Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

no wiec jestem w pierwszej ciazy i jak na razie to polowa bo dopiero 20 tydzien. widzialam ze wy juz wiecie jakiej plci sa wasze malenstwa :) ja mam nadzieje ze dowiem sie w poniedzialek ale wszyscy przepowiadaja mi ze to chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze juz się dowiesz co nosisz pod serduszkiem- tego Ci zycze:) a jak znosisz ciąze? przybrałaś już cos na wadze? aha i wpisz się do naszej tabelki.. albo podaj miejscowość i termin porodu to Cię wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kętrzyn 1 pazdziernik Teraz czuje sie dobrze ale na poczatku roznie bywalo. co prawda zaczyna mi sie teraz robic ciezko bo maluszek jest co raz wiekszy. jak robilam usg w 16 tygodniu to maluszek byl wiekosci jak z 18 tygodnia. jak do tej pory przytylam 5 kg ale widze ze co raz szybciej rosnie waga. maz i rodzice mowia ze nie widac ze przytylam tylko brzuszek rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wpisuje Cię do naszego grona i mam nadzieje ze bedziesz nas teraz często odiwedzac i uczestniczyc w rozmowach:) a pracujesz moze studiujesz? A jak w brzuszek idzie to na chłopca- tak mówią ale to róznie bywa, z tych zabobonów to ja wszystko mam na córke a będe miała synusia-Michałka wiec w zadne zabobony juz nie wierze:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. Ulcia87...........21........Wysoka........Zosia......... .....11.05.2009r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. tymbarkowa....21.....Szczecin.......39/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....32/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........31/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09.....nie wiem Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) tymbarkowa..........15maj..........wizyta w laboratorium, jak zdążę Karaoke87............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie pracuje bo jestem na zwolnieniu ale studiuje i jestem na 2 roku. teraz zaczyna sie sesja i chce ja zaliczyc za pierwszym podejsciem bo we wrzesniu nie bardzo jest mi pisany stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak patrze na na tabelke to jest wiecej dziewczynek niz chlopcow :) u mnie sie smieja ze bedzie chlopak bo bardzo kopie i pierwsze ruchy poczulam juz w 16 tygodniu. sama sie dziwie dlaczego tak wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak przed samym rozwiązaniem lepiej się nie stresować:) a co studiujesz? dziennie czy zaoczne? A do lekarza chodzisz prywatnie czy normalnie? sorki ze tyle pytań zadaje ale chce się wiecej dowiedziec o Tobie i dziewczyny pewnie tez beda ciekawe co i jak:) A imiona dla dzidzi masz już jakies wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poczulam w 16tygodniu ruchy.. a od końca 18stego to juz tak brykał ze szok, teraz to juz poezja tak się wygina, prezy, przewraca, wypycha hihi super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje zaocznie zarzadzanie przedsiebiorstwem. glownie chodze panstwowo ale tak dla konsultacji raz na jakis czas chodze prywatnie. imiona to Kaja albo Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ja się melduję!!! I szczerze mówiąc mam już dość lekarzy, którzy mówią że na 100% dziewczynka lub chłopiec... Ten nowy lekarz stwierdził że chłopczyk-mam nawet fokę siusiak... Szczerze to się troszkę zawiodłam, tak się cieszyłam, że będzie dziewczynka, e tam, chyba ostatni raz się tak na coś nastawiam!!!! Ale to już mało ważne, ważne że maluch zdrowiutki, serduszko bije, rączkami rusza, ma po 5 paluszków u obu rączek i nóżek,no i waży 1930g:) Co do ułożenia to lekarz był troszkę zaniepokojony, bo mały ciągle z główką u góry, ale powiedział, że da mu jeszcze 2 tyg;) Zmienię tylko kobietki tabelkę i uciekam spać... Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. Ulcia87...........21........Wysoka........Zosia......... .....11.05.2009r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. tymbarkowa....21.....Szczecin.......39/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....32/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........31/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) tymbarkowa..........15maj..........wizyta w laboratorium, jak zdążę Karaoke87............