Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam pytanie jedno dyskretne...

Depilacja twarzy... Proszę o odpowiedź...

Polecane posty

Depilacja laserem polega na niszczeniu mieszków włosowych za pomocą wiązki lasera. Metoda ta jest najdroższa ze wszystkich dostępnych, jednak daje najlepsze i długo utrzymujące się efekty. Jest to dobry wybór dla kobiet, które mają poważny problem z nadmiernym owłosieniem twarzy. Kilka sesji z laserem pozwala na wiele miesięcy zapomnieć o koszmarze niechcianego owłosienia. Elektroliza to zabieg kosmetyczny polegający na usuwaniu owłosienia poprzez wprowadzenie jednorazowej igiełki do cebulki włosa i zniszczenie jej prądem. Rezultaty, jakie się uzyskuje są trwałe, jednak ze względu na to, iż zabieg ten jest inwazyjny, warto przemyśleć jego wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś podejść do kosmetyczki na konsultacje, ona poradzi tobie jaki zabieg będzie najlepszy, woskowanie jest dobre i powinno tobie na jakiś czas pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mają mambę
Laser wiosną i latem raczej odpada, bo po depilacji laserowej trzeba unikać słońca, więc nie polecam. Ja stosuję plastry do depilacji veet, te nowe natural inspiration do skóry wrażliwej. Na wąsik idealne i nie podrażniają skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dloneikes
Takie problemy można łatwo rozwiązać bez bólu, przeczytaj o technice usuwania niechcianego zarostu metodą lasera diodowego http://shenti.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ Myślę, że jesto to tam dobrze opisane, poczytaj jeszcze ewentualnie na wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunerinka
Te plastry Veet o których mowa to te z masłem shea? Słyszałam ze sa duzo delikatniejsze nic normalne i ze zostawiaja skóre niewysuszona. Zastanawia mnie czy poradza sobie z grubszymi wloskami czy używacie typowo na meszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzą sobie. Też używam Veet Natural Inspirations z masłem Shea i zdecydowanie radzą sobie z grubszymi włoskami. Ja je stosuję do wąsika (nie meszek, ale też nie jakieś mocno grube włoski... coś jak na rękach, tylko, że ciemne) i do brwi. No brwi, to wiadomo, że grubsze niż meszek. Wszystko ładnie się do tych plastrów przykleja, nic nie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do depilacji używam plastrów do twarzy z woskiem Veet dla skóry normalnej. U mnie się sprawdzają, nie mam podrażnień, a włoski odrastają mniej więcej po 4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkgo
Ja zamówiłam sobie zabieg, a właściwie 'pakiet' zabiegów http://epilclear.pl Epilclear - do samodzielnego wykonania w domu. Mam doświadczenie z depilacją epilfree i na moich nogach (przy jasnych włosach) sprawdziło się świetnie, to wiem, że nie ma co kombinować, bo i na twarzy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1980
A znasz kogoś, kto używał EpilClear? Zastanawiam się nad zamówieniem. Rzeczywiście działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordeczque
Ja używałam i mogę potwierdzić, że bardzo dobrze radzi sobie z wszystkim co wyrasta na brodzie i wąsikiem. Teraz już prawie nic nie odrasta. Warto wziąć, bo to bardzo wydajny preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1980
Dzięki za szybka odpowiedź. :) Pozostaje mi tylko zamówić epilclear i przetestować, jak to się mówi, na własnej skórze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi093
Najlepiej takie coś powierzyć specjaliście ja depilację robię w salonie Tajemnica Urody w Poznaniu. Ostatnio robiłam tez oczyszczanie i nawilżanie twarzy efekt świetny w domu kremami nigdy nie osiągniesz takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie największym problemem w domowej depilacji było to, że po wosku miałam okropne wypryski. Inne metody nie były tak skuteczne no i zdecydowałam się na laser. Myślałam, że akurat wąsik będzie wybitnie bolał i się zdziwiłam... Pani w Klinice Essence zaproponowała mi bezbolesną depilację laserem Mediostar. W całej Warszawie są tylko 3 takie, ale nie wyobrażam sobie teraz depilować się innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam włoski przy brodzie no i wiadomo -meszek nad wargami... :/ Chodziłam na laser, ale niestety to wraca, no i kosztuje. Mąż sprezentował mi Braun Face. Teraz depilację robię sobie sama w domu :) Plusem też jest to że to urządzenie ma nakładki do oczyszczania twarzy. Więc teraz mam małe spa w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam depilatora IPL od Panasonica i bardzo dobrze sprawdza mi się w tej roli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardusiak3
Bibi też depilowałam sobie "damski wasik" w Tajemnicy Urody i jestem zachwycona. Myslalam ze tam z 3/4 zabiegi beda a to jeden i po strachu a po wąsiku sladu nie ma. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kardusiak to jest na ul. Ogrodowej ta Tajemnica Urody dobrze mi sie wydaje ?? I jakie ceny za usuwanie tego wąsika bo tez mnie to denerwuje i chce sie jak najszybciej pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To serum Epil... Hmmm Za cenę ponad 300 dostałam niepełny zestaw, jedynie to coś do smarowania. Stosuje już chyba 5 raz i nadal nie widzę efektu... Jedynie podrażniło mi skore na brodzie, a włosy jak rosły tak rosną.... Nie wiem czy mój przypadek jest za mocny i nadaje się tylko na laser albo coś mocniejszego czy coś robię nie tak (stosuje się do instrukcji opisanej na stronie produktu). Jak kogoś stać i nie szkoda mu niemałych pieniędzy to kupujcie i sprawdzajcie. Ja już zwątpiłam. I szkoda mi tej kasy wyrzuconej w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam czegoś na jasne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucindia
Słuchaj, a o depilacji metodą Epilclear nie słyszałaś? http://epilclear.pl ja sobie właśnie zamówiłam, bo słyszałam sporo pozytywnych opinii. Podobno sprawdza się właśnie nawet na jasnych włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taotoula
Brzmi jak coś dla mnie, już niemal byłam zdecydowana na laser, ale mam za jasne włoski i mi to pani w gabinecie odradziła. A epilclear używasz w domu, tak? czy to depilacja jakaś taka w salonie kosmetycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milq
Epilclear robisz sama w domu. Zamawia się zestaw przez internet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulka99
Ja Epilclear używam i efekty są widoczne. Przede wszystkim włosy rosną wolniej, ale też jest ich mniej. W zestawie dostałam to serum i pensetę z latarką. Serum używam już kilka miesięcy i nawet nie jestem jeszcze w połowie flakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ququllka
A na ile mniej więcej wystarczy taka butelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna155
Cięzko określic. Ja mam kilka miesięcy a zeszło pół butelki.Duzo zalezy ile używasz EpilClear. W sensie jak często :) ale efekty mega więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×