Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

nie kochane niestety jeszcze w domku, seksik podzialal ale na krotko mialam kilka silneijszych skurczy i spokoj;( cholernie mnie kregoslup dzisiaj boli, nie moge wytrzymac, chyba wysmaruje sie amolem tylko nie wiem czy on za bardzo nie przenika;( gosiu nie martw sie tymi bakteriami ja tez dlugo jakies tam mialam i musialam robic badania biochemiczne ale na szczescie nic nie wykazaly;-) u ciebie tez bedzie dobrze malenka wiec glowa do gory;-) tak patrze na zdjecie ulci i zosi i jak widze jakie one szczesliwe to mnie trafia to czekanie... marcelku moj kochany wylaz do mamusi!!! a ja na dodoatek mam niezle cisnienie okazalo sie ze nasze auto powoli zamienia sie w skarbonke, teraz znow cos nawalilo i trzeba liczyc na naprawe z 1000zł;( jak nie urok to sraczka mowie wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Tymbarkowa jeszcze z nami hihi kochana to musisz jeszcze więcej seksiku to moze wtedy bardziej pomoże:P a powiedz mi nie boisz się coraz bardziej porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia powiem ci ze jestem wyluzowana bo juz sie nie moge doczekaz az przytule mojego marcelka kochanego ( a w nocy mi sie snilo ze urodzilam hanusie i bylam na zakupach i pakowalam do koszyka wszystkie rozowe ubranka). nie boje sie bolu nie wiem w ogole sie nie boje... chociaz jak mnie dzisiaj tak na zakupach lapaly skurcze to balam sie ze mi wody w sklepie odejda i bedzie wstyd;-) ale nie bylam sama, bo teraz sama juz sie nigdzie nie wypuszczam a tak swoja droga zatanwaiam sie kiedy ja urodze, czy przed terminem czy po;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie Ci kochana że ja to mam przeczucie że Ty po terminie urodzisz i jakoś tak mi chodzi data 1 czerwca hihi ale zobaczymy może ja jakiś jasnowidz jestem :P:) ale już niedużo Ci zostało, zleci.. ja też juz bym chciała rodzić, coraz gorzej się czuje- w nocy jak muszę się obracać co pol godziny z boku na bok bo te biodra bolą ale jak mam sie obrócic to cholera mnie trafia taki ból mam w tej pipce taki ucisk w ogóle jak chodze to tak jakbym miala zakwasy na dole brzucha i na noge jedna uciska i boli i te skurczy i krzyż i w ogole wszystko boże czuje sie jak 80latka :P nie wiedzialam ze az tak cięzko bedzie.. a to jeszcze 2msc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz ale nie mam czasu pisac bo tesciowa ma imienimy dzis .... :( ulcia ma wspamnila core :) wizyta sie udala wszystko dobrze i na swoim miejscu cytologia pobrana za tydzien odbior jesli wszystko ok to za rok do kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia to super;-) gosia ja wiem jak to boli bo mnie tez czasami tak lapie, ja znow nie moge na plecach za duzo lezec;-( a zapomnialam wam powiedziec jak bylismy na majowce w kolobrzegu radar cyknal nam fotke i przyszlo zdjecie i mandacik 180zł plus 4 punkty karne - no mowie wam masakra jak nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te radary ... masz teraz najdrozsza fotke w zyciu :) my mamy w samochodzie sb radio wiec jezdzi sie troche odwarzniej , na dluzsze trasy jak znalazl ;) od dzis odstawiam malego od cyca . powodzenia zyczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez tylko weszlam zeby napisac ze z moja Emilcia jak najbardziej w porzadku! Tak sie ciesze:) Nastepna wizyta dopiero 19czerwca, juz po slubie, ale do 2 czerwca musze zrobic krzywa cukrowa:) Wiec teraz kolej na mnie:P TYMBARKOWA a moze seksik 3 razy dziennie pomoze?:):D hehe jak po jednym troche Cie lapaly to sprobuj wiecej:):P GOSIU i jak samopoczucie? Mam nadzieje ze dobrze:* AGUSI zycze powodzenia i nie poddawaj sie bo pewnie latwo nie bedzie:) Aha KOZAKI sluze pomoca! Jesli cos nie bedziesz wiedziala to pisz, moze akurat bede mogla Ci pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zmieniam tabele:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. Ulcia87...........21........Wysoka........Zosia......... .....11.05.2009r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. tymbarkowa....21.....Szczecin.......39/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....32/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........31/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e tymbarkowa..........15maj..........wizyta w laboratorium, jak zdążę Karaoke87............