Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

nie chce mis ie szukac tego postu ale mialam takie wrazenie ze cos takiego czytalam;-) nie wazne najwazniejsze ze zosia jest zdrowa, i ulcia tak teraz nie cierpi;) i moze juz niebawem sie do nas odezwie;) mnie cos w brzuchu na dole pokluwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo kiedyś pytałam Ulcie czy ma konto na N-K a ona pisała że nie bo jej misiek nie chciał żeby miała, ale ma jej mama i ona wchodziła do mnie na konto przez konto swojej mamy i stąd ja ją miałam i sobie z nią pisałam i jej mama mi napisała że przez CC urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda że nie pojawia się IP przy postach jak na głównym forum o2 ( kiedyś było teraz w sumie nie wiem) to by się wiedziało czy to ktoś od nas czy nie. Nie wiem po co pytać na \"pomarańczowo\". Mi się to zdarza np jak komuś odpisuje na szybko i nie chce mi się logować ale i to rzadko kiedy. U mnie po CC szybko się wychodzi, tak jak po SN no chyba że coś się dzieje Witam nowe mamy, mam nadzieje że będą do nas częściej zaglądać water kiedy dokładnie urodziłaś i jak ma imię Twój Skarb? Wpiszemy Cię do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ani razu nie pisałam na pomarańczowo- no na samym początku jak nie byłam jescze zalogowana ale to miałam ten sam nick co teraz tylko że byl pomarańczowy bo dopiero po paru postach sie zarejestrowałam tutaj na kafe. A z tym IP by była dobra sprawa bo by sie wiedziało czy ktoś się nie podszywa.. moze wymyślą kiedyś takie coś a nie włazi taka jedna z drugą i komentują wielce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na głównym forum o2 jest to to tu też by mogło przecież kafe to też o2. Ale by miały wtopę pomarańcze jakby to zadziałało też na istniejące już posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram z tym ip;-) wiecie co jakiegos dolka wylapalam;( siedze sama w domu nie mam do kogo geby otworzyc... czekam z utesknieniem na marcelka... jezeli nie urodzi sie o czasie bede musiala jechac po zaswiadczenie na urlop macierzyński, 3 czerwca konczy mi sie ubezpieczenie bede musiala jechac podbic... no i jeszcze do laboratorium na badania... a jeszcze doszly mojego miska sluchy ze moze wyjechac na miesiac... ryczec mi sie chce jak nie wiem... a sluchajcie jak sie jest juz po terminie to na ktg do szpitala chodzi sie sameu czy trzeba od giona miec skierowanie? chociaz ulcia byla tyle po terminie i chyba na ktg nie chodzila, kurde co karj to obyczaj... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa no dokładnie wszędzie jest inaczej. Gdzieniegdzie to nawet przed terminem mamy sobie na ktg chodziły jak chciały. U mnie to wiem że bardzo często chcą kłaść od razu jak tylko ktg choć mały skurcz pokaże a przecież mogą to być tylko skurcze przepowiadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Ja dziś miałam spokojną nockę, nawet się wyspałam, tylko mam problem słuchajcie z piersiami. Bardzo mnie boli prawy sutek. Tzn mam taki ból jak bym sobie ją poszczypała, ale nie dotykałam jej zbyt mocno, owszem masuje 2 razy dziennie kremami, ale nigdy tak nie miałam, ciekawe czemu, a może pierś się przygotowuję w ten sposób do karmienia i produkcji mleka dla dzidzi?? Nie wiem??!! Pisałyście, że jest problem z ustaleniem jak Uleńka urodziła (wiem już że Catarinka miała cynk od jej mamy:)) ale powiem Wam szczerze że ja sama bym myślałam że to oczywiste, bo skoro Ulka poszła do szpitala już w pt i urodziła w pon, to mi się wydawało oczywiste-nie wiem dlaczego, ze to poród przez cc:) A co do pytających pomarańczy to jaj mam wrażenie, że to chyba jednak jedna z nas pisała, boże a komu innemu chciałoby się śledzić wszystkie nasze wpisy żeby się czepnąć wpisu akurat o porodzie ulki, ale wiem, są różne zboczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co sprawe pomarańczy zostawmy w spokoju.. bo czy to jedna z nas czy nie i tak to nic nie zmieni bo ten ktoś jesli bedzie chciał to i tak bedzie komentował a my tylko stracimy do siebie zaufanie i kazda kazd zaraz bedzie podejrzewc i sie niemilo tutaj zrobi.. jesli komus to satysfakcje sprawia ze se popisze na pomaranczowo niech se pisze mi to tam zwisa i najlepiej uwagi na to nie zwracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie;) gosia ogladalam wlasnie interwencje o tym jak zona meza ubila, co ty tez ogladalas, boze co sie dzieje na tym swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa pamietam jak kiedys (nie bylam w ciazy) stosowalm krem