Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam pytanie jedno dyskretne...

Depilacja twarzy... Proszę o odpowiedź...

Polecane posty

Gość Mam pytanie jedno dyskretne...

Może któraś boryka się z problemem meszku na buzi, okolice żuchwy, policzki, itp. ja się do tych osób zaliczam i wpadłam na pomysł, że się tego pozbędę, ale... mam jedno pytanie czy po depilacji kremem do twarzy włoski nie odrosną mocniejsze? może lepsza będzie depilacja woskiem? Bardzo proszę o pomoc... Czy one nie odrosną wyraźniejsze, może bardziej "pionowo"? Proszę, niech któraś z pań się wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
Bardzo proszę o jakąś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilkka
te kremy do depilacji golenie to tez depilacja ,tylko,ze krem to depilacja chemiczna .Oj ludzie,nie wiecie co piszecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
a więc włoski nie odrosną mocniejsze? he he, wiecie, to ważne dla mnie, bo to jednak jest twarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nic nie rob
lepiej nic nie rob.Po kremie na pewno odrosna mocniejsze i bedzie ich wiecej.Po wosku tez z czasem moga sie zrobic mocniejsze,a przynajmniej bedziesz musiala to robic regularnie.Jesli tak bardzo ci to przeszkadza to moze wyprobuj krem do rozjasniania wlosow na twarzy firmy Sally Hansen.Ale jesli masz cieniutkie ,w miare jasne wloski to nic nie rob.Nie kombinuj,bo wloski moga sie zbuntowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje wosk , pierwszy raz u kosmetyczki a potem sama kupiłam i depiluje w domu sobie i siostrze, włoski są słabsze i jest ich mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
właśnie one są jasne, tylko, że w takich miejscach jak poliki, więc nie jest to dla mnie zbyt komfortowe. dziękuję za odpowiedzi. niestety nadal nie jestem pewna co zrobić. mam chęć się ich pozbyć jednak boję się właśnie, że wpadnę w takie błędne koło, a one będą mocniejsze albo będą jakoś dziwnie rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nic nie rob
Jesli sa jasne to ich nie ruszaj.Dobrze ci radze.A jesli chodzi o laser to dziala na czarne i najlepiej grube.To jest naturalne,ze dziewczyny czy kobiety maja jasny meszek na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
bardzo dziękuję za radę, może rzeczywiście dam sobie z tym spokój... tylko, że ten meszek jest naprawdę spory, sięga aż do połowy polików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najlepiej nic nie rob... Bo możesz pogorszyc sprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
Rzeczywiście, chyba macie rację... Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze miałby czas doradzić, może depilował te miejsca, bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka
zapytaj się celesty kosmetyczki, na pewno coś poradzi, wejdź na chirurgię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka
kosmetolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
Dziękuję za odesłanie mnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
niestety nie mogę znaleźć takiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nic nie rob
Nie wiem co ci doradzi owa kosmetyczka.Dobrze,chociaz,ze to nie jest kosmetyczka w zakladzie.Bo jesli taka pani chce zarobic i miec stalego klienta to moze nawet zrobic depilacje.Dziewczyny,ktore maja b.ciemny meszek rozjasniaja go(nie depiluja) i dalyby wiele zeby miec jasny i nie musiec nic z nim robic.Pozdr.:)I nie zrob glupstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremy do depilacji
anilkka te kremy do depilacji golenie to tez depilacja ,tylko,ze krem to depilacja chemiczna .Oj ludzie,nie wiecie co piszecie ty bzdury pleciesz. depilacja to usuwanie wloskow z cebulka (nie wazne czy mechaniczne czy chemiczne) a krem do depilacji tego nie robi idz do kosmetyczki na woskowanie usunie cu wloski razem z cebulka, odrosna po miesiacu o wiele slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nic nie rob
Nie sluchaj autora kremy do depilacji.Niczego nie usuwaj,bo sobie pogorszysz sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie jedno dyskretne...
Dziękuję za kolejne wypowiedzi :) Odezwałam się w tamtym temacie, liczę na jakąś odpowiedź Co do badań hormonalnych, poziom estrogenu w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emumia 200
