Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

hej dziewczyny!!! ojz amną dziś ciezki dzień. mój Fabi wstał o 5 rano i absolutnie niechciał jeszcze pospac!!!! zasnoł mi pare minutek po 8 ( gdzie normalnie wstaje po 6 i idzie spać dopiero koło 11) wstał po 9 i rozrabiał cały dzień bez nawet jednej najmniejszej drzemki do 7... zaczeło sie na wspólnej wiec łaskawie wypił mlysio i zasnoł ( pisze o 7 bo u mnie czas jest o godzine wczesniej niz w polsce .. mieszkamy w irlandi) ja również wyszalałam sie za czasów 14-17 lat.. uwazam ze szalałam az za bradzo czego konsekwencje później poniosła... ale to juz inna sparawa.. A moim marzeniem stało sie posiadanie dziecka. Mój syncio był w 100% wyczekany!!! i najukochańszy. tymbarkowa... dziewczyny mają racje b jak z chrztem bedzie pod góre idz do innej parafi. kochane spadam oglądać filmik z moim mezulkiem. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny My byliśmy wczoraj z naszą młodą u lekarza bo miała temperaturę 37,7 st. no i ten kaszelek, chrypka, katar i marudzenie. Lekarz ją osłuchał, obejrzał i jest zdrowiutka:) Temperatura podskoczyła przez prawdopodobnie wychodzące ząbki, katar również przez to lub na tle alergicznym, przez katar jest kaszel bo młoda próbuje odkaszlnąć wydzielinę no a ten z kolei spowodował że gardło jest troszkę czerwone i przez to chrypka... no a poza tym młoda zaczyna raczkować i coraz lepiej jej to idzie. Jeszcze trochę tyłek za ciężki ale już wie bardziej o co chodzi;) Idziemy dzisiaj pierwszy raz w teren przetestować spacerówkę, bo tak to tylko do lekarza i w sklepie byliśmy... Oby pogoda dopisała:) A co zabawy, ja również już swój limit wyczerpałam, ostatni raz w klubie byłam msc przed tym jak zaszłam w ciąże i to tylko na piwku bo nawet bawić mi się nie chciało. Szybko zaczęłam szybko skończyłam. Chodziłam na dyskoteki od 14 rż, w wieku 17 lat poznałam mojego P który jest spokojniejszy, przy nim zaczęły się domówki, ogniska itp.. imprezy we własnym gronie. Zaczęłam pracować i jeździć na wakacje, na wycieczki, zwiedzać to i owo. W wakacje 2007 wracając z nad morza zwiedziliśmy pół polski, półwysep helski, mazury, warszawę, malbork.. i nawet nie pamiętam co jeszcze, w 4 osoby w moim aucie spaliśmy:) Fajnie było ale teraz już by mi się nie chciało.. wyrosłam z imprez. Może i córcia nie była planowana, ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to byłam bardzo szczęśliwa i za nic w świecie nie zamieniłabym tego co mam. I masz rację `nowa w miescie prawdziwa` w tym wieku dopiero zaczyna się żyć, ale każdy zaczyna po swojemu, ja właśnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! każdy żyje inaczej i każdy wyznaje inne wartości;-) jedni wolą się bawić inni założyć własną rodzinę;-) u mnie dzisiaj bardzo pada deszcz i jest zimno;-( dzisiaj około 4 mój maluszek tak się rozbrykał że aż nie wierzyłam i z wrażenia nie mogłam zasnąć do 7;-) a jak zasnęłam to dopiero co wstałam;-) nie wiem jak to się stało ale przez jedną noc mój brzuch stał się jak balon jakiś taki okraglejszy i większy ciekawe jak będzie wyglądał w 9mc-u< lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my poszłyśmy na spacerek ale doszłyśmy ledwo nad odrę i złapał nas deszczyk. Na szczęście mała spała wiec po cichu wniosłam ją z wózkiem do domu i oto efekt: http://martynka.po.spacerku.patrz.pl Hihi, pootwierałam okna i mam chwile relaksu. Jak wstanie to ją nakarmię, przebiorę i o ile nie będzie padać to z powrotem pójdziemy na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny, miałam się odezwać w niedzielę, ale nie działał mi internet przez cały dzień, a wczoraj byłam na praktyce i jak wróciłam do domu to jak padłam na łózko to od razu zasnęłam, obudzilam sie o 20.00, nawet bałam się że w nocy spać nie będę przez to, ale poszlam coś przekąsić, zadzwoniłam do męza, położyłam się, maluch trochę rozrabiał w brzuszku :) i znów zasnęlam i przespalam cała noc. Bardzo szybko dopada mnie zmęczenie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi fajnieee.. młoda dalej śpi a ja mam labe:) Aż mi się nudzić zaczęło:) Hihi... a mówią że macierzyństwo to taka ciężka praca.. odpoczynek też jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zdenerwowałam;-( Byłam na poczcie bo wysyłałam rzeczy sprzedane na allegro i wyobraźcie sobie że za przesyłkę priorytetową w kopercie bąbelkowej o łącznej wadze 0,3kg zapłaciłam 12zł. To jakaś przesada żeby takie ceny były. Szukałam też na allegro karuzelki do łóżeczka dla mojego dzidziusia i prawie wszędzie za