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, normalnie byłam u mamy i MAM MAM!!! Mam botwinkę;) Jutro z rana zrobię:) A później tradycyjnie Grill z teściami;) Dzisiaj uczyłam się znowu jeździć tym naszym motorkiem, kurcze takie to ciężkie że masakra ale daje radę;) Uśmialiśmy się bo w sumie to jeżdżę w takim jednym miejscu w kółko i w lewo skręcam cały czas a dzisiaj miałam stamtąd wyjechać i P mówi \" no to teraz skręcasz pierwszy raz w prawo\" i ja pięknie skręciłam i krzyczę \"patrz patrz udało mi się, skręciłam... ale zaraz... ja dalej skręcam w prawo... jadę w prawo... nie mogę wyprostować\" a ten śmiał się ze mnie, no ale nie ma co ten motor około 250kg waży a ja taki suchar:D Już nie długo będę śmigać tylko przydałoby się prawko zrobić:P:P:P agusia 3mam kciuki za Ciebie, to takie całkowite odstawienie czy stopniowe? Ja karmie jeszcze cały dzień i zamierzam teraz z cycka na obiad zrezygnować, później z kolejnego i w sumie tylko rannego i nocnego zostawię w dzień chce nic... no ale to pomału My też mamy CB i antyradar i nawigację w aucie i drogowskaźnik w tel... mój P to lubi takie bajery ułatwiające życie:) Tymbarkowa ja też sexik codziennie uprawiałam... a nawet 2 razy czasami;) Gosiu a jak te babeczki? Fajne są, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pewnie już nikogo nie ma:( Siedze właśnie sama w domku, mój misio z bratem i przyjaciółmi poszedł na imprezę, aj zostałam w domku, już sie nie nadaję na takie masówki, choć nie powiem, uwielbiam takie koncerty i imprezy, ale niestety, już to nie dla mnie:( Misiek chciał żebym chociaż na pół godzinki z nim poszła, może i nie głupi pomysł, bo to tylko pół godzinki, ale to jest jakieś 5 km od nas, dojechać tam to jest katorga, mpk-nie ma opcji, bo się nie zmieścimy, tyle ludzi jeździ że szok, a taxą-25 zł nie nasze, 25 w jedną i drugą i 50zł poszło. Także sobie odpuściłam... Może za rok, ale wtedy to znów maluszek będzie malusi, a no nic juz czas wydorośleć;) Siedzę w domku i oglądam tzn.przełączam kanały w tv, bo nie ma nic ciekawego, teraz zaczął się jakiś horror o pająkach-bla, nie lubie takich filmów-szczególnie jak jestem sama w domu:( Karol pewnie wróci nad ranem koło 2-3, więc zaraz pójdę spać, nie będę na niego czekała, nie mam mu w cale za złe że poszedł, nawet bardzo się cieszyłam, że chociaż on się troszkę oderwie od codzienności bo ciągle tylko praca praca, po 10-12 godzin dziennie no i w domku jeszcze remont, jak się niuniuś urodzi to wtedy się troszkę wymienimy, ja zamierzam iść na feetnes i na siłownie, to on w tym czasie będzie siedział z synkiem:) Idę laseczki się troszkę popluskać w wannie i zaraz położę się spać. A mam jeszcze pytanko, od kiedy opuszcza się brzuszek, bo ja mam wrażenie tak od paru dni że mam niziutko ten mój brzucholek, ale może mi się wydaje??!! Dobranoc kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak właśnie siedzę, patrze na naszą tabelkę i zastanawiam się co u innych dziewczyn np. Marilion przecież ona tak samo jak Tymbarkowa ma rodzić a nic się nie odzywa Ja oglądam boks na Polsacie a P coś tam w kuchni robi smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jestem:) Kasiu, my o się tak chyba wymieniamy, Ty jesteś, to mnie nie ma:) Właśnie wywiesiłam pranie, no i się wykapałam, a skoro jestem sama w domku mogę się wziąć za obróbkę moich paznokci u nóżek i rącze, bez marudzenia \"ale ten lakier śmierdzi\":) Jak dam radę oczywiście, bo coraz ciężej się schylać.... Catarinko, co do dziewczyn. to rzeczywiście, ciekawe jak tam u nich, tyle nas jest w tabelce zapisanych, a mało które są że tak powiem aktywne, choć wiem sama że czasem się nie chce, czasem wolę sobie poczytać co piszecie. Idę już dziewczynki zająć się sobą:) Do juterka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja znam to \"ale ten lakier śmierdzi\" ;) Ale jak chłopi coś sobie lutują w mieszkaniu to jest ok. Ja właśnie wcinam pyszną bułeczkę \"co się nawinie\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na kolację zjadłam płatki ryżowe z dźemikiem:) Pyszne;) Wiesz Kasiu lutuje jak