Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja tylko tak pytam

Jakie biuro podróży?????????????/

Polecane posty

Gość jhwd
zalezy gdzie chcesz jechac, niektore biura specjalizuja sie w wybranych krajach tylko. bylam ostatnio w turcji z wezyra i wszystko bylo ok, maja na miejscu z 20-stu rezydentow, autokary etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaplastikowymbadziewie
sindbad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecammm
A z mojego doświadczenia tylko TUI. Fakt ceny nie są najniższe, ale z nimi nigdy nie miałam zadnych przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhwd
egipt to nie wiem... na wyspach kanarysjkich bylam z ecco holiday, lecz to bylo jakies 5 lat temu wiec niewiele pamietam. zalezy czego oczekujesz od takiego biura. jesli np. chcesz miec obsluge polskiego rezydenta to jest ona zapewniona w wiekszosci wypadkow, z reszta jest na pewno cos o tym w katalogu. poza tym mozesz o wszystko wypytywac pania z biura podrozy- przynajmniej w moim moge zadawac milion glupich pytan a ona z anielska cierpliwoscia dzwoni do operatora, byelby tylko u niej wykupic wycieczke... ostatnio tez przekonalam sie do zalatwiania przez internet, sprobuj, no chyba, ze np. nigdy nie bylas na lotnisku i w ogole to wtedy lepiej klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhwd
a jak bedziesz wybierac hotel to najlepiej jakis z lancucha, np. na kanarach z RIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhwd no właśnie nie byłam na lotnisku i ogólnie jestem w tych sprawach "zielona" szukam raczej ofert wypoczynkowej , tydzień lenistwa , wycieczki nie są konieczne. widziałam ofertę last minute w ITACE :Wyspy Kanaryjskie , all inclusive za 1700zł ale słyszałam że biuro nie nalezy do tych najlepszych więc wolę podpytać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhwd
nigdy nie podrozowalam z itaka, wiec nie bede ci radzic. jesli jestes zielona to zalatwiaj wycieczke w normalnym biurze podrozy... jesli chodzi o last minute, to rzeczywiscie czasem zdarzaja sie dobre oferty ale czasem wykupujesz last minute, np. hotel 5* a ladujesz w 3* ... oczywiscie to nie regula, ale cie przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buhahahaha
omijaj szerokim łukiem Exim'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa Star, Rainbow Tours, Scan Holiday, Exim Tours, Sun Fun, TUI, Sky Club, Neckermann - te są ok Omijaj : Triada, Kopernik Neutralne, czyli uda sie lub nie, np.: Itaka, Ecco Holiday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że Itaka cieszy się naprawdę dużym zaufaniem. to biuro z tradycją, 21 lat na rynku. Rezerwacja on-line w 100% i kompletne ceny, co często wkurza w innych biurach podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam Itakę, spotkałam kilka negatywnych opinii, ale w porównaniu z pozytywnymi było ich na prawdę niewiele, więc może po prostu ludzie mieli pecha lub za wielkie oczekiwania ;)Ja jestem zadowolona i czekam na letnie katalogi, wie ktoś kiedy wyjdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halołinowe gnojakii
ja odradzam Triade, polecam Itake, Alfa star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądam nowe katalogi, moim zdaniem spisali się całkiem nieźle, kilka nowych kierunków i hoteli w ofercie, ceny całkiem przystępne, niezłe wycieczki objazdowe... a jakie wy macie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam itake
bylam z nimi na fuerteventurze, majorce i turcji a w nastepnym roku wybieram sie teneryfe nie mam na co narzekac bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę takich wojaży. ja mam nadzieję, że w tym roku zrobimy wszystko i gdzieś wyjedziemy na wakacje marzeń. dobrze słyszeć że Itaka to dobry wybór bo ja też mam ich katalogi i teraz nie wiek jaki kierunek wybrać. Teneryfa też mnie ciekawi... bardzo bym chciala tam pojechać w nowym katalogu cena 2390zł termin październikowy, co mnie odpowiada. hotel 4 gwiazdki. a teraz jeszcze jest obniżka do 40% więc chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfsdfsdgfd
polecam jak najbardziej tui , bylismy teraz z mezem na krecie i jestesmy bardzo zadowoleni z obsługą, jako jedyni ( w hotelu byli ludzie z roznych biur) nie musielismy płacic pieniedzy lekarzowi ( męza ugryz pajak i całą reka mu spuchła) - inni pomimo ubezpieczenia musieli zagranica wydac pieniadze by pozniej je w polsce odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to
wszystkie bardziej znane, choć i te bywają zadłużone. osobiście byłam z triadą, sky club i alfa star. było okej, dużo zależy od hotelu. ; ) myślę, że jeżeli masz wybór między tui za 1500, a itaką za 1100, to jedź z itaką. ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam takie wrażenie że Itaka ma bardzo konkurencyjne ceny na nowy sezon. katalogów w sumie 5 sztuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ile dni ta teneryfa w Itace? obniżka 40% jest od tej ceny? czy to już cena po rabacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie ma znaczenia
oferta jest ta sam, tylko sprzedawana w innej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie ma znaczenia
rozne biura sprzedaja ten sam hotel, to samo wyżywienie, ten sam przelot a rezydent? do czego wam jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona999.
polecam Triade , bylam na objazdowce tunezja+ libia bylo idealnie, moje najlepsze wakacje , przewodnik byl najlepszym na jakiego kiedykolwiek trafilam a podrozuje sporo , ponadto polecam Rainbow tours -bylam z nimi w egipcie i tez generalnie bez wiekszych zastrzezen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś zainteresowany ofertą Itaki to ponoć do 31 stycznia mają sporą ofertę zniżkową. w każdą stronę świata i wczasy i wakacje. http://l.pl/glc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×