Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja tylko tak pytam

Jakie biuro podróży?????????????/

Polecane posty

A ja myślę, że Itaka nadal jednym z najlepszych biur jak widać po wynikach za mijający rok. Reklamę obecną mają fajną, super taka własna plaża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co zabrać
tui zdecydowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo mało
Na Kanarach byłam z Itaką było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie zielonej
jak to wyglada jak wykupuje wycieczke i lece samolotem. Czy biuro zajmuje sie takimi osobami na lotnisku i "prowadzi za rączkę" albo leci z nami ktoś z biura? Bo nigdy nie leciałam nigdzie i się boję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie zielonej
Bo jak leci większa ilość osób to na lotnisku jakoś się odnajdzie i zawsze ktoś w grupie będzie zorientowany( doświadczony). Ale może też być tak, że ktoś leci sam ( akurat z danego miasta więcej chętnych nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo mało
Jak jesteś na lotnisku to z danego biura jest zawsze ktos kto trzyma lizaka i pisze np Itaka i po wylądowaniu jest tak samo zaprowadzi cię lizak do autobusu i zawiezie do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie zielonej
ooo, no to świetnie. dzięki za informacje. bo bałam się jak to wygląda. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doswiadczonych w podrozowan
Bo skoro sie wypowiadacie to pewnie wiecie. bardziej opłaca się coś zarezerwować z duzym wyprzedzeniem czy czekac na jakąs ofertę last minute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Egipcie z Unity travel, najbardziej podobała mi się ich kompleksowa obsługa. Niczym nie trzeba się martwić, tylko myśleć o udanych Wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wrażenia? może coś więcej napiszesz? jak z organizacją i kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizacja bez zarzutu, nie było żadnych poślizgów z czasem. Miał być autokar i była autokar na czas :) Jeżeli chodzi o ilość gwiazdek w hotelu jaki zamawialiśmy to zgadzała się ze stanem faktycznym, nie było żadnych nie miłych niespodzianek. Znajomi byli tak zachwyceni ich obsługą, że wysyłają córkę na kolonie czy obóz jakiś. A ceny?? Jak to ceny, zmieniają się, ale za ten komfort podróży i profesjonalną obsługę zapłaciliśmy skromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) My planujemy z nimi jechać na wyspy kanaryjskie , w tej chwili co prawda jeszcze ofert nie mają, ale te który oglądałam wczesniej były świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z was zna biuro TRAMP z Gdyni. Organizuje naprawdę fajne wyjazdy zimowe na narty a latem wycieczki rowerowe dla tych bardziej aktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufaska
A ja bee free polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himalajka300
A ja mam dwa biura, z których usług zawsze korzystam. Rainbow Tours powierzam organizowanie wycieczek poza Europę, wylatywałam z nimi np. na Kubę, a od takich bliższych wypraw mam Bee Free. Tutaj to zazwyczaj z lastów korzystam, bo i tanio i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam i potwierdzam, zimowe wyjazdy mają świetne... latem jeszcze z nimi nie byłam, bo kondycja mi nie pozwala ;) ale z tego, co widziałam mają też świetne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży, wiec kiedy na mojego synka przyjdzie czas to moze z nimi go puszczę na kolonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić funclub- byłam już z nimi w Turcji, Bułgarii i Chorwacji, teraz jadę do Czarnogóry. Do tej pory żadnych niemiłych niespodzianek:) a ceny mają konkurencyjne w porównaniu z innymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooolecam
Alfa Star. Pół świata zwiedziłam z tym biurem. Nie mają wysokich cen wakacji, a są bardzo profesjonalni. Do każdych wakacji dostaniesz gratis wycieczkę po mieście, w którym jesteś, a po wycieczce pamiątki, wyloty ze wszystkich miast w Polsce w jednej cenie, wysoki standard autokarów na miejscu. W hotelu cały czas widzisz ich pracownika, nie ma problemu z kontaktem i uzyskaniem jakiejkolwiek pomocy, każdy odpowie na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak!
Bee Free. Jest solidne i niedrogie, byłam z nimi w Tunezji, a teraz zamierzam jechać do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borabora
Egipt z Bee Free mogę potwierdzić, że jest kapitalny, mają ciekawe i dobrze zorganizowane wycieczki fakultatywne. Turcję zamierzam zwiedzić w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilla'
