Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

mowisz na porod tak pobolewa, to fajnie;-) ja najbardziej sie boje ze nie uleze na plecach dlugo, bo teraz mam z tym problemy, 5 minut lezenia na plasko i kregoslup i plecy mi eksploduja;( mozna rodzic na boku? chopciaz pewnie i tak trzeba bedzie rodzic w pozycji takiej jak im bedzie wygodnie a nie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa mnie przecież też bolały strasznie plecy a jednak tak było mi najwygodniej choć wcześniej upierałam się że nie dam się położyć;) Sama zobaczysz że jak przyjdzie co do czego to znajdziesz swoją pozycję. Jest pozycja na boku no ale... nasze szpitale... nasze położne... My na obiad roimy naleśniki z białym serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj głowa boli:( Też tak macie? Wzięłam już paracetamol ale nic a nic nie działa. Zjemy naleśniki i pójdziemy na spacerek z młodą to może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka ja nigdy nie mialam problemow z bolami glowy, ale jak zaszlam w ciaze i jeszcze o tym nie wiedziałam kilka dni pod rząd ból byl nie do zniesienia;-) moze sie udalo i bedzie synus;P a mnie pokluwa w brzuchu i jajnik lewy boli;( da sie wytrzymac, ciagle czekam na czop ale doczekac sie nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ze spaceru wrocilismy wlasnie. ostatnio kiedy wchodzimy do domu to jest krzyk bo nie chce . a co do tych poloznych i pozycji to one same wybierajachyba ze ktoras bedzie miala szczescie no ale ogolnie nie jest zle . najgorsze sa skurcze a pozniej to i tak sie nic nie czuje :) za chwile idziemy do mycia i spac . ja jutro mam wizyte u "szperacza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szperacza - fajne okreslenie;-) ale boli mnie jak sie poruszam bo jak siedze to jest oki;-) nie dziw sie teraz cieplo na dworze maly chce sie bawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) kurde ale żescie od rana naszkrobały bede musiała to wszystko pozniej nadrobic :P Ja mam dzisiaj bardzo ciężki dzień... jakoś dziwnie się czuję- tak lekko mnie pokuwa w dole brzucha mam nadzieje ze to nic zwiazanego z wczesnym porodem:P ale nie jest to bolesne jakies.. Remonty idą pełną parą, dopiero początek a ja mam juz dosc, musielismy jeden pokój całkiem opróznic bo bedziemy panele klasc i musi byc pusto.. i wszystko na kupie stoi w drugim pokoju i pokoju taty masakra, wszedzie bialo i syfiasto ruszyc sie nie da.. moj niedawno dopiero chycil sie malowania bo wynoszenie tego wszystkiego tez troche zajęło ehh bede sie z tym srala dobre 2tyg zanim wszystko porobimy a potem ile sprzatania mycia szorowania heh przez to wszystko jeszcze wczesniej urodze cos czuje bo roboty tyle a nie ma kto za mnie robic niestety a nie lubie jak jest brudno :] A ja teraz wcinam kanapki z nutellą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ty masz dobrze ze maz ci panele polozy bo moj chyba nie potrafi;-) a twoj na budowie pracuje?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mowi ze nie potrafi:P hiih ale brat ma mu pomóc wiec chyba dadzą se rade:) A mój mężuś jest lakiernikiem samochodowym:) to szczesliwej Karol pracuje na budowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie to szczesliwej;-) kurcze niby teraz to takie proste ale ja bym si ebala zeby moj misiek sam działał;-) teraz tylko czekac na efekty, zmykam bo na wspolnej zaraz bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam az moj mężuś zrobi tylko tą jedną ścianę na żółto i chyba się polozymy spać.. ja jakoś dzisiaj nie do życia jestem, jeszcze ta łydka- ledwo chodze dzisiaj i tylko stękam a on też jakiś zmęczony więc nie bede go męczyć a sobie jutro bedzie dalej malował- pomału pomału i skonczy:) Jak się połozę to usnę w 5min taka jestem padnieta... lece do juterka buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po kąpieli po kolacji, usypiam właśnie młodą. Jeszcze tak mnie P wkurzył że się nie odzywam, ale tak nic a nic autentycznie. Nie chce mi się z nim kłócić a on ostatnio tylko to potrafi. Pokłóci się a później niby nic... no to nic... nie odzywam się