Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
pączkowa wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzonka :) ... I już po ...Wszystko się udało :D Było cudnie ... teraz czekam na foty :) ... Jutro napiszę coś więcej ... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My juz po chrzcinach. I powiem, ze martwilam sie na zapas. :) Oczywiscie meza szwagier walil glupie hasla, ale nikt go nie sluchal :D WIec jednym slowem bylo SUPER!!! Ja dzis ostatni dzien duphastonu. Czyli mamy 25dc. Czekamy na @ i na jazde z CLO :) Jutro mam wolne wiec sobie pospie i odpoczne. Paczkowa to super ze wszystko OK. Zawsze wiecej strachu, stresu. A co do czego to wszystko wychodzi lepiej niz sie zaplanuje. Ide lulac. Bo zmeczona jestem. Pomagalam szwagierce sprzatac po tej calej imprezie. Niby nie duzo, a jednak... Aha. Dzis byla taka para na chcrzinach ze strony meza szwagierki. Maja malego synka. Znacyz 3 lata i o cholercia jakie on hasla ma. Mowi- Zamkni Morde. Czego sie odzywasz. I takie hasla ze kopara opada. Nie wiem, skad takie dzieci biora takie hasla. Oj juz naprawde ide spac... :D Buziaki Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa..''Bije dzwon szczęścia,bije dzwon miłości.Dziś Wasze serca pełne są radości.Niech miłość wypełnia Wszystkie Wasze dni,niech Wam się spełnią najskrytsze sny. O złączone serca zawsze bardzo dbajcie,całe długie życie razem się trzymajcie!!!Z serdecznymi życzeniami na Nowej Wspólnej Drodze Życia wprost ze szczerego serca życzy MALA :)' HA HA,NovaTU,TO NIE OSTATNI SLUBEK!! Ok,nic nie mowilam,ale powiem...my w piatek tez stajemy na slubnym kobiercu :) Duzo nas w jednym czasie bierze sluby ;)) TAAAAK mi cycochy urosly,ze sukienka stala sie zamala!!:)) No coz,zmiana ubrania w ostatniej chwili...myslalam,ze sie zarycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala30!!! Chcialas to przed nami ukryc?? :D U mnie @ zbliza sie wielkimi krokami. Czuje to po bolacych cycach. WRecz nabrzmialy jak cholera. Dotknac nie moge. Ciekawe czy dam rade stanik zalozyc :P Paczkowa pisz jak bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!!,nie chcialam ukrywac,tylko sie zastanawialam czy mowic.Wiec niespodzianka,jeszcze jeden slub :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dziękuję :) No proszę kolejny ślubik :) Wszystko się jak najbardziej udało ... w kościele były nerwy ... Mężulkowi aż się noga trzęsła :D ... zresztą mi też :) Jak mówiłam przysięgę to się śmiałam :D a Dzióbas zestresowany zamiast na mnie to się na księdza patrzył ... a on oczka do niego porozumiewawcze strzelał :D Wesele się udało ... wszyscy dobrze się bawili ... tańcowali że hoho :D Wczoraj na poprawinkach też były tańce :) Superaśnie ... teraz czekamy z niecierpliwością na zdjęcia i płytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Pączkowa wszystkiego naj naj najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnie marzeń i samych słonecznych dni na Waszej życiowej drodze!!! :) Mnie coś od wczoraj łamie:/ Wzięłam aspirynę i mam nadzieję, że nie pozamiata mnie ten wirus na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, to super. Moj tez patrzyl na kseidza jak skladal przysiege :D Moze oni im slubowali milosc wiernosc :D :P U mnie na slubie tylko jedna mala wpadka byla, mezus nie dal rady wcisnac mi obraczki, wiec sama musialam ja dopchnac. Niestety widac to na filmie heheh. :D Ja sprzatam pelna para. Noromalnie powera dostalam. Chyba przez ta swietna pogode :D Ide sprzatac lazienke. Potem kuchnia... ah pierwszy raz mi sie chce cos robic heheh. Sama siebie nie poznaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................13.......... ......... 23.10.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............12...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................12...............20.04.2010..... . ....??????????????? mala30....................3................31.05.2010 ........??