Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukniakuzynkidlamnie

czy ta sukienka jest ładna? pomóżcie w decyzji proszę

Polecane posty

Gość sukniakuzynkidlamnie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77e6e7ae61b9b2b3.html czy taka sukienka jest ładna? mam możliwość dostania tej sukienki i zastanawiam się czy warto? moja kuzynka daje mi ją za darmo, ale ona miała ślub 3 lata temu :( rozmairem na mnie pasuje, i nawet pomijam fakt , że mogą zdarzyć się osoby które widziały Ewe w tej sukience i teraz mnei ale... podoba się mnie ta suknia, generalnie taki styl, tylko nie jestem pzrekonana czy to właściwy kierunek, co sądzicie? jest ładna? może być też na moim slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.2.o
ja bym takiej nie chciała nawet za drmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
o jej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde okropna
boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie sie widac nie podoba
bo pytasz nas o zdanie:D nie bierz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna ta sukienka
nie wzięłabym jej nawet :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukniakuzynkidlamnie na forum głównie dziewczyny oceniaja sukienki z najnowszych kolekcji, dlatego komentarze takie nieprzychylne. Sukienka pewnie te kilka lat temu była modna, dzisiaj moda jest inna. I tak wkoło Macieju :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde okropna
w ogole nie podkresla talii.zebym to zalozyla chyba by musieli mi doplacic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee
dziewczyna nie wygląda w niej dobrze,mało kobieco,jakby w ogóle biustu nie miała.Suknie ogólnie jest nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
ladna,taka skromna-powiedzmy ale jesli obawiasz sie ze ktos moze dostrzec,ze to po kuzynce to w pasmanterii mozna dostac rozne kwiatki,ozdoby itp wiec mozna kilka takich kupic i ja troche odmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjfgjfjghj
szczerze- jest brzydka i to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee
i wygląda jakby była za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde okropna
nie obchodzi mnie to czy po kuzynce czy po babce kroj tej sukni jest tak fatalny ze naprawde oczy bola od patrzenia moja matka prawie 30lat temu miala ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze faktycznie iśc z tym do krawca, może ją jakoś odświeży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniakuzynkidlamnie
no cóż teraz to mnie załamałyście :/ mnie się taki krój podoba, nie chcę żadnych ozdób :/ ale skoro jest taka okropna :/ a macie coś "na topie" ale gładkiego prostego do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27_dg
tak jak wyzej z tym ze jakbym sie zdecydowala ja wziac to raczej poszlabym do krawcowej by zrobila spodnicze i uszyla gorset bo raczej teraz takie modne gorset wyjdzie taniej jak kupno nowej sukni wiec chyba sie oplaca a rodzinka nie zorientuje sie ze to po kuzynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde okropna
rob jak chcesz,skoro ci sie podoba to spoko,ale troche obciach jak ktos sobie przypomni i pomysli: nawet na wlasny jedyny slub sobie sukni nie mogla kupic tymbardziej jak ktos zbiera zdjecia to sie kapnie a tak w ogole to twoja kuzynka brzydko wyglada w tej sukni. a 3lata to nie jest niewiadomo ile lat zeby mowic ze wtedy nie bylo innych ciekawszych krojow/kroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__
wszystkie tylko krytyka.... Autorko suknia jest skromna, łatwa do pewnych przeróbek (delikatne aplikacje naszyć, przerobić nieco tak by akcentowała biust i talię) i moze być;) Tylko bukiet jakiś wyrażny i juz .............. a gdyby tak naszyć perełki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniakuzynkidlamnie
onaaaaaaaaaa ta sukeinka z tego linku ma zdobienia, a mnie się zdobienia nie podobają, poza tym bez ramion, a ja nie umiem chodzić w czymś co się trzyma tylko na biuście, bałabym się tak iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniakuzynkidlamnie
ta sukienka od mojej kuzynki ma dopinany tren, ale ja go nie chcę, on ma jakieś haftki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukniakuzynkidlamnie jak się Tobie podoba to w zasadzie nie ma o czym mówić :-). Ja tez szukałam sukienki skromnej i prostej i mi się to udało. Za przystępną cenę. ja nie umiem chodzić w czymś co się trzyma tylko na biuście, bałabym się tak iść do wielu modeli sukienek można doszyć ramiączką/ramiączko, może być dopinany karczek. Na pewno znajdziesz cos co nie musi trzymac sie tylko na samym biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Jak masz kogoś kto by Ci ją poprawił to bierz, na Niej wygląda jak za duża na Nią ,jak by była bardziej dopasowana to lepiej by wyglądała.Tą górę można obszyć jakimiś perełkami i może jeszcze z niej niewielkim kosztem zrobić ładną suknię, i może goście nie domyślą się że to ta sama sukienka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko tobie wyraznie sie ta suknia podoba, dla mnie jest ona brzydka i napewno mało kobieca dotego zle dobrany rozmiar, sukienka zamiast ladnie przylegac, wisi na twojej kuzynce... ktos tu mówi ze teraz modna jest gorset ze spodnicą, gorset ze spodnicą był modny kilka lat temu teraz najmodniejsze jednoczesciowe sukienki i chyba najwygodniejsze tak jak lempira mówila jesli wydaje ci sie ze nie dasz rady w sukience bez ramiączek to mozna zawsze doszyc ramiączka... w wielu sukienkach jest tez taka gumeczka która sie zapina i ona podtrzymuje biust do tego jesli z tylu jest wiązanie i ktoś dobrze zawiąrze cie to biust nie powinien wypasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniakuzynkidlamnie
hmm przerobic.. wlasnie się zastanawiam co wniej zmienić, na mnie ona lepiej leży bo ja jestem wyższa i chudsza, moja kuzynka ma 158cm wzrostu a waży tyle co ja i jej ta sukienka się spierała na brzuchu.... wtedy miała jeszcze brzuch po ciazy .. mysle że będzie dobra, jednym się podoba, innym nie :) ja przeglądałam dziś na stronach www suknie z salonów ślubnych i kurde żadna mi się nie podoba, bo jak jest skromna prosta to ma jakieś ozdóbki, naszywki, hafty itd.. albo zaś bez ramion itd... ja mam problem bo mimo, że mam już 31 lat to nigdy nie chodziłam w sukience, zawsze w spodniach i trudno mi wogóle założyć sukienke :/ a wogóle jest mozliwe kupno sukienki w sklepie do 500zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdvbsrb
odcięłabym rękawki i u krawcowej dopasowała do talii bardziej, ale rzaden kokos :P na allegro możesz kupić tanio sukienke i jest duży wybór. Tutaj tez widziałam jest topik gdzie dziewczyny sprzedają swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle jest mozliwe kupno sukienki w sklepie do 500zl? Juz dzisiaj pisałam na innym topicu o tym. Zdarza się, że mają jeszcze w sklepach ostanie modele z kolekcji z ubiegłego roku. I juz ich nie szyją na zamówienie, ale można kupić ten model ktory zostal- przeceniony. Oczywiscie trzeba sie liczyc z tym ze sukienki były \"uzytkowane\" przez rok w salonie czyli przymierzane i pewnie wrocily od czyszczenia, ale te skromne proste modele są tanie. Przymierzalam w Poznaniu w salonie Nicole- niektore od 400 zl. A nowe w tym samym skepie za 5400 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×