Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ot i napisałem

Praca w domu - co myślicie ??

Polecane posty

Gość Ot i napisałem

Witam udało mi się dostać pracę w firmie programistycznej i szef tej firmy dał mi możliwość wyboru pracy w domu lub siedzibie firmie. Jak myślicie co lepiej wybrać pracę w domu czy w siedzibie firmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałem okazji bo inny fach
Rewelacja ! W tym przyszłość! Inne kraje mają "telepracę" na poziomie 10-20 procent! U nas jeszcze się za dobrze nie kojarzy, ale to super sprawa! Ja bym się na twoim miejscu cieszył taką możliwością :) Dobra "tele" jest o niebo lepsza od "stacjonarnej". Nie wiem i nie rozumiem w ogóle, dlaczego się zastanawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz pracę w domu...
nawet się nie zastanawiaj jęśli masz taką możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot i napisałem
Ja się boje takiej pracy, bo ile można siedzieć w domu ? a tak to będzie kontakt z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałem okazji bo inny
Nie nadajesz się... Oby szef się o tym nie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w domu ma wiele plusów ale i minusów bo nic nie jest idealne. Plusy są takie : że pracujesz w zaciszu własnego domu, nie tracisz czasu na dojazdy do pracy nie wspominając już o kosztach, w międzyczasie jak jesteś w domu możesz zrobić wiele innych rzeczy których będąc w pracy nie mogłabyś zrobić. Minusy są takie że brak kontaktu z innymi pracownikami (chociaż możesz sobie w przerwie pogadać na GG + włączyć swoją ulubioną muzyczkę), minusem jest też to że mogłabyś się nie kontrolować - więc potrzeba dużo samodyscypliny... po prostu mogłabyś mieć za mało motywacji i to że jesteś w domu (swoboda) mogłoby Cię to rozpraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, chyba największy minus - praca w domu rozleniwia, inne rzeczy odciągają uwagę. Jeśli masz problem z zaprowadzeniem dyscypliny, lepiej będzie jeździć do firmy, bo marnie skończysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w domu i przyznam szczerzę że już trochę wariuję :) ale ma to swoje plusy oczywiście, można się spiąć i wszystko szybko zrobić a potem mieć czas dla siebie! i to jest duży plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaJ
Niezłym sposobem poszukiwania pracy w domu jest zarejestrowanie się na portalach typu aukcje pracy czy giełdy zleceń. Posiadając dostęp do Internetu potencjalny zleceniobiorca może liczyć na zapytania/ oferty od wielu zleceniodawców poszukujących osoby o określonym profilu i popartym przykładami doświadczeniu w wykonywaniu prac o konkretnym charakterze. Co więcej, na portalu można znacznie rozszerzyć swoje CV, nawet o zdjęcia czy „wideoklipy nie ponosząc dodatkowych kosztów (lub niewielkie, zależnie od portalu) z tytułu wzrostu objętości ogłoszenia. Trzeba się jednak dobrze zastanowić co się chce i przede wszystkim potrafi dobrze robić zanim odpowie się na takie ogłoszenie o pracę. Źródło: http://www.praca5.pl/praca-w-domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajna stronke zeby dorobic. Logujesz sie wpisujac tylko login i haslo. Polecasz innym linki np. doladowania telefonu, bony zakupowe itp. Za to dostajesz kase od 4-8zł. W tydzien udalo mi sie zarobic 150zł. Firma wyplacalna https://subkiller.pl/?p=Ilona12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace zdalne moim zdaniem są fajniejsze :) Ja tak robie, bo pracuje w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/ i mam więcej czasu na resztę obowiązków :) Nie tracę czasu a dojazdy itp. Wygodniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaję że to dobra opcja jeśli np ma się bardzo mało czasu a chce sie jeszcze coś dorobić. Ja pracuje w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Bardzo mi jest wygodnie tak pracować, bo mam czas na inne obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
SUBKILLER Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala ci wytrwać. Dlatego pośpiesz się zmotywuj i zarabiaj pieniądze razem z subkiller.pl >>> https://subkiller.pl/?p=rufus8 Zalety naszego programu partnerskiego * Unikalne programy partnerskie Premium i Sub SMS * Znakomita skuteczność programów partnerskich * Szybkie wypłaty bez prowizji * Możliwość edycji programów pod względem graficznym * 11% od poleconych * Dobry kontakt z administratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11% od poleconych, czyli każdy dostanie 11% tego, co wpłaci wam namówiony przez niego naiwny idiota :P ? Ale pod warunkiem, że sam wcześniej będzie takim idiotą, że wpłaci wam 100% kasy licząc na zyski :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle, że facetowi dobrze robi rano się ogolić, ubrać i pójść między ludzi. Mój mąż jakiś czas pracował tylko zdalnie i rozmamłał sie wtedy całkowicie. stanął do pionu, gdy wrócił do pracy w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny ciekawy program partnerski z kategorii zdrowie i uroda. Co ciekawe oferuje dosyć wąską i wyselekcjonowaną grupę produktów. Obok suplementów diety na takie dolegliwości jak łysienie czy trądzik, znajdziemy grzebień laserowy i aparat do depilacji. NutriProfits to marka należąca do firmy Playmaker Limited, zarejestrowanej w Hong Kongu. Na rynku działa od 2013 roku i jak na razie radzi sobie całkie nieźle. Warto zwrócić uwagę na dosyć solidne prowizje, sięgające 40% oraz długi okres przechowywanie plików cookie (120 dni). Jest to z pewnością ciekawa propozycja dla osób działających w branży zdrowia i urody. Dosyć specjalistyczne produkty mogą się bardzo dobrze sprawdzać pod kątem konwersji. http://nplink.net/avK6lNkO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.
 

Zarejestrować mogą się wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!

http://www.opinie-rejestracja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z Was jest chętny do podjęcia pracy jako sprzedawca kosmetyków przez internet serdecznie zapraszam do kontaktu. Poszukuje osoby zaangażowanej i sumiennej. Z mojej strony zapewniam dobre zarobki elastyczny grafik oraz prace całkowicie zdalna. Decydując się na prace ze mną otrzymasz możliwość odbycia darmowych kursów i szkoleń oraz pomoc przez cały okres pracy  Kontakt a.karczewskalr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×