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatane. A teraz odpoczywam. Dzien tak syzbko mija teraz ze maskara. A w sobote przestawiamy zegareczki. To juz o tej porze bedzie ciemniutko. Ten bol cyckow to mnie wykonczy. Mam wrazenie ze stanik jest zaciasny :P Co to bedzie w ciazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................13.......... ......... 23.10.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............14...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................14...............20.04.2010..... . ....??????????????? mala30....................3................31.05.2010 ........?????????????????? Kate jak zwykle poprawiłam i Tobie :) ... Wkroczyłyśmy w II trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Cisza :) Ja sobie lerze. Mezus na urlopie. Pojechal na wies. Wiec do weekednu siedze sama. Czekajac na @. Teraz pije sobie piwko karmi. I tak sie zastanwiam, czy wy dziewczyny pozwalacie sobie w ciazy na taki smakolyk. Wkoncu sie mowi, ze nawet najmniejsza ilosc alkoholu moze miec zly wplyw na dziecko. Karmi ma 0,5%. A jak wy sadzicie?? Ja np. uwielbiam karmi cafe. Mmm... :P Miesa surowego tez trzeba unikac. A ja bym mogla tatara jesc kilogramami. Czemu wszystko co jest pyszne nie jest zdrowe!!! Piszcie dziwczyny co jezcze waszym zdaniem powinnysmy unikac w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że są pewne smakołyki których nie można tknąć ... tatara lubię ale bała bym się zjeść w końcu nie wiadomo co się kryje w takim surowym mięsie ... co do piwka to piłam raczej tylko imprezowo a tak siedząc w domciu to pół puszki z ledwością w siebie wciskałam ... lubiłam redsa bardzo ... teraz czasem mam ochotę na zimne normalne piwko ... właśnie dziś zrobiłam 3 łyki ... dla smaki :) ale mężuś mi zabrał :) ciekawe jak by się napić takiego bezalkoholowego :) Wiadomo że nie można surowych mięs, raczej unikać wędzonych, dokładnie myć owoce ... no i żadnych napoi energetycznych ... nic więcej nie przychodzi mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tatara bede unikac jak ognia. Teraz kozystam jak moge :D Tylko nie wiem jak bede robic mielone, pulpeciki. Bo ja zawsze przyprawiam mieso mielone i proboje surowe na smak. Ale bedzie trzeba sie powtrzymac :) Chyba ogolnie trzeba unikac tego co jest niezdrowe nawet dla osob nie bedacych w ciazy. No i chyba ciezkostrawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
u mnie też reds rządzi:)ale nie piję teraz zadnego alkoholu, nawet karmi chociaz też lubię, jakos straciłam ochotę... pączkowa do twej listy jeszcze trza dorzucić sery pleśniowe, ja tatar tez lubię i wędzoną surową szyneczkę (czasem dziabnę) ale trza unikac szczegolnie jak sie nie ma przeciwciał toxoplazmozy ( a ja nie mam..) dziewczyny wczoraj zaczęłam szkolenie biznesowe, bardzo interesujące rzeczy na temat prowadzenia firmy człowiekowi wpajają, myslałam że to będzie lipa a to całkiem przyzwoite szkolenie, zadowolona jestem i jakoś mam strasznie dużo energii mimo ze siedzę tam od 9-15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no i nie przesadzac ze słodyczami bo się szybko tyje (wiadomo puste kalorie)a to później grozi to cukrzycą ciążową, mój mąż strasznie mnie deneruje ciagłymi upominaniami że jem za dużo słodyczy :( no czaem ma racje bo wczoraj na kolację zezarłam całą czekoladkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no tak jeszcze sery :) Co do słodyczy to ja akurat nie mam problemu bo nigdy nie jadłam za dużo ... czekolada mogła by dla mnie nie istnieć ... jedyne co teraz lubię to czasem coś typu mamba lub mentos :D ... na weselu zjadłam tylko pół kawałeczka tortu i wczoraj też ale taki tyci tyci i kosteczkę ciasta z ledwością bo już się zasłodziłam ... Jeżeli chodzi o ciasta i ciasteczka to jadam od wielkiego dzwonu jak naprawdę najdzie mnie ochota ... czyli chyba organizm potrzebuje cukru ... Niby nie jem w ogóle słodyczy a cukier wyszedł mi blisko górnej granicy ... nie wiem jak to jest ... A mężulek znów jadał słodycze jak szalony tonami paczkę landrynków pochłaniał w minutę (wszystko gryzł :D) a cukier zawsze ma niski ... nie