lutuje ale jak grzebie przy samochodzie i przyjdzie w upapranych ciuchach "pachnących" benzyną i mówisz mu, włóż to do pralki, zaraz Ci wypiorę, to ten się zdziwiony pyta, ale czemu przecież to jeszcze czyste, a jutro w czym będę grzebał przy samochodzie, no tak tylko, że Ciebie już po 2 minutach głowa tak boli od tego zapaszku... e tam, ci faceci, a mnie czeka już niedługo przeprawa przez życie z dwoma;) Och tatuśka razem z młodym będę od małego wychowywać;) Nie popuszczę:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Jeszcze śpicie? Ja już po śnidanku-jedliśmy jajeczniczkę, teraz wezmę się za sprzątanie mieszkanka,pranie ,odkurzanie itd. Po południu zrobię obiadek i mam weekend:) Planów na wieczór nie mam, może wyskoczę z miśkiem i przyjaciółmi na jakiś koncert, ale nie wiem jak się będę czuła, się okaże:) Lecę do sklepiku. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, my też dzisiaj zaczęliśmy dzień od jajecznicy;) A nie śpimy w sumie już od 7 Tymbarkowa jak tam? Trzymasz się jeszcze w dwupaku? Szczęśliwa no tak to z samochodem też mam. Dokładnie tak samo \"jutro będę jeszcze grzebał\" a później mu się nie chce i tak leżą te szmaty. W ogóle w jego aucie coś zapuka zastuka to robi od razu a moje o hoho... już rok stoi nie jeżdżone bo a i wcześniej doprosić się nie mogłam o naprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na nogach od 8 . posprzatalam sobie juz kuba spi zrobie obiad i ide sobie troche zarobic:) a z piersia to bedzie stopniowe odstawianie jadl okolo 5-6 razy dziennie ze 2 karmienia zastapie sokiem,deserem lub jakims owocem .chyba nie bedzie zle tymbardziej ze w nocy nie je . zastanawiam sie jak podawac mu mleko modyfikowane i wybiore kubek niekapek bo butli nie ma go co uczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) hihi dzisiaj jest chyba DZIEŃ JAJECZNICY bo ja też zajadam na śniadanko :P noc koszmarna jak zwykle- do tego takie głupoty mi się śniły że szok.. SZCZESLIWA pytałaś o obniżający się brzuszek, wiesz nie wiem dokładnie kiedy, ale chyba przy końcówce jakieś 3tyg. przed- chociaż ja np. mam brzuszek całą ciązę nisko i już przed majówką szwagierka mi mówiła że mi się jeszcze obniżył jak do porodu chociaż ja tam nic nie zauważam ale nisko jest faktycznie.. podobno jak nisko to na chłopca, a wysoko na dziołszke:P hihi CATARINKA babeczki są pyszne, tanie-szybkie do zrobienia, a jak smakują- mmmm.. lubie sobie czasem na takie coś pozwolić:) TYMBARKOWA turlasz się jeszcze? hihi OOLLL cieszę się że z maleństwem wszystko w porządku. U mnie już humorek troche lepszy- ale byle do czwartku chcę wiedzieć czarno na białym co i jak:) I również zmieniam tabelkę bo zaczynamy 33tc dzisiaj , ale leci :D MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. Ulcia87...........21........Wysoka........Zosia......... .....11.05.2009r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. tymbarkowa....21.....Szczecin.......39/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....33/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........31/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........23/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzenie tymbarkowa..........15maj..........wizyta w laboratorium, jak zdążę Karaoke87............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu Gosiaak................21maj........wizyta (stres) szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Gosiu by się zgadzało, że jak na chłopca to brzuszek nisko:) No tak jak pisałam, może mi się wydaję albo sobie wkręcam że się mi brzuch opuścił?? Nie wiem, ale nic, co ma być to będzie;) A co dziś na obiadek kobietki????? Ja zrobię sos chiński z piersią kurczaka i z ryżem:) Mniam, a na deserek ma - coś dla Gosi-lody:) W końcu, chyba już ze 2 tygodnie nie jadłam, a mam taką ochotę, a Gosia mnie nie szczędzi, cały czas pisze że właśnie wcina takie albo takie:p no to teraz czas na mnie:) Ale dziewczyny, zobaczcie coś w tym jest, kurcze jak u jedna napisała, że ma botwinkę, to reszta z nas też miała, jak pierogi ruskie, to inne też, teraz jajeczniczka. Musi coś w tym być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWA u mnie dzisiaj na obiadek chyba spaghetti