Ja polecam depilacje laserową, jeśli masz ciemne włoski na twarzy. Moze to i drozsze od kosmetyków, ale skuteczne i usuwa włosy na dobre. (Oczywiscie trzeba zrobic kilka zabiegów, co kosztuje , ale warto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam depilacji meszku na twarzy kremem. Włoski szybko odrastają, dodatkowo się "stroszą" czasem są ciemniejsze. Do tego, jeżeli masz delikatną cerę, lub masz na niej przebarwienia, albo wypryski, wtedy możesz się nabawić jakiegoś nieprzyjemnego skutku, na przykład uczulenia. Zdarzyło mi się kiedyś depilować ręce kremem, nie zauważyłam, że ma jednej z nich miałam malutka rankę po krostce, nałożyłam krem i po chwili zaczęłam odczuwać silne pieczenie, szybko zmyłam preparat, ale ranka się powiększyła, zrobiła się taka ropna otoczka, ogólnie nic przyjemnego, dlatego odradzam tego typu preparaty bo to sama chemia. Ogólnie metoda usuwania zbędnego owłosienia za pomocą kremu jest niezbyt efektywna, a do tego może być szkodliwa. Polecam natomiast depilację twarzy za pomocą plastrów woskowych. To szybka forma pozbywania się włosków,meszek odrasta po czterech tygodniach, jest delikatniejszy, rzadszy. Pamiętaj, aby przed wykonaniem depilacji plastrami odpowiednio oczyścić i odtłuścić skórę, możesz zrobić też delikatny peeling. Nie nakładaj żadnych kremów. W opakowaniu znajduje się sześć, albo osiem pojedynczych plastrów, także sporo. Kup sobie plastry przeznaczone do twarzy, nie kupuj tych do ciała ponieważ są silniejsze. Rozgrzej plaster w dłoni, potem naklej na twarz zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, zerwij szybkim ruchem w przeciwnym kierunku, czyli zrywaj pod włos. Potem pozostałość wosku zetrzyj chusteczką nasączoną oliwką. Na koniec nałóż żel kojaco- łagodzący. Po zabiegu usuwania włosków plastrami skóra stanie się miękka w dotyku oraz delikatna. Podaję ci link do strony bloga o depilacji, masz tam garść informacji dotyczących właśnie z tą czynnością, zapoznaj się z nimi http://depilacjalaserowa.net.pl/2010/08/05/depilacja-za-pomoca-wosku/ Depilacja woskiem trochę boli, także musisz przygotować się na to, że odczujesz jakiś dyskomfort, ale pocieszający jest fakt, iż takie nieprzyjemne uczucie trwa tylko małą chwilkę. Jeżeli dysponujesz pieniędzmi to możesz zdecydować się na depilacje laserową, wtedy będziesz miała problem z głowy raz na zawsze. Jest to koszt tysiąca, tysiąca pięciuset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowowmi
mi po wosku właśnie wyrosły ciemniejsze włoski i coraz ich więcej, nigdy ich nie goliłam, czasem wyrywałam pesetą a czasem woskiem, dopiero po tym kremie http://revitolhairremoval.pl mój zarost ze tak powiem wrocil do normy. Szczerze polecam bo wyglada na to ze rzeczywiscie hamuje porost niechcianych wlosow. Jak dla mnie, biorac pod uwage ze to twarz, to naprawde bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meszek, to sama takowy mam, nad górną wargą, depilacja woskiem jest najlepsza w tym przypadku, kilkakrotnie już powtarzałam zabieg i byłam zadowolona, czułam się, jakby co najmniej kilogram spadł mi z twarzy. jeśli chodzi o pęsetę to nie polecam, bo jesli masz meszek, to możesz go jedynie pobudzić, więc najlepiej sprawa się wosk, jeśli chodzi o kremy, jestem raczej negatywnie nastawiona, ponieważ jest to jednak chemia - fajnie bo zabieg jest krótki i bez bolesny, ale skutki są jakie są. Wosk rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele lepsza metoda usuwania owłosienia na twarzy do pasta cukrowa. Mam robią taką depilację raz na 1,5-2 miesiace, właściwie to chodzę coraz rzadziej, bo włosków odrasta coraz mniej. Są rózne pasty cukrowe. Tam gdzie chodzę, w salonie Beauty Premium w Poznaniu do twarzy używają pasty na zimno bez podgrzewania. Jak wychodzę z salonu to już nie widać, że byłam na depilacji. Praktycznie żadnego podrażnienia. Po wosku nie było tak super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elen354
Ja zrobiłam sobie depilację laserową i ku mojemu zdziwieniu nawet dużo za nią nie zapłaciłam w Laser Glamour w Łodzi. Od zabiegu minęły już 4 miesiące i jak do tej pory żadnych nowych włosków nad wargą nie widzę, mam nadzieję że tak już zostanie na zawsze. Teraz kolej na bikini http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlosienia-w-lodzi.html:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze udaj sie do dobrego endokrynologa zeby sprawdzic czy to nie problemy chormonalne jesli tak da sie to wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam depilację pastą cukrowa. To najdelikatniejsza metoda depilacji i efekt głaskiej skóry utrzymuje się dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka990
Ja też zafundowałam sobie depilację laserową wąsika i małych baczków, bo bardzo mnie drażniły. Na szczęście gabinet kosmetyczny Laser Glamour oferuje również takie zabiegi http://www.laserglamour.pl/ i są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×