by nam nie pasowało. dobranoc pączkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki paczkowa za fotki,sa super a szczegolnie to ostatnie w sepii,gdzie ty siedzisz a on stoi.Powinniscie zrobic sobie z tego zdjecia piekny portret;) a znam sie na fotkach bo jestem z zawodu fotograf;)) P/S.Robiliscie moze sesje przed slubem? NowaTu SUPER!! DZIALAJ,DZIALAJ MALENKA!! Mam nadzieje razem z toba! i dolanczaj do nas :) Dziewczyny a myslalyscie o mexikanskiej grypie?szczepionka? U nas zaczely sie szczepienia dla dzieci,osob starszych 60+ i kobiet w ciazy.Ta grupa ludzi jest najbardziej zagrozona na ta grype.Ale ja nie chce tej szczepionki,poniewaz ta szczepionka jest niebezpieczna dla plodu.Slyszalam to 2x w telewizji.Staram sie nie przebywac w skupiskach ludzi,bo to jest zagrozenie zarazeniem sie,a dziesiatki ludzi codziennie zapada na ta chorobe u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala właśnie to zdjęcie mamy dużego formatu powieszone na ścianie ;) a zdjęci robiliśmy przed ślubem nawet obraczek na palcach nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez Paczkowa wysli mi noromalnie te foty, bo ja nie mam programu do rozpakowania. I nie chce mi sie do konca sciagnac z poczty na kompa. Wogole ten moj kom to chyba niezlego formata potrzebuje :D Co do staranek to 2 dni z rzedu chyba starczy. Dzis przerwa. Niech plemniczki sie zregeneruja. Noi ja tak mysle, a wy?? chociaz mezus by mogl non stop, ale 1 dzien przerwy bedzie ok?? Duphaston lykam dalej... Brzuszek muli ale nie tak jak w srode i wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa co do badań to ja mam teraz skierowanie na morfologie i mocz oraz krzywą cukrową po obciążeniu 50g glukozy, ponoc dają ci jakis płyn słodki do picia i potem badaja poziom cukru, na początku ciąży tez robiłam wszystkie badania a teraz powtórka:) chciałam zeby mi lekarz ogólny dzis przepisał na NFZ badania i mi odmówiła, wyobrazacie to sobie? nie dosc ze musze płacic za ginekologa bo z NFZ bym się wizyty nie doczekała to jeszcze musze płacic za badania bo lekarka drży przed NFZ , poprostu skandal!!!przeciez człowiek płaci składki!!!!mąż mówi, że za dobrze byłam ubrana:) w dodatku mam znowu angine i zas antybiotyk i skierowanie do laryngologa bo mam czopy z ropą na migdałach !!! dzien był wkurzający strasznie, poszłam się zapytac o badanie 3d , pani wystukujac numer na telefonie rzuciała od niechcenia ze 350 zł nie mówiąć co cena zawiera , i w ogóle zadnych szczegółów, istana tragedia, ludziom sie na prawde nie chce pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 glukoze rozpuszczają w wodzie kazą wypić i po godzinie pobierają krew. dowiedz sie tylko czy nie bedziesz musiałą sam kupić glukozy w aptece. w nie ktorych laboratoriach nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu prześlę Ci zdjęcia jak tylko M odda mi laptopa ... troszkę się popsztykaliśmy i poszedł do sypialni oglądać film ... no a ja siedzę bidna w przyszłym dzidzulkowym pokoiku na kompie M :/ Kate ja teraz to zrobię morfologię, HBS i mocz ... a test obciążenia glukozą to dopiero między 24-26 tygodniem ...a Ty tak szybko ???? Można ponoć do tego wziąć cytrynkę podobno lepiej smakuje . Niestety ja też robię wszystkie badania za kasę, nawet nie próbowałam iść poprosić o skierowanie do przychodni ... Ja w poniedziałek zadzwonię zapisać się na usg 4d, i zapytam się jaki dokładnie koszt ... słyszałam że kosztuje 150zł ale coś mi za tanio ... może za 350zł to już tak ful wypas ze wszystkimi przepływami, echo serca no i może płytka z komentarzem... musisz się dopytać. Chciała bym się umówić tak na początek grudnia. To kuruj się Kate ... nie wolno Ci teraz chorować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja niegdy nie bylam nigdzie prywatnie. Uwazam, ze place te cholerne skladki wiec cos sie nalezy mi za to. Fakt dlugo (same wiecie) szukalam gienia, ktory zainteresowalby sie moim stanem. Ale znalazlam. I to NFZ. Nie wyobrazam sobie placic za cos co powinnam miec zapoewnione z tych skladek. Wole sie klocic, krzyczec ale nie dac sie oskubac. No bo z jakiej paki. Moja szwagierka jak chodzila prywatnie do gienia w ciazy. To dopiero nie dawno obliczyla sobie ze ten burak sciagal z niej niezla kase za nic. Zobaczyl pewnie, ze mloda, rodzice funduja mozna ciagnac jak doja krowe. I takie u nas jest pojmowanie, ze prywatnie chodza osoby zamozne. Wiec z nich mozna ciagnac. No, ale nie zawsze tak jest. Taka prawda. A co sadzicie o tej mojej przerwie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaczynałam chodzić do gienia to tez na NFZ i musiałam czekać na wizytę prawie 2 miesiące a jak przyszło co do czego to w ten czas przyszła @ i tyle było z wizyty ... przynajmniej jestem zadowolona ... mam nadzieję że uda mi się dojechać do szpitala gdzie mój ginek jest ordynatorem i będzie przy porodzie ... na prawdę dobry z niego lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×