Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella2658

UBRANKA DLA NIEMOWLAT KUPOWANE PRZEZ INTERNET

Polecane posty

Gość ,l v mm cccc
sprzedawca nowy ale solidny,kupowałam dresik i body,w super cenach. Ubranka bardzo dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumulatormipadł
Podnoszę temat!!! Znacie jeszcze jakies naprawde dobre sklepy internetowe z ciuszkami? A może hurtownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
ja kupowałam dla mojej córci na www.patryczek.pl tez tanie a nawet miłe i fajne ciuszki a di chrztu kupowalam na www.zaczarowane sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja sprzedaję ciekawe ubranka znanych firm dla małych dzieci (od urodzenia do roku) na allegro, serdecznie zapraszam, codziennie praktycznie coś nowego - może akurat znajdziesz coś dla swojego bobasa :) P.S. Mam nawet śpioszki od znanego projektanta mody Jaspera Conrana, to link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348886

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6789
ja polecam na allegro sprzedawce o loginie -Tania-Odziez- bardzo szybka przesyłka, towar warty swojej ceny (na licytacji można kupić za grosze), wszystkie ubrania firmowe i w bdb stanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zakupy przez internet są tańsze. Jeśli zrobisz raz większe zakupy na około 200 zł, nie płacisz za przesyłkę (oczywiście w zależności od sklepu). Ostatnio kupiłam dzieciom dwa polary, koszulki, spodenki krótkie, majteczki i za wszystko zapłaciłam około 150 zł - darmowa przesyłka. Jakość bardzo dobra. Polecam firmę Rebel i George. Sklep internetwy - skleppuchatka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej jestem ZA kupowaniem w sieci. tak ubranek czy czegokolwiek innego. ważne tylko żebys wszystko sobie dokładnie wymierzyła i posprawdzała z wymiarami w necie i bedzie super ;) ja najcześciej kupuje na allegro oczywiście. tak jak piszesz jest dużo dużo taniej. zwłaszcza jeżeli kupuje sie kilka rzeczy. nigdy jeszcze nie zdarzyło mi sie, żeby cos przyszło w złym stanie lub zeby materiał był inny niz w opisie. pozbawianie przyjemności zakupu- to fakt, ale z drugiej strony nieraz trzeba przejść kilka sklepów za jedną rzecza dla maluszka a w necie jest podane wszystko jak na tacy. ja polecam tez sklep PEPCO dla maluchów. body maja po 5,6 zł. 100% bawełny oczywiście. no i inne ubranka też są tanie. zwłaszcza na promocjach lub wyprzedażach. ostatnio kupilam swojemu malcowi ciepłą kurteczkę na posezonowej wyprzedaży za 10zł. w textil marketach tez rzeczy dla dzieci sa tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1329
Witam dziewczyny/chłopaki chcę odsprzedać ubranka po moim synku, ubranka które oferuję są bez plam noszone przez jedno dziecko, niektóre w ogóle nieużywane. Przekonałam się niestety, że dla takiego maluszka nie warto kupować wielu ubranek, gdyż niemowlaki szybko rosną i czasami nie jesteśmy w stanie wszystkich założyć chociażby raz. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam::: http://allegro.pl/zestaw-ubranek-0-12-m-cy-gratis-firmowa-paka-i2335577258.html http://allegro.pl/firmowa-paka-dla-chlopaka-0-12m-cy-gratis-i2337683764.html POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryszek
witam polecam nową firmę ubranka3d.pl w swoim asortymencie posiada cudowne ubranka dla dzieci (zwierzątka itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam mate edukacyjną firmy Bomiko, My Jungle Friends. Ma szeleszczące i piszczące elementy,zamiast zwierzątek z zestawu do zawieszenia dorzuce 5 takich samych grzechotek misiakow (różne kolory),bo niestety mój mały te zwierzątka z zestawu poniszczył.można zawiesić coś swojego. Mata stan bdb.cena 40zł. Odbiór osobisty lub wysyłka wg cennika PP tel 726850406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep internetowy: www.sklep.emanef.pl Co prawda ubranka nie są tanie, ale ceny są porównywalne z innymi dobrymi markami, a jakość jest naprawdę super i są bardzo ładne. Większość ubranek jest z Niemiec i z Turcji, a także kilka z Polski. Nie ma niczego z Chin. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, większość ubranek to 100% bawełna, niektóre z domieszką elastenu. Z tego co się orientuję za niedługo ma być tam również odzież używana. Ubranka zawsze można wcześniej oglądnąć na miejscu w Krakowie, wystraczy się wcześniej skontaktować ze sprzedawcą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala bek
Tania odzież dla niemowląt wcale nie jest taka trudna do znalezienia. Odsyłam was tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Odzież w dobrej cenie, również znane marki. Tak naprawdę wystarczy szukać i bez problemów znajdziecie tanie ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko mi się zdarza przez Internet kupowac rzeczy dla dzieci, raczej dla siebie, tak to zawsze kupuję jak trafię na jakieś promocje czy wyprzedaże gdzieś, bo dzieciaki i tak wyrastają szybko z ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyGiftShop.pl
Witamy serdecznie, chcemy zaprosić Panie do naszego sklepu z oryginalnymi ubrankami dla dzieci. Ciuszki to 100% bawełna, z nietypowymi motywami artystycznymi. Dedykowane są dla osób, które pragną, by ich dzieci miały w swoich szafach coś niezwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossska
Na allegro trzeba uważać bo często ludzie kupują ciuszki w szmateksach po 1 zł i potem sprzedają w sieci kilka razy drożej. Fajny biznes! Ale piszą że to ich dzieci w nich chodziły... W takim wieku dzieci szybko rosną i szybko sie brudzą i niszczą ciuchy więc nie zbyt opłaca się kupować drogie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie takie polskie marki jak np. ATUT, GAMEX, BOART, ŻAREK itp... Uważam ze to są naprawdę fajne ciuszki , Kupiłam ostatnio piżamki i bluzeczki dla moich maluchów i wiem że na pewno będę kupowała te ubranka bo są naprawdę fajne a nie kosztują dużo. Znalazłam je na www.radosnedzieciaki.pl . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia444
Skorzystałam z rady i zamówiłam priorytetem body i bluzeczkę na www.radosnedzieciaki.pl . Potwierdzam że ubranka są dobrej jakości i rzeczywiście w dobrych cenach. Na pewno coś tam jeszcze kupię. Może piżamkę bo widziałem tam kilka fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje ubranka w www.top-maluszek.pl jak narazie dla mnie ok, czasami teżkupuje na allegro. chociaż już nie szukam jakiś tanich wole aby były dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, prowadziłem sklep internetowy specjalizujący się w ubrankach dla maluszków. Niestety nie udało mi się utrzymać na rynku. Aktualnie wyprzedaje wszystkie ciuszki w cenach hurtowych. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani odkupieniem ode mnie tych ubranek, to zapraszam na stronę internetową: http://tablica.pl/oferta/sklep-babel-likwidacja-sklepu-ceny-hurtowe-ID1nSPp.html W zakładce OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKA znajdą Państwo wszystkie aktualnie posiadane przeze mnie ciuszki. Przy zakupie za min 100 PLN pokrywam koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli szukają Państwo ubranek, które posłużą dłużej niż do pierwszego-drugiego prania, to polecam odwiedzić sklep www.sklepterefere.pl . Są tam wyłącznie ubranka polskich producentów, którzy posiadają certyfikaty jakości takie jak m.in. "Bezpieczny dla dziecka" , czy "Bezpieczny dla niemowląt". Do tego wzory są oryginalne i powinna tam każda mama znaleźć coś dla swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×