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) mój Skarb ma prawie 5 miesięcy:) jestem z okolic zgorzelca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szczesliwa niezle heh rozumiem Twoje rozczarowanie bo juz sie nastawiłaś na córcie a tu znowu że chłoptaś ma być.. ale nie ma co do tego wagi przywiązywać ważne ze dzidziunia zdrowa i jaka duża juz hihii:) a czy synus czy córcia bedziesz tak samo kochała.. u mnie jest na 100% chlopiec ale ile tez sie naczytałam postów ze mial byc na 100% chlopiec czy dziewczynka i kobietki mialy fotki susiaków i warg sromowych a na porodówce były niespodzianki takze trzeba do tego troche z przymrużeniem oka podejść.. wazne zeby nasze dzieciaczki były ZDROWE:) a ciekawe jak tam u OLENKI.. co jej tak dlugo ni ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam bo jutro musze rano wstac. kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :* A wiec nie pisalam wczesniej bo maz przyjechal bo mu spadla na glowe deska w pracy i ma pocharatana glowe i trzeba z nim isc do lekarza :( Ale teraz co do ciazy :( Bylam, lecz nie robil mi usg nawet jak go prosilam bo powiedzial ze i tak teraz plci nie zobaczy a to dlatego ze mam skurcze macicy i to co wczoraj sie mi w nocy pojawilo to wlasnie to tez byly skurcze i jesli pojawia sie u mnie czesciej to do szpitala :( dal mi magnez i nospe i musze je brac :( Boze zeby sie tylko nic nie stalo ;( bo nie daruje sobie tego... zlecil duzo badan i kolejna wizyta za mc ale jutro zmienie date bo musze zadzwonic i sie umowic. Z dzieckiem jest dobrze bo ruchy sa i macica zamknieta ale te skurcze go niepokoja ;( i mnie tez ;( Juz wiem czemu mialam takie bolesci brzucha czasem i twardy ;( a ja myslalam ze na takie cos za wczesnie ;( Tak ze jestem bardzi smutna i modle sie o moja dzidzie ;( przytylam 2 kg od ost wizyty. Ide spac dobranoc Kochane :* ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLENKA przykro mi z powodu Twojego męza- mam nadzieje ze to nic powaznego.. Co do tych skurczów to tez sie tak nie przejmój, duzo dziewczyn je ma i bierze własnie magnez i nospe- tylko uwazaj na siebie i nie przemeczaj się, duzo spij-wypoczywaj a na pewno wszystko bedzie oki.. ja od 23tc tez mialam te skurcze takie twardnienie brzucha i do teraz i tez mi nospe przepisał ginek ale nie brałam ani razu bo az tak mocnego tego nie miałam ale zdarzalo sie ze 3-4razy na dzień ale ja jakos nie jestem przekonana do leków w ciazy i co tylko musze brac to mysle czy dzidzi nie szkodzi.. bedzie dobrze kochana i nie mysl tak o tym tyle bo jak bedziesz sie denerwowala i smucila to sobie zaszkodzisz bardzij i dziecku, badz dobrej mysli:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, biedna Oleńka!!! Ale pamiętaj, grunt to pozytywne myslenie. Pamiętam jak kiedyś Tymbarkowa też była totalnie załamana, bo wszystko jej się waliło i cukrzyca i inne problemy, ale teraz jest już super, i u Ciebie też tak będzie i mężczyzna Twój dojdzie do siebie i z Tobą i Maluszkiem będzie wszystko ok!!!!! Na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane;-) witam nowe kolezanki;-) szczesliwa wiec bedzie dominik;-) najwazniejsze ze jest zdrowiutki;-) gosiu a my sie tez tak nastwilysmy ze synkow bedziemy mialy, ubranka typowo dla nich - no niby uniwersalnie ale wiesz beda jaja a raczej ich nie bedzie jak beda coreczki;) najwazniejsze aby byly zdrowitkie;-) olenkia nie przejmuj sie tylko zacznij o siebie bardziej dbac a bedzie dobrze, najwazniejsze ze szyjka jest zamknieta i nie denerwuj sie bo to najgorsze co moze byc... ja mialam takie zalamanie niedawno bo ledwo co wyleczylam zapalenie przewodu sluchowego a sie okazalo ze mam nietolerancje glukozy i jakies zmutowane bakterie w moczu - musialam robic badania biochemiczne ale na szczescie wszystko jest dobrze;) u was bedzie tak samo mamuski kochane;) ja dzisiaj w nocy malo co spalam, nie moge sie doczekac az urodze, marecelek spokojny wczoraj byli znow zaczelam sie martwic ale uspokilam sie szybko ze mu tam ciasno jest i ze nie ma gdzie sie rozpychac, chociaz im ciasniej jemu tym bardziej powinien sie bulwersowac i kopac swoja matke;-) gosiu dzisiaj remontu ciag dalszy;) wspolczuje bo u mnie zapwiada sie super pogoda - a raczej upał... ide zjesc