Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina253

SYPIA Z INNYMI CHOĆ ZAPIERA SIE ZE KOCHA ŻONE???

Polecane posty

Gość kalina253

mam znajomego który kocha swoją żone traktuje ją jak bóstwo , a z szacunku do neij zadka z nią sypia, natomiast reszte kobiet uważa za "ścierwo" z którym nic go nie łączy bo to tylko seks a on krzysta z życia i ma do tego prawo, uważa ze wszystkie kobiety to dziw** które sie puszczają i tylko jego zona jest taka wierna jedyna , wyszła za niego bedąc dziewcą i tylko ją szanuje , w dodatku sprawdza czy jest mu wierna np. wysyłając do niej jakiegoś kolege który ma ją adorować... jak dla mnie to jest chore i zastanawiam sie czy w psychologii jakoś to sie nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina253
miało być rzadką z nią sypia (tylko zeby spłodzic dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
go szanuje i nie jest na tyle głupia że daje się złapać na jego kolegę, tylko ma swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
a tak na serio to jest właśnie kompleks madonny i dziwki. facet jest niezdolny stworzyć prawidłowe relacje seksualne z kobietą. to jest zaburzenie psychiczne i powinno się leczyć. nie wierzę że jego żona nie zorientuje sie wkrótce co się dzieje. współczuję jej... trafić na takiego popierdoleńca i mieć zniszczone życie przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
mam nadzieję że współżyje z nią na tyle rzadko żeby nie spłodzić jej dzieciaka. to przynajmniej kobieta będzie jeszcze miala szanse ułożyć sobie normalnie życie z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
jeśli znasz tą kobietę - uświadom ją, ja bym tak zrobiła. będzie boleć ale lepsze to niż spłodzenia dziecka z kimś takim i życie z nim. jeszcze sobie znajdzie normalnego mężczyznę a nie takiego zjeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chore, wymaga konsultacji z psychologiem. Niestety problemy emocjonalne się dziedziczy i dzieci kogoś takiego też będą mieli problemy emocjonalne, dokąd ktoś nie przerwie tego błędnego koła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
takie zaburzenia są wynikiem wychowania (seks jest zły i brudny, kobiety to szmaty...) jak sie taki koleś dorwie do wychowywania dzieci to kaplica. z syna zrobi takiego samego skurwiela jak on a z córki świętą dziewicę i przyszłą ofiarę takiego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że żona też
i jest coś jeszczez założę się że jakby facet się dowiedział (albo miałby nawet fałszywe podejrzenie) że jego żona wcale nie jest "święta" to byłby w stanie ją zabić. ja bym tej kobiecie stanowczo powiedziała co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to działa jak przysłowie "czym skorupka nasiąknie tym na starość trąci" curka alkoholika wychodzi za alkoholika, ofiara przemocy będzie stosowała przemoc, zaburzenia emocjonalne zaowocują zaburzeniami emocjonalnymi u dzieci... jak w filmie "Pręgi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina253
niestety mają już małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesmerize
a zona o tym niewie? o jego przygodach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echm...
Mi by chyba serce pękło jakbym się dowiedziała, że żyje z takim człowiekiem. A najlepiej to wybić wszystkich samców tego typu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina253
nie traciłabym czasu zeby o tym pisac gdyby to miała być podpucha., najgorsze jest to ze on nie rozumie tego co robi ze to niemoralne i nienormalne , ja jego zona jest w nim tak zakochana ze nei uwierzyłaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×