ale jeszcze nie wiem, nawet mi się dupy za przeproszeniem ruszać do sklepu nie chce :P a co do lodów to ja mam cały czas zapas w zamrażalce i co zjem jakieś to na nowo uzupełniam bo ja kupuje takie duże w tych pudełkach litrowych, ale nie takie jakieś najtańsze tescowskie czy coś bo dla mnie to ohyda-woda jakaś zamrozona tylko takie lepsze- se dogadzam:P także lody pewnie standardowo dzisiaj też zjem:) Do nas po 16:00 przyjeżdza kolega i bedą z Miśkiem kończyć malowanie no i kłaść panele- tylko najpierw musimy po nie zajechać bo jeszcze nie kupiliśmy.. może uda im się dzisiaj skończyć- ewentualnie jutro dokończą i już pomału bede mogła szafe przenieść bo mam taką dużą-białą na całą ściane mi wchodzi taką wnęke potem kanapa.. a potem bedziemy musieli kupić komode łozeczko dla małego i potem juz takie sprawy dekoracyjne, jakieś naklejki, rolety, obrazki itp moja w tym głowa :D jak już wszystko będzie gotowe to Wam oczywiście pokaże:) A właśnie, SZCZESLIWA jak u Ciebie z remontem? już pomalowane? bo nic nie chwalisz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a czym tu się chwalić, jedna ściana pomalowana, a reszta czeka... och, szlak mnie zaraz chyba trafi, Karol zrobił sobie weekend wolny, tzn od remontu bo i tak siedzi w pracy a ja w domku.... No ale jak już skończymy to się na pewno pochwalę:):):) Co do lodów tescowych, to zgadzam się w 100%, kiedyś miałam "przyjemność" jeść, to tak jakby się jadło piasek, takie jakieś grudki miały, e tam, lepiej dołożyć 5 zł i kupić coś na prawdę dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mojemu mężusiow też coś ciężko idzie to malowanie, ale wiesz w sumie nie dziwie się, bo on to maluje po pracy- przychodzi o 17-18 po 11-13godzinach pracy to już mu się tak nie chce i coś tam pomazał i koniec.. w sumie to trzeba jeszcze raz wszystko poprawić ale dzisiaj ten kolega ma być to we dwóch im to szybciej pójdzie- zobaczymy:) Idę po babeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ostatnio nas tak lubi trzymać w niepewności hihi odzywa się zawsze dopiero ok 15:00 a my tu już ciekawskie - co się dzieje:P chociaż kto wie.. może wkońcu ją wzieło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zawsze zastanawiam jak to będzie jak u mnie się zacznie?! Co będę ronić, telefon do mamy, do teściowej, do Karola jak go w domu nie będzie, jak komp będzie włączony to do Was parę słów...och ale chyba ze wszystkim nie zdążę, no bo się jeszcze umyć, przygotować, spakować-lub dopakować. Będzie szał....:) No ale numer do Catarinki mam zapisany już w komórce więc jak coś to i tak dam znać, prędzej czy później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi szczęśliwa u mnie tez bedzie taki szał- nie bede wiedziała od czego zacząc no i zalezy moze nie bede dała rady niczego zrobić bo skurcze bedą tak silne? nie wiem a może wody mi odejdą.. jejuu jestem ciekawa.. ale strasznie chciałabym zeby przed terminem tak z tydzien się zaczęło, bo potem to takie wyczekiwanie w stresie i dopatrywanie się każdego symptomu heh no ale zobaczymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ja to podejrzewam, źe już nawet 2 tygodnie przed terminem będzie nerwówka i wyczekiwanie, że to może już to, ja to jestem taki schizol i w każdym szczególe będę się dopatrywać objawów porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz rację.. ja w sumie już od 20 czerwca będe chodziła jak na szpilkach, bo domniemany pierwszy termin z usg jest na 25czerwca... wiesz niby z usg nie ma się co sugerować ale ja tam i tak będe panikować i się doszukiwać że może to już itp hihi będą ze mną mieli wesoło ale ja jakoś cały czas mam przeczucie że mnie chyci wcześniej- nie wiem czemu ale od początku ciąży chodzi to za mną że mały będzie chciał wyjść 2-3tyg. wcześniej- hmm..może już przewrażliwiona jestem albo chęć żeby już mieć niuńka przy sobie tak mnie schizuje, mam tylko nadzieję ze zdąrzymy ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto jakoś i głucho.. u mnie pogoda okropna, deszcze leje, szaro się zrobiło i siedze i tylko ziewam.. nic mi się nie chce a do tego tutaj taka cisza i nie ma z kim pogadać :( umre z nudów zaraz heh :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×