Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andreaassss29

miała być randka a było sikanie,wstyd i zniechęcenie

Polecane posty

Gość andreaassss29

takie jestescie że nie mozecie sie przd spotkaniem załatwić i lub robić to dyskretniej to była 1 randka a mnei zraziłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sikamy na okrągło
zwłaszcza sikamy ciepłym oczem na takich palantów, którzy udają, że nie sikają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sikamy na okrągło
mmmoczem oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
ona cię po prostu O L A ł A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
sikałą przy mnie tzn obok w miejscu publiczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
mze dla niektórych afiszowanie sie z badz co badz intymna czynnoscia szczególnie przy nowo poznanej osobie to norma ale nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
że cooo? w miejscu publicznym :D opisz nam sytuację całą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
aż strach pomślec co by zrobiła na drugiej randce....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
na drugiej randce by stękała i robiła coś grubszego pewnie :D sorry no ale to jest zabawne, aż boki zrywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
szlismy z kawairni ona mówi w pewnej chwili "ale mi się lać chce" kazała potrzymać torebkę i sikała na chodniku koło latarni ale nie było ciemno.Tak jak lump albo dziecko chce sikac to musi tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
a chwile wczesniej bylismy w kawiarni tam były ubikacje jeszcze gdyby była pijana lub wypiłą choć piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
zniechęciłą mnie tym z pozoru naturalną czynnościa ale bez wyczucia jednak trzeba miec troche logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeh/.
wcale ci sie nie dziwie, co za dziewucha! spotkasz sie z nia jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeh/.
dala ci torebke to pewnie nawet sie nie podtarla:P a feeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moj Boże:)))) Najwyrazniej trafiłeś na osobę, która w dość swobodny sposób podchodzi do tych spraw... haha Poszukaj raczej kogoś, kto ma wzorce zachowań bardziej zbliżone do Twoich, a tej pani grzecznie podziękuj. Mam nadzieję, ze w przyszłości losnie narazi Cię juz na sytuacje związane np z defekującymi na Twoich oczach kobietami:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydaje że laska
chciała się po prostu pozbyć delikwenta choć trzeba przyznać - oryginalny i śmiały sposób ja bym dajmy na to wolała spierdolić przez okno w kiblu w kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
wiec sie nie dziwcie a juz pusciła dzwonka mi przed chwila od spotkania mineło 3 godz i juz pare dzwonków było ona ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjakjakjaks
Dobre :D ale Ci się trafiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
nie jest to smieszne dla mnie ani troche co ciekawe poznałem ją przez kolege znajomy mój podał mi jej nr ze fajna dziewczyna i szuka na stałe chłopaka ja mam juz dość bo on ma raczej swobodne zachowanie widac ze sie czuje pewnie w mojej obecnosci raczej jakbysmy sie juz bardzo długo znali.Krepujace dla mnie to było jak cholera wszytko jej było widac przy sikaniu rzucała sie w oczy żenada na maksa.cholera wie jak moze mnei ośmieszyc w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjakjakjaks
Ona ma Ciebie ośmieszyć ?? O czym Ty w ogóle mówisz ?? Czy to Ty sikałeś pod latarnią ukazując swoje intymne miejsca nowo poznanemu mężczyźnie :o ?? Jeśli nawet masz takie luźne towarzystwo, to jaki w tym powód żeby Ciebie wyśmiewali. Skąd mogą wiedzieć, że to akurat przez to wydarzenie nie chcesz się już z nią spotkać ?? Zresztą nie jesteś już podlotkiem więc nie widzę sensu udawać przed znajomymi, że wszystko co im pasuje pasuje też Tobie. Co do dziewczyny...na pewno dla wielu to nie byłby żadne problem. Jeju jesteśmy różni każdemu podoba się co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
miałem na mysli że jakbym się z nią znowu spotkał to nigdy bym nei był pewno czy np taka osoba w towarzystwie nie popełni jakiejś wiekszej gafy różne są osoby niektórzy to naprawde nei maja wyczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
ale na tej randce jeszcze parę rzeczy nie spodobało mis ie specjalnie miedzy innymi:brzydko jadła(szybko,łapczywie rece zamiast do serwetki do obrusa obtarła),ubrała sie w bardzo wyskie szpilki,króciutka spodniczke-to nic Ale ciągle jęczała ze jej niewygodnie w tym ze ja szpilki uwieraja podciagałą za kusa spódniczkę i zagladała do luster czy wszytko jest OK.Bardzo dużo mówiła dla niektórych to jest super dla mnei jak na raz za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjakjakjaks
Tak jak sam napisałeś - niektórym by to nie przeszkadzało. Tobie to nie odpowiada więc po co ciągle to roztrząsać - było minęło. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaassss29
ale ona nadal dzwoni sama i co jej poweidziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz ją sikać na stojąco
albo poderwij sobie tranwescytę mamisynku poyebany. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×