A ja spokojnie mogę polecić Alfa Star. Byłam z nimi 2 raz i oba wyjazdy były super. Nie było żadnych sytuacji stresowych, rezydent był bardzo miły i pomógł nam wybrać bardzo fajne wycieczki fakultatywne. Jestem zadowolona z tego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil''
Tak, Alfa Star jest bardzo ok. Z reszta przed chwila przeczytałam artykuł, że teraz jest jednym z największych biur w Polsce. Ja byłam z nimi w zeszłym roku po raz pierwszy. Polecieliśmy do Egiptu żeby sobie przez tydzień wypocząć. Było na prawdę bardzo fajnie. w tym roku chyba zdecydujemy się na jakiś objazd. Mają bardzo ciekawy program Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
byłam z Alfa na objeździe Turcji. Bardzo fajna wycieczka. Ciekawe miejsca, piękne krajobrazy. Super. Polecam wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszorkowa
Ja byłam 2 razy z beefree w egipcie i wczasy udały się rewelacyjnie, bez żadnych problemów na miejscu z hitelami, rezydentami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokardeczkaX
W którą część Egiptu najlepiej wyjechać? Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRFTGYHUJ
Ja z całego serca odradzam TUI. Rezydentka się z nami nie skontaktowała przez cały okres pobytu w Turcji, zero jakichkolwiek informacji (widziałyśmy ją tylko przez krótki czas po przylocie). Mało tego, nawet nie wiedziałyśmy z koleżanką, kiedy nas z hotelu odbiorą. Już w połowie naszego pobytu byłyśmy zaniepokojone i przez internet pisałyśmy maile do TUI, aby nam chociaż podali info, kiedy ktoś nas odbierze, ale nikt do nas nie odpisał. W końcu musiałam dzwonić po kilka razy do Polski i pytać o to. Powiedziałam jaka jest sytuacja, a baba z TUI skomentowała, że to bardzo niedobrze, że rezydentka się z nami nie skontaktowała i że może tak być, że NA WŁASNY KOSZT MUSIMY DOJECHAĆ Z ALANYI DO ANTALYI na lotnisko (jakieś 2 godziny jazdy). W końcu jakoś to ogarnęli i zadzwonili do mnie, i powiedzieli, kiedy nas odbiorą. A pierwszego dnia to: -już na lotnisku były małe kłopoty, bo okazało się, że ktoś z TUI się pomylił przy rezerwacji biletów, i facet do mnie, gdzie moje dziecko, bo rzekomo miałam lecieć z dzieckiem; a ja wycieczkę wykupiłam razem z koleżanką; musiałam się tłumaczyć, że to jakaś pomyłka -na lotnisku w Antalyi okazało się, że naszego hotelu nie ma liście i rezydentka nie ma informacji, że my tam mamy być; w końcu zaczęła wołać jakichś Turków, coś tam wyjaśniać, oni gdzieś dzwonili, coś załatwiali, aż wreszcie kazali nam iść do konkretnego autobusu, po jakichś 40 minutach wyjaśniania sytuacji; -rezydentka w autobusie się przedstawiła i obiecała, że się z wszystkimi skontaktuje (sama żadnych namiarów na siebie nie dała), po czym, przy pierwszym, szybkim postoju się niepostrzeżenie ulotniła i tyle ją widziałyśmy; - tak się złożyło, że prawie wszyscy ludzie wysiedli w pewnych hotelu i zostało 4 innych, 2 staruszków wysiadło przy innym, a ja z koleżanką zostałyśmy same z tureckim kierowcą, który nie znał żadnych języków obcych i nie można się było z nim dogadać, i prawie nocą jeździłyśmy z nim po Alanyi, bo nie znał drogi i nie wiedział gdzie hotel jest; -gdybym nie dzwoniła do nich i im nie wygarnęła zaniedbań rezydentki, to na 100% nikt by po nas nie przyjechał i dopiero byśmy miały kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRFTGYHUJ
A sam hotel też był przereklamowany. Niby taki super, ale wcale taki nie był. Np. rzekomo miało być czysto itd, a wcale tak nie było. Ręczniki zmieniali co 3 dni a i przed zmianą i po zmianie, były niedoprane, ze śladami plam. Sprzątaczki jedynie co robiły to dawały papier toaletowy i wyrzucały z kosza na śmieci, ale tylko z łazienki oraz ścieliły po swojemu łóżka. Na cały tydzień pobytu położono tyko 1 małe, hotelowe mydełko. I przez cały tydzień, sprzątaczki ani razu nie zajrzały do kosza na śmieci w 'kuchni'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simmika
Jeśli chcecie spędzić wczasy w Egipcie to moim zdaniem najlepiej wybrać miejscowość Hurghada. Byłam tam w ubiegłym roku na wakacjach z biurem podróży bee free. Mieszkałam w pięciogwiazdkowym hotelu Al Nabila Grand Makadi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertosso
Ja byłam w Hurghadzie w hotelu AQUA FUN i tez bylo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik45
Egipt jest super. Byłem w tym kraju na wycieczce Egipt wzdłuż Nilu dla wygodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×