Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja tylko tak pytam

Jakie biuro podróży?????????????/

Polecane posty

Gość ja z biur nie korzystam
podróżuję tylko indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie korzystasz? Wydaje mi się, że z uroków wielu miejsc na świecie lepiej można skorzystać z biurem podróży niż samemu. Jednak każda wycieczka ma swój plan, a realizacja obowiązkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet rozumiem, bo jak nie miałam dziecka to też lubiłam planować wszystko i jeździć na własną rękę, ale teraz po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie wolę jechać na pewniaka, gdzie mam sprawdzony hotel, wszystko dopięte na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jakość biura podróży sprawdza się w sytuacji, kiedy coś się zaczyna dziać. Bo jeżeli jedziemy na miejsce, spędzamy tam tydzień/dwa i wracamy, to biuro podróży niespecjalnie ma tu znaczenie. warto poszukać po różnych biurach, bo często ceny w tych samych hotelach są różne. Np. w Egipcie Traida miała w tym samym hotelu drożej o 200 zł niż Alfa Star. Alfa Star ma w Egipcie miejscowych rezydentów, biegle mówiących po polsku (chyba że coś się zmieniło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz do Egiptu chyba mało kto jest odważny się wybrać. ale fakt, oferty nadal bardzo atrakcyjne. Choć widziałam, że w Itace LAst minute głównie dotyczą Hiszpanii, czy Grecji. Ceny naprawdę mocno atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sumie
lepiej wybrac biuro ktore specjalizuje sie w jakims kierunku czy takie co ma wszystko w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna pora siedze na forum
no moje to w takim, ktore sie specjalizuje. wtedy przyklada szczegolna starannosc do swoich desynacji, bo ma tylko je i one pozwalaja mu przetrwac - wiec musza dbac o swoje cele i zadowolenie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez biuro nie jadę
tylko własny pomysł i realizacja , taniej i ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferty biur
są dobre dla wystraszonych emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorczyca z makiem
może babkitravel ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku raczej nie damy rady ale znajomi wykupili sobie fajne wczasy w Itace, skorzystali z wyprzedaży. wiem, że mozna już kupić coś na czas zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta zimowa jest już u nich w sprzedaży, nawet do końca czerwca sa rabaty do 50% i gwarancja niezmienności ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijan
Polecam Chorwacje albo Bułgarie... w miare tanie miejsca gdzie mozna jeszcze odpoczac od tlumow turystow jak np w Hiszpanii. Jezeli szukasz ofert to rozejrzyj sie po internecie za jakimis mniejszymi biurami. Osobiscie polecam viator.pl, bylem w tym roku i sie nie zwiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijan
Polecam Chorwacje albo Bułgarie... w miare tanie miejsca gdzie mozna jeszcze odpoczac od tlumow turystow jak np w Hiszpanii. Jezeli szukasz ofert to rozejrzyj sie po internecie za jakimis mniejszymi biurami. Osobiscie polecam viator.pl, bylem w tym roku i sie nie zwiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę bardziej sprawdzone i duże biura podróży. w Takiej Itace można było ostatnio trafić ofertę wczasów w Bułgarii za 799zł a takie ceny trafiają się tam bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
Uwielbiam Skandynawię, jednak o tej porze roku można się niemile rozczarować. Z Itaki teraz Bułgarii nie widzę ale są Włochy i Chorwacja w podobnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej można się tam spodziewać pogody w październiku? warto jeszcze jechać? Może lepiej wziąć pod uwagę Egipt czy jakis iny kraj afrykański?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bułgarii jeszcze w listopadzie ponoć ciepło jest, zatem o pogodę październikową myślę, że tym bardziej nie należy się martwić. Pozostaje tylko polować na oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie sa ceny mniej więcej takich wczasów w Bułgarii? nigdy nie byłam... ale nie powiem że nie marzę.. Chorwacja i Bułgaria to takie dwa kierunki które chciałabym poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
z tego co widzę warto zaglądać do nich i śledzić oferty last minute! naprawdę ciekawe i przystępne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystam z biur podróży. Wolę na podstawie opinii innych znajdować jakieś fajne miejsca. Tak zainteresował mnie hotel Głęboczek ze spa i winoterapią... To musi być szalenie relaksujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan brzmi bardzo ciekawie ;) zastanawiałam się, co tam można robić o tej porze roku, ale kawa w kawiarni z widokiem na piękne miejsca i zwiedzanie mnie przekonuje w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk89
Zalecam Polskie Biuro Podrozy (PBP) Olsztyn. Dobra organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do Skandynawii.. to zalezy od tego, czego sie oczekuje. ja osobiscie jestem fanka Skandynawii niezaleznie od pory roku :) a Unity jest naprawde w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×