Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Fifi to moja siostra rodzona miała wrogi śluz ... a objawów nie ma na to żadnych ... ale na szczęście inseminacja pomogła i teraz na świecie króluje mały Jaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie jutro do fryzjera :D Aaaa bede pikna :P A teraz spadam, bo wpadla na kawusie szwagierka z maluszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się naprawiło. Zaraz wychodzę z domku ... dziś odbieramy płytkę ze ślubu i weselicha :) pewnie wieczorem będziemy oglądać :) Dopiero godzinę temu zwlekłam się z łóżka ... głowa mi pęka od samego rana ... może świeże powietrze dobrze mi zrobi ... a jak nie to biorę ze sobą apap i chyba będę musiała wziąć jak nie przejdzie :( http://www.baby.vox.pl/meble/kolekcja/225/reglisse_ivory_mapple/ To są mebelki do pokoju dzidzi które nam się podobają także ze względu na cenę ... cały zestaw niecałe 2000zł bo jest promocja ... podobają mi się też inne ale niestety o 1000zł droższe i to już po cenach promocyjnych :/ ... i tak oto mamy dylemat co robić bo nie chcemy potem żałować że nie kupiliśmy a promocja nie trwa wiecznie ... pytaliśmy się już w sklepie jak wygląda zamawianie no i pani powiedziała że dostaniemy jeszcze 5% rabatu ... No i sama nie wiem ... czy to byłby wielki grzech jak byśmy zamówili ... czeka się na nie chyba 3 tyg ... a później stały by w paczkach ... Buuuu ... Nie wiem co robić ... oglądałam już tyle tych mebli i stwierdzam że to naprawdę super okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
tez zauwazyłam, że coś szwankuje, normalnie szału zaraz dostane:) mebelki milutkie, zamów po wizycie u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Coś się skopało na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ciekawe co się stało? ja musze cokolwiek wpisywac zeby zobaczyc ostatnią stronkę, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się na górze wyświetlają dwie strony ... klikam na drugą i wtedy na dole pojawia się już wybór wszystkich stronek. Mam nadzieję że to naprawią niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
I nadal coś jest nie tak:/ Mam nadzieję, że to poprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
U mnie jest to samo:/ Żeby przeczytać co napsiałyście ostatnio sama muszę coś napisać. Przykład, że powieliłam zdanie Pączkowej:D Podobnie myślimy z tego co widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko z kafe gra :) paczkowa sliczne te mebeliki, ale ja bym wolala sama zestawic z jaksi mebli modulowych napewno taniej by wyszlo. Ale nie powiem jakbym miala kasieje to bym tez takie chciala :D A teraz spadam lulku. dzis sie nie wyspalam, a jutro wizyta u fryzjera na 9. :) Buziaki. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kafe nadal do kitu :( Mężuś pognał do pracy a ja już w sieci buszuje ... czyli standard :) NowaTu ... patrzyłam też na takie zwykłe meble ale potem dobrać kolorystycznie łóżeczko jednak nie tak łatwo ... a cenowo czy ja wiem ... naprawdę by się było trzeba naszukać bo ceny są porównywalne. Kase na mebelki mamy już w sumie odłożoną od jakiegoś czasu (jak jeszcze nie wiedzieliśmy że będzie to na taki cel) :) Jeszcze jakaś mała rozkładana sofka by się przydała ... no i takie tam różne dodatki ... ale to już później ... Kate pomyślę po lekarzu ... jeśli będzie wszystko oki to chyba zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam od frzyjera. No teraz to jestem piekna :D(i skromna:P) ostatni dzien z CLO :D Za 3 dni dowiemy sie cow trawie piszczy :) paczkowa moze i tak. Ale mebelki sa sliczne. wiec jesli macie na to kase to sobie nie zalujcie... :) Ja narazie skupiam sie na starankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha fryzjerka ktora mnie malowala jest w 3 mies. ciazy :) Moze to jakis znak:P Eh ja to we wszystkim widze znaki :D Spogladam na zegarek..., juz 13, to znak, ze sie trzeba szykowac do pracy :D Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff .. wysprzątałam cały domek .. teraz jeszcze tylko obiadek :) NowaTu trzymam kciuki za pęcherzyki :) Nareszcie weekendzik :) niby nie pracuje i lenie się całe tygodnie w domu ... ale weekend zawsze z mężusiem ... a teraz jeszcze święto zmarłych ... rano jedziemy zawieść i zapalić znicze, a wieczorem jak się ściemni na spacerek w świetle płomieni :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła szwagierka ... Właśnie zaczęła rodzić !!! ... i podobno boli strasznie ... ojojoj ... Jeszcze troszkę i mała Majeczka będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nacieszylam sie weekendem. Jutro do pracy na 6 :( Czyli za 8h, a ja jeszcze nie spie :/ Ba dopiero z pracy wrocilam... Jeszcze kapiel... moze do 12 sie poloze ;/ A na jutro takie plany mialam i kiszka. dobranoc... