Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość tymbarkowa
ja tez nie bralam zadnych lekarstw przeciwbolowych, jak mnie bardzo bolala glowa to super pomagał amol;-) asparginu wzielam moze 3 tabletki ale lekarz zalecil na te skurcze,a tak biore zelazo i feminatal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
tak bede miala synka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie brałam zadnych tabletek przeciwbolowych. Jedyne co to miałam syropek przepisany bo mnie kaszel męczył i ssałam Sebidin. Poza tym biorę tylko kwas foliowy. No i dopochwowo bralam Nystatyne bo miałam lekką grzybicę ale już jest lepiej i od ostatniej wizyty nie dawał mi, zobaczymy jak teraz będzie... ale słyszałam ze grzybica nie szkodzi dzidziusiowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
nigdy w zyciu nie mialam grzybicy, od dawna stosuje plyn do higieny intymnej przeciwgrzybiczny ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ale moja ciocia mowi ze kobit w ciazy wszystko sie czepia;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy Ci mówił że synek? Pokazywał siusiaka i jaderka? Co mówił? aaa pewnie na tym 3d było widać jak na dłoni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak czytałam ze w ciązy łatwo o roznego rodzaju infekcje i stany zapalne zwłaszcza miejsc intymnych, dlatego higiena jest bardzo ważna...Wiesz ja sie podmywam chyba 6 razy dziennie, zmieniam wkładki non stop ale widać coś się przyczepiło. Też uzywam płynu do higieny intymnej z leczniczym rumiankiem i działaniem przeciwgrzybiczym.. mma nadzieję że dzidzi ta grzybica nie przysporzy problemów, lekarz kazał być spokojnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
nie dziecku nic nie bedzie, tak na polowkowym polozna powiedziala ze bedzie synek. usg trwalo prawie 30 minut i za kazdym razem kiedy tylko bylo widoczne pokazywala siusiaka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To połówkowe tak długo trwa? Ja teraz bede miała połowkowe ale zwykłe nie 3d i lekarz mówil ze bedzie badał dokładnie całą anatomie płodu.. ale nie wiedziałam, ze to tak dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ałe dla mnie i tak te pol godyinki trwalo syzbko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj chwilke ide sobie kisiel zrobić bo mnie ochota naszła, a ja tylko jem i jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ja wole budyń od kisielu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem, wcinam truskawkowy kisielek.. Budyń tez lubie. A skąd Ty jestes w ogole tymbarkowe? Ty masz 21 lat czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
w grudniu bede miala 22, jestem ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to rok starsza ale normalnie to tylko 2msc bo ja 9 lutego skonczylam 21 :) a ja województwo slaskie, ok Katowic:) szkoda ze tylko mu sie tu udzielamy , fajnie by bylo ja by nas bylo wiecej i forum by sie super rozkrecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
dokladnie bo gdzie sie nie wkrece na jakies forum to ono podupada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam to samo.... Zaczne gdzieś pisać, wciągne sie a nagle cisza i nikt nic nie pisze, wiec musimy tu czesto zaglądac i sie udzielac. Karaoke a czemu z doskoka? Zajęta pewnie czymś jesteś. Napisz jak tam u Ciebie z ciążą. Planowana? A słyszałyscie o tym chinskim kalendarzu co sie płec wylicza podobno sie sprawdza w 99%... ja mam ten program na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ale jakos nie wierze w takie wyliczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz date wiek w momencie zaplodnienia i miesiąc zaplodnienia. Tobie sprawdziłam tymbarkowa ze jak zaszłaś to miałaś 20 (21 rocznikowo ale liczy się 20 bo 21 nieskończone) i skoro masz termin na maj to pewnie zaszłaś w sierpniu ? dobrze mówie ? i wychodzi Ci synek.. nawet jesli we wrzesniu zaszłas to tez synek ) u mnie w rodzinie każdemu sie sprawdziło i wsród znajomych tylko mi się nie zgadza ;p bo wychodzi córka mi tam a prawdopodbnie mam miec synka wiec mnie oszukało no ale wyjatki zawsze sie zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż muszę zobaczyć ten kalendarz :) A ciąża planowana. Ślub był rok temu, pomysleliśmy, że nie ma co czekać z decyzją o dziecku :) Kilka miesięcy się staraliśmy i nie wychodziło. Już zaczełam powątpiewać czy nam się uda bo jestem po operacji usunięcia torbieli i myślałam, ze może to jakos negatywnie wpłynęło na moją płodność, ale wlaśnie wtedy zobaczylam dwie kreski na teście :) Bardzo się cieszymy oboje z mężem, że mamy upragnionego malucha, mimo, że jeszcze jest w brzuchu :) Nie możemy się doczekać porodu. Mąż to jeszcze bardziej przezywa niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
mi wychodzi z innych kalendarzy ze zaplodnienie nastapilo 6 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Fajnie Karaoke że wszystko już masz tak poukładane. U nas też była ciąża planowana. Staraliśmy się 4 cykle i za czwartym zaszłam. Jeśli chcesz podaj mi date urodzenia i miesiąc zapłodnienia to Ci sprawdzę co będziesz miala, zobaczymy potem czy się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam bo idę na film, ale będe po. A Karaoke skąd Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa
ja ogladam brzydule;-) chociaz juz mnie czasami wkurza ale i tak ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzałam. wyszło, ze dziewczynka :) w rodzinie wszyscy wróżą mi na chłopca. ja na początku miałam przeczucie, ze będzie córeczka, ale teraz to już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja też właśnie brzydule oglądam. Wróciłam z mega długiego spacerku, ale mi fajnie ptaszki ćwierkały:) Poczytałam trochę o waszych ciążach i miałam wszystko to samo... skurcze nóg, kłucia itp... oj jak dawno to było. Zobaczycie jak przy dziecku czas szybko leci:) I jak wesoło jest:) Ostatnio nakręciłam mega super filmik jak młoda się brechta... popłakałam się ze śmiechu kręcąc go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×