przesyłkę chcą min. 20zł, jak tak dalej pójdzie to chyba wszystko podupadnie;-( I co z tego że znajdę jakąś ładną za 40zł jak muszę zapłacić za nią ponad 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Ja się wkurzyłam, bo znalazłam na allegro śliczną tunikę ciążową, taką w stylu orientalnym i za każdym razem co podbiłam cene, ktoś oferował większa, to możliwe, żeby osoba wystawiająca miała dwa konta i podbijała??? bo przedtem była tylko jedna ofeta kupna :O jestem zła 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakiś czas temu widziałam topik na którym dziewczyny złapały na gorącym uczynku gościa który miał dwa konta i sobie podbijał ceny zgłosiły to i zablokowali mu te 2 konta. i bardzo dobrze myślał że jest mądry a wszyscy wokół niego głupi. ja wszystkie ubrania ciążowe jakie mam kupiłam w h&m i vero modzie i po ciazy chciałabym je sprzedać, fakt ze dużo sa warte ale nie wyobrażam sobie zakładać drugiego konta i podbijać przecież można dać cenę minimalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie jedno pytanie do mam które nie maja ślubu z ojcem dziecka. dziewczyny jak to było z ustaleniem ojcostwa? co dostane w szpitalu, czy przed porodem mam zgłosić ze dziecko będzie miało nazwisko ojca czy od razu wpisują moje? czy wszystko wyjaśni się w urzędzie? pogmatwałam się z tym wszystkim już.. najlepiej prosze napiszcie mi krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowałam się bo tunika fajna, ale cena wyjściowa była 16 zł, zalicytowałam do 29 zł ta osoba też ale jako niby pierwsza i jest przede mną, więcej już nie licytuje. Jak nie chce jej sprzedać to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może faktycznie ktoś na początku dal wyższa cenę i teraz on będzie prowadził dopóki ktoś go nie przebije;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie wierze że ta osoba non stop siedzi przy kompie własnie przy tej aukcji. tak było kilka razy z rzedu ze podalam wyższą cene, a własnie ta osoba kilka sekund wczesniej dawał cene o złotówke wyzsza ode mnie. podejrzane troche, a podbijałam co jakis czas w odstępach godzinnych mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki.. Ja właśnie wróciłam z dłuuuugiego spaceruu z pieskami.. Pogoda fajna, słoneczko grzało... wiooosna, mmm Zrobiłam dzisiaj pyszną sałatke z kurczakiem mmm i będziemy wcinać na kolacje, normalnie już mi ślinka cieknie hehe :D Mały dzisiaj spokojniejszy, chyba se robi dzień odpoczynku, ale pewnie pozniej się rozbryka, bo on lubi wieczorem szaleć... a poza tym czasem zdarzy mi się że tak na chwilę brzuch mi stwardnieje, taki kamień się zrobi na kilka sekund i puści, ale nie jest to bolesne, nie wiem czy mam się martwić ? któraś z Was tak miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke a Ty kiedy masz wizytę ? kiedy idziesz podejrzeć swojego szkrabka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem cie straszyc ale slyszlam ze twardnienia brzucha nie sa oki i lekarz wtedy daje nospe i magnez ale nie wiem do konca jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słyszałam ze własnie duzo kobietom się to zdarza i magnez wtedy biorą.. ja mam brak magnezu bo mam tez straszne skurcze miesni w łydce i stopach takze na pewno magnez mi przepisze, do czwartku wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam dokładnie za tydzień, ale nie wiem czy gin zrobi mi usg :) mam nadzieje, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak sprobuj pic muszynianke magnezowo-wapniowa mnie jak raz zlapalo w udo od tego czasu pije ta wodę i nic mi sie nie dzieje i nie musze nic łykac, powiem ci ze woda smakuje normalnie nie jakoś okroni i kosztuje około 2zł za 1,5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie ściągam muzyke klasyczna bo podobno male dzieci bardzo na nia reagują i sie uspokajają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super utworek;-) a ja nie wytrzymałam i napisałam maile do kilku sprzedawców na allegro z zapytaniem o wagę karuzeli skoro za przesyłkę kurierska chcą aż 50zł;-) ciekawe czy ktoś mi odpisze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 20 zł za przesyke???? przegiecie. to juz wole w normalnym sklepie kupic. ile taka karuzela moze wazyc??? góra kilogram. jakby była ciezsza to bym sie bała dziecku nad głowa zawiesic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 to jeszcze może byłabym w stanie zapalcic ale 50zl za kuriera, nie takie rzeczy wysyłałam kurierem po 20 kg i nie płaciłam 50zł;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×