Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

jak się mieszka w bloku na PARTERZE?????????????

Polecane posty

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

na wysokim parterze? macie jakieś specjalne zabezpieczenia? kraty, rolety zewnętrzne, szyby antywłamaniowe, folie na szybach, kluczyki w klamkach? itd itp:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie żle . w bloku to zle, starsze Kobiety rano pobudke robią bo się informują po ile dziś piertuszka na bazarze. no i brak uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
ale to niski blok 4 piętrowy:) wiec sąsiadów mniej, niż w wieżowcach:D chodzi mi bardziej o zabezpieczania czy macie jakies????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszpodani
a ja mieszkam w domu i chce sie przeprowadzic do bloków mam dość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
ale ja nie pytam jak się mieszka w bloku tylko jak się mieszka na parterze:)?????? POZDRAWIAM:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 37
Mieszkałam 4 lata - horror.Drzwiami walili, aż mi sie dziecko budziło.Brudna klatka - musisz posprzatać.Latem dzieciaki latają - normalne , gorzej jak w rolkach po schodach wchodzą.Ogólne odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
hmm miasto wojewódzkie, osiedle spokojne, co nie zmienia faktu, że chyba wolę się zabezpieczyć? czy nie denerwuje was jak ludzie patrz wam do pokoju, czy mieszkania na parterze są chłodniejsze? czy sąsiad może je zalać:o jakie wrażenia? tylko mnie nie straszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
o mamo:( drzwi są takie co same się zamykają -cicho. :( już się boję, aczkolwiek akt jeszcze nie podpisany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie mieszkam na 4 piętrze. nie musze mieć krat. parter to tragedia. dlatego obniża cene mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
kurde, właśnie w tym problem, że najtańsze są mieszkania do kupna na parterze i na 4rtym piętrze w bloku bez windy, z dwojga złego sama nie wiem co gorsze, chyba wchodzenie z zakupami ciężkimi na samą górę i możliwość zalania przez dach;/ jejq czemu nie mam więcej pieniążków:(((( niech mnie ktoś pocieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
parter nigdy,bardzo zimno,jakos tak ciemnawo No i wszyscy zerkaja a na klatce wieczne szuranie i trzaskanie drzwiami,masakra No i wiecej robakow i pajakow latem wchodzi brrr....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak budowany blok
ja mieszkam w nowym budowanym z cegły, mam solidne drzwi i sasiadów nie słysze, czuje sie jakbym sama w bloku mieszkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
4 pietro sto razy lepsze,cisza,spokoj,nikt ci nie tupie nad glowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
józio TY nie bądź taki pewien , mieszkanie na 4rtym piętrze jest tak samo ciężko sprzedać jak i na parterze (chyba, że masz windę, chociaż windy z tego co wiem są od 5 pieter) siedzę w tym także wiem jakie były ( i są) ceny! do tego nie wyobrażam sobie brać wózek na plecy dziecko pod pachę i szorować na 4rte piętro:o na moim osiedlu wkradli się do os. mieszkającej na 4 piętrze przez dach, więc wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
na parterze pół życia i jest ok:) domofon więc nikt oprócz mieszkańców nie wchodzi, że hałas?nie zauważyłam:classic_cool: a co do 4 piętra bez windy to akurat mam starszą sąsiadkę która mieszka na 4 i widzę ile kosztuje ją wejście na górę,i zejście,więc nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
a co do cen to akurat u nas mieszkania na parterze są w cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie , ze mieszkam w 4 pietrowym budynku bez windy. bo: maszynownia nie grzmi. a i zsypu nie ma jak w bloku obok 9 pietrowym , gdzie deratyzacja i odrobaczanie wciąz jest. karaluchy w rurach arie operowe nocamy wyspiewuja. czysto jest budynek ocieplony i co ważne już tak przestrzeń zagospodarowana , że nie wpadną na pomysła by budować parking czy oczyszczalnie lub kolejny dyskont. mnie sie super mieszka , mnóstwo zieleni i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
mam porownanie i nigdy juz nie wroce na parter,chociaz kiedy tam mieszkalam dziecko bylo malenkie i mialam wygode z wozkiem i zakupami Teraz dziecko podroslo to przenieslismy sie na 2 pietro Bez porownania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
ufffffffffffff dzięki:)))) chociaż 1 pozytywna opinia:):D w tym bloku też są domofony:) tylko te pająki mnie przeraziły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
a tak w ogóle to o co biega z tymi pająkami? gdybym tak zaprosiła do mnie moglibyście się zdziwić i to tylko pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie wielka róznica cz
zalewaja sasiedzi czy przez dach się leje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
no właśnie, to wszystko też zależy kto mieszka w tym bloku itd ja niestety nie mam pojęcia! ale wydaje mi się ze to raczej starsi ludzi niż młodzież!!! zawsze są jakieś wady niestety! chyba jednak zaryzykuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
ja mam podobnie jak "a ja mieszkam", mieszkam na parterze już prawie 18 lat, hałas nie jest wcale większy niż w innych mieszkaniach - nie wiem, macie ściany z papieru, czy co? ;) jak ktoś wierci, czy wali młotkiem to słychać, ale "Roman, jeszcze" czy rozmów to nie :) nie mam jakichś specjalnych zabezpieczeń i nikt się do tej pory - odpukać - nie włamał, a przynajmniej nie muszę wdrapywać się po schodach :) tak, że nie narzekam, a zalane możne być każde mieszkanie, nawet na ostatnim piętrze, jak dach przecieka, więc tym się nie sugeruj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie wielka róznica cz
ubezpiecz mieszkanie i nie bedziesz się martwić o zalewanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
heheh no w sumie fakt:P jak nie urok to sraczka- jak to mówią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trachejki
jest super, pod balkonem mąż skopał mi cały trawnik, a ja robię kombinacje kwiatowe... to taki mój wspaniały ogródek jesienią grabi mi liście na moje zagonki i mam naturalny nawozik uwielbiam mój parter, cały zakryty bluszczami, kwiatami, pnączami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
jamieszkam na parterze dosyc wysokim, zabezpiezen nie mam zadnych no i przepłaiłam to włamaniem. Teraz wyprowadzam sie tez na parter i to jeszcze nizszy i zeby ułatwic sprawe złodziejom z balkonem. Jak dla mnie lipa z mieszkaniem na parterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie wielka róznica cz
od siebie powiem ze zalezy od lokalizacji, jak spokojnie to mozna na parterze mieszkać. ja mieszkałam rok na nowym osiedlu w nowych blokach gdzie nieopodal była dyskoteka i amfiteatr.co piątek i sobota masakra, wrzaski tłuczenie butelek ,rzyganie, szarpanie od 22 do 5 rano było słychać. latem podczas imprez plenerowych, koncertów to samo, tabuny pijanych ludzi sie przewalały. nie wyobrazam sobie nawet jak się czuli mieszkańcy parteru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mienta mientowa
dziewczyno zastanow sie Pozalujesz jeszcze tego parteru I w nocy nie mozna jakos spac spokojnie.. A karaluchy z dworu i pajaki to prawda A w sierpniu nawal Szczegolnie jak okolica jest zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×