mam pojęcia od czego to zależy :/ Właśnie wychylił sie zza drzwi sypialni gdzie sobie już poleguję i oznajmił że robi sobie kanapeczki :) i już pytał czy chcę ... ale kategorycznie odmawiam nie chcę się napychać na noc ... Mam kilka zdjęć ze ślubu ... i niestety wyglądam jak pączek w białym lukrze :/ ... Mężulek mnie pociesza że teraz muszę być gruba i już a po ciąży na pewno schudnę ... o matuchno normalnie mam klub fitness pod samym nosem i chyba po ciązy się będę musiała tam wybrać Tato chrzestny zrobił mi niezłą niespodziankę i do prezentu dołączył płyty ze zdjęciami i filmami ... a tam moich kilka zdjęć jak byłam chuda ... no myślałam że padnę bo wogóle tych zdjęć nie widziałam ... mam jakieś z tamtego okresu ale nie wyglądam tak chudo jak tam ... no i się załamałam teraz jestem chyba już z jakieś 30kg do przodu :/ A wydaje mi sie że rosnę w oczach ... brzuchol coraz większy ... chyba będę musiała jechać na obóz odchudzający normalnie ... no dobra nie użalam się już tu Wam na sobą ... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie małe pytanko czy w Waszych miastach są jakieś sklepy gdzie można kopić zestawy mebli dla dzidzi ?? ... powiem wam że ciążka z tym sprawa wszędzie łóżeczka, czasem komody. Ja bym chciała kupić już zestaw szafa, komoda z przewijakiem, łóżeczko, no i może jakaś półeczka ... U mnie tylko i jedynie chyba to BABY VOX ... ale zestaw takich mebli to 3000zł czasem trochę mniej jak promocja ... raczej nie małe pieniądze ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,czy zmienicie mi w tabelce 'tydzien ciazy'' na 9 tygodni? HA HA,ja liczylam 5 tygodni a tu sie okazuje,ze juz 9 !! jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej! Dobija mnie ta pogoda:( nic mi się przez nią nie chce robić... Szaro, ciemno, smutno i ponuro:/ No Pączkowa to czekam na fotki ze ślbu!:) Co do mebli to nie kojarzę zestawów dla dzieci... Jest co prawda wielki sklep z meblami różnorakimi DEK, ale nie wiem czy mają takie zestawy. Póki co ten temat mnie nie dotyczy więc go nie rozpoznałam... Jak na razie starania w toku :D Czy owocne czy nie - tego nie wiem i jakoś specjalnie sie tym nie martwię, jakieś zobojętnie mnie ogarnęło... Co będzie to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................13.......... ......... 23.10.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............14...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................14...............20.04.2010..... . ....??????????????? mala30....................9................31.05.2010 ........?????????????????? mala30 juz tabelka zmieniona :) Paczkowa ja jeszcze 4 lata temu wazylam ok60kg. Teraz troszke ponad 80. 20kilo. Kurna skad sie wzielo!!! :D Ale wezme sie za siebie dopiero po urodzeniu dzidziusia. Co do mebli, to ne wiem czy u nas sa. Ale pewnie jak sa to tez drogie. niestety za sama nazwe trzeba placic. Poaszukaj lepiej jakies zestawy a lozeczko dobierzesz do koloru. :) popatrz na stronie black red and white. Tam masz nawet meble modulowe i wiele innych. Moze cos znajdziesz :) Ja zaraz pedze po bratanice do przedszkola, apotem do tatki na obiad. Meza nie ma to nie chce mi sie siedziec samej w domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś podłamało ... gorączki nie mam ale coś nie za dobrze się czuję ... dziś siedzę w domu obym tylko się nie rozchorowała. Teraz to szaleństwo wszyscy u mnie chorzy mama tata babcia szwagier ... normalnie jakaś epidemia :/ Jutro dopiero wyjdę po jakieś zakupy bo nawet na obiad już nie mam co zrobić. Choć i tak nie mam apetytu ... ale mężulkowi trzeba coś upichcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam. Oj wykonczyla mnie ta moja bratanica :D Strasznie meczace zabawy wymyslala. Teraz juz lerze. Bole piersi i brzucha przeszly, wiec pewnie @ zaraz sie pojawi. dla mnie to juz by mogla. Paczkowa, taka pogoda wirusy wisza w powietrzu i nie trudno cos zlapac. U mnie pol firmy kicha brycha i chodzi oslabiona. ja juz swoje pierwsze przeziebienie jesienne przeszlam i mam