wcale, może zastanowi się co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz na nogach :) kuba byl dzis w nocy niespokojny dosyc. powoli szykujemy sie do wyjazdu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj wszystkie szybko padly;-) moj misiu wrocil do domku, zaczelismy dzialania ale poki co efektów nie ma;( ja tez mialam ciezka noc co chwile sie budzilam, bylo strasznie duszno ;( agusia miłych wrazen z wizyty u szperacza;) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcznki!! widze ze juz nie spicie :) ja dzisiaj bylam zmuszona wstac wczesniej bo maz musial wczesniej wstac i obudzil mnie :) wczoraj moj maly szkrab bawil sie z nami bo tatus zaczpial a maluszek kopal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) Ja wlasnie skonczylam czytac wasze wczorajsze pogaduszki:) U mnie dzisiaj troche lepsza pogoda niz wczoraj, to dobrze bo marzlam caly dzien:):P KOZAKI wiem cos na temat zalatwiania slubu i wesela. Sama mam 13czerwca, a w tamtym roku we wrzesniu zaczelismy zalatwiac wszystko i juz bylo za pozno. Niektorzy doslownie sie smiali ze gdzie my na 2009 chcemy jak oni na 2010 juz nie maja terminu:) Ale wiecie co? Juz mam WSZYSTKO:) Teraz tylko czekamy na nasz dzien i bedzie z glowy. Ah nie jeszcze buty i bizuterie musze kupic do sukni...:) Moj T ostatnio kupil garnitur...Eh dziewczyny jak go zobaczylam to musialam odwracac glowe bo bym sie przeciez poryczala na amen:)Cudnie wyglada, nie wiem co bedzie jak go zobacze w TEN dzien:) Nie moge sie doczekac... KOZAKI a co do ruchow to to leciutki pykanie moze faktycznie jest ruchem. Musisz dobrze brzuszek obserwowac:) A jak jestes szczuplutka to napewno lada chwila bedziesz czuc. Moja Emilka to takie dzisiaj cuda wyprawiala jak sie obudzilam ze smialam sie sama do siebie:):P Falowal mi brzuch jak..:):P TYMBARKOWA a Ty co tu jeszcze robisz?:):P Caly czas jak wchodze na kafe to tylko mysle czy Ty tu jeszcze jestes :):P GOSIU a na jakim etapie juz jestescie z remotem? Tzn co juz macie?:) Ja dzisiaj ide na wizyte...Ciekawe jak moje wyniki.Nie lubie tej niepewnosci a mam na 16:50 wiec troche sie jeszcze bede niecierpliwic:) Ale sie napisalam:) MILEGO DNIA MAMUSKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki:) U nas pogoda pod psem dziś, dlatego spałam jak zabita, przy lekko uchylonym okienku:) Rano jeszcze wstałam razem z miśkiem żeby go do pracy wyprawić i dalej spać!!! Wczoraj cały dzień miałam zapiernicz, zaczęliśmy malowanko, ale tylko jedną ścianę, no i na tym na razie poprzestaniemy, bo dziś przyjeżdżają do nas goście, miśka brat z dziewczyną. Wczoraj zaczęły się Juwenalia Olsztyńskie także dziś cała młodzież z Olsztyna i okolic siedzi na \"górce kortowskiej\" i imprezuje, ja w domku posiedzę, z siedmiomiesięcznym brzuszkiem jakoś dziwnie będę tam wyglądała:P Posiedzę dziś w domku przed telewizorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesteM ZAŁAMANA od rana wyje - odebralam wyniki z wymazu z pochwy i tam jest napisane ze mam jakies bakterie Enterococcus spieces a na necie przeczytałam ze jest to gronkowiec złocisty i rozne rzeczy piszą nawet takie straszne od rana probuje dodzwonić się do mojego gina ale ma wylaczony telefon nie wiem co mam robić zaraz wyjde z siebie czy ktoras o tym slyszała wiec jakie to grozne? jak cos sie stanie michałkowi nie wbacze sobie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Gosiu:( Nie przejmuj sie na razie poki nic nie jestes pewna:( Musisz byc spokojna. Probuj dzwonic do tego gin! Kurde zawsze jak czlowiek ich potrzebuje to ich nie ma!:( Trzymaj sie Gosia:( I na zapas sie nie martw:( Przeciez jakby bylo cos nie tak z malenkim to by zauwazyl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to jest o innej bakterie.. enteroccocus falies jakieś to paciorkowiec kałowy.. a ja mam enterococcus spieces inna odmiana i czytalam ze to gronkowiec boze a gin dalej nie odibera:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana czytałam juz te fora ale to jest o innej bakteri podobno bardziej groźnej a ja mam inna odmiane :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×