Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Oooo jest:) mamy brzuszek tymbarkowej z kazdego profilu:) sliczny i duzy:) Ale juz niedlugo kochana i nic tam nie bedziesz miala:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa super masz brzuszek- nie dziwne ze Marcelek nie chce z niego wyskoczyć hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll wyslalam zaproszenie na nk do twojej mamy;) co do koesmtyków ja kupilam: pieluszki pampers new baby 2 3 paczki chusteczek pampers sensitive sudocrem emulsja do kapieli oilatum soft krem oilatum soft gaziki leko nasaczane spirytusem, bo w a ptece mi powiedzieli ze spirytus 70% na rcepte jest, ale kupie normalny i rozrobie i to wszystko, w razie czego zawsze mozna dokupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinko dziekuje i wam tez dziewczynki;) gdybym miala wprawe zdjecia bylyby dokladniejsze;-) a swoja droga kasiu ty masz jakas obsesje na punkcie tych brzuszków;) takie wielki brzuszek i marcelek sobie siedzi, musze mu jakos przetlumaczyc ze tam jest ciasno i niewygodnie, tylko nie wiem jeszcze jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CATARINKA się musi napatrzeć na brzuszki i do dzieła.. niedługo bedzie nam wysyła swój brzuszek jak rośnie poraz drugi :):) AGUSIA Ty też do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz od razu lepiej jak moge sobie Was wyobrazic z buzkami:):P Catarinka miala calkiem inny brzuszek od Was wszystkich:) To moje podsumowanie hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu latwo powiedziec;) ja drugie dziecko najszybciej bede chciala za 3-4 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia na tej fotce z kreconymi czarnymi wlosami to naprawde Ty?:) Jak slicznie wygladalas z takimi wloskami:) ja to w ogole mam fiola na punkcie takiech loczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak samo:) o drugie będe się starała jak mały skończy 4 latka no chyba ze wczesniej wyskoczy niespodzianka :P Tymbarkowa i w ogóle wszystkie brzuchalki- wy po porodzie bedziecie stosować tabletki anty albo prezerwatywy czy coś? bo ja do tej pory całe 3 lata to tylko stosunek przerywany i się udało az dopóki sami niezdecydowalismy ze teraz chcemy.. ale teraz po porodzie to tak troche strach z przerywanym, nie chciałabym zajsc zaraz po pół roku... na prezerwatywy mam uczulenie a o tabletek anty jakoś nie jestem przekonana.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa wiesz co bo dla mnie takie brzuszki są przepiękne. Nie wiem w sumie czemu ale jak widzę \"ciężarówki\" i te brzuszki to aż mi się cieplutko na serduszku robi:) Od początku mojej ciąży czekałam z niecierpliwością aż mój będzie rósł i z dumą go pokazywałam. Rozumiem że niektóre mamy nie lubią swoich brzuszków ( znaczy się nie rozumiem ale ok to ich sprawa) ale dla mnie mój był mega:) Nie ważne rozstępy, nie ważne że może później flaczek zostać... brzuszek ciążowy jest piękny. Strasznie żałuje że nie zrobiłam sobie sesji zdjęciowej i że w ogóle mam mało zdjęć i filmów brzuszka, choć mam dużo to dla mnie mało:) Młoda właśnie śpiocha, pokaże wam zaraz fotkę jak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa suuuuuperrrr :) myslicie ze nie chcialabym drugiego dziecka ... badrzo ale sprawy materialne , niestety . dodam pare zdjec kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLL tak to ja:) każdy mi zawsze mówił że fajnie mi w lokach i kiedyś swego czasu chciałam se trwałą zrobić bo też mam fioła na punkcie loków... ale jakoś szkoda mi włosków było bo podobno po trwałej są bardzo zniszczone ale zawsze marzyłam o kręconych:) może Michałek będzie miał hihi bo tatuś jego ma kręcone włosy tylko że nie widać bo zawsze na krótko ścięty ale jak mu rosną to loki jak nie weim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia dawaj foty, wiesz ze tu wszystkie obsesje maja;) my tez przez jakies 4 lata stosunek przerywany i nie bylo nigdy strachu ze wpadlismy;) dopiero jak tego zapragnelismy sie udało;) wg mnie prezerwatywy sa dobre, ale to nie to samo uczucie, ja myslalam o plastrach, ale zanim co kolwiek zaczen brac bede musiala zrobic badania hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kochany bobasek;) buziaki dla niego;* a wiecie ze ja od urodzenia mam loki, ale ich nie lubie i przewaznie prostuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa a to chyba tak jest że jak się ma kręcone to się prostuje a jak się ma proste to chciałoby się mieć kręcone.. ja miałam w szkole dużo koleżanek co miały ładne kręcone włosy a wszystkie prostowały bo mówiły że brzydkie i w ogóle heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia faktycznie mial dlugie wloski jak byl malenki:) Sliczny jest:) A Catarinka Ty tez mialas tez sliczny brzusio taki zgrabniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prezerwatywami jest tak ze pekaja a jakby mi pekla to dopóki okresu bym nie dostala umarlabym, chodzilam wtedy jeszcze do szkoly jak ich uzywalismy, ale wtedy nawet jakbym wpadla na pewno bym urodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Śliczny brzuszek Tymbarkowa:) A jaki duży i okrąglutki-takie są najśliczniejsze, tak mówię bo ja sama mam duuuży brzuszek, ciągle mnie ludzie zaczepiają i się wypytują czy będę miała bliźniaki;) Agusia333332 Twój maluszek przecudowny-mały aniołeczek:) Ach te loczki, u chłopca zawsze mi się bardzo podobają;) My stosowaliśmy-tzn ja od przeszło 4 lat tabletki antykoncepcyjne, ale po nich nabawiłam się polipa-z resztą kiedyś Wam opowiadałam jak to ze mną było, teraz po ciąży planuję jakąś wkładkę dopochwową, ale najpierw muszę się wyleczyć z nadżerki:( Za prezerwatywami nigdy nie przepadałam, zawsze mnie jakoś blokowały, tzn nie strach że może pęknąć czy coś, ale to że trzeba w odpowiednim momencie się w nią \"ubrać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze urodzila:) milalabys tylko troche starsze dziecko . wiadomo nie ma 100% zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prezerwatyw użyłam może z 6razy na cały okres naszego związku.. i to tylko na samym początku jak zaczynaliśmy współżycie, ale ja zawsze po użyciu ich czułam się niekomfortowo- piekło mnie swędziało a idź.. i zawsze wolałam bez i potem już tylko stosunek przerywany, aż dziwne ze tak długo się udało i cieszę się ze sami zaplanowaliśmy kiedy chcemy Michałka i że nie była to wpadka, ale oczywiście jak bym wpadła też bym urodziła i się cieszyła, ale takie świadome planowanie wydaje mi się lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, swiadome planowanie jest najwspanialsze;) ja na prawde mysle o plastrach, bo juz mam watrobe wyniszcona przez lekarstwa w tabletkach ktorych lykalam mnostwo, nawet takie suplementy diety szkodza niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrozna jestem:) nie wiecie czy sa jakies farby do ubran albo cos podobnego ,bo wybielilam sobie troszke bluzki ace. doslownie mala plamka a widac a w bluzce bylam za 2 razy . szkoda troche;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia kiedys w realu widzialam mnostwo roznych barwnikow w takich malych buteleczkach, bys musiala zobaczyc;) ja uzywam vanisha, jest drozszy ale nie ma chloru i nie niszczy ubran;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×