Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella2658

UBRANKA DLA NIEMOWLAT KUPOWANE PRZEZ INTERNET

Polecane posty

Gość szczesliwamamusia
Ja wolę kupować przez internet bo jest taniej. Kupuje na allegro i w różnych sklepach internetowych, mogę Wam polecić np sklep www.PrzebojowyDzieciak.pl - mają tam ładne i tanie ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia12345
ja tez jestem zwolenniczka sklepow internetowych dla maluszkow, są tam najlepsze [url=http://coolbaby.pl/]ubranka dziecięce i do tego w najniższych cenach, sama dla siebie bym nie kupiła w sklepie internetowym bo to nigdy nie wiadomo jak leży ale przecież ciuszki dla dzieci są bardzo uniwersalne i na pewno beda dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tutaj www.beebaby.pl i muszę przyznać, ze zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tutaj www.beebaby.pl i muszę przyznać, ze zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie ubranek przez Internet to dobry pomysł. Przede wszystkim zwykle jest trochę taniej niż w sklepach stacjonarnych. Moi znajomi zamawiają dla swojej córeczki ubranka tutaj:http://www.uasi.pl/ mają całkiem ładne ciuszki i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarekiiii
Witam, Pozwolę sobie polecić sklep: http://www.sklep-pomponik.pl Sklep powstał na bazie doświadczeń rodzicielskich. Mamy tylko polskie ubranka niemowlęce - osobiście sprawdzone. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia2011, sprawdziłam ten sklep - oferta wydaje się ciekawa i są tam nie tylko ubranka dla dzieciaczków, ale bielizna dla dorosłych czy zabawki i akcesoria szkolne (i to znanej marki Nici), a ceny wydają się przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do sklepu www.dladziecka.abc24.pl Oferujemy ubranka niemowlęce polskich producentów w przystępnych cenach. Solidne wykonanie, wysokiej jakości bawełna, dodatkowo można do 30 czerwca wziąść udział w super konkursie i wygrac ubranka, które same wybierzecie. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka12344
cześć, kupowałam całą wyprawkę w sklepie www. niemowle-sklep. pl i ubranka też tam były, z tego co patrzyłam to chyba najtańsze a jakość okazała się naprawdę fajna. Kolory się nie sprały i takie milusie, że aż się przyjemnie dzidzię trzyma. Myślałam też o zakupie kosza na brudne pieluchy, ma może któraś z Was taki? Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasami kupuję coś na Allegro, ale zdarzyło mi się parę razy, że opis nie zgadzał się ze stanem rzeczywistym ;/// więc wolę jednak pójść do sklepu, żeby mieć pewność, że ubranka są dobre jakościowo. Ostatnio np. trafiłam do Galerii Malta (mieszkam w Poznaniu) do sklepu Gocco polecam mamom tą markę, bo mają naprawdę ubranka dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro kupiłam większośc rzeczy dla dziecka, z brzuchem nie chciało mi się ganiac po sklepach, a w moim mieście wybór raczej kiepski. Bardzo fajne ciuszki ma jeden gość na allegro, kupiłam od niego śpiochy i bodziaki, rzeczy są polskie, mają przemyślaną konstrukcję, mają fajne polskie napisy, i dobrej jakości, po wielokrotnym praniu nadal wyglądają super, cena np śpiochow to około 9 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei czasami korzystam z internetu w kwestii kupna odzieży, jednak wielokrotnie były problemy z rozmiarówką. Zwłaszcza jak rozmiarówka jest europejska albo np. francuska, to można się nieźle przejechać. A tak dzieje się np. w sklepie z ciuszkami hiszpańskimi Gocco (u nas w Poznaniu mają sklep) pomyliłam rozmiar i kupiłam nieco za długie spodenki :( Na szczęscie ciuch był wytrzymały, więc mój Kubuś nosił go dość długo, ale na początku wyglądał śmiesznie z podwinietymi nogawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei czasami korzystam z internetu w kwestii kupna odzieży, jednak wielokrotnie były problemy z rozmiarówką. Zwłaszcza jak rozmiarówka jest europejska albo np. francuska, to można się nieźle przejechać. A tak dzieje się np. w sklepie z ciuszkami hiszpańskimi Gocco (u nas w Poznaniu mają sklep) pomyliłam rozmiar i kupiłam nieco za długie spodenki :( Na szczęscie ciuch był wytrzymały, więc mój Kubuś nosił go dość długo, ale na początku wyglądał śmiesznie z podwinietymi nogawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_Cz
Byłam w Gocco w Malcie. Bardzo przyjemny sklep, miła obsługa i bardzo pomocna jeśli chodzi o kwestie rozmiarów. Z resztą nawet jeśli kupi się nieodpowiedni rozmiar nie ma najmniejszych problemów z wymianą. Z tego co się dowiedziałam będą sprzedawać również przez allegro. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_123
Gocco - rzeczy dla dziewczynek sa śliczne, dla chłopców też, ale trochę nie w moim guście, ale to kwestia opinii. Jeżeli komuś zależy na jakości bo np. ma więcej dzieci, które mogłyby jeszcze ciuszki wykorzystać, to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość great_OLLA
Ja kupilam sporo ciuszkow okreslonych jako w stanie idealnym badz bardzo dobrym. W wiekszosci rzeczy naprawde super, firmowki za polowe ceny, czasem tansze. Fakt. kilka razy sie nacielam. Trzeba czytac komentarze. Wole takie ciuszki, bo jak popatrzylam na spioch po starszym synku z polskiego sklepu to te uzywane z netu wygladaja lepiej niz moje osobiste zalozone kilka razy przez jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwoesklep
Witam serdecznie zapraszam do nowo otwartego sklepu z ubrankami dla niemowląt, ceny mamy przystępne a wysyłka jest nie droga :) http://malenstwo.100sklepow.pl/ Serdecznie zapraszam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczesciej znajdę coś na allegro, czasem są to uzywane rzeczy ale śliczne i niezniszczone za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczesciej znajdę coś na allegro, czasem są to uzywane rzeczy ale śliczne i niezniszczone za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka- Dziewczyny i mamy ja
Ja niestety z racji swego zawodu i dodatkowo 3 dzieci niestety nie mam czasu na latanie po sklepach. Kiedys koleżanka polecila mi pewien sklep internetowy i musze przyznac,ze... byłam mega pozytywnie zaskoczona! Sprzedawca krok po kroku wyjaśnił mi co i jak, przesyłka następnego dnia, a ubranka...Prześliczne, gatunkowo 1sza klasa no i co najważniejsze BARDZO TANIE!!! Na prawdę od tamtej pory polecam innym zakupy w tym miejscu: www.wszystkodlamaluszka.com.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na www.endo.pl, w sumie moja cócia ma stamtad cala wyprawke. Poluje na wyprzedaze,bo jakosc ciuszkow naprawde jest swietna. Pozniej sprzedaje je na allegro jako uzywane w stanie bardzo dobrym,bo po praniu naprawde dalej sa mile w dotyku i kolory nie blakna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteResowana i Poszukujaca
Zuzka sprawdziłam ten Twój sklep i masz rację!!!! Już mi się podoba bo niskie ceny i ładne kolorki, właśnie zabieram sie za robienie zakupow. A ten sklep co Agata pisze, taki sobie i ceny tez nie za bardzo jak na moja kieszen. Ale kazdy ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×