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Tak to jest z planami... :/ Tak sobie myślę czasem o ciąży, porodzie i związanych z nim dolegliwościach to aż ciarki przechodzą mi po plecach... My kobiety to jednak mamy ciężko w życiu... :( Nie mówiąc już o wychowaniu dziecka... Nie ma lekko! Ale cóż takie życie... W niedzielę smutny dzień:( nie lubię tego święta... Cieszę się tylko z tego, że nie przybyło mi żadnego grodu wśród najbliższych... i oby trwało tak jak najdłużej!!!!!! Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Wczoraj oficjalnie zostałam ciocią Majeczki :) ... Poród skończył się cesarskim cięciem, aż z M usnąć nie mogliśmy z wrażenia ... zapaliliśmy sobie świeczuchy w sypialni i gadaliśmy ... Jak to powiedział M na razie zero myślenia i rozmawiania o porodzie (a jakoś tak z tego względu nachodziły mnie różne myśli) do tematu wrócimy jak będzie już blisko do tego wydarzenia ... no i ma rację na razie nie ma co ... Co do święta zmarłych to jest to jedyny dzień kiedy lubię iść na cmentarz szczególnie wieczorem ... choć wiadomo ogólnie nie jest to przyjemne miejsce. Buziaki miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale jestem zje.. noromalnie padam na twarz... :( Co do cmentarzy i do tego swieta. Ja je lubie. To w tym jedynym dniu czlowiek wspomina tych co odeszli. Mysli o nich i to zawsze milo :) To, ze ich z nami juz nie ma to nas boli, ale dla nich jest tam lepiej. Nie ma tej gonitwy, tego zycia w ciaglym biegu, zmartwien... Nic tylko spokoj... duszy. Ktory ciezko jest osiagnac zyjac. Te swieto nas skalania do myslenia, po co tak naprawde zyjemy... Czego niestety zaden czlowiek nie lubi sobie uswiadamiac. Bo tak naprawde mozemy miec kazda, rzecz materialna, to tylko kwestia pieniedzy. Mu ty wiemy najlepiej, ze nie wazne ile kazda z nas ma forsy. Czy jedna ma m5 a druga mieszka w kawalerce... gdyby nasze szczescie zalezalo od kasy zadnej z nas by to nie bylo. Te swieto nam uswiadamia jak kruche jest zycie i jak mocno trzeba o nie dbac. Bo nie raz widze wielki pomnik bez zadnej lampki i sypiacy sie grob z niewidoczna tabliczka z dziesatkiem znicz. Ah tak sie rozmyslilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pobudka o 7 a ja spac nie moge. Wzielam kapiel i kiszka. Cale zmeczenie przeszlo. No aj juz nie wiem co mam z soba zrobic. mezus spi od 2h. A ja bym mogla gory przenosic :D Nie no ide spac na chama... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ja o 22 wróciłam od siostry, ogarnęłam domowy bałagan, którego od rana nie chciało mi się ruszyć i teraz usiadłam z wielkim uffff ... jestem zmęczona zaraz zmykam spaciulać ... brzuchola aż mam wzdętego no i dopadła mnie zgaga :( No a nocka niestety samotna ... mężulek poszedł w siną dal opijać małą Majeczkę ze szczęśliwym tatuśkiem :) ach te chłopy ... mam nadzieję że jutro nie będzie w stanie w miarę używalnym ... papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz w domku... Nachodzilismy sie dzisiaj. Zmarzlam jak cholera... Teraz lezymy, a ja juz ziewam. Jutro wizyta u ginia. Prosto po pracy. Zobaczymy co sie dzieje. ha, czy wogole cos sie dzieje. Czy moze w sen zimowy zapadly moje jajniczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. ja tam lubie dzisiejsze święto można z rodzinką powspominać tych których juz nie ma. byłam troszke dzisiaj z meżem na cmetarzu ale nie za dlugo coraz częściej mi ciężko plecki dają znać o sobie. mąż w pracy a ja siedze sobie na kafeteri i na kurniku. :) NowaTu24 napisz co tam jutro po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa,ale sie zmienilaaaas;) i jaka okraglutka,bedzie dziewczynka... Masz jusz duzy brzuch!,a to chyba 3 miesiac,nie??? Choc u mnie jest 10 tygodni i tez go nie bardzo ukryje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ... to już 4 miesiąc ... ale brzuchol teraz wyskoczył mi jak szalony ... właśnie dziś śmiałam się z M że we wtorek powiem do pana doktora żeby sprawdził dokładnie czy tam czasem bliźniaków nie ma :D A tak poza tym to ja byłam już okrąglaczkiem ... a brzuch jak tylko coś zjadłam zmieniał się w małą kuleczkę. NowaTu czekam na jutrzejsze wieści :) Właśnie wróciliśmy z cmentarza ... też zmarzłam i teraz kocyk, herbatka i cmentarne ciasteczka :) No a rano na cmentarz wybrałam się sama niestety mój dzióbas wrócił w stanie nieważkości i rano odsypiał ... oj te chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×