snaidanko... jak cos to jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki, ja juz wstałam po ciężkiej nocce-jak zwykle... Tymbarkowa wiesz powiem Ci że jaja by były niesamowite jak byśmy urodziły córeczki hihi ja w sumie już większość mam rzeczy dla chłopca i dużo też niebieskich mam ale co tam ważne zeby zdrowe się urodzilo a i dziewczynka na początku moze miec chlopiece body hihi:) Wiesz co.. nad ranem taki skurcz mnie chycił w łydce ze myslałam ze się zesram z bólu za przeproszeniem, taka gula mi się zrobila z mięśni a teraz jak wstałam to nie umiem na tą noge stanąć.. w ogóle nie umiem jej wyprostować heh porażka :/ O remontach ani nie mów.. wszędzie mam biało, teraz czekam bo mają przyjść to obrabiać czy coś. Mój mąż ma dzisiaj wolne więc potem juz zaczniemy malować żeby na sobote było gotowe bo w sobote będziemy jechać po panele i bedzie kładł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu wiem jaki to bol, bo mnie tez czasami tak zalapie, to az normalnie mi lydke wygina na wszystkie strony;-) wiesz tak sie zastanawiam jak bym np dzisiaj urodzila to moje mleko dla marcelka byloby nie dobre bo wczoraj sie fasolowej najadlam a przed chwila pomidorow z cebula i na pewno mialby kolki;( musze myslec co zrę ... ja tak mowie ze z majac correczke bede szczesliwa ale jednak to nastawienie na chlopca jest i sie ciagle mowi marcelek marcelek i tak jakos dziwnie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Tymbarkowa masz rację.. ja już od lutego mówie tylko Michałek to Michałek tamto.. i jak by była córcia wiadomo cieszyła bym się-wkońcu o niej marzyłam ale jakos nastawiłam sie na chlopca i juz bym chciała zeby został synuś.. pamiętam jak od poczatku ciazy bylam wrecz PEWNA ze bede miec córe i mowilam do brzucha Zosia a tu pojechałam i zonkkkk.. jest chłopiec dziwnie sie wtedy czułam wiec jednak rozczarowanie by bylo ale wazne by zdrowe i juz:):) Tymbarkowa a mi sie wydaje ze Ty urodzisz po terminie.. nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze do 25 bedziesz normalnie chodzic.. a wiesz jak tak ciagle myslisz o tym to bedzie ci sie jeszcze bardziej dluzylo.. mowie ci najlepszy jest seks, pokochaj sie ze swoim i pojdzie samo hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja dzis od rana siedze nad ksiazkami . musze troche nadrobic. kuba spi to mam spokoj . witam nowe kolezanki. ja mysli dokladnie jak gosia ze tymbarkowa urodzisz po terminie a co do plci to wazne zeby bylo zdrowe , chociaz ja do konca nie wiedzialam co bedzie z usg ale w glebi czulam ze to chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku tez jestem nastwaiona na porod po terminie ale wiecie jak to jest jak lekarz powie lada chwila lada dzien, to czlowiek sie nastawia;-) nie jest mi az tak bardzo ciezko jednak wolalabym urodzic o czasie i miec juz mojego malego misia przy sobie;) ciekawe kiedy ulcie wypuszcza, po cesarce to chyba jednak dluzej trzymaja niz 2 doby;( na pewno bedzie zmeczona ale i szczesliwa chcialabym ja zapytac o tyle rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa u nas po cesarce lezy sie 6 dób.. zależy tez jak sie czujesz i jak rana sie goi - jak wszystko oki to sie wychodzi wiec jak ona urodzila 11 to był poniedzialek wieczorem to mysle ze wyjdzie dopiero w poniedzialek bo w weekendy chyba nie wypisuja ale nie wiem.. tez nie moge doczekac sie jak przyjdzie i zda relacje co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nie wiem jak ja wytrzymam w szpitalu, ja tak ich nienawidze ze masakra... mi w szpitalu powiedzieli ze przy porodzie naturalnym pobuyt jest krotki 2-3 doby a o cesarke nie pytalam bo nie chcialam sie stresowac bo tak bardzo bym chciala zeby sie bez niej obyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a skad
wy wiecie ze ulcia miala cc na blogu jest tylko napisane ze pzryszla o 20,45 i waga i wzrost i nie ma zadnej wzmianki o cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tylko jest napisane
11-tego maja br o godzinie 20:45 na świat przyszła Zofia, zdrowa, słodziutka, ważąca 3,550kg i mierząca 56cm:D Cudeńko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Catarinka pisała że przez cesarskie ciecie.. ja tam nie wiem nie czytałam nic na blogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×