nadzieje, ze przez dluzszy czas juz nic mnie nie zlapie. Lykam witaminki, cieplo sie ubieram. Poprostu chronie sie przed wszelkimi wirusami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teraz tylko gorąca herbatka z cytryną ratuje mnie przed przeziębieniem ... wczoraj cały dzień spędziłam w domciu ... dziś wyszłam na 15 min tylko po zakupy ... katarek męczy, szczególnie w nocy troszkę się namęczyłam bo nos zapchany, a do tego bolał mnie kręgosłup ... miałam niespokojną noc z jakimiś dziwnymi snami :/ Może dziś przejdziemy się z Dzióbasem na zakupy ... potrzebuje teraz jakiś cieplejszych butów ... w sumie mam kozaki ale chyba nie chce ich nosić bo powychodziły mi żyłki ... nie będę się ściskać niepotrzebnie ... muszę kupić też jakiś komplet czapka szalik rękawiczki ... Otworzyli wczoraj u mnie w mieście nowe wielkie centrum handlowe ... trzeba by zwiedzić te cudo ... no i otworzyli tam pizze hut (nie było u mnie w mieście) mniam ... chyba się skuszę :D:D:D:D:D Wracając do żył ... to normalnie na całym ciele się uwidoczniły ... nawet na brzuchu ... Nie mogę się doczekać pierwszych ruchów dzidzi ... coś czuję że przez ten mój tłuszczyk to za szybko to nie nastąpi ... czekam cierpliwie :) Kate a co tam u Ciebie i brzucholka ... jak się czujecie ?? Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się przeziębieniu !!!! Doszłam do wniosku, że najwyższy czas by znów spłynął dar zafasolkowania ... trzymam kciuki ... chciała bym aby Wam sie już udało :) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................14(1z CLO).......... 19.11.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................4.................. ...12.11.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............14...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................14...............20.04.2010..... . ....??????????????? mala30....................9................31.05.2010 ........?????????????????? przyszla @ :) WIec od poniedzialku jazda z CLO. Oj Poaczkowa, jakbym ja chciala aby ten dar na mnie splyna :D Moze te CLO cos ruszy w koncu w tych moich jajnkikach :P Za 12 dni bedzie wiadomo... chyba... Glowka mnie cos boli. Chyba przez ta kaprysna pogode. Starajacych sie nas jest 4. Wiec gdzie podziala sie Karla i Martusia?? Odezwijcie sie co u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Mmm... też bym chciała... Dziś teściowa sypnłęła tekstem, że "wam to się trafi dziewczynka, tak czuję"... Oby cokolwiek się trafiło... Też bym chciała dziewczynkę, ale chcieć to sobie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi, troszke usmiechu :) Co do plc. Jak juz pisalam CHCEMY blizniakow. A to ze wzgledu. Ze wszyscy mowia, ze chca dwojke a potem przy jednym zostaja. Ja ogolnie bym chciala 3, ale nie wiadomo, czy damy rade finansowo. Wiec 2 bedzie tez ok. Roznica wieku tez nie duza zeby bala. Gora 2-3 lata. A blizniaki. Chlopiec i dziewczynka. Marzenie... :D No, ale narazie trzeba zafasolkowac zeby myslec wogole o dziecku. Ah te czekanie dobija czlowieka. Czlowiek sie stara, wrecz staje na glowie :P a tu kiszka. Ale trzeba miec nadzieje. Grunt to nie poddawac sie. Niedawno rozmawialam z bratem. ma 30lat a jego zona 27. I tak sie pytam kiedy dziecko. A oni, ze za rok albo dwa zaczna starac. Wiec mowie, ze wiek juz nie taki mlody maja. Chcialam powiedziec mu, bo zaczal cos podejrzewac, jak zaczelam tak madrze mowic :D Ale narazie cisza... Wiedza 3 osoby. Moje najblize przyjaciolki. Im moge sie pozalic, z nimi moge pogadac. Nie chce aby brat sie przejmowa, wypapla przed rodzicami... Dopoki jest nadzieja nie chce zeby wiecej os wiedzialo... Ah jak sie rozpisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest że człowiek najpierw nie chce a później jest koło 30 i mysli sobie że najwyższy już czas ... a tu wychodzą jakieś przeszkody i trzeba się leczyć ... tak mija rok za rokiem ... Ja jak zwykle ranna pobudka ... już się tak przyzwyczaiłam że wcześnie chodzę spać i rano wstaje :) Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×