Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karunia80

Zarządzanie personelem - gdzie można po tym pracowac?

Polecane posty

Gość karunia80

Właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej W Krakowie na kierunku zarządzanie personelem. I tak się zastanawiam właściwie to gdzie można szukać pracy po takim kierunku? Czy to jest to samo co Zarządzanie Zasobami Ludzkimi? Z wykształcenia jestem pedagogiem (niestety bez powołania ) dlatego chcę się jakoś przekwalifikować. Proszę o rade gdyż nie chce skończyć kolejnego kierunku po którym tylko bedę mieć świadectwo, dyplom i zero perspektyw. Mam ju oprócz studiów magisterskich dwa kierunki podyplomowych (z zakresu szkolnictwa, oświaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychahaha
szczerze? moim zdaniem bez dośw to i tak nie ma sensu,a na praktyki studenckie w tym kierunku juz sobie nie możesz pozwolić :-( A co robisz teraz? pracujesz czy coś kończysz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karunia80
mam 29 od dwóch lat pracuje w szkole ale to zupełnie nie dla mnie:( Wcześniej przez parę lat pracowałam w sklepach w Galerii wtym trzy lata byłam tam kierowniczką. A potem mnie cos podkusiło i poszłam do pracy w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychahaha
Karunia 80 moim zdaniem: szkoda Twoich pieniążków i czasu. można pracować np. w agencjach hr, ale pomyśl: ilu studentów corocznie ma tam praktyki i ilu kończy studia mając specjalizację z ZZL, a nie tylko podyplomowe? masz przecież 3letnie dosw w kierowaniu zespołem, więc po co Ci teoria? pomyśl czy warto.. ps a ja własnie jestem ciekawa jak to jest ze szkołą. Nie mogłam uczyć, bo musialabym ukończyć2letnie pedagogiczne, ponieważ nie miałam tego w programie studiów. Ale nawet jeśli to skonczę, to mogę uczyć tylko mojego kierunku, czy jeszcze innych przedmiotów? jakim cudem student ostatniego roku informatyki może uczyć fizyki? - to jakaś paranoja;P Może Ty mi to rozjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×