Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella2658

UBRANKA DLA NIEMOWLAT KUPOWANE PRZEZ INTERNET

Polecane posty

Gość Arleta Miniak
MAM COŚ DLA WSZYSTKICH MAM Z KIELC!! Dom handlowy Puchatek oferuje ubranka kocyki i pościele dla niemowląt i dzieci!! Ja jestem zadowolona z zakupów jakie zrobiłam na tym stoisku odzieżowym i na pewno jeszcze tam wrócę!! Serdecznie polecam!! Jeżeli ktoś nie wierzy to podaje link do strony gdzie znajdzie pełen adres i dane kontaktowe!! http://www.panoramainternetowa.pl/index.php?akcja=firma&id=1441 Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.miniak123
MAM COŚ DLA WSZYSTKICH MAM Z KIELC!! Dom handlowy Puchatek oferuje ubranka kocyki i pościele dla niemowląt i dzieci!! Ja jestem zadowolona z zakupów jakie zrobiłam na tym stoisku odzieżowym i na pewno jeszcze tam wrócę!! Serdecznie polecam!! Jeżeli ktoś nie wierzy to podaje link do strony gdzie znajdzie pełen adres i dane kontaktowe!! http://www.panoramainternetowa.pl/index.php?akcja=firma&id=1441 Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala maluska
Przecież porządne ubranka można równie dobrze kupić przez internet, zobaczcie to - https://www.kolorowemarzenia.pl/. Sami się zastanówcie, czy przy tak niskich cenach ma sens kupowanie w ciucholandach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam ostatnio na coolbaby.pl Super sklep, duży wybór, dobra jakość, szybka przesyłka. Myślę, że warto odiwedzić ten sklep, bo mają też różne rzeczy dla dzieci (zabawki, kocyki) nieraz tam kupowałam i nie zawiodłam się na zakupach, dobrze zabezpieczona przesyłka i zabawka nie uległa zniszczeniu przy transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaaaa55
Allegro kilka takich paczek http://allegro.pl/mega-paka-zestaw-ubranek-dla-dziewczynki-0-24-70sz-i3759077202.html i masz skapletowane wiekszosc rzeczy dokupujesz czesc nowych ja kupowalam w pepko i rewelacja masz tanio i duzo ;) i wszytsko bawełna dla dzieciaczka zdrowe odychajace :) Moja niunia ma o wiele wiecej niz potrzebuje ale sa tak sliczne rzeczy ze szkoda nie wziasc a pozniej i tak odda sie komus czy odsprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.infante.pl , maja fajne proste body, super jakosc, bo polska produkcja! Sprawidziłam na moim bobasku, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 123
ja moge polecic ubrania firmy MMdadak-polski producent, Breeze-tureckie wytrzymuja znacznie dłużej niż do jednego prania, nie mechacą się, chodzi w nich już drugie moje dziecko i nadal wygladają jak nowe. Ja kupuje najczesciej ubrania w necie, ostatnio trafiłam na sklep gdzie są ciekawe wzory i ceny przystępne: www.skleptygrysek.pl Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Top-maluszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ubranek dla chlopczyka czy dziewczynki? Jak dla dziewczynki to podaj @ to Ci wysle fotki. Mam dużo w bdb staniu ciuszków do 5zł/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta812
Polecam sklep www.kolorowymaluch.pl Kupiłam tam ubranka dla synka, nic się nie dzieje po praniu, ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sklepie www.modnydzidzius.pl Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia81
Zdecydowanie polecam jakość i cena do tego można odebrać w dwóch lokalizacjach neonato.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem, że wolę kupić worek na http://top-ogloszenia.net/Dla-Dziecka-4 z ubrankami w świetnym stanie za bardzo małe pieniążki niż latać po sklepach. Nawet te internetowe mnie nie przekonują, bo wolę firmowe używane niż nowe nieznanej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoztańczonaAngelina
pewnie, że kupowałam :) I nadal kupuję. Ja korzystam z kiddostate.pl Bardzo fajny sklep, ciuszki polskie... szkoda tylko, że mają tam tylko do rozmiaru 104 ... ale mam nadzieję, że to się zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie jestem przekonana do kupowania ubranek przez internet bo bardzo często okazuje się, że np bluza nie pasuje do spodni a w internecie jak porównywałam to pasowała... No i rozmiary czasami są źle podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja z powodu pracy nie mam za dużo czasu na buszowanie po sklepach dlatego zazwyczaj robię zakupy przez internet. Ubranka dla dzieci też kupuję online i wcale nie narzekam na zły rozmiar czy coś w tym stylu. Wystarczy znać wymiary dziecka i porównać je z tymi na stronie. Co do niepasujących do siebie ubrań to tutaj http://przymierzanko.pl/ubranka jest wirtualna przymierzalnia ubranek dla dzieci dzięki czemu istnieje możliwość przymierzenia ubranek na wirtualnego manekina i sprawdzenia czy będą ze sobą współgrały. Ja jak na razie nie korzystałam z tego ale przy najbliższych zakupach na pewno zestawię ze sobą kilka ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję w sieci - teraz to w zasadzie wszystko, od lodówki po buty, tylko jedzenia nie i ubrań dla siebie :-( niestety mam duzy rozmiar i ciężko kupić coś fajnego, ale dla dzieci, to kupuję wszystko, przede wszystkim ubrania. Można znaleźć super promocje oraz marki, których nie ma w sklepach. Wolę markowe ciuszki z certyfikatem... Co jeśli nie pasują - zwracam - ale jesli mam jakieś wątpliwości proszę o zmierzenie - dużo małych sklepów zrobi to szybko i bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobodziak
Wszystkie mamy (i przyszłe mamy), które nie mogą lub nie mają ochoty chodzić po sklepach w poszukiwaniu ubranek dla dzieci zapraszam do mojego sklepu: www.bobodziak.pl :) W sklepie sprzedawane są ubranka używane, ale bardzo dokładnie wcześniej oglądane (bez plam i dziur!). Przy każdym produkcie dokładny opis i zdjęcie. Myślę, że ciekawa alternatywa dla kupowania całych paczek/wyprawek na aukcjach. Tu można wybrać dokładnie to, co się chce ;) A w październiku dla zamówień powyżej 20 złotych przesyłka za darmo!! Tak więc odpadają koszty wysyłki :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna kupuje swoim małym ubranka na stronie allinside.pl i przyznam, że jestem bardzo zadowolona, gdyż ubranka są dobrej jakości. Fajnie wykończone, starannie a także tanie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.ono.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×