Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja tylko tak pytam

Jakie biuro podróży?????????????/

Polecane posty

Gość Marrtynna
Fajne wakacje spędziłam w tym roku z narzeczonym w Turcji Egejskiej w hotelu Altinsaray. Skorzystaliśmy z oferty last minute w RT. Hotel ogólnie bardzo ładny z rewelacyjnym dziedzińcem, widok na zatokę wręcz zachwyca. Polecam korzystanie z życia nocnego Kusadasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzza27dnijade
Ja podrozuje tylko sama. wyspy kanaryhsjie, turcja, azja Za miesiac brazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienna2
Pierwszy raz w tym roku skorzystałam z usług touroperatora Rainbow Tours i szczerze jestem zachwycona kompetentnym podejściem do klienta, przed wyjazdem do Tunezji dowiedziałam się o tym jak należy się tam zachować i na co uważać. Hotel był przepiękny i było dobre jedzenie, czego się bardzo obawiałam, ponieważ jestem dość wybredna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
a itaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_85
Z itaką nigdy nie podróżowałam, ale z rainbow byłam dwa razy na wczasach. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Nie było żadnych opóźnień. W tym roku byłam z Egipcie z bee free. Wybrałam to biuro podróży, ponieważ należy do grupy kapitałowej rainbow, więc uznałam, że można im zaufać. Wczasy w Egipcie uważam za bardzo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya...
Ja z kolei byłam z Alfa Starem w Tunezji. Wszystko fajnie zorganizowane, rezydent miły, zero problemów. Hotel taki jak w katalogu, ładny, czyste pokoje, dobre jedzenie. Z pewnością jeszcze z nimi polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów się narażę! alfa nie polecam! kilkanaście razy z itaką, wszystko super, ale dodam ,że to odległe krainy..raczej sam przelot, hotel i zwiedzanie nawłasną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracek90
Ja ze swojej strony polecam ci sprawdzić tutaj. Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o wczasach w Egipcie. Ponadto będziesz mogła od razu znaleźć najlepszą dla siebie ofertę. http://www.odlotwakacje.pl/p,wczasy-w-Egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooka
Ja ze swojej strony polecam Alfa Star. Zajmują się głównie wyjazdami do Egiptu, ale maja tez i inne fajne kierunki. Byłam z nimi już kilka razy i zawsze wszystko super było zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannadygotka
ja też na Alfę nie moge narzekać. byłam już z nimi kilka razy i nie miałam żadnych problemów. ani z hotelem ani z przelotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikya
Rainbow Tours - zwłaszcza na dalsze podróże objazdowe. Spisują się naprawdę dobrze, pod względem programu wycieczki, pilotów, hoteli, transferów gawiedzi z lotniska i na lotnisko itp. Trzymają się też planu, nie ma żadnego skracania wycieczek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nioska
Kilka razy już latalam z biurem Itaka i bylam bardzo zadowolona. Co jak co, ale sprawdzało się wszystko co bylo obiecane. Mogłam mieć pewność, że wszystko pójdzie tak jak powinno. Teraz na te wakacje upatrzyłam sobie Maroko u nich w Last Minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałka
Stanowczo trzeba dopisac Unity Line. Organizują cudowne wycieczki promem do Szwecji. Masa atrakcji i co najważniejsze koszt niewielki. Sam prom imponujący, a w Szwecji ogrom zwiedzania, że na pewno wrócimy tam jeszcze żeby móc zobaczyć wszystko to czego teraz nie zdazyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathleen
Nazwę znam, ale nigdy nie korzystałam. Można gdzieś obejrzeć katalog online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnawa
Polecam wczasy rodzinne z Rainbow Tours w prowadzonym przez nich figloklubie :) w róznych hotelach mozna ich spotkac, my akurat bylismy w Jaz Aquamarine w Egipcie. Animatorzy to pedagodzy z powołania, dzieci zachwycone, rodzice trochę odciążeni i wszyscy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś polecałam TUI, ale teraz po kilku wyjazdach widzę, że bardzo pogorszyła się jakość obsługi. Zaczęłam kupować wycieczki z wylotami z Niemiec, bo z Poznania do Berlina nie mam za daleko. Najczęściej korzystam z usług biur www.el-mundo.pl i www.bonvoyage.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Itaka, cóż, najbardziej zaufane polskie biuro podróży. Dużo kierunków, Last Minute w sensownych cenach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punio
Ja podróżuję tylko z Itaką, w sumie z tym biurem poleciałam pierwszy raz na Teneryfę i tak już zostało. Wszystko odbywa się planowo, rezydenci są bardzo mili i profesjonalnie podchodzą do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowam
Ja jeżdże głównie z Rainbow Tours. Generalnie to tez trochę kwestia przywiązania do marki, nie przecze, że Itaka, TUI czy Neckermann są złe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrska
Też latam z Itaką już od paru ładnych lat i nigdy nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosterezka
My razem z mężem natomiast często lataliśmy sami. Głównie dlatego,że wybieraliśmy kierunki europejskie, które jak wiadomo są bezpieczne i łatwo jest jednak coś ciekawego zorganizować. Na początku tego roku jednak postanowliśmy wybrać się gdzieś dalej i o ile na początku również mieliśmy myśli aby zabrać się sami to jednak skorzystaliśmy z biura podrózy. Konkretnie Memories: http://www.memories.pl/ - tutaj jest ich strona. Bardzo dobrze zrobiliśmy ponieważ Indonezja, do której polecieliśmy to zupełnie inna kultura, inny język tak więc nie wiem czy byśmy sobie sami poradzili. A tak wszystko zostało zorganizowane przez biuro, na wysoki standard. Noclegi super. Wiele zwiedzaliśmy ale również był czas na spokojne wylegiwanie się na plaży. Tak więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.traveliada.pl/ - mój faworyt od lat! :) Bardzo szanuję to biuro i sobie chwale, no nigdy mnie nie zawiedli, z żoną korzystamy już 6 raz w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ITAKA Dwa razy leciałam z ITAKI i wszystko było bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako pracownik biura podróży mówię wam stanowcze nie dla korzystania z takich biur. U nas to wygląda tak, że tanie bilety lotnicze wykupujemy na portalach typu eloty.pl a potem naliczamy dużą marżę. Także lepiej samemu sobie organizować wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanida
ja jestem zadowolona z coral Travel, wyjazdy sa bardzo udane, bezpieczne i przede wszystkim wszystko jest dobrze zorganizowane. ja jeżdżę z nimi od paru sezonów i ani razu nie przytrafiła mi sie okazja do narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gi28

Hmm, a może zainteresuje Cię oferta www.bpwesley.pl? Ja uważam, że mają fajne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekos

Przede wszystkim takie, którego nie ma w KRD. Poza tym patrz na opinie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dembi

Wakacje za pasem i ja wyjeżdżam z Coral Travel - pod koniec sierpnia do Grecji. Bardzo fajną ofertę znalazłam, w dobrej cenie, pełna organizacja. Myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×