Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwen23

przechowywanie sukni-pytanie

Polecane posty

Cześć dziewczyny, kupiłam suknię ślubną tzn. na razie zaliczka. Suknia jest na mnie dobra z manekina wymaga tylko skrócenia. Na razie muszę znaleźć odpowiednie buty i dopiero później ,,pójdzie\" do pracowni. Oczywiście nie chcę, żeby inne panny młode ją przymierzały, tylko ta kobieta coś ściemnia. W sklepie nie ma warunków do przechowywania bo to mały sklep i moja suknia wisi dalej na manekine z tym, że z adnotacją, że jest zarezerwowana. W sumie w innych salonach też przymierzałam czyjeś. Tylko, że w innych ją oddają do czyszczenia a tutaj nie wiem. Także zamierzam wpłacić całość i wziąć ją. Tylko jak przechowywać?ponoć w bawełnianej poszwie. Czy nie zżółknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kiedy masz slub no i chyba jaki material ale przez kilka m-cy nic nie powinno jej sie stac. a co do reszty, to z mojej wycieczki po salonach wiem , ze takie modele "salonowe" czyli z manekina, i z przymiarek powinny byc odpowiednio odczyszczone oraz powinny posiadac odpowiednio nizsza cene niz te bezposrednio sprowadzane na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odp. Każda suknia jeśli na Ciebie pasuje taniej o 300 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie ja mierzyłam suknie to były w pokrowcach z tyłu był materiał z przodu taka grubsza folia w takim samym pokrowcu trzyma suknie moja siostra już z 6 lat i sukience nic się nie dzieje :) jak coś to podam Ci namiar na firmę która wykonuje takie pokrowce tyle że oni to robią na zamówienie dla firm więc nie wiem czy sprzedadzą jedną sztukę! albo idź z suknia do krawcowej i niech ona zobaczy co to za materiał sukni i podpowie jak przechowywać może coś Ci uszyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×