z avonu do biustu i po kilku dniach stosowania tez mnie sutki tak bolaly, normalnie palily, piekly bol masakryczny... i odsawilam ten krem i minelo. moze jakis skladnik kosmetyku to spowodowal u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda słow :/ a najgorsze ze oni byli rodziną zastepczą dla jakiegoś chłopca.. heh to mu pokazali jak życie wyglada :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Gosią bo już zresztą była tutaj kiedyś taka sytuacja że jedna pomarańcza wyskoczyła do mnie że ja głupia jestem bo z chodzika korzystam, a na pytanie skąd o tym wie już nie odpowiedziała. Jedynie na N-K mogła widzieć zdjęcia, a jak je widziała skoro galerie mam zablokowaną??? Ehh.. no ale w sumie zwisa mi to więc też uważam że nie ma co dociekać, może kiedyś będzie to IP przy postach i po prostu pomarańcze nie będą pisać. Choć jak widać dołączają do nas nowe dziewczyny więc pewnie też nas podczytują i może to właśnie one pytały o Ule. Mniejsza o to Ja właśnie powtórkę na wspólnej oglądam bo wczoraj się kąpałam jak leciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa kochana też tak bym myślała, ale ja tylko jednego kremu używam, z Daxa i to już od 4-5 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cale szczescie ze ich biologiczny syn sie nim zaopiekowal bo jakby mial z powrotem do domu dziecka trafic to psychika zryta do konca zycia u takiego czlowieczka;( a co dzisiaj na obiadek gotujecie? ja mam fasolowa z wczoraj ale zastanawiam sie nad czyms innym... a w nocy mi sie snilo ze ugotowalam taki pyszny rosol i kluski slaskie z gulaszem, no masakra i jak sie obudzilam to mialam taka ochote na te dania ze spac nie moglam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja juz powiem tak pierdole te wszystkie kremy bo i tak mi nic nie pomogly mam mnostwo rozstepow na brzuchu i biodrach, takze jak pisalam wczesniej jakby ktoras z was jakies gustowne worki nadajace sie na plaze widziala niech da mi znac, bo inaczej sie chyba nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak mija wam dzien? mnie dzisiaj strasznie kosci bola... Moze to od zmiany pogody, bo bardzo zimno jest. OLENKA nie przejmuj sie tak:( Musisz sie oszczedzac i napewno bedzie ok:( A szczesliwa Ty bidulko juz sie nie nastawiaj bo znow Ci namieszaja:) Najwazniejsze ze malenstwo jest zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam bo mężuś był załatwić jakieś swoje sprawy i właśnie wrócił i jedziemy na miasto popatrzeć za panelami i w ogóle musze ten wymaz odebrać z laboratorium i nowy dowodzik hih z nowym nazwiskiem :P A obiadku chyba dzisiaj nie bede robila bo czasu nie bedzie, pewnie cos na miescie na szybko zjemy.. trzymajcie sie kochane:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj bez obiadu, pizze sobie zamówiliśmy bo nie chciało się gotować, a dzisiaj to nie wiem, sama mam ochotę na lane ale..... robić to już mi się nie chce. A na obiad to nie wiem pewnie też znowu nic, każdy zje co mu pasuje, pełno żarcia w lodówce. U nas nie ma obiadów codziennie i każdemu to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosia szalejesz, nowy dowodzik;-) ooolll u mnie tez zapowiadalo sie ze bedzie upal a tu jakis wiatr paskudny wieje, ale slonko przygrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka ja tez bym nie gotowala codziennie zwalszcza jak jestem sama ale wiesz ten cukier no i marcelek w brzuszku;-) jak moj misiek jest w domu to obiad musi byc codziennie, bo go kurde tak nauczylam ze cieply posilek w ciagu dnia musi byc, w domu rodzinnym tego nie mial;( takze w weekend zawsze przy garach stoje;-) ale ja lubie gotowac tylko czasami tak bardzo mi sie nie chce,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój miał urlop czy coś to też lubiłam mu gotować. A tak on wraca z pracy, czasami coś gdzieś zje i obiadu już nie chce, później ja się wkurzam że gotowałam a on nie je... Dlatego w tygodniu po prostu opróżniamy lodówkę;) A w weekendy zazwyczaj grillujemy teraz jak już ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz na szczescie pozbylam sie gosci :P cala noc nie spalam, bo goscie z malym dzieckiem przyjechali i maly co chwile lekko poplakiwal przez sen, jego mama sie nie budzila, a ja i owszem, chyba robie sie jakas przeczulona :P pozatym Mloda strasznie szaleje i tak jak Gosiaak, boli mnie pochwa, tzn kluje mnie strasznie, nie wiem, czemu? poki co zmykam z mezulem na awfalia na obiadowego grilla:) milego popoludnia, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×